Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

kcvrcekz
30. srp 2011

@alisi001 No tak to smekám...Já už panikařím teď...Obdivuju tě...

kcvrcekz
30. srp 2011

@kd23 Já brala 9 let a vysadila jsem 22.12.2010..

alisi001
30. srp 2011

@fori taky jsem si myslela že to hradí pojištovna ale není to tak všechny léky spojené s IVF si platí pacientka ☹ u nás byl ten problém že ja nemám MS pokud nejdu na vyvolávačku tím pádem nebyla ani ovu tak se všechno muselo nastartovat lékama a opravdu to je finančně náročný ted už bych si platila uplně všechno

fori
30. srp 2011

@alisi001 já vím jak to funguje, je to hrozný....... jenom mě uplně zaskočila ta částka, ale ono je to za 3 IVF normální, když si to člověk spočítá. proto jsem volila státní zařízení, kde z tebe za všechno necucají jen prachy.

kcvrcekz
30. srp 2011

@kd23 Ty jo to je dobrý to zkusím..🙂

alisi001
30. srp 2011

@fori ted jsme konečně na dobré cestě už jsem 2x otěhotněla přirozeně ale bohužel to zkončilo pokaždé potratem ☹ ☹ tak se snažíme dál

alisi001
30. srp 2011

no nic holky na chvilku se s váma loučím

kcvrcekz
30. srp 2011

@alisi001 Držím moc pěstičky..🙂

fori
30. srp 2011

@kcvrcekz no to je málo, v období ovulace to chce obden. a když máš MS pravidelnou tak ovu můžeš mít trochu jinak. víš co jsem udělala já?? když mě v půlce cyklu začalo bolet břicho ( 10 let jsem jedla antikon. a po vysazení začaly ty bolesti) tak jsem na gyndu , že nevím co to je. udělal mi ultraz. a řekl mi že je to ovulace, a já přesně věděla kdy mi přijde, kdy se uvolní vajíčko a hlavně že se máme snažit. bolesti jsem měla 12,13,14 - to byly nejhorší. a ten 15 den jsem šla hned ráno jako akutní případ hroznej bolestí na gyndu. no doktor mě vysmál , že mám jen ovulaci. 🙂 🙂 šla jsem tam ješte další 2 mesíce, a už toho nechala 🙂 🙂 🙂 🙂 no komedie.

fori
30. srp 2011

@alisi001 A léčíš se někde dál?? třeba na imunologii??

ili08
30. srp 2011

@kd23 a kdy ti ten kalendář vypočítal ovulku?koukám na to a zkusím tam něco spáchat ale nevím nevím,na všechno jsem takový antitalent.. 😒

kd23
30. srp 2011

@ili08 Vy počítá to podle délky předchozích cyklů, tak jak by to mělo být v čítance... 🙂 Napravo - pokud chceš aby se ti zobrazila ovulace a plodné dny, musíš na ni kliknout a políčko zezelená, jinak jsou šedivé ty, co nechceš, aby se ti zobrazovaly.. Já to vidím takto...

kd23
30. srp 2011

Aha, tak koukám, že to není moc čitelné... tak nic ☹

ili08
30. srp 2011

@kd23 🙂 no já už tam něco vytvořila...to zelené má být ovulka jestli tomu dobře rozumím..takže když je to nejvíc zelené tak je ten den nejvhodnější?

