Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

kcvrcekz
31. srp 2011

Holky mám dotaz, jste tu všichni zkušenější jaké OVU testy jsou nejlepší?

alisi001
31. srp 2011

@kd23 ahoj no jak to říct budu mluvit za sebe 😢 měla jsem uplně stejné pocity a myšlenky když jsem se od Dr.dozvěděla že nemůžu otěhotnět přirozenou cestou po neuspěšných IVF jsem řvala jak malá holka když jsem vyděla těhulky a nebo kočárek ☹ pak mi moje kamarádka řekla že je po druhé těhotná a já se s ní přestala pomalu stýkat až do doby než mi došlo že ona za to nemůže dokonce to pochopila že je to pro mě těžké ale postupem času jsem to začala brát tak že pokud to má jednou vyjít tak to výjde neříkám že když ted koukám na těhulky že to se mnou nic nedělá ale psychika je fakt svině 😉 třeba mě MK strašně pomohl protože si tady můžu pokecat o věcech o kterých se těžko mluví a vím že v tom nejsem sama je to smutný že je nás tu tolik a máme každej jiný problém ale to že bys přestala chodit na MK ti nijak nepomůže ty těhulky a kočárky jsou všude 🤐 a hlavně ta psychika udělá dost každej to bere jinak zase se nesnažíte až tak dlouho a určo se vám to brzo povede neboj 🙂

alisi001
31. srp 2011

@kcvrcekz ja používám wondfo 🙂

kcvrcekz
31. srp 2011

@alisi001 Počkej...😀 TO jsou ty co ti pořád ukazují slabou čárku? ...😀 😉

alisi001
31. srp 2011

@kcvrcekz ja je používám dlouho ale až tento cyklus mi to ukázalo ovu už 6 DC 🙂 jinak s nima problém nemám 😉

kd23
31. srp 2011

@kcvrcekz a @alisi001 Ahojky, máte pravdu, já vím. Jen jsem to potřebovala někomu napsat... DÍKY!
@alisi001, Chtěla jsem se zpetat, tobě ty testy Seratec fungují spolehlivě? Zatím teda budu testovat dál, i když mě ta bílá rozčiluje 🙂
Jinak s těma stranama postelí jste mě pobavili - máme to naprosto stejně a je to z důvodů, že to M nechce mít zahřáté a potřebuje se ochladit a večer usnout na studeném 😀

kcvrcekz
31. srp 2011

@alisi001 Super tak jdu po nich kouknout na netu..🙂 Díky..

kammka
31. srp 2011

@kd23 to je celkm normální takový binec v hlavě.. ale něco bys s tím měla dělat, sama si uvědomuješ, že jseš s tím sobě protivná, za čas bys mohla být protivná i svému okolí.
1) zahoď ovu testy.. detekují jen některé hormony. ovulka není všechno, musí být v cajku víc věcí.. si představ, že bude ovu test pozitvní a stejně neotěhotníš..navíc i zcela zdravá žena má v roce několik neplodných cyklů.
2)naplánuj si na delší čas dopředu různé aktivity: pravidelné plavání, saunování, výlety.. budeš se mít na co těšit a zároveď tě to odtáhne od myšlenek na mimi.. a třeba to plavání ti srovná páteř a sauna je super na nastartování hormonálních procesů..teplo je zázračná věc. spoustě lidem se to povedlo na dovče v tropech, u moře.. proč asi..
3)a hlavně!!! naplánuj si na příští rok dovolenou. nic takového, že budeš mít mimi, nebo budeš ve vysokém stadiu těhu a bude lepší být doma.. prostě si naplánuj celý rok co nejaktivněji 😀
4)choď sem na koníka, protože když uvidíš, že se daří jiným, uvěříš, že se to povede i tobě.. a kdyby náhodou ne, poradíš se tu, co dál, kam jít, kde by mohl být problém...
5)nekupuj si těhu testy dřív, než budeš mít ASPOŇ 3dny zpoždění.. ty mohou být způsobené nervíkama..klidně mohou být pozitivní i před termínem ms, pak přesto začneš krvácet, prostě se embryo nemusí vždy udržet, to je normální, ale je lepší to nevědět, lepší je považovat to za normální ms...

