Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

hankamamka
5. zář 2011

@alisi001 ty kokoooos 🙂 ovu je tu! 🙂

hankamamka
5. zář 2011

@martinan4 jééééj, gratulujem. krááásne správy!

mochenkaa
5. zář 2011

@alisi001 tak snad už se umoudřila 😉 jen doufám, že teda budu mít taky 😀

alisi001
5. zář 2011

@mochenkaa no jen se trošku vybarvila čárka ale na ovu to asi ještě nebude ale mohlo by nechce se mi čekat do 29 DC ☹

miky
5. zář 2011

@alisi001 😨 prosím tě, kolik těch ovu během jednoho měsíce budeš mít? Koukám, že nejsi žádná troškařka 😀 😀 😀

blazu
5. zář 2011

Ahoj holky, nějak nestíhám dočítat.... 😒
@martinan4 GRATULUJU !! 🙂
@kcvrcekz: šatičky, jsou krásné, moc ti sluší 🙂

mochenkaa
5. zář 2011

@alisi001 tak pozítří obě 😀 co ty na to? Tobě se dovybarví čárka a mě se udělá zhup na BT 😀 😉

alisi001
5. zář 2011

@miky neboj tam to ovu nebyla a ted si na ni ještě počkám jen sem řikala že se mi začala vybarvovat ale na ovu to asi ještě nebude 😀

alisi001
5. zář 2011

@mochenkaa no brala bych to 😉

kcvrcekz
5. zář 2011

No holky tak jsem si myslela, že je snad vše zlé za námi...Ale není...Opět hádka...Začínám se hodně obávat toho, že náš vztah opravdu není tak jak by měl být...☹ Krásné hádat se večer...To se mi bude zase spátt...Ach jo.,,,Jak já vám závidím manžele kteří podrží a ne naopak...

mihaji
5. zář 2011

@kcvrcekz To je mi líto ☹, taky někdy mívám takové pocity, když se pohádáme. Ale pak se zase vše uklidní a vidím to jinak.

lovelylady
5. zář 2011

Ahojky holky,
@martinan4 moc gratuluju 😀 a přeju ať vše probíhá jak má
@kcvrcekz šatičky jsou nádherné, a jsi v nich úchvatná. A kvuli hádkám nesmutni, třeba jen máte těžší období..svatba, mimi...a tak, někdy je to stres...a zase bude dobře 🙂
já vybírám dovolenou, za 3 týdny máme v práci s manžou nahlášeno 14 dní dovolené a chcem někam za teplem...no i když spíš dočítám tady diskusi a před manžou dělám že hledám hotely...nemá pro povídání o těhotenství a dětech moc pochopení 😀
Jo taky mam koupený ovu testy, holky kolik si jich děláte a kolik dní za sebou??

verik19
5. zář 2011

@kcvrcekz v každém vztahu jsou mráčky.To bude zase dobré!

markitka
5. zář 2011

Dámy, hezký večer 🙂 Konečně jsem doma z práce a vy jste tu napsaly román, takže nestíhám číst 😀 martinan4 moc gratuluju 🙂 Dnes jsem 14 DC a prý bude snaženíčko, tak budu třeba dělat i stojky 😀 😀 😀 😀

kd23
5. zář 2011

Ahoj holky, manžel na služebce, tak jsem si otevřela lahvinku, jelikož tento cyklus ovu fakt nikde, neřeším to a z vesela bumbám... Snad z toho nebude malej alkoholik 😀 ☹ Chystám se na další film. Zatím páááá
@kcvrcekz Budeš krásná nevěsta !!! Buď rázná a dej najevo, že takový vztah nechceš. Přece se nebudeš trápit... Jestli o tebe stojí, nebude se hádat tak, abys z toho celou noc nespala... Dej mu najevo své pocity, že tě to trápí... Ale je pravda, že záleží kvůli čemu jste se hádali. Jestli je to prkotina, bude fajn smiřování, jestli je to vážnější, musí se to řešit... Držím palce!
@markitka Ty stojky jsou skvělý 🙂 Já se ještě neodvážila. Manžel by se mi asi smál. Přeci jen se snažíme 1.měsíc 🙂 Tak STOJKÁM ZDAR !!! 😀

dilemma
5. zář 2011

@martinan4 Ahoooooj ja konecne nasla proc vsichni gratuluji a nechtela jsme predbihad dokud sme nic nevedela tak i ja uz ted gratuluji maminko k tehulkovani a vitam te mezi tehulkama🙂

mihaji
6. zář 2011

Dobré ránko děvčata, tak já dnes takto http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Mihaji/grafy....
Taky se vám dnes tak nechtělo z pelíšku? Ideální počasí na to se zavrtat a nevylézat 🙂.

