Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

verik19
12. srp 2011

24 🙂

pajulevrtule
12. srp 2011

Ahoj ženy🙂
Můžu se přidat? nikdy jsme nedoufala že budu na netu řešit plánované těhotenství, ale holt je dnes taková doba, takže něco přidám. Mně bude v únoru 30 a chtěli bychom mít první miminko, nějak zásadně to neřešíme a zatím to je hodně volnoprůběhové, Samozřejmě mám strach, že to nepůjde, že jsme začli pozdě, ale to už je holt tak........
každopádně všem tady přeju úspěšné a příjemné plození našich potomků🙂
P.S. nepříjde vám že se to tady probírá jak nějaký recepty?já mám ve všem zmatek DC MS, těhu, ovu,.....

megy
13. srp 2011

Ahoj holky, nevím, zda se k vám mohu přidat. Ve středu jsem našla na testu dvě čárečky a ten den mi stanovili hcg 33 - tj. 2 dny před očekávanou MS. V pátek jsem měla docela křeče, že jsem nemohla ani sedět, tak jsem si zašla u nás v práci k dr. na pohotovost - HCG se mi zvýšilo na 82.Bojím se, ale zároveň vím, že nic neovlivním. Ráda bych všem popřála hodně klidu, protože ty nervy čekání na výsledky je mazec. Nevím, zda se mohu už radostně těšit, ale cítím, že ano.

Někdy mi to taky vše připadá jak honba za klenotem 🙂, ale jsem moc ráda, že koník existuje, protože kdo víc by poradil než zkušené holky tady. 🙂

martinan4
13. srp 2011

Dobré sobotní ráno 🙂
@kd23 Taky přiznávám, 28. Sice jsem podle svého plánu z 16-ti let už měla pomalu čekat druhé, ale některé plány prostě nevychází 😀

Jinak jsem včera byla v lékárně a nakonec jsem odcházela s Babyplanem, listovku měli ve dvou lékárnách vyprodanou!! 8-o Asi je po ní nějaká velká poptávka, a nebo prostě chtěli vydělat 🙂

alisi001
13. srp 2011

@pajulevrtule ahoj vítej 🙂 zkratky DC= den cyklu MS = menzes Těhu= těhotenství OVU = ovulace 😀 DPO= den po ovulaci 😀

alisi001
13. srp 2011

mishule12................. 30 DC
miky............................ 30 DC (listovka a kontryhelový čaj)
wer2........................... 25 DC
alisi001..................... 24DC (listovka a Calibrum babyplan)
bujanda..................... 21 DC (Calibrum babyplan)
mochenkaa...............20 DC (listovka)
hanulik88.................. 17DC (listovka)
esila............................16DC (listovka)
leni84......................... 16DC (listovka)
karkulka_17.............. 15 DC
dilemma ....................14 DC
mahonia.................... 12 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82..................12 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11.................. 12 DC (Calibrum babyplan)
baibies....................... 9DC (Mamavit)
sarana........................ 8 DC (listovka)
martinan4 ................. 5 DC (listovka)
verik19........................ 2 DC (listovka)
kd23.......................... ?? DC (listovka a 14.8. bude 1. DC po poslední HA)
ili08 ............................?? DC (listovka + bere ještě HA, snažení od září)
angels_woman....... ?? DC
peela ......................... ?? DC
pajulevrtule ................??DC

alisi001
13. srp 2011

jinak u mě se ovu pořád nekoná a asi ani nebude ☹ prostě pujdu na vyvolávačku a bude to 😠

hanulik88
13. srp 2011

@kd23 tak to držím palce..to první snažení mělo takové svoje kouzlo 🙂 .. my jsme spolu teprve rok, ale oba už cítíme, že je čas jít dál..a odkud vlastně jsi?

