Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mihaji
21. zář 2011

Ahoj děvčata 🙂
@carrynka Já tam vidím krásnou čárečku 😉 . Zítra by mělo HCG přibýt, tak zkus zítra ráno, budu držet palce 😉 .

Jinak u nás to včera holky dopadlo nad očekávání dobře. 🙂 Už jak jsem přišla domů, tak než jsem stihla cokoliv říct, manžel se strašně omlouval a lísal a kdesi cosi. Když jsme se pak vrátili z veteriny, kde jsme byli s kocourkem na očkování, tak jsem si k němu sedla a všechno jsem mu řekla, vyslechnul mě, řekl, že teď už všechno chápe a že se bude snažit (jak co se týká miminka, tak mě netrápit), že to co v hádce říká tak nemyslí, že ví, že je cholerik a není to s ním jednoduchý, ale že mě má moc rád a miminko si taky přeje. Nakonec jsem mu dala přečíst i ten dopis a měla jsem z toho rozhovoru opravdu dobrý pocit. Tak je dneska zase mnohem líp. Ovulka se mi blíží, tak doufám, že dnes začneme i s hvězdičkami 🙂 - Tak to jen ve zkratce, abyste věděly, že to dobře dopadlo.

Soukromá diskuse by podle mě byla docela fajn, už jsem si kolikrát říkala, že tu probíráme docela intimní věci veřejně.....

leni84
21. zář 2011

@bujanda Ahoj, moc tě zdravím..Doufám, že se svatební cesta vydařila..🙂 Takt to bude posvatební překvapení..🙂

mihaji
21. zář 2011

@bujanda Ahojky 🙂 Jak jste si svatební cestu užili?

luciesofi
21. zář 2011

@carrynka podle mně jsou to moc krásné čárky..je potřeba čekat, ni..🙂 Já teď například taky čekám..v pátek si chci udělat test...uvidíme..ale byla by to hoooodně velká náhoda, aby se to povedlo hned napoprvé.. Jak dlouho se snažíte??

luciesofi
21. zář 2011

@mihaji Ahoj, jen jsem tu pozorovala, co jste tu řešily a jsem moc ráda, že to dobře dopadlo! Chlapi jsou prostě chlapi, no..🙂 Tak hodně štěstí do snažení, ať je nás nahoře co nejvíc ;)

bujanda
21. zář 2011

@leni84 @mihaji ahoj holky, bylo to super, 10 dní odpočinku, opalování, tepla, moře, prostě super! Užili jsme si to! A teď začíná tvrdá pracovní realita a snažení pokračuje 🙂

leni84
21. zář 2011

@mihaji Ahoj, tak to jsou hezké zprávy. Jsem ráda, že jste si to vyjasnili..🙂

luciesofi
21. zář 2011

@kcvrcekz ahoj, koukám, že jsme na tom podobně s DC, já MS očekávám pá/so/ne.. Strašně moc se bojím udělat si test.. Ty budeš testovat kdy?? Třeba nám to vyjde!;)

kcvrcekz
21. zář 2011

@mihaji Juuu tak to mám radost, že to tak dobře dopadlo..🙂 Tak teď už jen držím pěstičky s hvězdičkama..🙂

mihaji
21. zář 2011

@bujanda Tak to je super, taky bych si dala moře líbit. 🙂

@leni84 Já jsem taky moc ráda, hned je mi veseleji, navíc vysvitlo konečně zase sluníčko, prodloužený víkend v Jižních Čechách před námi.........tralala 🙂

kucirlib
21. zář 2011

Holky koukám co jste toho zvládly za dnešek už napsat, jdu se vás pokusit dočíst 😎

leni84
21. zář 2011

@kcvrcekz Nebuď smutná..Ono se to povede, nám všem..Vidíš, kolik nás tu je snažilek, nejsi v tom sama..🙂 Mysli na to, že je každý měsíc šance! 😉 Já třeba už pomalu nemám kamarádku, která by neměla miminko..ségra má dva malé caparty..A moje dvě dobré kamarádky, mají stejný termín porodu, jako bych měla já, kdybychom o mimi na jaře nepřišli..Jedna z těch kamarádek je kolegyně z práce, která sedí vedle mě..Moc jim to přeju..Ale když je vidím, jak jim roste bříško a vzpomenu si, že jsem na tom mohla být stejně..☹ Naštěstí jsem veselá povaha a myslím pozitivně..🙂 Takže hlavu vzhůůůůru!!! 🙂

mihaji
21. zář 2011

@kcvrcekz Drž drž, snad tomu mýmu bručounovi zase něco nepřelítne přes nos 😀 Včera se dokonce i vyptával, kdyže tedy jsou ty nejlepší dny 😀 . Dokonce chtěl i vědět všechno co se týká té podpůrné léčby. Tak se mi docela ulevilo. Asi bych mu měla všechno říkat, jen to s ním je třeba probrat jak s malým dítětem, protože se v této problematice samozřejmě neorientuje. Ale lepší mu to říkat, než když si pak domýšlí bůhvíco. A že si tedy domýšlel 😀

