Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

alisi001
23. srp 2011

@mihaji vítek zařadím tě do tabulky stačí když napíšeš kolikáty DC jsi jmeno věk a jestli bereš nějaké vitamíny

alisi001
23. srp 2011

@bujanda dnes jsem teprve 5 DPO tak nevím jestli je to špiněni dobré a nebo je to z té vyvolávačky 😒

mihaji
23. srp 2011

@alisi001 Děkuju 🙂, jméno Kačka, věk 30, 13.DC a beru toho tolik, až je mi z toho špatně 😀. Z vitamínů femibion, listovku, maliník a teď mi doktor doporučil ještě B-komplex. Včera mi ještě doktor řekl, že bych měla měřit teplotu, do čehož se mi nikdy moc nechtělo, ale budiž. Nicméně to dnes začalo trochu neslavně, došla baterka v teploměru 😀.

alisi001
23. srp 2011

mishule12.................. 40DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2............................ 35 DC
luci_inka......................34DC
zandi78........................32 DC
mochenkaa.................30 DC (listovka a Calibrum Baby plan).......................................GABČA 23 let
ninucha........................30 DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
hanulik88.................... 27DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
esila..............................26DC (listovka)
leni84.......................... 26DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
karkulka_17............... 25 DC
tumik.............................25 DC................................................................................................MARTINA 28 let
dilemma ......................24 DC.................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let
anabella_lee...............23DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia..................... 22 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................22 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11................... 21C (Calibrum babyplan)
makak32 ....................21 DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................20 DC.................................................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ 20DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
pajulevrtule .................20DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................19 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
sarana.......................... 18 DC (listovka)
martinan4 ................... 15 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 15 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................14 DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................14DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................13 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 12 DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
peela ............................ 11 DC
galigula .........................11DC
helousek1......................11DC
kd23............................... .10 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac..........................9DC
veveruska0504..............8 DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................6DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................6DC(listovka)
carrynka..........................5DC ( listovka )..........................................................................KAROLÍNA 27 let
hankamamka................4 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
bujanda..........................4 DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................2 DC (listovka).................... ILONA 28 let
alisi001..................... .??DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
angels_woman....... ...?? DC
meea............................?? DC

hankamamka
23. srp 2011

Tak ako, robila si niektora test? Som zvedavá a dnes bez energie v práci.

alisi001
23. srp 2011

teda holky tímhle tempen budu za chvilku tu tabulku aktualizovat 3 hodiny 😀 😀 😀 už je nás tu 43 😨

bujanda
23. srp 2011

@alisi001 to bude dobrý, uvidíš, je to určitě jen nějaká reakce na tu vyvolávačku a znamení, že s tím mrcha bojuje a taky prohraje ... 😉

alisi001
23. srp 2011

@hankamamka ahoj ja ne dnes jsem teprve 5 DPO chtěla jsem si ho udělat ze srandy ale nakonec jsem to vzdala byla bych akorat zklamana z bilého testíku 😉

hankamamka
23. srp 2011

@bujanda si požičiavaš alebo nechávaš šiť? svadovná noc ... prajem ti, aby si nebola taká unavená ako sme boli my 🙂

hankamamka
23. srp 2011

@alisi001 za chvílu pribudnú tehotky, ako ty, ze ... tak sa tá tabulka rozdvojí 🙂

alisi001
23. srp 2011

@bujanda díky za podporu 😉 jsem na to sama zvědavá počkam do neděle a pokud bude test negat . tak zajdu na kontrolu tím padem začneme nanovo protože když nebudu těhu nemužu to špiněni brát jako MS ☹ a bude další vyvolávačka ☹

alisi001
23. srp 2011

@hankamamka ráda bych založila těhu tabulku 😀 jen si nejsem jistá jestli v ní budu prvni 😉

alisi001
23. srp 2011

první na řadě je mishule12 😀

hankamamka
23. srp 2011

@alisi001 to je jedno, či prvá, ale určite tam budeš!

kammka
23. srp 2011

@alisi001 koukala jsem na ten graf z FF, už jsi testovala???

kammka
23. srp 2011

@alisi001 jo aha, asi ne, až v neděli???jak dlouho už meškáš??

alisi001
23. srp 2011

@kammka po vyvolávačce jsem to měla dostat už včera

bujanda
23. srp 2011

@hankamamka půjčuji si je.....jj mám v plánu být fit a moc nepít...ale uvidíme jak se to vyvrbí 😀

bujanda
23. srp 2011

@alisi001 k tomu ale nedojde....a kdyby náhodou...tak přeci září je naše!!!!! 😉

alisi001
23. srp 2011

@bujanda přesně září je vítězné 😀 stejně nemám ani jeden příznak těhu pokaždé mě boleli prsa a ted nic ☹

kd23
23. srp 2011

Ahoj holky 🙂 Tak jsem vás dočetla. Ufff. Nás tady teda je....

hankamamka
23. srp 2011

@bujanda ja som bola taka unavena, od rana na nohach a to som nemusela nikam chodit, kadernicka aj vizazistka prisli za mnou, bolo to prijemne, ale my dvaja sme boli najviac unaveni (sice prijemne unaveni, ale predsa) a ostatni oslavovali do rana ...

kammka
23. srp 2011

@alisi001 tak tomu dej čas..já skoro vždy menstruuju napřed se špiněním.. a to se ani dle mého Dr. za menses nepovažuje, až když jde čerevná.

bujanda
23. srp 2011

@hankamamka tak doufám, že to nějak přežiju, potom za pár dní odjíždíme na dovču, tak si odpočinu, už se těším...a dneska si jdu už pro pokyny do cestovky 😉

anabella_lee
23. srp 2011

@bujanda tak na dovolené to většinou každému vyšlo.-) Znám plno takových případů.-) Hned bych někam vyrazila.-) My pojedem až konecm září na pár dní do Tater, což bude konec cyklu takže mimo ovu..takže ani dovča nepomůže...

kd23
23. srp 2011

No holky, mě vychází podle kalendáře ovu na tenhle víkend.... Všechno se kazí, jezdíme na chalupu k našim, měli jet na navštěvu, ale nejedou protože hlídají vnouče a vnouče spí vedle našeho pokoje a moje máti ho pořád chodí kontrolovat... tak netuším, co budeme o víkendu dělat.... Když bysme se chtěli jít projít, tak se s vámi vsadím, že nám ho hned šoupne ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

bujanda
23. srp 2011

@anabella_lee no my jsme na dovolené taky nahraní, protože jestli to vyjde tak jako minule že ovu bude 14-15. DC, tak mi to vychází na den před svatbou a na svatbu, takže bychom se tak nějak okolo měli trefit, na dovču jedeme pak, takže tam už budu taky mimo ovu... 🙂 ale budu vdaná paní 🙂

bujanda
23. srp 2011

@kd23 tak se nenápadně musíte nějak vytratit a v noci třeba bude taky klid...uvidíš, to nějak zvládnete 🙂 aspoň bude dobrodrůžo

kd23
23. srp 2011

@bujanda No každopádně to bude zajímavý 🙂 Těším se, až z tebe bude vdaná paní 🙂 a možná už i těhotná na svatební cestě. 🙂

nemo1985
23. srp 2011

Všem pěkné uterý.
Ráno jsem vstala z postele, nafouklé břicho, trochu prsa nalitá, nevím zda ovulka, nebo že by těhu příznaky již po týdnu????