Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

alisi001
6. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 23 let .. 😀
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let.... 😀
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ...... 😀
kammka...........// ...(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let ..... 😀

mishule12.................54DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
ninucha.......................44DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................39DC................................................................................................MARTINA 28 let
michala82...................36DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................36DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
makak32 .....................35DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
pajule ...........................34DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................33DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................33DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
joeyne ..........................30 DC(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
mihaji.............................27 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 26DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1.....................26DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 25DC
galigula .........................25DC
hopeful...........................25DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23.............................. .24DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac.........................23DC
melliss...........................22DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
veveruska0504.............21DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................20DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................20DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
pejullka............................20 DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................19DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................18DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................16DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................16 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................16 DC
alisi001..................... .....15DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa....................15DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let
markitka ..........................14 DC.............................................................................................MARKÉTA 27 let
elvis12 .............................12 DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................11DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................11DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................11DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................11DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................11 DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady...........................10DC...............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....9DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................9 DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................7DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ ..6DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........6DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................6 DC(kyselinu listovou a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let
tynka89.............................5DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................3DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia...........................2DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let
baptisia........................ ..1DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu..............................1DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................1DC.........................................................................................................PETRA 26

TĚHULKY POŠLETE NÁM TĚHU BACIL AŤ SE K VÁM MŮŽEME PŘIDAT 😀 😀

mihaji
6. zář 2011

@joeyne Moc gratuluju, ať je vše v nejlepším pořádku. 😉

hopeful
6. zář 2011

Ahoj holky, nakoupila jsem spoustu testu a okamzite jsem jeste v podvecer testovala. Tentokrat "carkovy test".
Rikala jsem si, ze jestli tomu mam verit, tak se to musi ukazat i vecer a ne jen za podminek k testovani idealnich... coz je rano.
Oba jsme to zkontrolovali a usoudili jsme, ze druha carka tam je. Nevim teda, jestli ji uvidite na obrazku, ve skutecnosti je takova mlhava, ale naprosto urcite je videt - na to, ze jsem MS cekala teprve dneska a jeste je vecer, je to docela uspech...
Ale muj prosik z rana se nemeni, porad me radeji v tabulce nechte tam, kde jsem - pro jistotu. Jedine, ze by @alisi001 zavedla jeste podkategorii pod tehotnyma nazvanou: "vypada to nadejne - chodte po spickach" (@joeyen - co myslis?)

hopeful
6. zář 2011

Tak jsem zkoukla vyse uvedene foto - ve skutecnosti je carka vlevo videt o neco lepe nez na obrazku.

nikissek28
6. zář 2011

Ahojte...posilam vam všem těhu bacilky 🙂 a držím palečky ;)

miky
6. zář 2011

@hopeful jasan, že tam tu čárku vidím! To už podle mě není žádný duch, ale ofiko těhu čárka!

miky
6. zář 2011

tedy to je paráda jak se to tu teď hemží novými těhulkami,není den, aby nějaká nová nepřibyla. Tak jen tak dál a vy těhule pěkně šiřte dál těhu bacily 😀

lucik1986
6. zář 2011

@bujanda moooc ti to slušelo 🙂

lucik1986
6. zář 2011

@hopeful držím palce 🙂

mihaji
6. zář 2011

@hopeful Super, to vypadá víc než slibně. Tfuj tfuj tfuj pro štěstí, ať všechno pokračuje jak má. 🙂

hankamamka
6. zář 2011

5 tehotných 2 tehotné-ale-pssst-po-špičkách a 48 budúcich tehotiek!

mischako
6. zář 2011

ahoj můžu se přidat, ale jako úplný začátečník, protože se "snažíme" teprve první měsíc, respektive HA neberu asi 20 dní 😀

lucianas
6. zář 2011

@mihaji ... držím palečky, aby u doktora vše dopadlo dobře. také se těším na pátek, jak budeš testovat. bylo by to moc super, kdyby to vyšlo.
@miky ... to by ovulka mohla být. tak držím palečky na snaženíčko, ať to vyjde v ten správný čas a těšíš se z // na testíku.

@anabella_lee ... ať vyjdou plány s tím tulinkováním třikrát týdně. u nás to nehrozí. jak už je dítko, tak je umění vychytat dobu, kdy můžeme, nebo nemůžeme tulinkovat se. jsme se těšili třebas na dnešek a našemu zlatíčku se nějak nechce spát. ach jo. tak to se asi sourozenečka nedočká.

