Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mihaji
12. zář 2011

@miky Tak snad bude všechno dobré, moc vám držím palečky 😉

miky
12. zář 2011

@mihaji taky doufám, nedovedu si představit, že bychom už navždy měli zůstat bez mimíska

mihaji
12. zář 2011

@miky Ani já ne. Kdo jiný by si měl miminko zasloužit, když né vy.

kcvrcekz
12. zář 2011

Juj já si totiž neměřím teplotu mám tam jen kalenář a tak nevím v čem je problém..☹ dala jsem tam zobrazit ☹ @miky tak snad to bude vše už jen dobré...

stares
12. zář 2011

jj, načasovaný to já ho mám🙂 , hlavně aby už dopadlo to mimi🙂

mochenkaa
12. zář 2011

@miky věřím, že už to bude dobré 😉

ili08
12. zář 2011

@kd23 tak pokud tě můžu aspoň trochu uklidnit (ovšem né potěšit)tak kamarádka co vysadila HA měla naprosto stejné příznaky jako ty,hrozně ji pobolívalo břicho a bylo jí špatně,několikrát si myslela že je těhotná-bohužel nebyla,prostě se jen tělo nějak vyrovnávalo že už nebere HA,trvalo to několik měsíců 😒

My máme po inventuře a teď se bude ještě asi 3 hodiny vyhodnocovat-každopádně jsem rozzuřená páč to majitel nechal na nás a vůbec nepřijel-všechno jsme řešili přes tel a PC,takže inventura fakt na nic.A to se pak má člověk o miminko když se furt jenom nervuje!

lucik1986
12. zář 2011

@kd23 😀 čáp nebo vrána hlavně ať už nejaky ten okřídlenec přiletí 🙂)))

lucik1986
12. zář 2011

jinak holky manžel má momentálně plán jak to uděláme. Prý psychika je velká věc mám svoje tělo přesvědčit, že jsem těhotná 🙂 takže už dva dny to tělu vysvětluju a jsem zvědavá jestli to pochopí 🙂 docela legrace 🙂

joeyne
12. zář 2011

@mochenkaa To teda koukám, jak "brzy" obědváš! 😲 Stihla jsem zajít jen do jednoho obchodu, zítra mě čekají další, nesehnala jsem zatím žádnou. I manžel mi říkal, že mi ty ducpartie nahoře nějak přibývají. Ale ta bolest, brr! 😝

anabella_lee
13. zář 2011

Krásné ráno holky, teda vy jste opět pěkně kecaly😀
Zítra jedu na dvou denní služební cestu tak tady nebudu☹
A v pátek si beru dovču a s manžou a ještě se známými jedeme do Břeclavi kde je nějaký cyklistický závod, a je tam vinobraní tak to spojujeme i s tím🙂 tak snad si to užijeme😀

mihaji
13. zář 2011

Dobré ránko všem 🙂
@anabella_lee Kam se chystáš na služebku?
Tu Břeclav závidím a ještě k tomu vinobraní. Tam je krásně. 🙂

hankamamka
13. zář 2011

Dobré ráno aj odo mňa ... som pracovne v zahraničí ... je tu zima a prší :( Večer vás budem dočítať ...

alisi001
13. zář 2011

TĚHULKY

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 23 let .. 😀
karkulka_17.......//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let.... 😀
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ...... 😀
kammka...........// ...(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let ..... 😀

MEZISTANICE

joeyne .............//.............(listovka)...............................................................................IVANA 34 let


SNAŽILKY

mishule12.................61 DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26 🤐
ninucha.......................51DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let 🤐
tumik............................46DC................................................................................................MARTINA 28 let 🤐
michala82...................43DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................43DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
pajule ...........................41DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................40DC...............................................................................................PAVLA 32 let
helousek1.....................33DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 32DC
galigula .........................32DC
kd23.............................. .31DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac.........................30DC
melliss...........................29DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
mischako ......................29 DC.................................................................................................MÍŠA 22 let
veveruska0504.............28DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................27DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................27DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
pejullka............................27DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................26DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................25DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................23DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................23DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................23DC
alisi001..................... .....22DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa....................22DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let
markitka ..........................21 DC(kontryhel)..............................................................................MARKÉTA 27 let
elvis12 .............................19DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................18DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................18DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................18DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................18DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................18DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady..........................17DC...............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....16DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................16 DC (listovka,kontryhel)..............................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................14DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies.........................13DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........13DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................13DC(kyselinu listovou a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let
tynka89.............................12DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................10DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia...........................9DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let
baptisia........................ ..8DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu...............................8DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985......................8DC.........................................................................................................PETRA 26
nini19.............................8DC(listovka)........................................................................................JANA 29 let
makak32 .....................7DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
mihaji.............................6DC(femibion, listovku, maliník ,kontryhel)...................................KAČKA 30 let
foaji ...............................5DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
verik19.......................... 3DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let

mihaji
13. zář 2011

@alisi001 To jsem zvědavá, co přijde dál.....Já pomalu končím MS a u mě takto http://www.womenzone.cz/app/calendar/tempr.aspx...

anabella_lee
13. zář 2011

@mihaji Jedeme do Tábora, na dva dny, docela štreka z Ostravy, tak budu muset vstávat ve tři ráno☹
Na ten prodloužený víkend se těším🙂 Snad bude i ,,plodný,, co se hvězdiček týká 😀

danda81
13. zář 2011

Dobré ráno, tak já dnes v grafu takto: http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Daniela81/gr...

kcvrcekz
13. zář 2011

Dobré ránko holky...🙂 @alisi ty ten graf máš fakt nahoru dolů nahoru dolů...

alisi001
13. zář 2011

@mihaji dnešní test je pozitivní omlouvam se za kvalitu 😉 už tomu sama nerozumím 😖

kcvrcekz
13. zář 2011

@alisi001 No tak to je pěkné...🙂 Tak šup hvězdičky...🙂

alisi001
13. zář 2011

@kcvrcekz o hvězdičky se nebojím 😀 😀 😀

kcvrcekz
13. zář 2011

@alisi001 No tak třeba...🙂 😉 Jako taky jsem teď zvědavá jsi asi jediná kdo vidí můj kalendář....Nevím jak to, když jsem tam dala zobrazit všem...Ale uvidíme no...🙂Držím pěsti..😉

mihaji
13. zář 2011

@alisi001 Tak to je fakt záhada 😀

alisi001
13. zář 2011

@mihaji no to je ještě že to byl posledni co jsem měla už mám jen ty za 1kč a ty nefungují tak končím s testováním a už jen měřím BT 😉

miky
13. zář 2011

pěkné ránko, tak u nás dneska takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b1b47 žádný vzestup teplot, ale co se dá dělat, dokud tu není MS, tak naděje umírá poslední.

miky
13. zář 2011

a přiznám se, že to nějak nemám řešit, včera nám v Motole řekli ještě jednu věc o které jsem tady (právě vzhledem k otevřené) diskuzi nechtěla psát, tak musím myslet jenom na to a pořád dokola se ptát proč......Dneska kolem 9hod. budu volat do toho Genetu, tak jsem zvědavá co nám poví

anabella_lee
13. zář 2011

@kcvrcekz no tak ja třeba tvůj a i jakýkoliv kalendář nevidím, mají tam nějakou asi jinou ochranu či co, pokud nejsem přihlášený uživatel tak mám smůlu☹

alisi001
13. zář 2011

@kcvrcekz no snaženíčko jste měli 😉 tad jen aby to klaplo 😀

alisi001
13. zář 2011

@miky držím palce aby ti řekly dobré zprávy těch špatných už jsi měla dost 😉