Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

miky
18. srp 2011

přesně, ono opravdu nejvíc záleží na tom co kdo dělá za práci. Já dělala v kanceláři, takže jsem si taky plánovala jak tam budu až do porodu, protože co si budeme povídat, tak na té neshcopence peníze nic moc no a 4. ledna jsem v práci oznámila, že jsem těhotná a 5. ledna večer mě odvážela sanitka, takže si mě užili jako těhulku jenom dva dny 😀

kd23
18. srp 2011

@miky Přesně nejen že peníze nic moc, ale za měsíc je to hroznááá nudááá 🙂 Já myslím, že mám super šéfa, že bych si mohla domluvit třeba kratší pracovní dobu. No uvidíme.. Nerada bych tu byla ještě několik let... To neeee. 🙂

anabella_lee
18. srp 2011

NO taky to vidím tak že budu ráda když se podaří a pokud to hold nepůjde budu muset být na nemocenské. Peníze jsou tam o ničem, ale raději zdravé mimi než mít pár peněz na víc i když to bez nich nejde. Zdraví přednější.

alisi001
18. srp 2011

@miky
@anabella_lee
@kd23
holky jak to tak čtu tak doufám že na mě počkáte 😀 s tím těhu 😉 sranda by byla kdyby jsme byli v září těhu všechny 😀 a bez nějakejch problémů

alisi001
18. srp 2011

manža je smutnej když jsem mu ted řekla že se musí snažit od začátku ale prej je mu líto že to nevišlo a ne proto že se musi snažit to prej on rád 😀 a prej doufá že to ted budou aspon dvojčata 😖

anabella_lee
18. srp 2011

@alisi001 Jo tak to by bylo bezvadné teda😀DDDD

kd23
18. srp 2011

@anabella_lee @alisi001 Holky, klidně i dvojčátka. 🙂 Fakt 🙂 Nebráním se 🙂

miky
18. srp 2011

@alisi001 tedy to by byla, ale vážně sranda,kdyby po tolika letech se Vám povedli rovnou dvojčátka 😀

chalotka
18. srp 2011

Ahojky holky, tak nevím nevím, jak to bude s tím našim snažením. Mám strašně bolestivou ovulaci, včera jsem málem skolabovala - zmnice, mravenčení v prstech, průjem, strašné bolesti, pocity na zvracení. Při představě, že bychom se měli v tomhle stavu snažit o mimi se mi dělalo ještě víc zle. Podle testu jsem zrovna fakt měla pozitivní ovulaci. Poraďte co dělat. Počkat, pár měsíců až se to možná uklidní? Známá říkala, že po půl roce se jí to zlepšilo. Jsem z toho nešťastná. Bolesti jsem měla teď 3 dny. Včera nejhorší , dnes už je to mnohem lepší.

miky
18. srp 2011

@chalotka tak to mě mrzí, a stejné problémy jsi měla i před Karolínkou?

chalotka
18. srp 2011

právě, že vůbec neee ☹((( žádné problémy, Karolínka vyšla na první šup, totálně bezproblémové těhotenství i porod, o žádné ovulaci jsem nevěděla. A teď tohle. je to pro mě šok a hooooodně nepříjemné. Ach jo ☹

alisi001
18. srp 2011

@miky jj byla by to sranda 😀 taky se tomu nebranim

miky
18. srp 2011

@chalotka a byla jsi s tím u doktora? Že je bolestivá a kolikrát hodně bolestivá menstruace bych řekla je normální, ale že takovéhle problémy způsobí i ovulace....já např. vůbec nepoznám kdy jí mám a kdy ne

chalotka
18. srp 2011

byla jsem u gynekologa i v nemocnici, všude si mysleli, že je to nějaký zánět a nikdy na nic nepřišli. A to jsem prodělala hooodně různých vyšetření a testů. Chtěli i laparoskopii, ale tu jsem odmítla. Na to, že je to bolestivá ovulace jsem prakticky přišla sama, mám pár kamarádek, které tím taky trpí, takže se náš popis shodoval, podle výpočtů je to taky správně a pročetla jsem hodně diskuzí na netu. To všechno nasvědčuje tomu, že to tak je. Můj doktor se vrací z dovolené v pondělí, tak tam za ním zajdu a ještě to s ním proberu, ale stejně si myslím, že mi nepomůže. Z gnekologiského hlediska jsem vpořádku.

