Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

bujanda
16. srp 2011

@hankamamka já jsem první měsíc po vysazení cca 14. den cítila strašné bolesti břicha, 2 dny před byly slabší a potom to zmizelo, tak mi kamarádka řekla, že to může být OVU, tak jsem si druhý měsíc koupila ovu testy a přesně to začlo stejně, pobolívalo mě 2 dny před břicho a testy ukazovaly slabou druhou čárku a ten den, kdy bolelo nejvíc tam byla dálnice 🙂, takže už to mám vychytané

anabella_lee
16. srp 2011

@hankamamka Vzhledem k tomu že zkoušíme první měsíc, tak nedělám nic, jen jsem si zkusila spočítat plodné dny. Tak to budu chvili podnikat bez všelijakého měření, jen bych se tím stresovala(mi stačí když jsem nemocná a měřím si teplotu vždy ji mám tak asi tak🙂, No a pokud se nebude dařit tak si zkusím koupit přímo ty testy na určení ovulace, obdoba těhotenských.....

anabella_lee
16. srp 2011

@bujanda tak mě taky bolí vaječníky, ale spíše jsem se domnívala že to je po vysazení HA, tak toho musím fakt ještě využíš.-)

leni84
16. srp 2011

@bujanda
Já vím, testuješ v pondělí.. 😉 Kamarádce držím palce, i když jí neznám..🙂 Jen škoda, že se mimi povedlo takhle v "nevhodnou dobu"..

anabella_lee
16. srp 2011

Zákon schválnosti je a bude asi fungovat pořád☹(( Když člověk moc chce tak to nejde a když se na to vykašle či nehcce tak to jde tak rychle že neví jak se to stalo.........
Nebo mě taky napadla myšlenka, že ,,cigáni,, mají mimčo hned a mají jich ,,hafo,, a my se můžeme snažit pořád dokola ..... a to je spravedlivé? Fakt nechápu 🙂))))

blazu
16. srp 2011

teda holky, člověk tu chvíli není a nestíhám to dočítat 😀 Tak ja jsem se dozvěděla úžasnou novinku - moje kamaradka / skorosousedka je těhule, tak mám radost
@hankamamka držím pesti,aby ms nedorazila a na citlivesjim testiku ta druha carka vykukla ;)

bujanda
16. srp 2011

@anabella_lee no to teda určitě.....tak šup na to 🙂

anabella_lee
16. srp 2011

Poslední dobou mi příjde že je kolem mne plno krásných těhulek. Jak ráda bych se nakazila taky 😀 Kroužili nedávno nad našim barákem tři čápi...že by mi to k něčemu pomohlo? 😀

bujanda
16. srp 2011

@leni84 jj děkuju i za ní....

bujanda
16. srp 2011

@anabella_lee to mi připomíná....taky poslední dobou kam se kouknu, tak je všude samá těhule a malý mimča a to samé v telce....furt si říkám, že to snad není náhoda 🙂

leni84
16. srp 2011

@anabella_lee
Já snad nemám blízkou kamarádku, která by už dítě neměla, nebo momentálně nečekala..Moje o dva roky mladší sestra už má dva špunty, moje nejlepší kamarádka a svědkyně čeká každým dnem druhé mimčo a dvě další dobré kamarádky čekají mimi záčátkem prosince..to mě trochu mrzí, jelikož bych s nimi měla stejný termín..☹ Ale samozřejmě jim zdravá krásna miminka přeju..Jen ta jedna kamarádka je kolegyňka z práce, která sedí u stolu vedle mě, takže koukám jak jí roste pupík a já nic..☹

kd23
16. srp 2011

@hankamamka To byly nervy na tom obědě! Tak je to ještě hodně nízká hladina,která se neukáže. Jak píšou holky, můžeš být a ten test to jen prostě neukázal 🙂
@bujanda No to je síla ta tvoje kamarádka... Na jednu stranu závidím, na druhou vůbec...

anabella_lee
16. srp 2011

@leni84 No to moje švagrová má nádhernou 4 měsíční holčičku, kolegině z práce, tu jsem měla celou dobu na očích a koncem měsíce má rodit, no taky mi to příjde tak že všichni mají a ja jen tak nebudu☹

anabella_lee
16. srp 2011

@bujanda to je zajimavé že🙂 těch kočárku, maminek s malýma a těhulek je tolik...kam se podíváš no🙂ja chci taky🙂))

leni84
16. srp 2011

@anabella_lee
podle statistik se nejvíce dětí rodí v létě..🙂 Asi na tom něco bude..🙂 Nebojte, za chvíli budeme mít bříška taky.. 😉

kd23
16. srp 2011

Já si to taky myslela, že kam se podívám, tam je buď těhotná nebo kočárek, ale je jich všech pořád stejně, jen my si jich najednou začali všímat 🙂
Taky bych si to moc přála 🙂 Já v minulé práci koukala na těhotnou kolegyni, která ze začátku miminko moc nechtěla, pak si najednou řekla CHCI a bylo to... Teď čekám kdy s tím přijde kolegyně v nynější práci ☹

denousek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bujanda
16. srp 2011

@denousek děkujeme 🙂 a můžeme se zeptat, jak dlouho jste se snažili? 🙂

denousek
16. srp 2011

@bujanda my jsme se snazili rok ale az jsme zacali brat tyhle preparaty tak se zadarilo 🙂 manzel vyzobal 1 cely fertilman a pil ten caj s kotvičníkem a ja kontryhel čaj a fertil care 😉

bujanda
16. srp 2011

@denousek jé tak to je teda doba...gratuluju k mimču....já zatím zkouším normálně jen s vitamíny a uvidíme dál, ale díky

denousek
16. srp 2011

@bujanda jj vsak ok... 🙂 já jsem taky nejdřív zkoušela jen tak 😀 tak at se brzo zadaří 😉

bujanda
16. srp 2011

@denousek díky díky, snad jo 🙂

miky
16. srp 2011

@kd23 @alisi001 @leni84 holky, jste moc hodné, ale ty dvě čárky na těhu testíku si přeci zasloužíme všechny 😉

bujanda
16. srp 2011

@miky to zasloužíme, ale nejdřív ty 🙂

kd23
16. srp 2011

@miky No jo, ale ty dřív !!! 🙂

miky
16. srp 2011

@bujanda @kd23 jste moc hodné, ale však já to přeju i vám 🙂 Já si říkám, že až Barunka uzná za vhodné, že je čas na nějaké to miminko, takže nám sourozenečka pošle a bude na něj dávat celý život pozor 😉

bujanda
16. srp 2011

@miky přesně tak to bude, ale určitě by chtěla aby už byl pomalu na cestě, takže co nevidět budeš těhu 🙂

anabella_lee
16. srp 2011

Jojo holky to máte naprostou pravdu.-) všechny a nejlepe co nejdříve 😀

miky
16. srp 2011

holky, však se za chvilku všichni sejdeme v nějaké těhu tématu, např. maminky léto 2012 😉

anabella_lee
16. srp 2011

@miky Jééé to by bylo bezvadné.-)))))