Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

ili08
30. srp 2011

@hopeful
@kd23 tak já jediné na co jsem se zatím dívala byl takový ten šátek jak se v něm nosí mimina 🙂 Páč máme toho retrívra a ten se procházek nevzdá tak bych ho chtěla ať je to pohodlný jak pro mimi tak pro mě 🙂

hopeful
30. srp 2011

@kd23 sbiras? No potes, a kde je prosim Te skladujes? To se prece doma neda (a to mame pomerne prostorne bydleni) 🙂
Nicmene poznamenavam si, ze az prijde na kocarek, jdu za Tebou pro radu.
Vymenou za dobrou radu muzu uhackovat zase Tvemu ditku hracku.

kd23
30. srp 2011

@ili08 Já doteď nepochopila, jak se ten šátek uvazuje a přijde mi to jak maturita.... Ale taky se mi to moc líbí a obdivuju maminky co to nosí a umí uvázat. Jinak na prochajdy s pejskem určitě super!

hopeful
30. srp 2011

@kd23 @ili08 a take to musi byt pro dite uklidnujici, je blizko u maminky, slysi srdce atd.
Teda holky, teorii valime, ted to jen uvest do praxe.

kd23
30. srp 2011

V tomhle budu vozit na chalupě. Ten na nic jiného vlastně nečeká 🙂 Bohužel do města je dost nepraktický ☹

ili08
30. srp 2011

@kd23 já myslím že to jen složitě vypadá 🙂 aspoň doufám ale kamarádka co se jí teď narodila holčička ho má tak mi to kdyžtak ukáže...akorát doufám že to klapne a mimi bude na jaro,max.na léto protože v zimě by mi asi umrzlo...

kd23
30. srp 2011

@ili08 Tak nás to pak všechny naučíš taky, jo? 🙂
@hopeful Přesně .... teď to jen uvést do praxe 🙂

baptisia
30. srp 2011

@kd23 ježiš ten je krásnej.....tj,do města je nepraktický,ale jinak...úžas(miluju staré věci)

hopeful
30. srp 2011

@kd23 nadhera. Ty i kocarek - jsi jako princezna.
@ili08 - jaro a leto je idealni, taky bych si dala rict 🙂 Navic u nas ve vsi snad ani v zime nesoli, ani nevim, jak bych dojela do porodnice. 😀

kd23
30. srp 2011

@baptisia Díky, já jsem takovej malej starožitník. Taky miluju všechno staré.
@hopeful Kuju 🙂 Taky budeš v září princezna 🙂 🙂 🙂

joeyne
30. srp 2011

Ahoj holčiny! 🙂 Přijmete mě mezi sebe? O mimčo se snažíme 3 roky a teprve teď 22.8. jsme byli na prvním IUI. Takže čekáme, jestli se už konečně dočkáme.. 😉 Jsem 23DC.

kd23
30. srp 2011

@hopeful Mám je u našich na chalupě, roztrkané všude možně, kuchyň, hala, u schodů, v pokojích, na chodbě v 1.patře a pár jich ještě čeká na renovaci na půdě. 🙂 🙂 🙂 Uháčkovanou hračku beru 🙂 🙂 🙂

ili08
30. srp 2011

@joeyne určitě můžeš 🙂 držím palečky ať se zadaří 🙂

@kd23 kočárek je skvělej 🙂 takový už se jen tak nevidí...a ten co máš vybraný se mi líbí moc akorát ta bílá barva je hooodně nepraktická 😉 Já jsem úchyl na modrou,fialovou takže pokud by to bylo aspoň trochu možné tak bych kočárek vybírala v nějakých takových barvách 😎

kd23
30. srp 2011

@ili08 Díky 🙂 Oni mají barevných komnilací hrozně moc. Sama ještě nevím, kterou vybrat. 🙂
@joeyne Vítej, určitě tě bereme mezi sebe 🙂 Vždyť ve více se to lépe táhne 😀 .
Ještě si pro @alisi001 připrav jméno, věk a jestli bereš nějaké vitamíny, dopíše tě do tabulky i s 22.8. IUI.
Budeme moc držet palečky, ať to vyjde !!! 🙂

ili08
30. srp 2011

z těch šátků třeba tyhle dva by se mi líbily 🙂 ale ty ceny už moc hezké nejsou...

kd23
30. srp 2011

@ili08 Ten fialovej je krásnej !!! Schvaluju!!! 🙂 Někdo další chce něco schválit? 😀 😀 😀

ili08
30. srp 2011

@kd23 tak to pak asi budeš vybírat i podle pohlaví miminka ne?nebo se necháte překvapit? 😉

kd23
30. srp 2011

@ili08 Já bych to asi nevydržela. Necháme si to určitě říct. 🙂 Jinak kočárek spíš neutrální. Ale i v červenočerném může být holka i kluk, že? 🙂 Co vy? Necháte si to říct? Vím, že už jsme to tady probíraly, ale vůbec si to nepamatuju ☹