kd23
30. srp 2011

@ili08 Ano ano. 🙂 Plodné dny a ten nejvíc zelený by měla být ovulka, ale já si v tom období dělala OVU testy a všechny negativní... tak ti nevím 🙂 Asi jsem nějaká nečítanková 🙂

kcvrcekz
30. srp 2011

@fori Jo jo tak takto to mám taky takové rýpaní, že? Taky jsem si řekla, že to bude asi ono...🙂

ili08
30. srp 2011

@kd23 tak to bude průser 🙂 já mám ovulku den po našem výročí,to manža nepřežije 😀

kd23
30. srp 2011

@ili08 V klidu, během těch 5 plodných dnů se snažte ob den! 🙂

alisi001
30. srp 2011

@fori ne nikde se neléčím

kd23
30. srp 2011

@alisi001 Ještě aby, vždyť jsi taky zdravá jako rybička. Tak co budeš péct jako další dortík? 🙂

ili08
30. srp 2011

@kd23 no my se budem snažit i mimo plodné dny-když jsem manžovi oznámila že každý druhý den bude snaženíčko tak mu pak prostě nevymluvím že dnes se teda určitě nezadaří páč nemám plodné dny..to bude- a co když jo? 🙂

alisi001
30. srp 2011

@kd23 jasně budu ale až kolem 26 .9 jestli si někdo neřekne dřív ale jsme pozvaní na narozky tak asi budu dělat ted na patek nebo na sobotu ještě uvidíme 😀

kd23
30. srp 2011

@ili08 Jojo, taky se snažíme celý měsíc ob den 🙂 Je to fajn. Bála jsem se, že se mě manžel bude bát, ale vůbec se nebrání 🙂 Ba naopak, bere to naprosto dobrovolně... 😎 🙂

martinan4
30. srp 2011

Krásný den, holky... tak mám pocit, že všichni kolek mě jsou těhotní, treba u nás v práci skoro co 14 dní někdo ohlásí, že se mu narodilo mimi, nebo že ho čekají... Dneska jsem se tak zálibně dívala na jednu kolegyni, co se na nás přišla podívat z mateřské a šéfová mi hned povídá ''Na to ani nemysli'' 🙂 Kdyby chudák věděla, že v podstatě nemyslím na nic jiného 🙂 😀

mochenkaa
30. srp 2011

@ili08 @kd23 já jsem taky doma oznámila že nejlepší je obden tak mi bylo řečeno že je to jako sex na předpis 😎 ale když jsem M řekla, že se mi zdá že si začínám jen já a on se k tomu moc nemá tak během hodiny obrátil a dolejzal 😀 tak jsem zvědavá jestli mu to vydrží 😀
@martinan4 tak tichučko a pak jen oznámíš 😉

kd23
30. srp 2011

Tak včera byla koprovka s knedlíčkama, tak jsem si dnes došla pro salátek. Hlásím po cestě 2 těhotné a 3 kočárky... A to to mám cca 500m
@martinan4 S tou šéfovou jsi mě pobavila "Kdyby chudák věděla, že v podstatě nemyslím na nic jiného." 😀

ili08
30. srp 2011

@kd23 no mě příjde že taky kolem vidím samé těhulky nebo maminy s kočárama-ale asi to bylo vždycky,jen jsem si toho tolik nevšímala 🙂

mochenkaa
30. srp 2011

@kd23 @ili08 na můj vkus je těch kočárů a těhotných až moc 😀 a bude jich nepříjemně moc až do té doby než budu patřit mezi ně 😀

kd23
30. srp 2011

Jinak mě asi bolí podbřišek... ale nejsem si jistá, jestli to nemám vsugerované, jak pořad myslím na ovulku.. (Probudím se, snídám, maluju se, jdu do práce, v autobuse, v praci, přes oběd, v práci, cestou domů... do té doby, než udělám OVU test....) 😵 😵 😵

kammka
30. srp 2011

@martinan4 šéfová je nějaká nepřející?? u nás teda jak někdo přišel, že si chce nechat nabrat hcg (pracovala jsem v nemocnici) tak propuklo šílenství, pak se koukalo do počítače na výsledky celé dopoledne, dokud někdo nezařval do prostoru GRATULUJEME!!! a pak bylo všeobecné veselí, staniční vzala rozpis služeb a celej ho překopala, napřed se těhuli hlavně zrušily noční a pak podle toho, s čím přišla od gynekologa.ale většinou přišla s neschopenkou...