hanulik88
13. srp 2011

@peela tu knížku si půjdu hned v pondělí koupit 🙂

ili08
13. srp 2011

Ahoj holky,všem pěkné sobotní ráno 🙂 I já vítám nově příchozí 😉
@esila my máme prostě srpen v rodině 🙂 Sestra je o rok mladši ale už 10.8 takže mě vždycky na jeden týden dožene 🙂 a 17. má chudera svátek.
@peela -už jseš taky v tabulce 🙂

ili08
13. srp 2011

@alisi001 já jsem z těch grafů pořád jelen 😒

miky
13. srp 2011

ahojky, tak my dneska takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b1b47
Jinak jsem na tenhle víkend už mých rodičů. Manža je na víkend pryč a mně se nechtělo být doma samotné, takže jsem včera naložila psíka a vyrazili jsme 😉

alisi001
13. srp 2011

@ili08 to já už taky 😒 skáče mi to jako na horské dráze

mochenkaa
13. srp 2011

tak jà jsem tady nejmladší,mám 23 a s přítelem jsme spolu přes 5.5roku. holky už vám všem přišel ten balíček s testama?mě furt nic..

alisi001
13. srp 2011

@mochenkaa mě došel hned za 2 dny koukni na stav obědnávky třeba ti napsali že je nemaji na skladě

mochenkaa
13. srp 2011

@alisi001 já tam mám právě pořád jen stav potvrzená a v den expedice budete informováni 😒 pokud to nepřijde v pondělí tak tam budu volat co se děje..

peela
13. srp 2011

@hanulik88 ahoj koupila jsem ji v LUXORU,dum knih nevim odkud jsi ale snad ji sezenes.Byla to nahoda sla si koupit knihu na blizici se dovcu,listovala a ja si koupila skutecny pribeh Posedla sexem tu budu cist na dovce,no a pak jsem si rikala neco pro milacka nerad cte,tak na me koukala tahle knizka Denik tehotneho muze,tak nerad cte ze to ma pres 300stranek 😀 ja ji uz mam uz doctenou.Popisuje tam kazdy den,on svoje pocity ze bude tatou oni jaka byla pred otehotnenim zabavne to je,drzim palecky at ji sezenes 😉

hanulik88
13. srp 2011

@peela zní to fakt dobře...možná pro ni zajedu ještě dnes 🙂 .. jsem z Brna, tak snad bude k sehnání 🙂

peela
13. srp 2011

@ili08 jeste nejsem ☹ ale to me zatim netrapi,dnes je den D,a mrcha stale nic.Bud to se mi cyklus uplne zblaznil nebo coto.Od brezna beru sarapis srovnal po 26dnech cyklus,a minuly mesic prisla mrcha po 23 dnech,tak ze jsem nevedela kdy.Listovku 14dnu,bud to mam nervy a cestovni horecku,a nebo spis mam rymicku a zvysenou teplutku.Neco na me leze tak se kuryruju jak to jde.Bolesti mam tak ze se nekde mrcha zatoulala,vcera jsem si udelala testik co jsem koupila v drogerii a / tak ze spis asi tim nastydnutim

mishule12
13. srp 2011

@alisi001 já jsem ji měla ve 24DC, tak třeba dneska se to ještě zlomí ... někdy to vajíčku ven pčeci musí 🙂

alisi001
13. srp 2011

@mishule12 no já počkam do 28DC pak pujdu na vyvolávačku 😠 dneska ovu test zase jen duch

leni84
13. srp 2011

Ahoj holky, všem přeji hezký víkend..Já čekám ovulaci v neděli..Příznaky už jsou, tak snad..🙂 Moc bych si přála, aby to vylšlo..strašně bych si přála květnové miminko..🙂 Ale to si tady přejeme všechny.. 😉
@megy Vítám tě a moc gratuluju! Určitě všechno dobře dopadne!

