Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

bujanda
16. srp 2011

holky, tak mě napadlo, odkud která jste? Já žiju v Praze, ale jinak jezdím k našim - Karlovy Vary.

hankamamka
16. srp 2011

@bujanda Ja žijem tiež v Prahe 🙂

blazu
16. srp 2011

V Uherském Hradišti 🙂

kd23
16. srp 2011

Já jsem rozená Pražanda 🙂, ale od malička trávím víkendy na Benešovsku 🙂

leni84
16. srp 2011

Já jsem také z Prahy..🙂

bujanda
16. srp 2011

tak koukám, že Praha zatím vede 🙂

miky
16. srp 2011

já jsem původem 3km od Českých Budějovic a před čtyřimi lety jsem se přivdala na Příbramsko (takže 100km od domova ☹ )

kd23
16. srp 2011

@bujanda No tak nějak 🙂 Já to dneska asi zabalím dřív a půjdu za kamarádkou, co má krásnýho 15 měsíčního klučíka 🙂

leni84
16. srp 2011

@miky
ale zase jsi celkem blízko k nám pražandám..🙂

leni84
16. srp 2011

@kd23
Jéé, to je roztomilý věk..Tak to si užiješ..Hezkou zábavu..🙂

miky
16. srp 2011

@leni84 no do Prahy to mám cca hodinku cesty (tedy k Motolu jsme měli), ale já bych si do Pha sama nikdy netroufla, bych se ztratila hned u cedule Praha hlavní město 😀 😀

leni84
16. srp 2011

@miky
😀 😀 😀 Je to hodně o zvyku..Mně zase přijde, že v Praze se ztratit nedá..Když člověk zabloudí, tak stačí najít tramvaj nebo bus a to vždycky jede na nějaké metro a jakmile je člověk na metru, tak je většinou zachráněn..🙂 Já osobně mám jižní Čechy moc ráda..hlavně Šumavu a okolí..🙂

kd23
16. srp 2011

@leni84 Šumava. Paráda na motorku - v neděli jsme tam byli 🙂

bujanda
16. srp 2011

@kd23 jé, to budeš mít pěkný večer 🙂

leni84
16. srp 2011

@kd23
Tak to závidím..My jsme s manželem spíš turisti..Na motorku bych se já bála..🙂

ili08
16. srp 2011

Tak já jsem ze Zlína ale manžel má rodinu i v Karlových Varech,někdy tam jezdíme na dovolenou..naposledy jsme tam byli loni v listopadu kdy mě tam kousla kočka a já pak po příjezdu skončila týden na infekčním s podezřením na vzteklinu 😒

kd23
16. srp 2011

@bujanda @leni84 tak holky, večer se nekoná ☹ Teď kam. volala, že si asi vyhodila koleno a přítel ji veze do nemocnice ☹ Takže to vidím, že si vínko dám doma u žehlení 🙂 Já teď snad piju do zásoby každý den 😀

leni84
16. srp 2011

@kd23 Jéé, chudina..☹ To jí nezávidím..Jen si dávej, dokud můžeš.. 😉

bujanda
16. srp 2011

@kd23 jé to mě štve, no já zase nevím jestli ta kámoška bude chtít dát aspoň skleničku vína, kdyžtak si dám sama 🙂

bujanda
16. srp 2011

holky, pomalu končím, za chvíli vyrážím s tou kámoškou ...tak se tu mějte krásně a nekecejte moc, abych to zítra ráno stihla dočíst 🙂 pa

kd23
16. srp 2011

@bujanda Jojo, holky. Přesně tak jak píše bujanda. Pa a moc nepište, jinak mě vyhodí z práce 😀 😀 😀

hankamamka
16. srp 2011

@kd23 vínko treba, kým možeme 🙂

mochenkaa
16. srp 2011

já jsem ze Zlína a přítel taky.

@kd23 tak si užij dokud můžeš.

