Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

dilemma
7. zář 2011

@mochenkaa unavene ale jde to a co ty jakpak se mas?🙂

mochenkaa
7. zář 2011

@kd23 toho vylekání se právě bojím 😀 jako to co jsem mu řekla že jsem se ptala jestli mu to nevadí že jsem mu to řekla a on řekl (bože, píšu jak tatar 😀 ) že je naopak rád, že ví co se děje a že aspoň chápe proč si měřím teplotu a tak...

dilemma
7. zář 2011

@kd23 no ja tam byla osobne za sestrickou se domluvit bo to mam vedle decke a kdyz uz sme byla s malym na kontrolu tak sme tam skocila a taky mi nebylo trikrat fajn kdyz sem ji to rikala a ona mi odpovedela 9.9 na utz to byly predemnou cca 2 tydny ted uz to jsou jen 2 dny:D

mochenkaa
7. zář 2011

@dilemma zatím neovulačně 😀 moc ti to přeju ale taky tiše závidím 🙂 Necháš si napsat PN nebo budeš pokračovat normálně v práci?

dilemma
7. zář 2011

@kammka tak me nastesti spatne neni jen me vcera bolela trochu hlava ale oduvodnila sme to venkovnim parkem kde bylo prelidneno detmi:D takze asi z hluku jinak prda me boli jen na dotyk jinak pohoda a jinak se mi chce pooorad ale poooorad spat:( jinak nic jineho a s tim pichnutim v podbrisku to mam taky a jen sem tam treba kdyz jdu moc rychle nebo se moc prepinam v uklidu a tak podobne no ty prvni tydny ma clovek trosku vice odpocivata le na skodu to neni ja to mela i v prvnim tehu a pry je to normalni🙂

mochenkaa
7. zář 2011

@dilemma su blbec, jsem si vůbec neuvědomila že jsi na mateřské 😀 😅 jinak já taky nevařím, dělám 12ctku takže mám oběd z domu. Ale včera jsem vařila na oběd kuřecí prsa po provensálsku, M do práce žemlovku a pak do mražáku koprovku (dělám jedno porcové misečky různých jídel a on jak má chuť si je vytahuje a jen dodělá přílohu)

dilemma
7. zář 2011

@mochenkaa ja uz jedno dite mam 😅 takze se na materske neda bohuzel hodit nemocenska:( coz bych ted potrebovala jak se mi chce tak spat 😀 ale zase oprotoi tomu me ceka vyrizovany na socialce kvuli materske jestli mam pravo na to a na to a jetslis e mi prodlouzi nebo neprodlouzi no des a hruza jeste tam sou prijemne ty baby jak prdel ze bych fakt brala radeji nemocenskou:D

dilemma
7. zář 2011

@mochenkaa no tak to je parada jak to mate zarizene:D ja vari kazdy den ale ted spise ob den varim na dva dny a je to vyhoda bych se asi jinak uvarila k smrti:D

mochenkaa
7. zář 2011

@dilemma já si to pak uvědomila 😅 ty úřady ti vůbec nezávidím

dilemma
7. zář 2011

@mochenkaa no jou v pohode a ty urady budu odsouvat cim dal dal vubec s emi tam nechce:D

anabella_lee
7. zář 2011

@mochenkaa no tak to jsme na tom s těma kolenama fakt stejně 😀 zakazaly mi i koně, ale když je máme doma, tak hold se to těžko dělá, tak jsem to jen omezila, jinak s tím sportem to je složijtěšjí no, tak něco se dělat musí jinak mi pak dělají problémy i svaly a ty pak tlačí na kolena a ty se více deformují...

mochenkaa
7. zář 2011

@dilemma pokud máš čas tak se na úřady nehrň, hlavně ne teď ať se zbytečně nestresuješ.
to uvaření k smrti ti věřím, sice mě to baví, ale když jsem celé dny v práci tak večer už jen padnu do postele a kuchyň mě nezajímá. Když mám volno tak jeden den trávím v kuchyni celý, navařím 3-4 jídla co se dají dát do mražáku a je klid zas na chvilku. Nakonec to vyhovuje obum - mě že večer nevařím, M že nemusí vařit a ještě má na výběr 😀

dilemma
7. zář 2011

@mochenkaa to je fakt muj by si v tom asi taky libovcal protoze poslednni dobou varim na co mam chut anektere jidla muj nemusi:?D takze neni nadseny ale sni to ale vyhovovalo by mu vyber¨jidlel to vim urcite:D

mochenkaa
7. zář 2011

@anabella_lee já nejen že nesmím ale ještě jsem i nebezpečná sama sobě 😀 S kolenem mám problém od toho co jsem se učila brustit na zimních bruslích, na kole jsem vletěla pod auto a na kolečkových bruslích, které jsou do půlky lýtek jsem si zlomila kotník 😅 Tak hlavně se na koníkách nepřepínej ať pak uneseš to bříško s prckem 😉

mochenkaa
7. zář 2011

@dilemma to by vyhovovalo asi každému chlapovi 😀 já mu do mražáku udělám i jídla co mi nechutnají a on je má rád. Nebo si do práce vezmu zbytek z oběda a jemu udělám něco jiného do práce - třeba žemlovku 😀 kterou nesmím ani pod trestem smrti

anabella_lee
7. zář 2011

@mochenkaa No tak to jsi měla teda zajimavé, ja to mám z koní ty kolena zřejmě. Uzdravit se to nedá, po třetí lítám na rehabilitace. Musí se to jen udržovat a pokud se to zhorší tak uměle klouby☹ což v mém věku masakr teda...tak doufám že nepřiberu moc abych to fakt s těma kolenama dala...

