Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

kd23
2. zář 2011

@tynka89 Jo tak z toho samého důvodu neměřím já 🙂 Ale myslím, že v tom zase taková věda nebude, když do toho přijdeš 🙂 Já jestli neotěhotním do 3 měsíců, tak kupuju teploměr a jdu do toho 🙂 Ještě že máme tak tolerantní manžele, co? .-)

kd23
2. zář 2011

@tynka89 Jo tak z toho samého důvodu neměřím já 🙂 Ale myslím, že v tom zase taková věda nebude, když do toho přijdeš 🙂 Já jestli neotěhotním do 3 měsíců, tak kupuju teploměr a jdu do toho 🙂 Ještě že máme tak tolerantní manžele, co? 🙂

hopeful
2. zář 2011

@mihaji - kauza prodavacka - kdyby to bylo jen jednou - tak proste rano blbe vstala a doma ji dosla pasta na zuby, ale kdyz i kolegyne rikaly, tak je asi nejaka zahorkla. A nebo je 1DC!! Jednani s lidma a dobre chovani se bohuzel nikde moc neuci. Sluzby jsou v CR kus od kusu. Ted jak zarizuju tu svatbu, tak je to videt. Nekde pro vas udelaji prvni posledni a jsou neuveritelne mili; nekde jsou neuveritelne mili, ale sluzby pokulhavaji; a nekde to je darmo mluvit. 🙂

Jak rikaly holky, nenech si tim zkazit den.

kd23
2. zář 2011

TEDA JÁ JSEM KOUZELNICE. Vyčarovala jsem zde svůj příspěvek 2x 😎 😎 😎 😎 😎

tynka89
2. zář 2011

@ kd23 To teda 🙂 kdo vi jestli me do toho nakonec nebude nutit on sam ,az mu to povim 😀 ...strasne se na mimiska tesi...nejradsi by porad neco nakupoval ( uz ted ) a koukal po miminkovkejch vecickach,ale ja jsem takova poverciva a tohle pry prinasi smulu,takze se dupackam a cepickam,ponoztickam zdaleka vyhybam 😀 az bude v brisku fazolka,tak prvni co bude poletim do obchodaku a budu smejdit ,to je jasny 😀

hopeful
2. zář 2011

@kd23 Mozna, ze DVAKRAT (tedy // krat) je nejake super dobre znameni. Jeee!

mochenkaa
2. zář 2011

@tynka89 to máš štěstí, M je dost flegmoš a o mimču se ani moc nechce bavit, dokud není tak ne ☹ a proto furt sedím tady 😀

kd23
2. zář 2011

@hopeful TO BY BYLO SUPER, KDYBY TO BYLO ZNAMENÍ // 🙂

kd23
2. zář 2011

@hopeful TO BY BYLO SUPER, KDYBY TO BYLO ZNAMENÍ // 🙂 😀

tynka89
2. zář 2011

@mochenkaa s nama je taky fajn ne ? 🙂 ...

kd23
2. zář 2011

@tynka89 @mochenkaa Někdy až moc, protože pociťuji takovou malou závislost na vás 😀

mochenkaa
2. zář 2011

@tynka89 @kd23 taky to tak vidím, sedím celý den v práci u pc a doma počítač nechci ani vidět, teda než jsem začla chodit sem 😀 ale má to obrovskou výhodu, o // a mimču si pokecám tady a M už tím nezatěžuju, čímž je i hvězdičkování dobrovolné a s chutí 😀 😀

tynka89
2. zář 2011

@mochenkaa @kd23....hele holky aby to nakonec nedopadlo tak ,ze tady u toho bude sedet spis muj pritel nez ja ,jak se angazuje 😀 😀 to teda ne...to mu vyprasim kozich hned😀

ange_de_la_morte
2. zář 2011

@luciesofi: my sme koupili obrovsky statek po němcích, ale zatím používáme jen kuchyň a jednu místnost jako obyvák a ložnici zárověň, ještě jednu velkou místnost mám plnou svojeho harampádí na šití a historických kostýmů, ale postupně rekonstruujem, až přijde mimi chystáme se v patře udělat novou ložnici a dětský pokojíček, ale zatím dáváme spíš dohromady venek ( manžel poitřebuje dílny, spravujou se maštale, já mám slíbené že se ještě letos udělá zastřešené posezení ve dvoře ( zatím vegetujem pod třešní) ... ale jako zatím žijeme opravdu na páru meetrech 🙂

