Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

miky
8. srp 2011

@kd23 manža dorazí až tak kolem půl druhé odpoledne, takže zatím nabírám síly a i on byl po tel. varován ať se v práci šetří 😀 😀

kd23
8. srp 2011

@miky A jo!!! Já si nevšimla, že jsi to psala dnes!!! Tak to jooooo !!!!

Holky, poradíte, kdy začít s ovu testíkama? Abych je hned nevyplýtvala 🙂 DÍKY!

miky
8. srp 2011

@kd23 v krabičce s ovu testíky budeš mít návod - ale jednoduše řečeno k tomu budeš potřebovat znád délku svého cyklu a od toho se testuje, i když ty jsi teď měla cyklus upravený antikoncepcí, takže asi těžko budeš vědět jak dlouhý máš svůj normální cyklus bes antiko, co? Ale já třeba měla poslední cyklus dlouhý 35 dní a testovat jsem měla začít 18 DC a ovulka přišla až dneska, což je 25DC

kd23
8. srp 2011

AHA 😕 😕 😕 😕 No tak to jsem na to zvědavá, tak to zkusím nějak odhadnout a budu ten první měsíc dělat, že mám cyklus 28. Ale stejně "pochybuju", že to hned první měsíc vyjde...

ili08
8. srp 2011

Ahoj holky,tak my začínáme příští měsíc..bude to přesně rok od svatby.Jsem zvědavá jestli to půjde protože mám zjištěnou endometriozu ale naděje umírá poslední že? 😉

dilemma
8. srp 2011

AHOOOOJ🙂

Tak ja se k vam pridam jestli muzu???🙂
Snazime se uz treti mesic jsme vcera zacly tak uvidime jestli se uz konecne po tyhle dva mesice zadari🙂

alisi001
8. srp 2011

@ili08
@dilemma
vítejte mezi nás doplnte se do tabulky

alisi001
8. srp 2011

verik19........................ 28 DC (listovka)
mishule12................. 25 DC
miky............................ 25 DC (listovka a kontryhelový čaj)
wer2........................... 20 DC
alisi001..................... 19 DC (listovka a calibrum babyplan)
mochenkaa...............15 DC (listovka)
esila........................... 11 DC
leni84......................... 11 DC (listovka)
karkulka_17.............. 10 DC
mahonia.................... 7 DC (listovka, kontryhelový čaj)
baibies....................... 4 DC (Mamavit)
sarana........................ 3 DC (listovka)
angels_woman........ ?? DC
peela ......................... ?? DC
kd23.................. ....... ?? DC (listovka a 14.8. bude MS po poslední HA)
ili08 .............................?? DC
dilemma.........................?? DC

miky
8. srp 2011

@dilemma , @ili08 ahoj holky 🙂
@ili08 můžu se zeptat co to je za nemoc ta endometrioza?
@kd23 já bych na tvém místě možná začla testovat někdy kolem 12DC a uvidíš, ale co jsem tu tak koukala, tak spíš většina holek má kratří cyklus než těch mých 35 dní a ovulku mívají skutečně kolem toho 12-15DC, tak uvidíš. Já třeba dostala menstruaci po vysazení antikoncepce bez problémů, ale kámošce trvalo půl roku než se srovnala -musela chodit k doktorovi na vyvolávačky, ale ona byla určitě extrém a u tebe to bude jistě také bez problémů 😉

alisi001
8. srp 2011

@miky Endometrioza je onemocnění, kdy vnitřní výstelka dělohy - děložní sliznice se vyskytuje i mimo děložní dutinu, třeba ve vejcovodu, vaječníku nebo na pobřišnici. Výskyt malých ostrůvků děložní sliznice na těchto místech může způsobit problémy s oplozením. Častými příznaky mohou být bolesti břicha. Při správném stanovení diagnózy, nejlépe laparoskopicky lze však endometriozu léčit. stručně řečeno 😉

pejullka
8. srp 2011

Ahoj, jsem tady nová a snažíme se s novým partnerem o druhé mimi, mám doma 6 letou slečnu. Ovulace měla být 1.8. a 31.7. jsem měla nechráněný styk. Nevím, jestli je to možné, ale dnes, cca 8 den po souloži mě bolí břicho jako při MS ( tu mám dostat cca 16.8. ) a je mi zle, motá se mi hlava a začínají mě bolet záda. myslíte si, že je možné cítit těhu tak brzo? Nebo je to něco jiného? Test jsem si nedělala, ve čtvrtek budu mít výsledky s krve. Jinak jsem dneska 20 DC.

