Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mochenkaa
25. srp 2011

@ili08 tak doma je větší horko takže mi to až tak nevadí, jen jsem unavená a protivná sama sobě 😖

mochenkaa
25. srp 2011

@miky zapsala jsem si tu co jsem naměřila. Tak dobré, nejem tak blbá 😀 a trefila jsem to

miky
25. srp 2011

a co se jídla týče, tak já bych vysloveně v případě těhu nejedla tatarák a pod. prostě nedostatečně tepelně upravené potraviny, ale jinak bych to moc (a ani jsem to) nepřeháněla. Takže hermelín jednou za čas podle mě není problém, když se koupí v normálním obchodě, kde je jistota, že ho skladují v chladu, tak nevidím problém. Možná bych se vyhla nakládaným hermelínům a hlavně kdy jindy než v těhotenství člověk může hřešit 😀 😀

miky
25. srp 2011

@mochenkaa to víš, že ano jsi holka šikovná a zvládáš to levou zadní 😉 . Hlavně je důležité měřit každý den v cca stejný čas, aby tam nebyly moc velké časové rozdíly, protože pak by měření bylo zkreslené 😉

mochenkaa
25. srp 2011

@miky budu vstávat jak do práce a když budu mít volno tak snad ještě usnu

ili08
25. srp 2011

@mochenkaa ale doma je Tv 🙂

já nad tím měřením taky přemýšlela ale tak tenhle měsíc bude první co se snažení týče tak na to zatím kašlu a uvidíme...

miky
25. srp 2011

@mochenkaa já to dělám taky tak - pokud budeš zapisovat teplotu do toho programu FF, tak ten myslím toleruje odchylku 15min., když je časový rozestup větší, tak to označí jako teplotu měřenou v jinou dobu (modrý kolečko s bílým středem, teplota měřená ve stejný čas je celý modrý puntík)

ili08
25. srp 2011

@mochenkaa já mám nejkvalitnější spánek po páté hodině když manža odejde do práce-to spím jak nemluvně dokud mě nevzbudí budík...a nebo pes když mám volno

makak32
25. srp 2011

@dilemma jeee držím palce 🙂 a máš nějaké těhu příznaky??

mochenkaa
25. srp 2011

@miky říkala jsem si, že to budu zapisovat do toho programu na womenzone, ten FF je lepší?

@ili08 já mám blbý spánek celou noc tak to asi nevytrhnu 😀 nejlíp se vyspím když M je na noční a kočky vyhozené z ložnice.

alisi001
25. srp 2011

ahoj holky mooc toho nakecáte a nemám čas to dočítat 🙂 tak co je nového už máme nějakou těhulku 😀

bujanda
25. srp 2011

holky, taky se mi nedařilo sem moc přihlásit jako ili 08...až teď se nějak daří.......tak myslím, že dnešní den bude poslední den ms a snad ten příští svatební víkend klapne a ovu přijde ve správný čas....teď tu budu jen tak sporadicky, protože dozařizuju svatbu a v práci jsem do úterý a pak mám volno a pak dovču.....

veveruska0504
25. srp 2011

@dilemma jeeeee že by???? Mocinky držím palečky ať jsou tam krásně zřetelné dvě čárečky 😀

kd23
25. srp 2011

Přímo dálnice!!! Prosím prosím, prolomte to někdo holky !!!

bujanda
25. srp 2011

@dilemma držím palce...!!!!

veveruska0504
25. srp 2011

Holky, máte s tím některá zkušenost??? Nebo je to oničem???
http://www.clearblue.com/cz/digitalni-ovulacni-...

veveruska0504
25. srp 2011

Jeeee pro nás natvrdlé, hezká tabulka 😀

http://www.clearblue.com/cz/maximalizujeme-sve-...

kd23
25. srp 2011

@veveruska0504 Neznám, ale nevím, proč, ale nějak tomu vnitřně nevěřím... ☹ Pořád se mi potvrzuje (od těhulek a maminek okolo), že ty nejlevnější testy (př. mamatest a jiné "levné" ovu testy) jsou nejspolehlivější..... Na tomhle mi vadí cena... (Potřebují zaplatit tu reklamu) 🙂

veveruska0504
25. srp 2011

@kd23 aha a dáš mi typ na pár značek ovu testů, když si nestíhám měřit teplotu, ale zvládnu se snad v danné době testovat až mě přejde hůmor, že pořád nic 😅 ...

veveruska0504
25. srp 2011

Holky, takže při těch propočtech i výpočtech i namodelujeme i pohlaví miminka, ne 😀

Holčičku už máme, tak budu propočítávat chlapečka, ať mi z toho houkne úplně. ale ta metoda podle Franciszek Benendo je zajímavá a mám pocit, že na základě jí jsem otěhotněla 😀 😀 😀 , spolu s velkou manželovou pomocí.

kd23
25. srp 2011

@veveruska0504 Tak to bych ráda poradila, ale nevím, včera jsem poprvé použila Seratec LH MAX 6ks , co tu doporučovali holky, protože byl výprodej kvůli době exp. za 1,- korunu. Včera zatím negativní, dneska ještě nevím. Ale jedna holčina tu hlásila, že fungují. Já bych to brala asi podle ceny. Myslím, že fungují všechny, jen ten Clearblue-tam se podle mě platí navíc značka.... Radši dám 200,- za set, než 500,- za set Clearblue-asi tak.... Můj názor ale nevnucuji 🙂 😉

veveruska0504
25. srp 2011

@kd23 V pohodě, ráda si nechám poradit 🙂 . Začnu se po tom pídit. Děkuji moc

kd23
25. srp 2011
veveruska0504
25. srp 2011

Tak to je moc zajímavý článek:

http://doma.nova.cz/clanek/zdravi/babske-rady-j...

Tak sakra kam se mám dopočítat???

Navíc se ukázalo, že nejvíce početí vychází z pohlavního styku přibližně pět dní před ovulací. Spermie totiž vybíhají velice rychle a již za hodinu je lze pozorovat ve vejcovodech. Pokud tam ale vajíčko ještě není, nic není ztraceno. Některé spermie na své cestě za vajíčkem odpočívají a údajně jsou pak ještě silnější než ty první, rychlé.

kd23
25. srp 2011

@veveruska0504 Jojo, tenhle článek už tady putoval 🙂 Prostě kolem ovu se milovat ob den a to by bylo, aby nebylo! 🙂

dilemma
25. srp 2011

@makak32 ahoj dekuji moc🙂 no zatim ani ne krom toho ze sem unavena skoro porad a sme tam mi je kapet zle kdyz neco snim s chuti🙂 jinak nic🙂

dilemma
25. srp 2011

@veveruska0504 no uz to vypada ze asi jo🙂 kdyz sme koukla na ten posledni prouzek testiku tak ta carka tam jde uz videt vice nez vcera🙂

dilemma
25. srp 2011

@bujanda dekuji🙂 a budu myslet na to aby se i tobe brzy zadarilo🙂

bujanda
25. srp 2011

@dilemma díky díky, já doufám, že ta svatební noc to jistí 😉

kd23
25. srp 2011

@dilemma Ty jo, to je super! Doufám, že zítra bude už zřetelně tlustá dálnice !!! // 🙂
@bujanda Určitě to vyjde. Svatba bude jako z pohádky, tak to přeci musí být se vším všudy! 😉