@kammka: vidím že máme obdobný styl života : já opečovávám koně, ovce, kozu, slepice, psa, kočky a pořád té zvěřiny nějak přibývýá 🙂 prasata a králíky sem řekla že nechci, takže alespoň o to mám ulehčenou práci

Holky fakt toto napíšete hodně 🙂nestíhám číst 🙂 Já dneska místo abych jela s manželem na víkend do čech tak trčím doma s teplotou, rýmou a kašlem. Dopoledne sme měli doma pozdvižení protože nejdříve se nám koza Jůlinka málem oběsila (nějakým záhadným způsobem si obtočila vodítko kolem krku a přišlápla - přirom má obojek volný že by ho normálně sundala přes hlavu:/), pak jseem se dohadovbala s kobylou jestli půjde do výběhu nebo ne ( ve stáji mám koš s jabky tak se od něj nechtěla hnout) a nakonec jsem ještě ve své zeleninové zahrádce chytala našeho malého beránka , takže veselé dopoledne

mochenkaa
2. zář 2011

@tynka89 no a není tady MK někde diskuze pro tatínky? i ty budoucí? jestli ne tak aŤ si založí 😀

@ange_de_la_morte téda 😕 nedovedu si představit tu práci s tolika zvířaty, obdivuju vás

kd23
2. zář 2011

@ange_de_la_morte Musím prásknout, že @anabella_lee má taky koně 🙂

ange_de_la_morte
2. zář 2011

@mochenkaa: byl to můj sen mít velký ranč a spoustu zvířat, za měsíce si jedem pro další dva koně a nemůžu se dočkat 🙂 ... ona to není žádná hrůza když si na to člověk trošku zvykne na dobře to zorganizuje

ange_de_la_morte
2. zář 2011

@kd23: Díky za info 🙂 a mrzí mne že ty nemůžeš mít doma zvířata, snad o to dříve se podaří mimi

hopeful
2. zář 2011

Vstavani - ja se snazim vstavat kolem osme (to vy uz mate devet). Posledni dva dny jsem se probudila a fakt se mi nechtelo z postele - praci mam bez dojizdeni, takze pohodicka, a vite, co me vytahlo?
Myslenka, ze vy tady zase vyplodite sest stranek a ja to budu docitat - kazde rano sem zajdu a rikam si, ze nedocitam, ale pokazde doctu. A dneska to bylo obzvlaste barvite povidani... I kakao jsem odlozila az k obedu.

Jinak jsem vcera usinala nejak strasne stastna a natesena, pritel ze me nemohl (to se da vylozit vselijak, ale hvezdicka teda nebyla) 🙂 Jestli ja budu 1DC, tak se mnou holky nevydrzite. Budete muset zalozit novou skupinu a tu zamknout. 😀

@kd23 Urcite!

@tynka89 U nas se to bere tak, ze moc chce, mereni teploty by mu asi nevadilo (az na ten pipajici budicek brzy rano, ktery bych musela nastavit, abych se prizpusobila pravidlum). Jemu teda v tomhle smeru nevadi nic (jde za cilem), jen se mu o tom nesmi moc povidat, aby, jak rika @mochenkaa "bylo hvezdickovani dobrovolne a s chuti". Ale je teda fakt, ze prvni prednasku o tom, jak presne otehotneni probiha (tedy, jaka je pravdepodobnost a vubec - vcelicky a kyticky uz jsem v te dobe mela za sebou) mi dal on - kdyz se pred lety bal, ze jsem po zapomenutem prasku myslela, ze jsem treba mohla otehotnet - sel do lekarny a tam je vsechny asi pul hodiny zpovidal o tom jak a co a co delat, kdyz jsem na praskach apod.
Jestli se mnou bude chodit na kontroly (teda tech par, co mi tady dopreji) a pak k porodu (to uz by mu pak asi nejake reci o ovulaci a MS vubec nevadily 😀) tak myslim, ze tam z nej budou hotovi... On se nespokoji jen tak s nejakou odpovedi. Je teda fakt, ze jsem se diky nemu otrkala strasne. Nejaky kurz asertivity je v porovnani se souziti s mym nastavajicim uplne k nicemu. 🙂

