Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

leni84
21. zář 2011

@bebss Já bych zájem měla..Tak prosím o přidání..

mihaji
21. zář 2011

@leni84 Napiš do IP zakladatelce a ona tě přidá 😉

mihaji
21. zář 2011

@mochenkaa Já vím, taky jsem smutná, když to nevyjde a taky jsem nějak víc přecitlivělá, co se snažíme. Jsem tedy citlivka normálně, ale teď už brečím pomalu i u reklamy 😀

kd23
21. zář 2011

Ahoj holky, já bych klidně taky přešla do soukromé diskuze. Založí nějakou @alisi ? Já nevím, kolik tam je holek. Ráda bych, abychom se tam sešly my, co jsme tady... Dejte vědět. 🙂

bebss
21. zář 2011

leni už 🙂

mochenkaa
21. zář 2011

@mihaji právě, taky se mi zdá že hysterčím 😅 kvůli kdejaké blbině 😅

leni84
21. zář 2011

@mihaji Děkuji za vysvětlení..🙂

mihaji
21. zář 2011

@mochenkaa No jo, bouří se nám hormony 😀
Jinak jsem si včera koupila grepový džus od Pfanneru a je dobrý, ten od Hello půjde do záchodu, to je fakt hnus hnusnej 😀

luciesofi
21. zář 2011

@kcvrcekz tak já už mám taky depku..začalo mě nějak tlačit v podbřišku..jako před MS.. No..snad si to jen nalhávám a nějaká šance tu je.. Já mám cykly tak 26-27 dní.. Přemýšlím, jestli nemám testnout dřív..ale bojím bojím.. Teď už by to snad mělo být poznat, ne??

mochenkaa
21. zář 2011

@kd23 chudinka @alisi001 ta už by se z toho zbláznila 😀 . já jsem @bebss požádala o vstup, tak uvidíme 🙂

mahonia
21. zář 2011

Tak holky já jsem taky pro soukromou diskuzi 😀

anabella_lee
21. zář 2011

@bebss ahoj taky mě tam můžeš přidat 🙂

leni84
21. zář 2011

@kd23 To já bych byla taky ráda..🙂 alisi dneska nejde proud, takže asi bude až večer..🙂

kd23
21. zář 2011

@mochenkaa No jo, já teda nemám nic proti @bebss , ale je mi divný, že sem přijde někdo nový a my hned jdeme do soukromé diskuze... Asi to vyzní blbě, nemyslím to tak, ale myslela jsem, že s tím přijde někdo, kdo sem chodí už delší dobu... ☹ Pardon, fakt to nemyslím zle....

luciesofi
21. zář 2011

@carrynka Aha, tak to jo..měříš BT a tak?? Já tomu totiž nechávám celkem volný průběh.. Všechny ty ovu testy a měření teplot vnímám jako velkou alchymii.. ;) Nevím, jak by to muž zkousnul..🙂

carrynka
21. zář 2011

@luciesofi teplotu nemerim...to mi prislo uz moc a ani se mi nechtelo...jen ovu testy...

bebss
21. zář 2011

Holky nikoho nenutím 🙂 záleží na každé...kdo mi písl přidala jsem ho...😉

mochenkaa
21. zář 2011

@kd23 jak se dívám, tak jsou tam holky odsud 😉

kcvrcekz
21. zář 2011

@luciesofi No říkají, že prý testovat se má první den vynechané MS...Já nevím..☹ Počkala bych do toho dne a uvidíš...Jako je to na prd no...☹

luciesofi
21. zář 2011

@kcvrcekz To čekání mě ubíjí!!!🙂))) Asi ještě vydržím..aspoň do pátku..🙂 kéž by nám to vyšlo!!!

mochenkaa
21. zář 2011

@luciesofi @kcvrcekz holky držím vám pěsti ať najdete // 🙂

kcvrcekz
21. zář 2011

@luciesofi No mi povídej....Jako já jsem na trní....Ale jak jsem psala..nevím a začínám mít tušení, že se mrcha blíží...☹ Kéž by si ji nechali...tam někde

kcvrcekz
21. zář 2011

Jinak taky jsem se přihlásila do té soukromé, ale jak píše @kd23 bylo by fajn kdyby @alisi taky založila anebo šla s náma...přece jen její tabulka je pro mě nepostradatelná..🙂

mihaji
21. zář 2011

@luciesofi Muž o tom vědět ani nemusí 😀

@kd23 Přesně jak už bylo řečeno....jsou tam holky odsud a přijde mi soukromá diskuse "bezpečnější" 😉 . Tak pojď za námi.

leni84
21. zář 2011

Holky, já se prozatím loučím..hodně práce volá..Večer juknu do té soukromé skupiny..Zatím ahoj

mochenkaa
21. zář 2011

jelikož bebss chce mít menší skupinku tak zakládám skupinu pro nás, stálé co chodíme sem 😀
My ukecané ze snažilek srpen, září 2011
tak se hlašte 😀 😀

mihaji
21. zář 2011

@mochenkaa Tak to já se hlásím 🙂 To bude blázinec 😀DD

kcvrcekz
21. zář 2011

@mochenkaa No tak to jo to já se taky hlásím a jdu k vám to je lepší už se známe

luciesofi
21. zář 2011

@mochenkaa díky moc!! I když podle pocitu to spíš vypadá na MS..ale dokud mrcha nepřijde, šance tu je!;)

luciesofi
21. zář 2011

@mochenkaa já se hlásím, chci k vám!!!!;)