Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

gaudi
13. říj 2011

@barbulinka1 taky sem si rikala, zasnuby na me kul pul roku a ja nic nepoznala. tak dlouho ho natahovat urcite nebudu, to by ani neslo🙂 ale nejaky to prekvapeni by tam melo byt🙂

barbulinka1
13. říj 2011

@likvicka No já mám právě první ms bez HA, ale jsem ráda,že přišla po 25 dech, když vidim, jak někomu dělá poblém vůbec mršku dostat, tak jsem za ní ráda 🙂a doufám stejně jako ty, že další nepřijde taky bych neměla asi na to čekat rok, než se to povede, ale jak říkám, manžel je pořád v čudu, tak jsem zvědavá, jestli se někdy trefíme :( já jsem ji ze začátku měřila v puse, ale po MS budu mezi nožkama, myslim si, že tam měří většina 🙂

gaudi
13. říj 2011

nic holky, pro dnesek se loucim a treba zitra zas... dobrou🙂

barbulinka1
13. říj 2011

@gaudi No právě, chlapi se snažili, abyhom nezapomněli na zásnuby, tak mi jim uděláme překvápko a zážitek z dvou čárek 🙂 nebo teda já určitě, jestli se toho někdy dočkám 🙂

ange_de_la_morte
13. říj 2011

Ahojky holky tak jak je ? Já teď poslední dny nevím co dřív, takže se omlouvám ale nestíhám sem ani moc chodit ... U nás sem tenhle měsíc zvědavá, protože snaženíčko je pravidelné a poslední dny mám nezvykle citlivé prsa, tak nevím ... uvidíme

niky3
14. říj 2011

@gaudi jj, přesně tak. Všeho s mírou. Zlatá střední cesta. Zjisitla jsem, že se ráno (ve 4, v 5) probouzím s plnym močákem. To se mi dřív nikdy nestalo. Večer jsem přemýšlela, jestli se nedá nějak urychlit to jít k Dr. Napadlo mě zavolat sestře, že musím jet na služebku, ale to je schopná mě to určitě ještě o týden posunout... :(

gaudi
14. říj 2011

@barbulinka1 no a ted sem zvedava - jak si byla pozadana o ruku? romantika? povidej prehanej!!!
@ange_de_la_morte zni to slibne, kdy bys mela dostat MS? uz sis delala test? moc ti preju at to vyjde🙂
@niky3 no u me nocni buzeni na zachod je vlastne uplne normalni. Horsi je ted, ze se budim o hodinu driv nez bych mela a nejak uz nemuzu usnout. Pak se mam divit, ze sem vecer unavena... a s tou sestrickou mas pravdu. To by bylo uplne blby kdyby ti to jeste posunula... ale si rikam, ze az pujdes, tak tam uz urcite bude neco videt. Myslis ze by ti udelali rovnou i fotku?

ange_de_la_morte
14. říj 2011

@gaudy @ barbulinka1 : ahojky holky, tak teda naše zásnuby bylo dost zvláštní ale svatba pak stála za to , a teď jen doufáme ve dvě čárečky. Jinak taky se poslední dobou tak každou druhou noc budím a jdu na záchod, i když předtím sem to neměla ve zvyku , ale asi to bude tím že večer vypiju dost bylinkového čaje

ange_de_la_morte
14. říj 2011

@barbulinka1 : no MS bych asi mela dostat tak za 10 dní , a test sem si nedělala,myslím že je ještě brzo a nechci být zklamaná 🙂

niky3
14. říj 2011

@gaudi tak to máme úplně stejné, taky se budím tak o hoďku, někdy i o dvě dřív a pak nemůžu usnout. A u toho musím jít na wc. A večer jsem úplně unavená - už kolem 9h. No já nevím by už mohli udělat i fotku. Myslíš tý malý fazolky..? 🙂 to asi ještě ne.. ale bylo by pěkný, kdyby fotku udělal a dal mi jí.. ale to se asi nedává, když je to takhle v prvopočátku. Prosím tě, brouzdala jsem ráno na netu a furt se nemůžu dohrabat k tomu, jak se počítá to těhotenství. V kolikátém teda týdnu jsme? (pokud opravdu jsme a testy nelhaly)? našla jsem odkaz těhotenství den po dni a vůbec je to tam nějaký divný...