mochenkaa
16. srp 2011

mishule12................. 33DC (listovka a maliník)
miky............................ 33DC (listovka a kontryhelový čaj)
wer2........................... 28 DC
alisi001..................... 27DC (listovka a Calibrum babyplan)
luci_inka.....................27 DC
stares..........................26DC(listovka)
hankamamka............25DC (listovka)
bujanda..................... 24DC (Calibrum babyplan)
mochenkaa................23 DC (listovka a Calibrum Baby plan)
hanulik88.................. 20DC (listovka)
esila............................19DC (listovka)
leni84......................... 19DC (listovka)
karkulka_17.............. 18 DC
dilemma ....................17DC
anabella_lee..............16DC (listovka, Calibrum baby plan)
mahonia.................... 15 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82..................15 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11.................. 15DC (Calibrum babyplan)
lucik1986 ...................13 DC
pajule...........................13 DC(listovka)
baibies....................... 12DC (Mamavit)
sarana........................ 11 DC (listovka)
martinan4 ................... 8 DC (Calibrum babyplan)
baptisia........................ 8DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)
blazu..............................7 DC
verik19.......................... 5 DC (listovka,kontryhelový čaj)
peela ............................ 4 DC
galigula .........................4 DC
helousek1......................4DC
kd23............................... 3 DC (listovka)
ili08 ...............................?? DC (listovka + bere ještě HA, snažení od září)
angels_woman....... ...?? DC
pajulevrtule .................??DC

doplnila jsem si vitamíny 🙂

megy
16. srp 2011

holky, no musím vám říct, že dlouho nepůjdu na gyn pohotovost ke kontrole, na kterou si mě pozvali 😠 😠 😠

vzhledem k tomu, že mi to sami doporučili k nim přijít, pokud bude mít můj dr. zavřeno, tak jsem čekala mnohem lepší přístup.
přijd
u ke kontrole - dr. mi řekne, co tady vlastně děláte - upozorňuji, že jsem zaměstnanec téhož zařízení 😒 pak mi řekla, no co, tak si vás vyšetřím. Vlezu na vyš. stůl, prohmatá mě, pak mi řekne, ale na uz stejně nepůjde nic vidět a pak začne - jéééééééva 😠 a řekne, vy tam mátě cystu napravo 😲 a já, napravo, mě dr.v pátek řekla , že nalevo, ale že eto nevadí ev. probíhajícímu těhu. a pak mi řekne: no něco vidím jakoby to mohl byt počínající gestační váček. Dělohu máte zvětšenou, sliznici hodně vysoko, ale to se při menses ztratí. \A já na to - paní dr., já jsem přišla,jelikož mám cyklus přesný jak hodinky co 27-28 dní s pravidelným předms špiněním a cysty mívám opakovaně, hcg roste. do zprávy - zajděte si ke kontrole ke svému dr.- nejdříve za týden - cysta se záhadně přestěhovala. napsala mi, že mám dělohu zvětšenou - vysokou sliznici a počínající graviditu. A doknce mi napsala, že mě vyšetřovala kolposkopicky, což nebyla absolutně pravda. jsem si připadala, jakobych ji tím vším otravovala.

no chápete to??? 😖 😠 😒 😅 a pak choďte k doktorům.
Mé testy sílí, dnes jsem se málem vybulila v poledne v ambulanci, prsa mě bolí na jakýkoliv dotyk. No ví, že je moc brzičko na to jásat, ale myslím, že děloha se jen tak nezvětšuje při menses 🙂 😅

mě z těch dr. jednou odvezou

lucik1986
16. srp 2011

Ahoj holky 🙂 ty jo to je zase nových zpráv 🙂 já v práci číst nemůžu máme internet pod kontrolou. Včera jsme si koupila femibion 800.Neberete ho některá? Doporučila mi ho lékárnice. Prý je to jedno z nejlepších co je na českém trhu. Tak uvidíme jestli to urychlí proces 🙂 A co se týče bydliště bydlíme kousek od Kladna.

leni84
16. srp 2011

@megy
Ahoj, to mě mrzí..Přístup některých doktorů je hrozný..☹ Ale jak už jsem se tady zmiňovala..Chodit na ultrazvuk takhle krátce po zjištění těhotenství je fakt brzy..I když má doktor hodně dobrý ultrazvuk, tak v tomhle stadiu, tam není nic vidět..Maximálně malinký gestační váček, z kterého ti doktor stejně neřekne, jestli je těhotenstí v pořádku, protože plod ještě vidět není..Lepší je fakt chvíli vyčkat a jít na prohlídku tak 2-3 týdny po vynechání ms..Teda samozřejmě v případě, že nemáš nějaké obtíže..Ale přeji ti, aby příští návštěva byla v klidu a v pohodě..🙂

alisi001
16. srp 2011

tak ja jsem ze Znojma 😀 jinak přístup Dr. v nemocnici se rovná zvěrolékařům alespon tady ve Znojmě děs a hrůza 😠

mochenkaa
16. srp 2011

tak to my máme teda lepšího zvěrolékaře než tento doktor 😒

alisi001
16. srp 2011

@miky tak začalo mě bolet břicho tak jsem zvědavá co to bude jestli ovu nebo MS 😖 necháme se překvapit