ili08
8. srp 2011

přesně jak psala alisi001 🙂 Můžou být ty srůsty ale různě,jak jsem četla tak může být i na plicích nebo třeba v koleni...
Do tabulky se ještě doplnit zatím nemůžu,tenhle měsíc jsem ještě na antikoncepci,začínáme v září 🙂

miky
8. srp 2011

@ili08 tak to budu držet palce, aby i přes tuhle diagnozu se co nejdříve zadařilo 😉

alisi001
8. srp 2011

verik19........................ 28 DC (listovka)
mishule12................. 25 DC
miky............................ 25 DC (listovka a kontryhelový čaj)
wer2........................... 20 DC
alisi001..................... 19 DC (listovka a calibrum babyplan)
mochenkaa...............15 DC (listovka)
esila........................... 11 DC
leni84......................... 11 DC (listovka)
karkulka_17.............. 10 DC
mahonia.................... 7 DC (listovka, kontryhelový čaj)
baibies....................... 4 DC (Mamavit)
sarana........................ 3 DC (listovka)
angels_woman........ ?? DC
peela ......................... ?? DC
kd23.................. ....... ?? DC (listovka a 14.8. bude MS po poslední HA)
ili08 .............................?? DC ( bere HA snažení od září )
dilemma.........................?? DC

alisi001
8. srp 2011

@pejullka myslím si že je ještě brzy

kd23
8. srp 2011

Ahoj holky, taky vás vítám 🙂 @ili08 - ja beru poslední HA tohle úterý, tak ti budu dávat echo, jak to probíhá 😀, brala jsem ji cca 12 let a nikdy nevynechala, tak jsem zvědavá, jestli bude vše pravidelné. A držím palce s tou endometriozu, ať rychle zmizí (vyléčí se)
@miky Díky za radu ohledně 12DC-zkusím pak testík - zítra by měly přijít. 🙂

dilemma
8. srp 2011

@alisi001 ja se v tech vasich tabulkach moc nevyznam bohuzel:(

dilemma
8. srp 2011

@miky Ahoj🙂 sem rada ze tady s vami muzu klebatit🙂

alisi001
8. srp 2011

@dilemma stačí když mi napíšeš kolikáty den cyklu jsi a ja to doplnim 😀

pejullka
8. srp 2011

@alisi001 no to já si myslím taky, ale nic jiného mě nenapadá, hlavně ty bolesti břicha:( pořád čekám že tu mrchu dostanu každým dnem

dilemma
8. srp 2011

dneska jsme 9 den ciklu a ciklus mam 25dnu🙂 vecinou🙂
@alisi001

alisi001
8. srp 2011

verik19........................ 28 DC (listovka)
mishule12................. 25 DC
miky............................ 25 DC (listovka a kontryhelový čaj)
wer2........................... 20 DC
alisi001..................... 19 DC (listovka a calibrum babyplan)
mochenkaa...............15 DC (listovka)
esila........................... 11 DC
leni84......................... 11 DC (listovka)
karkulka_17.............. 10 DC
dilemma ......................9 DC
mahonia.................... 7 DC (listovka, kontryhelový čaj)
baibies....................... 4 DC (Mamavit)
sarana........................ 3 DC (listovka)
angels_woman........ ?? DC
peela ......................... ?? DC
kd23.................. ....... ?? DC (listovka a 14.8. bude MS po poslední HA)
ili08 .............................?? DC ( bere HA snažení od září )

peela
8. srp 2011

dnes si udelala test je to brzy ale je mi vselijak.Jedna oskliva carka 🙄 nevim kdy to mam dostat minule po 23dnech jindy 26.Podle ovu kalkulacky 10 den mi to zacina,14dnu beru kyselinu a delsi dobu sarapis mensis.Ale myslim ze tentokrat mrska opet prijde tento tyden 😒

kd23
8. srp 2011

@peela Jakože podle ovu kalkulačky 10.8. máš dostat MS nebo máš OVU? UŽ JSEM TO POCHOPILA. A kolikátého jsi měla mít OVU? Třeba je to slaboučké a ještě se to neukáže.... Vydrž 🙂

wer2
8. srp 2011

ahoj holky, my se snažíme vlastně od vysazení skoro každý den 🙂 bohužel nevím ,jak jsem na tom s cyklem.. brala jsem HA celkem dlouho a předtím jsem to měla nepravidelně.. někdy i po 36 dnech.. dnes je mi ale nějak šoufl, já zimomřivka, chodím od pátku skoro nahatá 🙂 je mi vedro a točí se mi hlava.. žaludek taky nic moc, ale jestli se moc nepozoruju 🙂

ili08
8. srp 2011

@miky moc děkuju 🙂 četla jsem na tvém blogu co vás potkalo s malou a moc moc mě to mrzí ☹

peela
8. srp 2011

@kd23 uz jsem tak zoufala a preju si kdyby mrcha prisla ze asi jo tak ze se MS opet vrati tak jak ma po 26dnech,kdyby opet po 23dnech tak MS prijde ve stredu.Kalkuluju uz do predu vis kdyby a co by atd.Slabonke na testiku bohuzel nic neni ani naznak 😒 delala rano co se vzbudila ☹ Cyklus se u me zblaznil asi i z nervu.

miky
8. srp 2011

@ili08 děkujeme, doufáme, že to zlé už máme za sebou a teď nás už čeká jenom to dobré. Blbé je, že nám nikdo nedokáže zaručit, že to co jsme si prožili se nebude už nikdy opakovat.......... 😢

alisi001
8. srp 2011

tak holky ted jsem dělala ovu test a koukla na mě slaba čárka tak že se ovu blíží 😀 včera byla jen jedna hurááá snad už to bude brzy

miky
8. srp 2011

@alisi001 no tak to je super!!!