likvicka
14. říj 2011

@barbulinka1 no já to zkusím taky měřit a uvidím, jestli to vyjde, ale pro jistotu jsme se domluvili s manžou že na to hupnem každý den 😀 a snad nám to některý den vyjde. Je mi líto, že tvůj manžel je na cestách. To je pak o štěstí jestli to vyjde nebo ne. Ale držím ti palečky, aby jsme tu mohli příští měsíc psát o dvou proužcích 😀

gaudi
14. říj 2011

@ange_de_la_morte tak to sem na ty zasnuby ted ale poradne zvedava🙂
@niky3 no jako prvni den tehotenstvi se pocita prvni den tve posledni menstruace. Takze normalni je, ze prvni 2 tydny tehotenstvi vlastne jeste vubec nejsi tehotna. http://www.babyweb.cz/Termin-porodu.aspx tam ti to vypocita termin porodu a ve kterym tydnu by si ted mela byt...

niky3
14. říj 2011

@gaudi no. mě právěže zaráží to, že ty první dva týdny se nepočítaj.. ale podle tý kalkulačky tedy 4+5. A jak se citíš? jsi v pohodě? já dneska přišla do školy a měla jsem nával na zvracení, který ustál, jinak zatím v pohodě. už si přeji listopad :D

barbulinka1
14. říj 2011

@gaudi ahojka, tak jak se cítíš ? 🙂 no jinak já a zásnuby nádhera, na štědrý den, srdíško z růzí a šipka ke stromečku, ve stromečku básnička a zásnubák, prostě bomba jo a svíčky všude 😀 a co vymyslel ten tvůj mužík ? 🙂

barbulinka1
14. říj 2011

@likvicka Jasný, tak to se trefíte určitě 🙂 To já bych asi nedala každý den ( práce, unavenost a zase nechci se do toho nutit, ale taky z toho něco mít 😀 ) ale ob den na to taky vlítneme, když bude teda doma :( to je jediný, o co prosim a za co se modlim, aspon 14 dní :( a doufám, že za měsíc budeme řešit dvě čárečky 🙂 🙂

gaudi
14. říj 2011

@barbulinka1 ahojky🙂 citim se teda zatim tak vselijak. Kdyz nejim, tak me jen pali zaha. Kdyz neco snim, tak mam problem:-/ zatim se to teda jeste da, ale uvidime jak se to vyvine dal...
a tvuj chlap je naprosty romantik🙂 tusilas - vedelas, kdyz si to cele naaranzovane videla, ze to je zadost o ruku?
ten muj me dokazal dokonale zblbnout. Nejdriv mi na jedny svatbe rekne, ze jestli se nekdy vezmeme, tak mozna za deset let no a pak na nase vyroci ceka pred barakem kocar. Na to mel zas vymluvu ze to je proto, ze mi k minulemu vyroci slibil kurz jizdy na koni a behem celyho roku to nevyslo. Tak ja cela natesena a nadsena se vezla no a pak pred restauraci, kdyz nahodou nikdo nebyl kolem, se na nej otocim a on tam, uprostred ulice, prede mnou klecel, ruce se mu trasli a v nich krabicku s prstynkem. ani sem ten prstynek nevidela, jak se klepal🙂
ale jak rikam, mam extremne spomalene reakce, brecet sem zacala az za 2 hodiny, to mi teprve doslo o co jde a co bude🙂 mas tu nekde svatebni album? musim se pokochat!

gaudi
14. říj 2011

@niky3 jojo, ono je to, podle me, proste jednodussi na pocitani. navic ne kazda zenska vi pri kterem styku mohla byt oplodnena (jejda to zni blbe) a pak, pocitat ze jsme tehotny 38 tydnu, to by si nikdo nepamatoval. 40 je jednoduchy cislo, ktery si pamatujou i chlapi a priblizne to sedi, tak proc si to nezjednodusit🙂
no a citim se vselijak. jaks psala ze se ti nafouklo bricho, me uz taky. a na zvraceni mi je taky tak nejak porad... jim ted mnohem min nez normalne. treba bych chtela i vic, ale sem proste plna. na to nejsem zvykla... no a pak jeste porad zadna chut na sladke. to uz je druhy den bez cokolady nebo neceho sladkeho. porad na to myslim, snist bych to ale zrovna nedokazala... jestli to vyjde, tak to bude chlapak jak poleno, co bude jist jen samy maso🙂

barbulinka1
14. říj 2011

@gaudi To všechno patří k těm dvěma čárečkám 🙂 🙂 a kdy jdeš k doktorovi ? 🙂 a co mažel už jsi mu to řekla ? 🙂 jee, no tak to je úžasný originální překvapení, to jsou krásný vzpomínky na to, co ? 🙂 no mam album na beremese, pod nickem : Barbulinka, tak můžeš juknout 🙂 a ty máš někde fotečky ? 🙂 🙂 at se taky pokochám 🙂

gaudi
14. říj 2011

@barbulinka1 k doktorovi jdu v pondeli 24. no a jak sem si cetla v tom linku co sem to dala niky, tak pristi tyden bude kriticky, tak doufam ze to preckame ve zdravi... jak ja bych si to prala!!!
a svatebni album tu samozrejme taky mam, ale na mojasvatba. Tenkrat se se prihlasila pres slovaky a az pak sem zjistila, ze ted nemuzu nic nastavit nebo tak na ceskych strankach, ale nevadi...