mihaji
2. zář 2011

@hopeful No, ona je ta baba protivná a nepříjemná normálně, ale tohle byla poslední kapka, to už prostě přehnala. 😉 Den si nekazím, je přeci pátek a víkend před námi.
Ale že jsem ráno byla běsná, to tedy jo 😀
Holky, mrkněte na nový klid od MIG 21: Máma se vrací 😀

mochenkaa
2. zář 2011

@ange_de_la_morte to je asi pravda, že když si to zorganizuješ tak to jde, ale já se narodila ve městě a vlastně doteď žiju v paneláku/cihláku. Živou kozu jsem viděla jen párkrát 😅 a koní se bojím 😀

mochenkaa
2. zář 2011

@hopeful já vám tak závidím aktivního plánovacího tatínka 😀 M je přesvědčený že to neovlivní tak dokud to nebude tak ticho po pěšině 😀 ale řekla jsem mu jaká je věda otěhotnět a dala mu přečíst ten článek co tu dávala před pár dny Illi o prstíkové metodě 😅 a jen se zeptal jestli si myslím že to funguje, ale reaálně to budu chtít vyzkoušet až v době ovu 🙂

tynka89
2. zář 2011

@hopeful Tak to se s nim asi nenudis 🙂 ale je to fajn,kdyz vime ,ze jeste nekde jsou budouci tatinci,ktery jsou radi a nerikam 100% ,ale aspon nejak se zajimaji...( prece jen my zensky to bereme jinak 😀 ) ale zas kdyz to tak vezmu, tak urcite jsou i takovy ,ze na vrch vypadaji jako tvrdaci a o detech se nechteji moc bavit,ale kdyz se nekoukame tak nenapadne spicluji ...nevim....muj nazor....treba to je tim,ze jsem mlada a nemam zkusenost se starsim parnerem ve spolecne domacnosti...a vubec ve spolecnem ziti 🙂

kd23
2. zář 2011

@mihaji Ten klip je SKVĚLEJ 😀 Jsem se tu smála, jak tam poskakuje před tím mikrofonem 😀

nemo1985
2. zář 2011

test negat. :(.nevím,vydržím do desateho, u malého byl den po termínu negativní až pak se objevila čarka..

luciesofi
2. zář 2011

@kd23 To vstavání takhle pozdě ti tedy závidím.. Já ve všední dny vstavám v 5:30..:( fuj 🙂

mihaji
2. zář 2011

Já vstávám ve všední dny do práce ve 4:30 a o víkendu si přispím. To mám ovšem s přestávkou, protože ty naše obludky se stejně dožadují jídla, jak jsou zvyklé přes týden, takže vstanu, nakrmím a jdu si zase lehnout. Takže nemám ani takový problém s tím měřením, jen si dám budíka a nebudu čekat, až mě vzbudí sami. Teplota by se měla měřit každý den ve stejnou dobu, na stejném místě (ústa, pochva, konečník), stejným teploměrem a ještě předtím, než vstaneš z postele, aby tělo bylo v klidu.
A tady máte ty naše potvůrky, jak jsem slibovala.

mihaji
2. zář 2011

Fotka je dost malá, tak ještě takhle.

mihaji
2. zář 2011

@kd23 jj je fakt vtipnej, já je mám ráda. A líbí se mi i písnička k Mužům v naději.

kd23
2. zář 2011

@mihaji Ty se tam ale kráááásně rozvalujou 🙂 Vejdete se tam ještě někam? 😀, jinak ve 4:30 ??? Máš můj obdiv, to já mám ještě totální půlnoc 🙂