@nemo1985 ... ahojky. jsem ráda, že tě tu potkávám. aspoň budu mít aktuální přehled. držím palečky na případné testování. ať to vyjde!!! příznaky jsou, to by bylo, aby se nezadařilo.

@elvis12 ... to je fajn, že máš pocit, že to vyjde hned na poprvé. ale když by ne (což bych ti ale nepřála, aby se hned nezadařilo), tak se pokus nebýt zklamaná. určitě by se zadařilo v brzké době.

@blazu ... to je mi líto, že to vypadá na první den cyklu. mohla být další těhulka.

@kcvrcekz ... jejda, jak moc pije, tak to moc dobré není. to moc šťastně nevidím. omlouvám se, že ti to tak píšu, ale myslím, že to lepší nebude. budeš v podstatě sama, na dítě, domácnost, na vše. pořádně bych popřemýšlela, jestli do toho jít, nebo ne. horší ale je, že už v plánu svatbu máte, už asi i zařizujete, že? už máte i termín? no, přeji pevné nervy, to každopádně.

@kammka ... gratuluji k testíku. tak jen ať čárky sílí, držím palečky, ať je vše ok!!!

lucianas
6. zář 2011

@hopeful .... držím palečky na testování. koukám, že i nějaké ty příznaky jsou, jestli teda nejsou už vyvolané jen tím pozorováním se. snad ale ne. ... přiložená fotka nádherná!!! držím palečky a doufám, že to další testy potvrdí!!!!

@kammka .... tak to věřím, že to do třetice dopadne dobře, a narodí se vám zdravé mimi.

@stares ... zatím vypadá grafík nadějně. držím palce, ať se teplotky drží takhle krásně nahoře a najdeš krásné // na testíku.

lucianas
6. zář 2011

@dilemma ... júúú,první utz. to každopádně budeme držet palečky. kolikátý jsi tak tt? už by mohlo být i srdíčko???

@kcvrcekz ... to je divný, že začal chodit do té hospody až teď, v poslední době. to opravdu vypadá na ten strach, z dítěte, manželství. opravdu zvláštní, jak to partnery může změnit. já mohu říci, že můj manžel se opravdu svatbou, ani dítkem nezměnil. je stále hodný, pomáhá dost, prostě si naštěstí nemohu stěžovat.

@hopeful ... na další testík (zítřejší) držím palce, ať to jen potvrdí. ... tý jo, svatbička!!! to je krásné!!! tak užívej poslední dny svobody a svatbu si užij. je to moc krásný den s velkým D. já bych si ho hned zopákla.

dilemma
6. zář 2011

@lucianas no ja predevcirem zkousela predbezni termin porodu si vypocitat na netu a vyslo mi to na 6kvetna a kdyz sme to zadala tady tak mi to ukazalo 6tyden tehotenstvi takze tezko rict no uvidime co mi na to rekne doktor na utz strasne se tesim ale hrozne se bojim aby bylo vsechno v poradku🙂

dilemma
6. zář 2011

@hopeful ta carka tam je a jestli chces potesit ja takovou slabou carku mela 4 dny a az pak se ukazala dalnice🙂 takze testuj kazdy den🙂

lucianas
6. zář 2011

@hopeful ... já příznaky také neměla. ještě neházej flintu do žita. uvidíš, co testík zítra. každopádně držím palce už teď.... druhá fotečka je víc povedenější, čitelnější. tak ať jsi výjimkou, které testík ukázal pravdu!!!!

martinan4
6. zář 2011

@hopeful Já jí tam taky vidím 🙂 Potichoučku držím palce 🙂

ange_de_la_morte
6. zář 2011

Hezky večer, všem, omlouvám se ale nestíhám dneska dočítat, snad mi to zítra vyjde- uvidíme. Dneska jsem byla u doktorky a mám zánět nosohltanu takže nasazené antibiotika a není mi moc dobře, z bylinkových čajů už je mi zle jen to vidím a pořád nic, hlavně doufám že na víkend budu fit , musím na 3 dny do práce , stačí že jsem tenhle víkend marodila. Všem přeji hezký večer a dobrou noc

lucianas
6. zář 2011

@beta.m ... to je fajn, že máte už domluvené s partnerem tulinkování. a testíky už do zásoby koupené. tak ať vyjdou hlavně pozitivně!!!