mihaji
7. zář 2011

@mochenkaa Mně ten kontryhel i maliník docela chutnaly, právě mi to připomíná zelený čaj. 🙂
Jinak manželovi jsem o testech neříkala, jen jsem hlásila, když byly vhodné dny. Teď už nic hlásit nebudu a prostě na něj hupsnu, akorát ho to odrazuje 😀
@kd23 Já chodím plavat. Teď tedy čekám na výplatu, když jsem ztratila tu nabitou permanentku ☹ . Jsem alergik, ale v Hloubětíně je slaný bazén s minimem chloru a to je super.
@dilemma Tak myslím, nemyslím....přála bych si, aby nepřišla a doufám, že nepřijde, ale na druhou stranu pochybuju, že bych měla takové štěstí. Je mi dost podivně,ale myslím, že to mám spíš z toho, jak jsem nervózní. No uvidíme. 🙂
Já vařím sem tam véču, jinak máme studené a samozřejmě o víkendu.Jinak po práci odmítám ještě stát u plotny.
Ta únava je fakt blbá, obzvlášť, když se musíš starat o malýho, ale aspoň, že ti není zle. Já bych v práci občas spala, až bych brečela i bez těhotenství. 😀

alisi001
7. zář 2011

@kd23 tak ted mi došly další ovu testy tak jsem ho hned udělala a je tam jen duch jsou to kazetové YOUR DAYS tak ovu taky zatím nebude ☹ ach jo proč mi ty wondfo ukazují čárky to fakt nevím 😖

mochenkaa
7. zář 2011

@anabella_lee taky mi vyhrožují umělým kolenem, ale v 23 letech je to hrůza a chci vydržet co to půjde. Já doufám že při těhu moc nepřiberu, mám dobrý základ 😅 už teď tak bude odkud brát 😀

@mihaji maliník mi moc chutnal, ale kontryhel byla hrůza hrůzoucí. Tak asi radši budu zapírat a o výsledku testu ani muk. Naštěští hvězdičkujem teď ob den tak to asi ani vedět nepotřebuje 😀

mihaji
7. zář 2011

@mochenkaa No já bych taky potřebovala shodit místo přibírání. Doufám, že nepřiberu moc 😒 A s kolenama taky na tom nejsem zrovna nejlíp. ☹

elvis12
7. zář 2011

@kd23 já chodím do posilovny a na lezeckou stěnu a kolo. Zatím jsem nepřestala, na stěnu jdu zrovna dneska. Ale nevím, až se zadaří, tak není vhodný asi ani jedno ☹ to mě mrzí,strašně mě to baví...

kd23
7. zář 2011

@mihaji Tak my si oblíbili bazén ve Vysočanech, v Top hotelu, Infinit centrum se to myslím jmenuje. Sice to máme z ruky, ale je tam i sauna a je to fajn, tak musím mužíčka zase zlanařit, ať začneme chodit 🙂 vlastně jezdit. 🙂

mochenkaa
7. zář 2011

@mihaji ale řekni si, že mimčo bude mít zkama čerpat 😀 já se tím aspoň uklidňuju 😀

mihaji
7. zář 2011

@kd23 Já právě kvůli té alergii snáším jedině ten Hloubětín, taky to mám trochu z ruky, pokud tedy jedu MHD, když mám auto, tak tam jsem za chvilku.

mihaji
7. zář 2011

@mochenkaa No kdybych to brala takhle, tak mají z čeho čerpat i trojčata 😀

alisi001
7. zář 2011

@kd23 tak oprava už se tam udělala čárka taky 😠 ty testy jsou fakt pitomí to mám jako ten LH hormon zvíšenej pořád nebo co 😠 😠 se asi picnu a nebo se to vajucho nechce pustit asi je mu tam dobře 😀

kd23
7. zář 2011

@alisi001 My jsme teda ale dva případi 🙂 Ty máš ovulaci podle testů pořád a já ji podle testů nemám vůbec 😀. Měly bychom se nad sebou zamyslet 🙂 Nebo spíš ty naše vajíčka 🙂 šmudlinky malinkatý 😀 Už mi zase hrabe 😀.

hankamamka
7. zář 2011

Buaaa, ja tym grafom nerozumiem :( Ako je možné, že som mala pozitívny ovu test, plodný hlien, potvrdenú ovuláviu od doktorky - podla utz, s tým, že ovulácia musela byť, lebo už tam bolo žlté teliesko vidiet - ale teplotu zvýšenú nemám?? Prosím, poradte dievcence

mochenkaa
7. zář 2011

@mihaji 😀

@alisi001 a je možné, že ten hormon je v těle v takové míře? aby ti to ukázalo slabou čárku ale ne dost silnou na ovu?? Klid, vajco se spustí 🙂

hankamamka
7. zář 2011

@kd23 ja tiez chodim cvicit, tri krat do tyzdna v priemere ... posilka, gravity (take skupinove cvicenie s vahou vlastneho tela), joga a pilates ... a chcela by som zacat behat, v marci by som rada isla na prazsky maraton.

kd23
7. zář 2011

@hankamamka 😖 😖 😖 Máš rozbitý teploměr. ??? :-/