Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

alisi001
29. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let .. 😀
leni84.......................//..... (listovka)...............................................................................LENKA 27 let.. 😀
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀

mishule12.................. 46DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2............................ 41DC
luci_inka......................40DC
zandi78........................38DC
ninucha........................36DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
esila..............................32DC (listovka)
tumik.............................31DC................................................................................................MARTINA 28 let
anabella_lee...............29DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
luciesofi .......................29 DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
mahonia..................... 28DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................28 DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................28 DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
mautas11................... 27C (Calibrum babyplan)
makak32 ....................27DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................26DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ 26DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
pajule ...........................26DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................25 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................25 DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
sarana.......................... 24DC (listovka)
kammka.........................23 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
martinan4 ................... 21 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 21 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................20DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................19DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................19 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 18DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1......................18DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 17 DC
galigula .........................17DC
hopeful............................17DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23............................... .16 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac..........................15DC
melliss.............................14 DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..............................MELISA 23 let
veveruska0504..............13DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................12DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................12DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
carrynka..........................11DC ( listovka )..........................................................................KAROLÍNA 27 let
hankamamka................10 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
bujanda..........................10DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................8 DC (listovka).................... ILONA 28 let
meea................................8 DC
alisi001..................... ..... 7DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa.....................7 DC (listovka a Calibrum Baby plan, kontryhel).......................GABČA 23 let
beta.m...............................3 DC(listovka).................................................................................BĚTKA.22 le
hanulik88.................... ....1DC (listovka).................................................................................HANA 22 let

makak32
29. srp 2011

Hezké pracovní ráno 🙂

alisi001
29. srp 2011

@makak32 i tobě 🙂

makak32
29. srp 2011

Tento týden by měla dorazit mrcha ☹ já se tak bojím zklamání ....

leni84
29. srp 2011

Ahoj holky, tak hlásím, že mé nadšení z dvou čárek netrvalo dlouho..☹ Dneska se mi pěkně rozjela ms, takže se miminko nejspíš blbě uchytilo..☹ Takže hlásím 1DC..☹

makak32
29. srp 2011

@leni84 Neee tak to je mi líto ... ☹ uf tak teď mám ještě větší strach.

mihaji
29. srp 2011

@leni84 Ježiš, to je mi moc líto ☹ . Příště to ale určitě vyjde.

alisi001
29. srp 2011

@leni84 to nééé ☹ určitě třeba se to zastaví nebo mám tu tabulku přepsat

alisi001
29. srp 2011

můj raní ovu test a to jsem 7 DC

carrynka
29. srp 2011

Ahoj holky...já začínám s ovu testem, včera nic, tak doufám, že se aspoň někdy čárka objeví....
@leni84 to je mi líto, budu držet palce příští měsíc. Určitě se to povede... :(

luciesofi
29. srp 2011

@karkulka_17 Moc moc gratuluju a držím palce, ať to dobře dopadne! 🙂

Jinak hlásím MS.. Takže dnes 3. DC.. Takže v září znova 🙂

miky
29. srp 2011

@leni84 ach jo to snad není ani možný ☹, tak to mě mrzí ☹, já nevím a co třeba zkusit jík k doktorovi jestli by s tím nešlo ještě něco udělat? Třeba nějaké léky na podporu uchycení těhu.......je to strašná škoda ☹

anabella_lee
29. srp 2011

Přeji krásné ráno🙂

anabella_lee
29. srp 2011

@makak32 No tak to jsme na tom úplně stejně.....snad nedorazí🙂

miky
29. srp 2011

@carrynka koukala jsem, že jsi teprve 11DC, tak to je na dvě čárky ještě dost času, neboj. Můžeš mít ovulku klidně až kolem 20DC, takže žádné stresy, však ona se potvůrka dostaví 😉

carrynka
29. srp 2011

@miky doufám 🙂 nikdy jsem to ještě nezkoušela, a potom co tady čtu kolkátý den mají holky ovu tak jsem to už nevydržela a zkouším taky :D

mihaji
29. srp 2011

@carrynka Buď v klidu, já se ovu dočkala až 17.DC, když už jsem myslela, že snad ani nebude. A navíc mám pocit, že příště ovu poznám i bez testů, pěkně mě bolelo břicho 😀 . No, tento měsíc mi to bylo sice k ničemu, ale aspoň už vím, kdy se zhruba snažit. Snad bude příští měsíc úspěšnější.

