Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

alisi001
12. srp 2011

a poslední 🙂

kd23
12. srp 2011

@alisi001 Ty jsi ČARODĚJKA 🙂 🙂 🙂 Ty normálně s tím marcipánem kouzlíš!!! To je nádhera!!! Ta žabička a kravička 🙂 Už jsi dělala manželovi motorku? 🙂 Opravdu tleskám! /tleskací smajlík/ /tleskací smajlík/ /tleskací smajlík/ /tleskací smajlík/ /tleskací smajlík/ /tleskací smajlík/ /tleskací smajlík/ /tleskací smajlík/ /tleskací smajlík/ /tleskací smajlík/ /tleskací smajlík/ /tleskací smajlík/ /tleskací smajlík/ /tleskací smajlík/ 😀 😀 😀 😀 😀

alisi001
12. srp 2011

@kd23 před 3 roky když jsem s tím začínala a motorka je odlévaná z čokolády 😀 ale nic moc 😉 uplně stejnej jsem dělala manžovi i švagrovi 🙂

kd23
12. srp 2011

@alisi001 To je nádhera !!! Nemám slov!!! Šikulka!

verik19
12. srp 2011

Ahojda holky, ráno MS přišla!
@alisi001 nádherné dorty, hned bych si dala. 🙂

verik19
12. srp 2011

mishule12................. 29 DC
miky............................ 29 DC (listovka a kontryhelový čaj)
wer2........................... 24 DC
alisi001..................... 23 DC (listovka a Calibrum babyplan)
bujanda..................... 20 DC (Calibrum babyplan)
mochenkaa...............19 DC (listovka)
esila........................... 15 DC (listovka)
leni84......................... 15 DC (listovka)
karkulka_17.............. 14 DC
dilemma ....................13 DC
mahonia.................... 11 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82..................11 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11.................. 11 DC (Calibrum babyplan)
baibies....................... 8 DC (Mamavit)
sarana........................ 7 DC (listovka)
martinan4 ................. 4 DC (listovka)
verik19........................ 1 DC (listovka)
kd23.......................... ?? DC (listovka a 14.8. bude 1. DC po poslední HA)
ili08 ............................?? DC (listovka + bere ještě HA, snažení od září)
angels_woman....... ?? DC
peela ......................... ?? DC

martinan4
12. srp 2011

@alisi001 Jsi fakt moc šikovná, dorty vypadají báječně!!! Jeden hezčí než druhý 🙂
@kd23 Já mám v plánu třídit fotky, konečně musím taky nechat vyvolat nějaké fotky do svatebního alba... a taky takový větší úklid 😒 Ale jestli bude konečně krásně, tak to vidím na lehátko na zahradě 😉

leni84
12. srp 2011

Ahoj holky, jak se máte při pátku?
@kd23 My půjdeme někam na výlet do přírody a pokud budeme mít štěstí, tak snad potkáme i nějaké houby..v neděli přijede na návštěvu švagrová..snad se podíváme i na nějaký hezký film s lahvinkou vínka..prostě pohodička..🙂
@alisi001 Jsi fakt kouzelnice! Nádhera!

leni84
12. srp 2011

@verik19
Škoda..Ale pozitivní je, že máš před sebou další měsíc snažení s další šancí úspěchu.. 😉

kd23
12. srp 2011

@verik19 Že se ještě opovažuje MS chodit !!!! CSssssssssssssssssss!!! Příští měsíc už na dveře nezaklepe!!! 🙂 🙂 🙂 Já ji čekám v neděli - poslední, která vím, že přijde přesně na hodinu... Pak už to bude jenom překvapení... Nebo ne 🙂 Všem přeji krásný slunný víkend! Snad to počasí konečně bude letní 🙂

hanulik88
12. srp 2011

Ahoj holky, jsem na mk teprve druhý den, tak bych se ráda přidala, jelikož termínem začátku snažení zapadám sem 🙂 tak se jen zařadím do seznamu 🙂

mishule12................. 29 DC
miky............................ 29 DC (listovka a kontryhelový čaj)
wer2........................... 24 DC
alisi001..................... 23 DC (listovka a Calibrum babyplan)
bujanda..................... 20 DC (Calibrum babyplan)
mochenkaa...............19 DC (listovka)
esila........................... 15 DC (listovka)
hanulik88.................. 16DC
leni84......................... 15 DC (listovka)
karkulka_17.............. 14 DC
dilemma ....................13 DC
mahonia.................... 11 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82..................11 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11.................. 11 DC (Calibrum babyplan)
baibies....................... 8 DC (Mamavit)
sarana........................ 7 DC (listovka)
martinan4 ................. 4 DC (listovka)
verik19........................ 1 DC (listovka)
kd23.......................... ?? DC (listovka a 14.8. bude 1. DC po poslední HA)
ili08 ............................?? DC (listovka + bere ještě HA, snažení od září)
angels_woman....... ?? DC
peela ......................... ?? DC

