Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

leni84
19. srp 2011

My máme jména jasný už teď..Na holčičku Klárku a na chlapečka Matěje..Pohlaví si chceme nechat říct u prvního určitě..Já bych to asi nevydržela, když vím, že ta možnost je..🙂 Ale u případných dalších dětí se nechápe překvapit..🙂 Takhle to udělala moje ségra i kamarádka, která ma za 8 dní termín, tak jsem napjatá jako blázen, kdo se z ní vyklube..🙂

bujanda
19. srp 2011

ty jo holky, vy teda kecáte, člověk tu chvíli není a tohle.....tak abych taky přispěla, tak se přikláním taky k holčičce...je to podle mě všude stejné, doba cítím, že by chtěl kluka, ale stejně je nejdůležitější, aby to mimi bylo zdravé...

kd23
19. srp 2011

@bujanda Takže 7:0 pro princezny. Jelikož zákon schválnosti funguje, jdu vymýšlet klučičí jméno 😀

anabella_lee
19. srp 2011

To tak bývá vždycky, zákon schválnosti ještě nikdy nezklamal🙂))))) Co už no.-)

bujanda
19. srp 2011

@kd23 no určitě to chce mít zálohu, zrovna u nás totiž nikdy nic nejde jen tak....takže až to bude, tak to bude kluk jak vyšitej 😀

kd23
19. srp 2011

Holky, my už se přece musíme nakazit jenom tím, jak si o tom povídáme. Vždyť to musíme zákonitě přitáhnout 😀

leni84
19. srp 2011

Jo, souhlasím s vámi..Ale holky, ti kluci jsou taky zlaťouškové.. 😉

bujanda
19. srp 2011

všechny děti jsou zlatíčka 🙂
@kd23 já si taky říkám, působíme na sebe celkem dost.... 😀

mochenkaa
19. srp 2011

tak ať už to zabere 😀

anabella_lee
19. srp 2011

Honem, honem , honem , honem🙂) Ať máme všechny už napsáno tt🙂

anabella_lee
19. srp 2011

Ták tady je už černočerná tma, a začalo lít......z Prahy se to přesunulo k nám

kd23
19. srp 2011

@anabella_lee To přišlo až teď? Tady sluníčko a začíná pařák. Teda vítr fouká pořád.

mochenkaa
19. srp 2011

@anabella_lee já jdu za hodinu na přestávku, tak doufám že sem do nestihne dojít 😉

bujanda
19. srp 2011

@anabella_lee tady je teď krásně, svítí sluníčko a je venku vedro 🙂

miky
19. srp 2011

souhlasím, já jako první chtěla klučíka (toho Tomáška) a měli jsme krásnou Barušku a teď když bych chtěla holčičku bude to na tuty klučík

mochenkaa
19. srp 2011

mě je jedno co to bude, ale ať už to je 😀

anabella_lee
19. srp 2011

@kd23
@mochenkaa
@bujanda No už je to tady docela drsné no...

anabella_lee
19. srp 2011

Tak já holky mizím domů, do toho šíleného počasí☹ Mějte moc krásný víkend, a v pondělí si pět počtu.-) Toho zase bude😀

mochenkaa
19. srp 2011

@anabella_lee užij si volno i za mě 😉

hankamamka
19. srp 2011

@bujanda a ty stále nič? teda MS nikde? u mňa tiež ticho ...

mochenkaa
19. srp 2011

@hankamamka to je pozitivní 😉

bujanda
19. srp 2011

@hankamamka no má přijít v neděli, ale zatím žádné příznaky, teda kromě toho včerejška...(to jsem nikdy neměla), takže netuším, co teď bude....kdy budeš testovat zase?

kd23
19. srp 2011

@hankamamka @bujanda Tak to se nemůžu dočkat, co si tady o vás přečtu v pondělí 🙂 Věřím, že samé dobré zprávy !!! 🙂 Já začnu asi v úterý nebo středu testovat OVU, tak se těším na moji premiéééééééru 🙂

mochenkaa
19. srp 2011

@kd23 budeš dělat testy? Já si řekla že si dnes vyzkouším jestli budu schopná si ráno měřit v posteli teplotu. Vzala jsem si digi teploměr a je nějaký vadný, protože mi ukázal 35,4 😕 takže zítra vyzkouším obyč, snad s ním neusnu 🙂

kd23
19. srp 2011

@mochenkaa Jojo, ty OVU testy za korunku, to už budu 11 DC. Mám 48 testů, tak budu plýtvat 🙂 Na teplotu si netroufám... nějak jsem na to líná.

bujanda
19. srp 2011

@kd23 uvidíš, že to hned vychytáš a bude zaděláno 🙂
jj sama jsem zvědavá jak dopadnu....
o víkendu jedu k našim a zařizujeme ještě nějaké věci okolo svatby, takže mi to zase uteče a v neděli zpátky do Prahy, v pondělí poslední zkouška šatů na svatbu a pak už to poletí 🙂

mochenkaa
19. srp 2011

@kd23 na mě už ty testy nezbyly 😒 takže si musím pomoct jinak 🙂
@bujanda tak dáš partnerovi krásný dárek ke svatbě, ne? 😉

bujanda
19. srp 2011

@mochenkaa to by bylo bezva, ale pořád si taky říkám, že napoprvé nevím nevím jestli se to povedlo....

mochenkaa
19. srp 2011

@bujanda mě se ty moje příznaky zdají spíš na ms, ale je fakt, že to mívám 2-3 dny předem a ne týden. Každopádně někomu se musí tento měsíc podařit, tak proč bys to nemohla být ty? 😉

makak32
19. srp 2011

Tak já holčičku doma mám a dala bych asi přednost další holčičce, jenže můj muž by si strašně přál chlapečka a to je důvod proč si asi nechám říct pohlaví i u druhého dítěte. Jen proto aby se s tím manžel stihl do porodu vyrovnat. Z povídaní vím jak byl manžel mé kamarádky u porodu na vývrat že má druhou holku (ani u jednoho dítěte si to nenechali říct a chudák zažil dvakrát šok) a to asi není moc příjemné když pak vidí žena zklamaného muže na porodním sále...