Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

makak32
26. srp 2011

dodatek: jj je blíženec 😀

alisi001
26. srp 2011

@kd23 to ukazalo i mě pajule vrtule má plnou schránku 😀

alisi001
26. srp 2011

holky jdu dělat dort tak toho moc nenakecejte sice od toho občas odběhnu ale at tu potom nesedím 3 hodinky 😀

anabella_lee
26. srp 2011

Za chvili razím opět na rehabilitace, tak se tady mějte krásně🙂 Asi budu mít po víkendu co číst že 😀 Hezký víkend 🙂

dilemma
26. srp 2011

@alisi001 jou jiste🙂

ninucha
26. srp 2011

@kd23 Znamení blížence jsi vystihla úplně přesně

miky
26. srp 2011

jupíííí, konečně jsme se dočkaly a máme dvě těhulky. Holky moc gratuluji a držím palce, ať celé těhu pokračuje tak jak má. A jako ostatní holky samozřejmě závidím 😕

kd23
26. srp 2011

@alisi001 Jojo, bacha, abys dortík nepřipálila 🙂
@makak32 Já si taky myslím, že by pomohl sourozenec 🙂 Ale každé znamení má svoje pro a svoje proti, takže májovému koťátku se nebráním 🙂 Halooooo, slyší mě někdooooo ? 😀 😀 😀 😀 😀

kd23
26. srp 2011

Tak zase papám salátek - v tomhle horku se fakt nic jiného jíst skoro nedá. 🙂

makak32
26. srp 2011

@kd23 tak to se tedy máš. Já teď jaksi zvalim všechno a horko mi vůbec nevadí. Jsem se rozeprala na dovolené a dvě kg nahoru. Teď se toho jaksi nemůzu zbavit. Možná je to i tím kouřením, že si jídlem kompenzuju cigárka.

miky
26. srp 2011

já se před chvilkou vrátila z města (jsem od včera u našich) a je to naprostá katastrofa. Skoro dvě hodiny jsem musela čekat na bus, protože žádný nejel, tak jsem alespoň zašla do Orseye a udělala jsem si radost 😀 . Ale už mám taky "snažilkovskou" demenci. Všechny třička co jsem zkoušela jsem posuzovala podle toho jestli by se mi tam vešlo pak bříško 😀

kd23
26. srp 2011

@makak32 Tak to ti doporučuju skleničky vody vždycky když budeš mít chuť na cigárko 🙂 Mně to hrozně pomohlo a nepřibrala jsem... Jak jsem ti poslala ten odkaz, tam to píšou.

miky
26. srp 2011

když jste se tu dopoledne bavily o tom kouření, tak já nekouřím a vlastně jsem ani nikdy nekouřila, ale manža kouří a podle mě i dost. Dost často se s ním zlobím, že by mohl přestat, nebo to alespoň omezit, ale snaha marná 😠

makak32
26. srp 2011

@kd23 jjj já vím, ale já vodu piju vyloženě z donucení 🙂 jakože vůbec moc nepiju ... chjo

makak32
26. srp 2011

@miky tak my přestali oba a to mě manža do toho tlačil už dávno. Jen se mi pořád do toho nechtělo. On má lepší vůli než já...

kd23
26. srp 2011

@makak32 Jo tak to jsme dvě.. Já do sebe taky tekutiny nedostanu, ale večer vínko.... 😀 To je najednou jiná. 😀

makak32
26. srp 2011

@kd23 tak to jsme na tom vážně stejně. Vinko a sýr to já fakt můžu. Včera jsem si dala slané nitě ( korbačíky) a říkala jsem si že bych si tak dala 2dc, pak to ve mě hlodalo a říkala jsem si ale dát si vinko sama, to je divné ne??? Pak jsem si ty dvě decka stejně dala a řekla jsem si že norek nejsem když mi tato dávka stačila. Moje mamka je šíleně proti tomu, vlastní s taťkou hospodu a tak má asi proto na to averzi. Na oslavách a vyjmečně to snese, ale kdyby mě včera viděla to by zase bylo....

kd23
26. srp 2011

😀 Já si kolikrát dám sama, než přijde manža z práce. Třeba žehlení je nejlepší u vínka. Nebo vínko u žehlení? No prostě to jde hned od ruky 🙂

makak32
26. srp 2011

@kd23 Takže je to normální 🙂 to jsem ráda. S tím žehlením se mi to strašně líbí, s tím kdysi přišla segra že někde viděla nebo četla že si ženy často dopřejou sklenku při žehlení, od té doby to byl pro nás krycí název a chodily jsme k sobě žehlit 😀

miky
26. srp 2011

teda holky já nevím, nevím...Vítě, že se říká, že alkoholik si to svoje pití dokáže vždycky zdůvodnit 😀 😀 😀 😀

kd23
26. srp 2011

Tak mám návrh, my holky snažilky vinařky, zkusme v tomto netrpělivém období pít vinné střiky kromě čistého vína.... 😀 To je takové nenásilné 😀 Co vy na to. Jinak @miky má naprostou pravdu. "Alkoholik si to svoje pití dokáže vždycky zdůvodnit " 😎 😎 😎

kd23
26. srp 2011

Ale ne že přijdete domů a namícháte si litr vína půl na půl 😀 I když.... 😀 😀 😀 😅 😅 😅

makak32
26. srp 2011

@miky No právě 😀 😔

alisi001
26. srp 2011

@kd23 dortík jsem pekla včera dnes jsem zdobila 😀 chcete foto
😀

kd23
26. srp 2011

@alisi001 FOTO! FOTO! FOTO! FOTO! FOTO! FOTO! FOTO! FOTO! FOTO! FOTO! FOTO! FOTO! prosíííím

mihaji
26. srp 2011

HOlky, asi to bude vypadat trochu úchylně, ale mám radost ..............ovu test pozitivní 😀

alisi001
26. srp 2011

je to foceno mobilem 😉 jinak je pěkně růžovej a bílej 😀

kd23
26. srp 2011

@mihaji Super !!! Gratuluji a závidím. Já včera negativní a dneska ho budu dělat tak v 15:30. Už aby to bylo!

kd23
26. srp 2011

@alisi001 Ty jsi šikulka! To je neuvěřitelné! Nádherný!!! Moc moc chválím!

alisi001
26. srp 2011

@kd23 díky dokonce jsem dostal hlad od rana jsem nic nejedla tak to asi napravím 😀