@bujanda ... gratuluji ke svatbě!!!! na fotky se musím teprve zaregistrovat, tak pak mrknu.

@elvis12 .... jj, tak ať útok má skvělý výsledek s // na testu.

kcvrcekz
6. zář 2011

Ahoj holky tak jsme se rozešli..Tak poprosím alisi aby mě vyškrtla z tabulky, protože sama asi neotěhotním....Děkuji všem za podporu a že jste mě vyslechly...Teď už tu bolest musím nějak přežít....Všem vám držím pěstičky ať se vám mimi podaří co nejdříve a těm co už // mají tak ať je vše v pořádku a dávají na sebe a malonkou fazolku v nich pozor...Pa pa

lovelylady
6. zář 2011

@kcvrcekz
je mi to moc líto. Moc Ti přeju abys našla toho pravého....a aby srdíčko rychle přebolelo. Někdy je rozchod to nejlepší co nás může s daným chlapem potkat, jen o tom v tu chvíli ještě nevíme....Mluvím z vlastní zkušenosti. Myslela jsem jednou že je to láska na celý život(a přitom to bylo spíš trápení než láska)...a pak to bylo nejdnou pryč...bolelo to tak, že jsem už nikdy nechtěla milovat..a dnes vím, že to bylo proto,abych mohla potkat svého manžela..Něco končí proto, aby něco nového a lepšího mohlo začít 😉

hopeful
6. zář 2011

@kcvrcekz - to me moc mrzi, ale na druhou stranu je to lepsi, nez kdybys mela byt po zbytek zivota nestastna... Hlavu vzhuru - 100% souhlasim s @lovelylady, lepe bych to nenapsala. Zdas se byt moc fajn holka, navic jsi moc hezka, urcite najdes nekoho, kdo si Te bude vazit a koho si budes vazit i Ty. Ja vim, ze ted jsou Ti takovehle reci k nicemu, ale zkus se na svet divat pozitivne a ver, ze se Ti prihodi neco uzasneho.

nini19
6. zář 2011

ahoj holky můžu se přidat?..začali sme se snažit minulej mesíc..a dnes1DC....jinak..jsem Jana,29 let a beru kyselinu listovou.... 😉
kcvrcekz je mi to taky moc líto...a lovelylady to moc pěkne napsala....a z vlastní skušenosti vím,že všechno zlé je na něco dobré..a ty potkáš toho pravého....

blazu
6. zář 2011

@kcvrcekz to je mi líto, že to tak skončilo, možná ale časem budeš ráda, že to tak dopadlo ( jak píše lovelylady)teď je to ještě ale moc čerstvé...drž se !!!
@hopeful ta čárečk na druhé fotečce je, potichounku, jen šeptem - gretuluju 🙂
@bujanda krásná nevěsta jsi byla, moc vám to slušelo 🙂
@nini19 ahoj vítám tě 🙂

luciesofi
6. zář 2011

@kammka gratuluju!!!!

@hopeful držím palce!!! a těším se na další info! 🙂, vypadá to nadějně!

holky teda to je paráa, že se to tu takhle šíří...už chci takýýýýýýý! 🙂

baptisia
6. zář 2011

@kammka gratuljíííí
@hopeful držím všechny 4 palečky aby vše bylo v pořádku a čárečka jen sílila 😀

mihaji
7. zář 2011

Dobré ránko děvčata 🙂 .
Já dneska takto http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Mihaji/grafy... - MS se tedy dnes asi neblíží. Jen si říkám, že jsem asi fakt blbka, jsem docela nervózní, až mi z toho bylo ráno v metru šoufl. Jestli mi to za to stojí 😀 .
Ještě jsem se včera dozvěděla, že kamarádce, které jdeme v pátek na svatbu, vybouchnul fotograf, takže si budu hrát na svatebního fotografa. 😀 Docela se na to těším, ale mám trochu i obavy, abych to kamarádce nějak nepodělala. Takže z toho jsem nervní taky. Kdyby to tak člověk uměl, zbytečně se nenervovat.

@kcvrcekz Je mi moc líto, že to takhle dopadlo, ale třeba to nakonec bude opravdu to nejlepší. ☹

mihaji
7. zář 2011

@nini19 Vítej mezi nás 😉