leni84
21. zář 2011

@mihaji Jéé, tak si to užijte..Jižní Čechy já miluju..My tento víkend jedeme na vinobraní k Brnu, tak se taky moc těším..Nejedeme jen na burčáček, ale i makat..ale těším se..🙂

kcvrcekz
21. zář 2011

@luciesofi No taky jsem koukala, že to máme na stejno...Jelokož mám cykluc 28-29 dní tak to čekám jako ty...No testovat jsem si říkala, že budu v neděli kdyby mrcha nedošla...Taky se bojím dřív...Ale jak jsem psala, mám trochu depku, páč si myslím, že dojde...☹

mihaji
21. zář 2011

@leni84 Tak to budete mít super, Jižní Moravu miluju, nám vinobraní letos bohužel uteklo.

andrejka_86
21. zář 2011

holky, já to tak měla minulý týden... do poslední minutky jsem doufala, že budeme těhotní, jenže mrcha měla přijít v sobotu 17. a raději přišla už ve středu 14., tak všechny naděje pohasly ☹ Ale držím Vám moc palce, ať to vyjde!

carrynka
21. zář 2011

@luciesofi snažíme se asi od května...ale ovulku jsem si začala hlídat až od minulého měsíce...takže to asi bylo ku prospěchu 🙂
@leni84 jj já vím, ale i tak tam pořád čárka byla...tak zkusím zítra a pak každé ráno 🙂
@mihaji díky, to je super že jste to tak vyřešili...chlapům to většinou dojde a pak přilezou sami 🙂 tak hlavně ať je těch hvězdiček co nejvíc 🙂

mochenkaa
21. zář 2011

@mihaji tak vidíš 😉 já taky všechno vysvětluju a on je rád že ví co a jak

holky, je to jasné. Teplota klesla http://www.womenzone.cz/uzivatelka/mochenkaa/gr... takže dnes nejpozději zítra ta mrcha příjde ☹ ☹ . Včera jsem jen polehávala, kňourala a brečela že se nepovedlo... tak jsme se s M rozhodli, že mám vymyslet nějakou fajn dovolenou 🙂 je zlatý, utěšoval mě a snažil se mě rozebrat 🙂

carrynka
21. zář 2011

@mihaji ja bych taky vbyla por soukromou diskuzi...taky to tu nerada placam verejne 🙂 pujdes do te co zalozila bebbs? 🙂

kcvrcekz
21. zář 2011

@leni84 No tak to je pravda, kdybych vás holky tady neměla tak nevím asi zcvoknu...Přecejen mi to příjde jako děsně dlouhá doba...Sice od prosince neberu prášky a měli jsme 3 měsíce pauzu se snažením, ale prostě i tak..☹ Je to pro mě pořád nějaké těžké...Myslela jsem si, že touto dobou už budu mít mimi a teď nám to ani nejde..☹
@ No tak pokud jste si to takto pěkně včera řekli, tak snad už mu nemůže přes nos nic přelítnout...:.-) Moooc bych ti to přála aby se to podařilo už teď..🙂

dilemma
21. zář 2011

@carrynka ja tam ty carky vidim a myslim ze jsou nastejno kdyz nebudes testovat kauzdy den a vydrzis aspon dva dny tak se nemusis aspon tolik stresovat ze slabne a uvidis ze za ty dva dny to bude silnejsi🙂 taky sme to tak udelala🙂

mihaji
21. zář 2011

@mochenkaa Nesmutniiii, je super, že máš takového fajn partnera. Vidíš, užijete si spolu volno, přijdeš na jiné myšlenky a třeba se zadaří příště. A nebo třeba ještě mrcha nepřijde. 🙂

carrynka
21. zář 2011

@dilemma ja to asi obden nevydrzim :D

mihaji
21. zář 2011

@carrynka Už jsem ji požádala o vstup. Né že bych očekávala otěhotnění do vánoc, ale soukromá diskuse mi přijde fajn.

leni84
21. zář 2011

@carrynka JJ, když se čárka ukáže do pěti minut, tak to je těhu.. 😉 Neboj, dobře to dopadne! Zítra ráno budeš jásat!

leni84
21. zář 2011

@mihaji poraď mi prosím, jak se žádá o vstup?

mochenkaa
21. zář 2011

@mihaji já vím, nesmutni, ale lehko se řekne a hůř dělá 😒 .Je zlatý. To že nepřijde už je jen sci-fi 😠 ale aspoň pojedem na dovču. Já se včera rozeřvala když jsem kocourovi šlápla na ocas 😅

bebss
21. zář 2011

Holky do Vánoc s tím taky nepočítám..ale rok 2012 mi přijde hrozně daleko 😀 tak kdo má zájem? písněte a přidám vás...

kucirlib
21. zář 2011

@andrejka_86 Ber to pozitivně, o oc dřív přišla o to dřív se můžete snažit znovu 😉