to se mi to radí, viď? byla jsem těhotná 3x, mám dceru, 2x jsem potratila...po prvním potratu jsem se nemohla vystát.. taky jsem bulela jak malá, když dorazila mrcha..před termínem ms mi bylo nevolno, motala jsem se, nalitý prsa.. všechno z psychiky..ta dělá nejvíc..

makak32
31. srp 2011

@kd23 jjj znám ten pocit moc dobře, ale zvlášť jsem to zažívala před prvním těhu. To jsem brečela při každém příchodu MS. Když už to bylo déle než půl roku, přestala jsem to řešit, nějak mě to přešlo, už jsem na to neměla sílu a povedlo se. Škoda jen že si to člověk nemůže naordinovat hned. Teď si to taky hodně přeju, ale ještě mě to tak nepohltilo. Taky si říkám, že je to teprve druhý měsíc po vysazení HA takže ovu ještě vůbec nemusím mít. Je to všechno tak složité a šílené je že to co my si zažíváme naši chlapi vůbec neřeší, o co oni jsou ušetřeni. Ale zase oni nikdy nezažijou ten nejkrásnější pocit, který se ničemu nevyrovná a to je nosit v sobě další život. Ten pocit je nepřekonatelný!!!! 🙂 a já věřím že se ho všechny dočkáme až to budeme nejmíň čekat 😉

fori
31. srp 2011

Já si testy taky dělala, a nikdy jsem je pozitivní neměla, tak na to prdím. 🙂

alisi001
31. srp 2011

@kd23 no já už ty testy seratec nemám takže ti neřeknu je pravda že se mi před ovu začali vybarvovat ale pak bohužel došly 🙂 ale někdo tu psal že mu fungují

kd23
31. srp 2011

@kammka Jojo, moc moc díky. Máš naprostou pravdu, vím to. Ale někdy je to prostě silnější a tak lehce, jak to pěkně píšeš, to někdy nejde. Ale budu se snažit tvé rady naplnit! Moc díky!

hankamamka
31. srp 2011

Ahojte! Chcem sa opýtať, ak mi BT neklesá (prvý deň po MS som mala 34,6 potom stále 36,6 teraz 36,7), asi nemá zmysel si robiť ovu test, že?

alisi001
31. srp 2011

@hankamamka ukaž graf 😉

alisi001
31. srp 2011

@hankamamka ale pokud ti jde teplota nahoru tak ho zkusit mužeš a to chceš říct že máš tolik dní stejnou teplotu jo 😖

hankamamka
31. srp 2011

@alisi001 Díky, že si sa ozvala. Takto mi to ukazuje na FF: http://www.fertilityfriend.com/home/370e84 (Podla udajov, ktore som zadala, mi posunul cyklus - prve dni som mala len lahke krvacanie, skor spinenia), ale mam stale vysoku teplotu, zda sa mi - co myslis? Ci je prilis skoro?

alisi001
31. srp 2011

@hankamamka pravě že jsi napsala špatně teplotu 😀 34,6 misto 36,4 😀 😀 tak jsem na to koukala 😉 kokikáty jsi dc

alisi001
31. srp 2011

@hankamamka v tabulce jsi na 12 DC a podle grafu jsi 10 DC to nechapu 😖

alisi001
31. srp 2011

@hankamamka zadej do grafu i to lehké krváceni at se ti posune zpět na 12 DC

hankamamka
31. srp 2011

@alisi001 zrejme som 10DC, ked som do toho fertility friend zadala prve dva dni spinenie, tak mi to napisalo, ze automaticky posuva moj cyklus, ze spinenie nie je zaciatok noveho cyklu. A uz som ta nechcela otravovat, aby si mi to zmenila v tabulke.