luci_inka
13. srp 2011

Ahojte holky 🙂
Mohu se k vám přidat? je mi 24 a snažíme se o miminko. S přítelem jsme spolu skoro 9let 😅
Trochu stručně popíši co a jak máme za sebou...letos v březnu jsem vysadila HA a začli jsme se snažením o mimíska. V květnu jsem otěhotněla - byl to nádherný pocit, prostě krása, ale naše radost netrvala dlouho 😢 V červnu jsem v 6tt potratila. Vše proběhlo hladce, samo to odešlo, tak jsem nemusela na kyretář....ikdyž s velkou bolestí u srdíčka jsem měla pocit, že to nezvládnu 😒
No a teď v srpnu už jsme se začli znovu snažit. Dnes jsem 24DC a sem tam mě bolí a píchne v podbřišku, bolí mě chvílemi záda a bradavky. Bohužel tomuto snažení nedávám velké naděje neboť jsem hned po ovu měla jakousi mykózu nebo co a od Dr. jsem dostala 3čípky...ty se tedy mohou užívat i v těhotenství. Tak bohužel nevím na čem jsem. MS mám pravidelnou po 28dnech.
Ráda bych si tu s vámi povídala, tak snad mě mezi sebe přijmete 🙂
Přeji krásnou sobotu...

megy
13. srp 2011

já mám taky cyklus co 28 dní - stabilizovalo se to už asi před 3/4 rokem. Přesně 28 a dva dny před špinění.
luci_inka - taky pěknou sobotu, já teď odpočívám pod dekou a domlouvám bříšku, ať zlobí dál, abych věděla, že je vše o.k 🙂

galigula
13. srp 2011

Ahoj holky, muzu se pridat? Je mi 25 a uz jednoho cvrcka doma mame (17m) a snazime se o druhe, ale nam to nejde prirozene, tak jsme se dali na IVF, jenze cekame na cyklus a pak si zacnu pichat injekce a uz 2. den jsem to nedostala, tak se na nas mozna usmalo stesti, ale o tom dost pochybuji 🙂 Testovat se zatim bojim 🙂 Rada bych se k vam pripojila, at to mam s kym sdilet 🙂

megy
13. srp 2011

@galigula já se bála taky, ale ta únava mě maximálně zasáhla, až jsem si řekla - musím to prubnout 🙂 včera hcg 82 den před MS - tak nevím. špinění žádné, krvácení žádné - tak snad to dobře dopadne 🙂

ráda budu sdílet s ostatními jejich štěstí

galigula
13. srp 2011

@megy tak to gratuluji!!! My mame prvniho taky z IVF a ted kdyz jsme se objednali na druhe, tak byl manza na spermiogramu a ten nevysel moc dobre, navic mi pred tydnem pichli injekci, ktera mela ms urychlit, ale neurychlila a ted kdyz jsem to mela dostat i normalne, tak nic. Takze si myslim, ze to bude nejak rozhazene tou injekci. Navic jsem si vcera koupila testy a nedalo mi to, zkusila jsem to teda vecer a je fakt, ze jsem vubec nepotrebovala na wc, tak jem lnila co to slo 🙂 a test nic. Takze uvidime, ale nemam rada plane nadeje 🙂

galigula
13. srp 2011

@megy tak to gratuluji!!! My mame prvniho z IVF a ted kdyz jsme se objednali na druhe, tak byl manza na spermiogramu a ten nevysel moc dobre, navic mi pred tydnem pichli injekci, ktera mela ms urychlit, ale neurychlila a ted kdyz jsem to mela dostat i normalne, tak nic. Takze si myslim, ze to bude nejak rozhazene tou injekci. Navic jsem si vcera koupila testy a nedalo mi to, zkusila jsem to teda vecer a je fakt, ze jsem vubec nepotrebovala na wc, tak jem lnila co to slo 🙂 a test nic. Takze uvidime, ale nemam rada plane nadeje 🙂

megy
13. srp 2011

já se bojím, nikdy jsem neměla pozitivní test a už vůbec ne z krve 🙂 mám pobolívání v podbřišku - je to normální?? přítel mi říká, ať nešílím a neprožívám to tolik, ale jak to udělat?? 😀