doufám, že všechny brzy přejdeme do seznamu těhulek 🙂

pěkné odpoledne přeji 😉

mochenkaa
12. srp 2011

@alisi001 nádherné dortíky, nevěděla bych jaký si vybrat 🙂
jinak vítám nově příchozí

kd23
12. srp 2011

@hanulik88
Taky vítám. Tipuji, že ti je 23 let? 🙂 🙂 🙂

hanulik88
12. srp 2011

@kd23 bude mít v prosinci 🙂 ale jinak dobrý tip 🙂

kd23
12. srp 2011

Mně bude v srpnu 29, kdo je tady nejmladší? 🙂 Nic proti - jen mě to zajímá - tak se přiznejte, holky 🙂

bujanda
12. srp 2011

@kd23 mě je teda 27 🙂 klidně se přiznám 🙂

hanulik88
12. srp 2011

@kd23 a jak dlouho už se vlastně snažíte, hm?

kd23
12. srp 2011

@hanulik88 Jsem v tabulce -kd23.......................... ?? DC (listovka a 14.8. bude 1. DC po poslední HA) - V úterý jsem po 12 letech spapala poslední pilulku antikoncepce a v neděli bych to měla dostat, takže se teprve začneme snažit 🙂 🙂 🙂 . Jsme dva roky manželé a 9 let spolu. Moc bychom si přáli letní miminko, jako my dva, tak bysme rádi, kdyby to max. do 5 měsíců vyšlo. Samozřejmě čím dřív, tím líp. 🙂 Vy jste jak dlouho spolu? 🙂

bujanda
12. srp 2011

tak to jsem se přiznala jen já s tím věkem nebo co? 😀

peela
12. srp 2011

Zdravim,ja prispeji me bude v zari 34,a v tabulce taky nejsem pripsana ☹ zitra bych to mela dostat,podle ovu kalkulacky 10den zacatek ovulacnich dnu.17.8 odletame za teplem taky byla jeste neco dokoupit,a drogerii samozrejme koupila testy rovnou 3 🙂 mam nutkani si udelat tehotensky test ale je moc brzy a bolesti tak ze mrcha dorazi 😠

esila
12. srp 2011

Ahojte, tak moje ovulacne testy funguju paradne....dnes je testovacia silnejsia. Inak idem mat 31 😀

bujanda
12. srp 2011

@peela tak držím palečky, aby to co nejdřív dopadlo 🙂

bujanda
12. srp 2011

@esila tak šup na to 😀

esila
12. srp 2011

no mame doma tu navstevu...a som pohadana s manzelom navyse 🙄 Inak moze to mat suvislost s ovulaciou, ze ho kazdy mesiac o tom case tak neznasam? To by malo byt naopak nie? Tie moje psycho stavy su jak prirodzena antikoncepcia.

alisi001
12. srp 2011

@bujanda mě bude 32 😀 a snažíme se od svatby což je 13 let ☹

peela
12. srp 2011

@bujanda diky taky ti preju a vsem aby to konecne vyslo kdyz nedorazi mrska a pak se vsem ukazou // a bez komplikaci.Docitam knizku kterou bude muset cist i muj pritel 😀 Denik Tehotneho muze: Jak jsem se stal otcem.Chci aby ji precetl aby vedel jaky budu mit asi nalady a pak si zas rikam ze ho vylekam kdyz to bude cist.Super knizka popisuje to od okamziku kdy si udelala prvni test,kazdy den popisuje az po porod.

ili08
12. srp 2011

tak mě bude za 4 dny 28 🙂
@peela nesmutni,holky to určitě brzo napraví a dopíšou tě 🙂

esila
12. srp 2011

@ili08 jeee, ja som 15/8

leni84
12. srp 2011

Ahoj, vítám nově příchozí..
@kd23 já se taky klidně přiznám..🙂 Je mi 27

peela
12. srp 2011

@ili08 tak vsechno nejlepsi k brzkemu narozeni,hmm vypadato ze jsem prozatim nejstarsi 😕