Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

alisi001
29. srp 2011

tak holky na nátlak manže jsem udělala další ovu testík s tím že je poslední až do 13-14 DC 😀 ale on to stejně nevydrží a bude po mě chtít další a další jen mám strach aby vůbec ještě nějaká ovu byla 🙂

alisi001
29. srp 2011

čárka už slábne

dilemma
29. srp 2011

@alisi001 ty si delas ovu testy? ja to ani nezkousela spaly jsme spolu co druhy den a zadarilo se myslim ze to nnei vse jen o dnu ovulace protoze vzdy kdyz jsme spolu spaly ja ovulaci nemela ridila sjem se podle tady toho http://www.naseporodnice.cz/menstruacni-kalenda...
a vzdy kdyz uz sme videla ze mam po plodnych dnesch tak mi muj rika ze na to brat ohledy nebudeme a budeme se snazit dal a jak to rekl tak se fakt tenhle mesic povedlo zkuste to taky tak🙂

dilemma
29. srp 2011

@leni84 ahoj tak co carka zesilila??🙂

alisi001
29. srp 2011

@dilemma jenže já nevím kolik dní mám cyklus 😒

dilemma
29. srp 2011

@alisi001 jujda a neda se to zjistit podle tedyte tabulky aspon posledni mesic? myslim ze by to slo ja taky se ridila jen poslednim mesicem vzdy🙂

alisi001
29. srp 2011

@dilemma jo a leni 84 má MS ☹

dilemma
29. srp 2011

@alisi001 aha ja koukal prave na tabulku jen z dnesniho rana v 7 hodin a tam prave byla tak sem se chtela zeptat:( chjoo holkka jedna snad se brzinko zadari🙂 budu ji moc drzet palusky🙂 a leni84 bude zase fajn a taky se dockas🙂 tfuuj tfuuj tvuuj hodne stestii🙂

alisi001
29. srp 2011

@dilemma tak u mě to nefunguje ukazuje to ovu na 9 .9 a byla až 18.9

dilemma
29. srp 2011

@alisi00 9.9?? a byla az 18.9?? tomu tednerozumim:D ja jeste nemela narozky a ty mam 2.9:D:D asi myslim 8 mesic ne??

alisi001
29. srp 2011

@dilemma jj sorry 😀 😀 jsem už z těch čísel znatená 😀

raducha
29. srp 2011

ahoj šestého září jsi jdu pro injekce a připravujeme se na picsi. jen čekám na menzes. ivf v květnu nevyšlo embryjka se přestala vyvíjet a nedošlo k transféru.všem držím kulíky 😅

dilemma
29. srp 2011

@alisi001 jou tak no ja myslela ze by to mohlo pomoci:( nam to takhel pomohloa le kdyz rikam my jsme se posledni mesic tim nezoobyraly a jak to prislo tak to bylo.. chjoo:( uz nevim co poradit aby nas bylo vice🙂

kd23
29. srp 2011

@dilemma Tak podle tvého kalendáře bych měla mít dnes poslední plodný den, tak udělám doma zase test a i když bude negativní, hups na to 🙂 🙂 🙂 Musí to vyjít. Věřím tomu!

dilemma
29. srp 2011

@kd23 no my tenhle mesic prave spolu spaly:D po ovulaci a vyslo to protoze behem ovulace na to nebyl vubec cas:D takze si myslim ze kdykoliv behem by to mohlo vyjit neni mozny mozna ze tobe to prave vyjde presne na dnesek clovek nikdy nevi🙂

kd23
29. srp 2011

@dilemma Díky ! Už chci, aby byl večer a manžel přišel domů z práce 😉 . Snad od tebe brzy všechny chytneme ten krásný TĚHU bacil 🙂

dilemma
29. srp 2011

@kd23 no ja doufam ze jou🙂 moc na vas myslim kazdy rano bezim jestli uz se zadarilo dale a sme nedockava az vidim tabulku🙂 hodne stesti na dnesek preji🙂

karkulka_17
29. srp 2011

@mihaji Děkuju a šířím těhulkovatý bacily i na vás ostatní 😉

karkulka_17
29. srp 2011

@luciesofi Díky a v září držím pěsti!!

bujanda
29. srp 2011

ahoj holky, vůbec nestíhám, jsem v práci poslední 2 dny a pak jedu na svatbu a připravovat na dovču atd. jsem tu tedy jen na skok, ani to nestihnu všechno přečíst....tak kdo už má konečně ty // ???
🙂

karkulka_17
29. srp 2011

@kd23 Děkuju, taky se dočkáš. Koukám, že jsme stejně staré a rozhodně nepatříme do starýho železa 😉 Tak hlavu vzhůru ať brzy // najdeš i ty 🙂

kd23
29. srp 2011

@bujanda Ahojky !!! Tak ať ti ty dva dny v práci rychle utečou a hurá připravovat tu nejkrásnější svatbu !!! 🙂
Co nového?
leni 84 bohužel dostala MS ☹
a karkulka_17 našla //, tak doufám, že nás všechny taky nakazí.

kd23
29. srp 2011

@karkulka_17 Díky. A ty máš už nějaké dítko? 🙂 Nebo taky první? 🙂

miky
29. srp 2011

@alisi001 aha, takže teď když byste chtěli další umělý, tak si to musíte už platit sami? Stejnak je to zvláštní, že celý ty roky to přirozeně nešlo a najednou 2x téměř po sobě ano. Je vidět, že příroda je kolikrát silnější a poradí si sama 😉

miky
29. srp 2011

@alisi001 takže ovu už fakt byla! 😨 no fíha, tak to je tenhle měsíc tedy šupec 😵

kd23
29. srp 2011

@miky teda u @alisi001, aby se v tom člověk neztratil 😀 😀 😀 . Já už chápu, že se snaží ob den 😀 😀 😀

miky
29. srp 2011

@kd23 já jí právě obdivuju, že se snaží tolik let a ještě to zkoušejí, že prostě nehodili flintu do žita. Moc jim přeju, aby jim to za tu vytrvalost už konečně vyšlo. Když já si vezmu jak mi přišlo líto, že se nám nezadařilo první měsíc....vážně klobouk dolů!

@alisi001 a neuvažovali jste s manželem třeba také o adopci?

anabella_lee
29. srp 2011

@karkulka_17 i na mě ho přehoď prosím🙂 děkuji 🙂

alisi001
29. srp 2011

@kd23
@miky
holky jste zlatíčka 😀 mi se nikdy nevzdáme a bojujeme dál však ono se nám to dřív nebo později podaří o adopci přemyšlíme ale ještě je čas dokud je tu alespon malinká naděje na vlastní mimi 😉

alisi001
29. srp 2011

@miky jinak jsem zvědavá jestli bude ještě jedna ovu ten 29 DC jako pokaždé 😀 nebo jestli už na mě ten 29 DC kouknou // 😀 😀