carrynka
29. srp 2011

@mihaji určitě bude...no tak uvidíme no 🙂 zase budu o něco chytřejší... radši přikoupím ještě tesíky :D

miky
29. srp 2011

@carrynka no a já měla ovu až 26DC a myslím, že Alisi ještě později, však kdo si počká ten se dočká 😀

miky
29. srp 2011

@alisi001 já vážně nechápu a ukazuje ti ovulku i ten test za korunu a co toplota u té také nějaký náznak toho, že by byla ovu u tebe tenhle cyklus takhle brzy?

alisi001
29. srp 2011

@carrynka přesně ja ji měla až 29 DC

alisi001
29. srp 2011

@miky testy za 1 už nemám a teplota takto http://www.womenzone.cz/uzivatelka/alisi001/gra... 😖

mihaji
29. srp 2011

@alisi001 Prosímtě, jakým způsobem tam označíš, že sis dělala ten ovu test. Já na to nepřišla 😒

miky
29. srp 2011

@alisi001 a tu značku testů, které teď používáš máš už vyzkoušené, že jsou spolehlivé? Mně se minulý cyklus právě stalo, že jedny my ukázala ovu také někdy kolem 12DC, tak jsem zkusila ještě jinou značku a tam bylo naprosto bílo a ani náznak čárečky. No a nebo je to tak, že ovu opravdu tento měsíc u tebe probléhla takhle brzy, i když podle těch teplot to zatím nevypadá

alisi001
29. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let .. 😀
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀

mishule12.................. 46DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2............................ 41DC
luci_inka......................40DC
zandi78........................38DC
ninucha........................36DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
esila..............................32DC (listovka)
tumik.............................31DC................................................................................................MARTINA 28 let
anabella_lee...............29DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia..................... 28DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................28 DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................28 DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
mautas11................... 27C (Calibrum babyplan)
makak32 ....................27DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................26DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ 26DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
pajule ...........................26DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................25 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................25 DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
sarana.......................... 24DC (listovka)
kammka.........................23 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
martinan4 ................... 21 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 21 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................20DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................19DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................19 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 18DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1......................18DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 17 DC
galigula .........................17DC
hopeful............................17DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23............................... .16 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac..........................15DC
melliss.............................14 DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..............................MELISA 23 let
veveruska0504..............13DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................12DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................12DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
carrynka..........................11DC ( listovka )..........................................................................KAROLÍNA 27 let
hankamamka................10 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
bujanda..........................10DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................8 DC (listovka).................... ILONA 28 let
meea................................8 DC
alisi001..................... ..... 7DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa.....................7 DC (listovka a Calibrum Baby plan, kontryhel).......................GABČA 23 let
beta.m...............................3 DC(listovka).................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ............................3 DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
hanulik88.................... ....1DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................1 DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let

Září už bude naše 😉

alisi001
29. srp 2011

@mihaji hned jak najedeš na kalendář tak klikni na dnešní den naskočí ti tabulka a v ní to označíš 😀

alisi001
29. srp 2011

@miky značka je wondfo a nikdy jsem s nima problém neměla 😉 taky to pořád nechápu 😖

makak32
29. srp 2011

@anabella_lee no moc tomu nevěřím. Vůbec mě nebolí prsa a to je můj 100% příznak ☹

alisi001
29. srp 2011

@miky ale asi to jako ovu brát nebudu ale tuleníčko stejně probíhá 😀 uvidím jak na tom budu opět 29 DC nebo až mi graf tu ovu vyznačí podle toho pak budu porovnávat testy 🙂

miky
29. srp 2011

@alisi001 tak to bude opravdu tak, že ovu byla takhle brzy.....takže doufám, že jste se s manžou pěkně snažili 😉