ili08
30. srp 2011

@kd23 my určitě jo,já musím taky všechno vědět hned,bych se nevědomostí usoužila 🙂 ale přemýšleli jsme že třeba to pak nikomu neřekneme,že to budeme vědět jen my dva jestli chlapeček nebo holčička-ale ani tohle nevím jestli vydržím 🙂

ili08
30. srp 2011

@kd23 kamarádka má černý a vím že byla hrozně nešťastná,chtěla nějaký červený nebo tak ať to není tak smutné 🙂 ale tak zase se jí hned tak neušpiní...já červenou moc nemusím ale tak třeba černo-modrý ten by určitě mohl být super.A nebo se mi líbí i ta šedá,ta druhá barvička na tom obrázku...
Já se v těch kočárkách moc neorientuju ale asi bych brala nějakou tu trojkombinaci,no uvidíme...hlavně aby už bylo komu vybírat 🙂
No nic holčiny,pro dnešek se loučím a jdu s bafanem ať manža může v klidu vařit 🙂

joeyne
30. srp 2011

Díky moc za přijetí!!! 😀 Budu ráda za každou radu a zkušenost. Jen se tu musím zatím trochu porozhlédnout a otrkat se. 😅

kd23
30. srp 2011

@ili08 Tak to přemýšlíme obě stejně, taky bych chtěla, abychom to s mažou věděli a ostatním to neřekli, budeme do poslední chvíle říkat, že to nebylo vidět. Ale je hodně nefér, když někomu řekneš, že to víš, ale nepovíš. To se nedělá. Takže nevím, jak to bude. Jestli vydržím dělat, že to nevím 😀 Já se jinak pro dnešek taky loučím. Držte palec s OVU tesem, jdu na to... 🙂 Zítra dám vědět. Papa a krásný večer všem! 🙂

kd23
30. srp 2011

@joeyne Tak se hezky otrkej a zítra ahoj 🙂 (hezká profilová fotka 🙂 )

mochenkaa
30. srp 2011

@joeyne vítej a neboj se nás 😉

jinak jsem po obědě - měla jsem od mamky lečo a bylo výborné
já si oproti vám připadám nepatřičně, vím že kočárek má kolečka a vozí se v něm děti 😀 ale jaký typ a co by měl mít netuším - snad jen aby se dala dát ručka hodně nízko ať na ni pohodlně dosáhnu (měřím 150 cm 🙂 ) ale šátky se mi taky moc líbí, určitě pak jeden pořídíme

hopeful
30. srp 2011

@joeyne je to tady fajn, takove doufaci a povzbuzujici. Pripojuji se k uvitacimu vyboru.

@kd23 @ili08 My bychom urcite nechteli vedet, jestli holka nebo kluk - rikam to uz leta, ale kdyz cekala znama, volala jsem ji snad kazdy den, jestli uz vi, protoze jsem nemohla sehnat zadne neutralni oblecky, ktere by se roztomilosti vyrovnaly ruzovym nebo modrym, takze nevim, jak dlouho mi to moje predsevzeti vydrzi. Nejspis to zustane na me drahe polovicce (uz abychom byli svoji, to je porad vypisovani, abych se vyhnula osloveni "pritel"), ten si nikdy nenecha zkazit prekvapeni. Shodli jsme se na tom, ze vetsi prekvapko v zivote proste neni.

Hracky naopak se mi nejvice libi neutralni, i kdyz pro deti jsou asi lepsi barevne - coz mi pripomina, ze mi o vikendu svagrova rikala, ze mala miminka vidi cernobile. Ja jen vim, ze nedokazi ze zacatku pouzivat vice nez jeden smysl najednou. Treba kdyz nekdo neco upusti a udela to ramus, rozostri se jim videni, protoze si to jeste mozek neprebere. Ok, tak abych se zase uklidnila a nepredbihala udalostem. 😒

jo, jeste me napadlo, @kd23 zaregistrovala jsem se na tom kalendari (nakonec jeste budu uplne organizovana) a nemuzu prijit na to, jak se vyznaci delka cyklu a ruzne udalosti se mi vzdycky ukazi o den driv, nez jak jsem je tam napsala - treba kdyz pridam neco 23.8., zobrazi se mi to jako 22.8. - nevim, mozna ten kalendar vi vic nez ja!

Tak krasny vecer vsem!

mochenkaa
30. srp 2011

@hopeful a kde máš kalendář? na womenzone?

hopeful
30. srp 2011

@mochenkaa na womenzone. Je to fakt divny, kdyz na ten den kliknu, vsechno je tam zaskrtnute jak chci, ale na tom kalendari je to vyznacene o den driv, ale kdyz kliknu na ten den, nic v nem zaneseno neni... 😨

Jinak s kocarkama, na to casem prijdeme.

mochenkaa
30. srp 2011

@hopeful já mám základní nastavení a mám to v tom správném dnu takže těžko říct čím to je. Zkus se zeptat Alisi, ta ten program využívá taky.
jo, na kočárky přijdem 🙂 hlavně ať je rychlo co do nich 😉

alisi001
30. srp 2011

copak copak je tu řeč o mě 😀

alisi001
30. srp 2011

@hopeful s čím máš problém poradím pokud můžu 😉