Prepac, pomylila som sa. V grafe je to spravne a zapisujem/meriam si to poctvo. Ked sa na to pozries, tak myslis, ze je este na ovu skoro, ano?

alisi001
31. srp 2011

@hankamamka podle mě je na ovu brzy takže tě mám v tabulce přepsat ?

hankamamka
31. srp 2011

@alisi001 ano, prosím prepíš a prepáč, že ti to komplikujem

alisi001
31. srp 2011

@hankamamka to je v pohodě duležité je aby to sedělo 😉

alisi001
31. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let ..
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let ..

mishule12.................. 48DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2............................ 43DC
luci_inka......................42DC
zandi78........................40DC
ninucha........................38DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
esila..............................34DC (listovka)
tumik.............................33DC................................................................................................MARTINA 28 let
anabella_lee...............31DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia..................... 30DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................30DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................30DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
mautas11................... 29C (Calibrum babyplan)
makak32 ....................29DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
baibies........................ 28DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
pajule ...........................28DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................27DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................27 DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
sarana.......................... 26DC (listovka)
kammka.........................25 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
martinan4 ................... 23 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 23 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu..............................22DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................21DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................21 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 20DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1......................20DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 19 DC
galigula .........................19DC
hopeful............................19DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23............................... .18 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac..........................17DC
melliss.............................16 DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..............................MELISA 23 let
veveruska0504..............15DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................14DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................14DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
carrynka..........................13DC ( listovka )..........................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................12DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................10 DC (listovka).................... ILONA 28 let
hankamamka................10 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea................................10 DC
alisi001..................... ..... 9DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa.....................9 DC (listovka a Calibrum Baby plan, kontryhel).......................GABČA 23 let
beta.m...............................5DC(listovka).................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ............................5DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz .............................5DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
hanulik88.................... ....3DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................3 DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
lucik1986 ........................1 DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let

alisi001
31. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let .. 😀
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀

mishule12.................. 48DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2............................ 43DC
luci_inka......................42DC
zandi78........................40DC
ninucha........................38DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
esila..............................34DC (listovka)
tumik.............................33DC................................................................................................MARTINA 28 let
anabella_lee...............31DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia..................... 30DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................30DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................30DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
mautas11................... 29C (Calibrum babyplan)
makak32 ....................29DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
baibies........................ 28DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
pajule ...........................28DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................27DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................27 DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
sarana.......................... 26DC (listovka)
kammka.........................25 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
martinan4 ................... 23 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 23 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu..............................22DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................21DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................21 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 20DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1......................20DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 19 DC
galigula .........................19DC
hopeful............................19DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23............................... .18 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac..........................17DC
melliss.............................16 DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..............................MELISA 23 let
veveruska0504..............15DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................14DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................14DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
carrynka..........................13DC ( listovka )..........................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................12DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................10 DC (listovka).................... ILONA 28 let
hankamamka................10 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea................................10 DC
alisi001..................... ..... 9DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa.....................9 DC (listovka a Calibrum Baby plan, kontryhel).......................GABČA 23 let
beta.m...............................5DC(listovka).................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ............................5DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz .............................5DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
hanulik88.................... ....3DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................3 DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
lucik1986 ........................1 DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let

sarana
31. srp 2011

Ahoj holky, vůbec ale vůbec nestíhám dočítat 😨 Byli jsme během srpna pořád pryč a krok už s váma jen těžko udržím 😀 Každopádně jsem dnes ráno našla na testíku druhou čárku - takovýho ducháčka. Mívám krátkej cyklus a MS pořád nikde. Testy byly pořád negativní, tak už mi to bylo divný. Zítra otestuju znovu a uvidíme 🙂

alisi001
31. srp 2011

@sarana potichu gratuluji 🙂

gaudi
31. srp 2011

ahoj holky,
taky bych se rada pridala do klubu. Minuly tyden sem vysadila, mesicky jeste nemam a na snazeni mam ted bohuzel vcelku pech, protoze me z prace vyslali do ciziny a tak sem tu sama bez chlapa☹ ale si rikam ze se telo stejne nejdriv musi dat dohromady nez se neco stane...
z toho co tu pisete si ale pripadam jak alenka v risi za zrcadlem. Co to jsou ty DC-hodnoty? to si opravdu vsechny delate pravidelne ovulacni testy? beret vytaminy a doplnky stravy? si rikam ze tady mi toho jeste hodne moc chybi...

alisi001
31. srp 2011

@gaudi vítej 😉 ahoj DC je den cyklu počítá se od prvního dne MS = menzes někdo si dělá ovu testy někdo měří BT= bazalni teplotu a někdo oboji třeba já 😀

mochenkaa
31. srp 2011

sice pozdě ale přece 🙂 já dnes takto http://www.womenzone.cz/uzivatelka/mochenkaa/gr...