barbulinka1
14. říj 2011

@gaudi tak příští týden bud na sebe moc opatrná a neboj, bude to v pohodě 🙂 a mas tam stejny nick jako tady ? 🙂

gaudi
14. říj 2011

@barbulinka1 jojo, ja sem vsude a vzdycky gaudi🙂 no a prave pristi tyden to je blby... stres - odevzdavame jednu nabidku a pripravujeme rychle dalsi na pondeli 24. kdy uz tu nebudu, pak let domu, kdy budu mit kurefek pres 20kg tezky, batuzek pres 10kg tezky a k tomu jeste maly notasek s asi 5kg a nemuzu zapomenout na kabelku! no a po tech letistich to proste budu muset tahnout sama☹ a nakonec nekolik narozeninovych oslat me lepsi polovicky... na tu jednu, s kamaradama, je pozvanych nejakych 50-60 lidi, to vzdycky stoji za to...

barbulinka1
14. říj 2011

@gaudi 2.NOV 2010 ? 🙂 jste se brali ? 🙂jejda, tak to je blbý ty kilíčka, ale snad to miminko zvládne, neboj 🙂 🙂 no tak na oslavě hlavně žádný alkohol a bude to v pohodě 🙂 neboj, bude to dobrý 🙂

ange_de_la_morte
14. říj 2011

@gaudi - no dělali sme historickou akci ve stylu western, a v noci sme hlídali naše stany jen my s manželem a kamarád s kamarádkou, takže sme byli všichni před teepee ve wetsrnovém a on mě požádal o ruku, ale byl hrozně nervozní, letos v létě sme se brali - já v kroji a manžel v uniformě, se vším, všudy na Kunínském zámku, nechyběla ani hromada kamarádů vojáků a koní 🙂 ... ale popravdě jsem ještě nebyla nikdy v takovém stresu jak kolem svatby

gaudi
15. říj 2011

@barbulinka1 nene, brali sme se 2.10.2010, ono se to dobre pamatuje🙂
no a tak si rikam, ze proste co se stane, stane se. Treba to bude v pohode a kdyz ne, tak to proste jeste nemelo byt. Vsak se necham prekvapit...
a jake plany mas na vikend? ja sedim v praci...

gaudi
15. říj 2011

@ange_de_la_morte ta nervozita k tomu patri. Co by to bylo za zadost o ruku kdyby to bral automaticky a by se mu u toho netrasl hlas... a ruce.. a vsechno😉
mas nekde fotky ze svatby? Kroj a uniforma, to sem ted moc zvedava jak to vypadalo

pejullka
15. říj 2011

je to tam, zjištěno včera asi v 21 hod a byla jsem s toho úplně vyděšená:D

niky3
15. říj 2011

@gaudi díky moc. tak to tedy budu počítat od toho posledního/prvního dne MS. Takže 4 týden 🙂 já si připadám hrozně nafouklá a už začínám být čím dál tím víc unavená. Dneska ráno ve škole jsem si dala krosiant a když jsem ho snědla, tak mi přišlo jak kdybych měla v puse rybu nebo přdedtim olizovala něco silně kovového. A při dnešním obědě mi mamči jídlo (a ta vaří výborně) přišlo takový oničem. Moje milovaný mamčiný špagety - tak když jsem to jedla tak si říkám ty špagety maj nějakou divnou chuť... Mě zas přijde, že mám chuť na sladký furt - a to jsem dřív sladký mohla jen občas. Nejlepší je, že mi v práci kolega - podotýkám co mě vidí jednou za měsíc (obchoďák), ale na telefonu skoro každý den, tak mi říká - co je s tebou? jsi v pohodě? ty se nějak nesoustředíš na tu práci, dej se do kupy... že by to bylo i tím..? :D

niky3
15. říj 2011

@gaudi super, díky za odkaz - tam je to jasně napsaný v těch závorkách co a jak... Takže super - příští týden (5 týden) je rizikový... :(

likvicka
15. říj 2011

tak jsem dneska pracovala na novém baráčku a koukám ven a vidím jak letí čáp 😉 tak jsem vyšla ven a kouknu na komín a pěkně se tam posadil, chvíli seděl a pak odletěl...že by nějaké znamení 😅 to by bylo krásné