Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mochenkaa
19. srp 2011

@anabella_lee 😀 že? ale je fakt, že před týdnem jsem měla příznaků asi milion, včetně toho snu a teď jen pár ato spíš na ms, takže jsem se uklidnila, že tak teda příští měsíc. i když naděje ještě pořád je 🙂

ili08
19. srp 2011

Zdravím holky a přidávám aktuální informace o počasí-zatím svítí a na teploměru 29,ale už se ženou mráčky..pokud to vydrží tak chci jet odpo koupat pséka do lomu tak snad nezaprší 😉

@alisi001 držím palečky ať MS nepříjde,ty grafy jsou vážně zvláštní 😖
@miky tak to mě mrzí že přišla ale tak třeba se nám to povede v tom září 🙂 měsíc je to víc jak sympatický tak to by bylo!

bujanda
19. srp 2011

@mochenkaa ty jo, tak to by bylo dobrý, kdyby ti to už říkalo i pohlaví dítěte 🙂 kde že se prodávají? 😀

mochenkaa
19. srp 2011

@bujanda pouze v tvé hlavě 😀 já bych takový nechtěla. vem si kolik národů upřednostňuje pouze jedno pohlaví a tady by stihli to "nesprávné" odstranit 🙄 klidně si počkám jak dlouho bude třeba - ale do porodu zas nee 🙂

ili08
19. srp 2011

@mochenkaa takže by jste chtěli znát pohlaví?já určo jo,já bych to nevydržela ale můj říkal že si klidně počká...mám kamarádku která rodila v Austrálii,má už dvě děti a u obou vydrželi až do konce takže prcek pak pro ně byl překvápko-a mají to super,první byl kluk a druhá holka 🙂

mochenkaa
19. srp 2011

@ili08 určitě bych to chtěla vědět, přítel taky jo. Tak to jim krásně vyšlo 🙂

mochenkaa
19. srp 2011

holky nevíte, jestli při začátku těhu můžou padat vlasy? jako hodně padat, protože jestli jo, tak se povedlo a čekám nejspíš mocterčata 😀

hankamamka
19. srp 2011

@mochenkaa ha ha, to mám tiež 🙂

mochenkaa
19. srp 2011

@hankamamka tak uvidíme 🙂

bujanda
19. srp 2011

@mochenkaa ty jo, tak to netuším 😒 ale určitě je to jeden z dalších příznaků, takže je to jasné! 🙂 😉

alisi001
19. srp 2011

@mochenkaa no mě začali padat při prvním a po potratu ještě vic taky si říkám že budu za chvilku plešatá 😀 dr. mi řek že si mám koupit vitamíny a valsy padaji směle dál 😠

mochenkaa
19. srp 2011

@bujanda kéž by 🙂 protože jestli ne, tak budu brzo plešatá 😀

alisi001
19. srp 2011

jen doufám že za chvilku nezaložíme tema plešaté maminky 😀 😀

mochenkaa
19. srp 2011

@alisi001 radši vlasaté maminky 🙂 ale potěšila jsi mě, že to může být i z tohoto důvodu 😉 i když už tomu sama nevěřím

alisi001
19. srp 2011

@mochenkaa mě teda padají vlasy pořád o sto šet a modlím se aby to přestalo je to extrém

mochenkaa
19. srp 2011

@alisi001 mě taky padají dost, ale od minulého týdne se mi to zdá o moc víc. jaké sis koupila vitamíny?

alisi001
19. srp 2011

@mochenkaa BIOSIL PLUS

leni84
19. srp 2011

@mochenkaa Vlasy v těhotenství padají víc a ještě víc po porodu..Ale těžko říct, jestli se to projeví takhle brzy..Kamarádkám začaly vlasy víc padat až tak v polovině těhu..Ale tak každá jsme jiná, takže to může být i další příznak..🙂 Držím palce!

leni84
19. srp 2011

Já jsem třeba v těhu neměla příznaky vůůůůbec žádné..Kromě zpoždění ms..🙂 Tak i proto jsem pak na ty dvě čárky koukala jako puk..🙂

miky
19. srp 2011

@hankamamka má se pít od začátku MS po ovulaci, má prý pomáhat vytvářet plodný hlen v době ovu, aby se spermijky mohly snáze pohybovat

hankamamka
19. srp 2011

@miky to sú mi veci! ďakujeeem!

mochenkaa
19. srp 2011

říkám, minulý týden jsem tomu věřila, ale teď už moc ne.
@leni84 tak to bych neměla vlasy už žádné 😕 😠

leni84
19. srp 2011

@mochenkaa 😀 Neboj, určitě je málo plešatých těhulek a maminek..🙂 A pořád máš hodně velkou šanci, že těhu jsi!!! Uvidíš, budeš příjemně překvapená 😉

leni84
19. srp 2011

Aspoň jedna z nás to tento měsíc musí prubnout..🙂 To by v tom byl čert, aby to aspoň jedné nevyšlo.. 😠

miky
19. srp 2011

@miky nezkoušela jsi náhodou taky tu fytosoju?

kd23
19. srp 2011

@leni84 Přesně tak, holky. Něco začít musí !!! 🙂 Abysme se pak nakazily všechny den po dni 🙂

mochenkaa
19. srp 2011

někdo to určitě prolomí, jen mám pocit že já to nebudu 🙂 i když bych chtěla 😵

miky
19. srp 2011

@alisi001 nezkoušela jsi tu fytosoju? Před tím se ptám už sama sebe, vážně mi asi hrabe 😀 😀 😀

kd23
19. srp 2011

Ne něco, ale někdo, pardon.

kd23
19. srp 2011

@miky Jo, taky už jsem párkrát napsala sama sobě 🙂 🙂 🙂