lucianas
6. zář 2011

Ahojky,
můžu se přidat k vám? Začínáme se s manželem tento měsíc snažit o druhé dítko. I když teda nevím, jak se nám zadaří, protože ten náš synáček nám moc příležitostí nedává. ... jsem dnes 11DC, tak uvidíme, jak bude zhruba za dva týdny.

Všem přeji hodně štěstíčka, držím palečky, ať se co nejdříve zadaří.

Těhulklám gratuluji a držím palečky, ať celé těhu probíhá v pořádku a do zdárného narození zdravého miminka!!

alisi001
6. zář 2011

@mihaji super jen tak dál a už žádnej pokles 😉

alisi001
6. zář 2011

@lucianas ahoj vítej jaké bereš vitamíny jméno a věk dám tě do tabulky 😀

mihaji
6. zář 2011

@lucianas Ahojky, vítej. 🙂
@alisi001 No uvidíme. Zítra bych teoreticky měla dostat MS, tak uvidíme, co přijde nebo nepřijde. Ty máš ten graf takový pěkný s těma hvězdičkama 😀

lucianas
6. zář 2011

@alisi001 ... díky moc. vitamíny neberu, zatím žádné. vidíš, taky bych něco mohla začít brát. při malým jsem taky brala. tak ty vitamíny zatím žádné, věk 31 (tý jo, to je číslo 😀 ), a jméno Lucie.

lucianas
6. zář 2011

@mihaji ... díky za přivítání. ... držím palečky, aby MS nedorazila, a aby jsi za pár dní našla // na testíku.

mihaji
6. zář 2011

@lucianas Děkuju, moc tomu nevěřím, ale bylo by to fajn překvapení 🙂

ange_de_la_morte
6. zář 2011

Dobré ráno holky, tak 10 stránek teď ráno dočíst nestihnu, dneska musím k doktorce, protože mně zase bolí v krku a to jsem vypila hektoliktry bylinkových čajů, tak sem zvědavá jestli ještě nakonec nedostanu antibiotika :/, všem přeju krásný den

alisi001
6. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 23 let .. 😀
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let.... 😀
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ...... 😀

mishule12.................54DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
ninucha.......................44DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................39DC................................................................................................MARTINA 28 let
michala82...................36DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................36DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
makak32 .....................35DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
pajule ...........................34DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................33DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................33DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
kammka........................31 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
joeyne ..........................30 DC(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
baptisia........................ 29DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu..............................28DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................27DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................27 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 26DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1.....................26DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 25DC
galigula .........................25DC
hopeful...........................25DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23.............................. .24DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac.........................23DC
melliss...........................22DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
veveruska0504.............21DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................20DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................20DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
pejullka............................20 DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................19DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................18DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................16DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................16 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................16 DC
alisi001..................... .....15DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa....................15DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let
markitka ..........................14 DC.............................................................................................MARKÉTA 27 let
elvis12 .............................12 DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................11DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................11DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................11DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................11DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucinkas............................11 DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady...........................10DC...............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....9DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................9 DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................7DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ ..6DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........6DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................6 DC(kyselinu listovou a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let
tynka89.............................5DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................3DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia...........................2DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let

lucianas
6. zář 2011

@mihaji ... kdo ví, třeba to klapne a vyjde to.

@ange_de_la_morte ... to je mi líto. tak ať se brzy uzdravíš.

@alisi001 ... prosím, jen mi pouprav nick, je to lucianas. díky

alisi001
6. zář 2011

@mihaji no možná jsou pěkny ty hvězdičky ale ten graf ne ☹ pokud si nebudu jistá že byla ovu tak ty hvězdičky budu dělat dál 😀

alisi001
6. zář 2011

@lucianas promin já si to spletla 😀