anabella_lee
18. srp 2011

@alisi001
@kd23 Kurňa to by nestačili ani ruce od manžela😀 Dvojčátka to by byl záhul jako blázen, ale co že 😉

miky
18. srp 2011

@chalotka ach jo, tak to je práce, takže tyhle problémy ti nastali nějakými hormonálními změnami po porodu, nebo prostě z ničeho nic?

alisi001
18. srp 2011

@anabella_lee 😀 ale zvládli by jsme to klidně i 3 😀 😀 😀

leni84
18. srp 2011

@ili08
Já teda doufám, že na nemocenskou nebudu muset jít..🙂 Pracuju v kanceláři, takže pokud bude jednou těhu v pohodět, tak bych byla ráda v práci až do mateřské..🙂
@chalotka Teda, to ti nezávidím..☹ O takhle bolestivé ovulaci jsem nikdy neslyšela..Vím, že občas někoho píchá v bříšku nebo tak, ale takovéhle problémy, to je mazec..☹ Pokud se to bude opakovat, tak by byla určitě dobrá konzultace s doktorem..Jinak já bych radila se snažit 1-2 dny před ovu.. 😉 To je taky hodně velká šance, že si v tobě mršky na vajíčko počkají.. 😉

pucki
18. srp 2011

holky mám dotaz,kapky z drnku mám pít do ovulace?kontryhel mám pít do ovulace?maliníkové kapky mám pít do ovulace?a pak se vším začít až první den menstruace?poraď te prosíííím,jsem z toho v ...... 😒

kd23
18. srp 2011

@pucki "jsem z toho v ......" Kde jsi z toho? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Já neporadím pardon ☹

pucki
18. srp 2011

v 🙂 prcině

ili08
18. srp 2011

No tak já asi podle toho jak by mi bylo ale myslím že mi bude děsně,já si všechny nevolnosti tak nějak vsugeruju-když jsem začínala brýt HA tak tam bylo napsané že možná mi bude špatně, no a jasně-celou noc jsem nespala a zvracela takže nějaké nevolnosti pak očekávám 🙂
Já pracuju jako prodavačka a máme to tady taky v klidu ale nějak už mě čím dál točí ty fiflenky co tady chodí nakupovat takže tak...
Jak to tady tak čtu tak se začínám pomalu bát že má ovulace bude taky bolestivá-bolesti z MS mám totiž díky endo šílený 🙄
a abych řekla pravdu tak na dvojčátka se teda taky necítím...

silente
18. srp 2011

@pucki - ano, vše do ovu.

leni84
18. srp 2011

@pucki
Ahoj, já teda přes bylinky moc nejsem, ale vím, že kontryhel se má pít od menstruace do ovulace. Maliník? Já jsem si vždycky myslela, že maliník pijí těhulky, když se jim blíží termín porodu..Že pomáhá připravovat porodní cesty k porodu..Kamarádka ho teď pije, aby už konečně dostala prcka ven.. 😀 Ale asi má víc účinků..Ze zbytkem ti snad poradí zkušenější holky bylinkářky..🙂 Viď, Ali? 😉

pucki
18. srp 2011

@silente děkuji moc

pucki
18. srp 2011

@silente taky jsi to tak brala?

silente
18. srp 2011

@pucki - do ovu kontryhelový čaj + Mastodynon + Femibion 800.
Po ovu pak už jen Femibion 800.
Mastodynon jsou kapičky obsahující drmek.
A myslím, že k těhu tato kombinace na 100% pomáhá 😉

chalotka
18. srp 2011

@miky jj přišlo to z ničeho nic, žádné hormonální změny jsem nepociťovala, navíc už při kojení jsem jedla antikoncpci, která je určená na toto období a po dokojení jsem jedla už zase svojí HA. Takže jsem vlastně poprvé poznala ovulaci až teď, kdy už 2 měsíce nemám HA. No řeknu ti, je to mazec, dneska je mi fakt o 100procent lépe, takže vajíčko se už asi uvolnilo. A jak to teda je? jsem ještě teď plodná??? když to zkusíme večer, je nějaká šance??

kd23
18. srp 2011

@chalotka Jojo. Dva dny před a dva dny po je prý šance !!! Jděte do toho! Držím palce u snažilkování !!!