Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

alisi001
8. srp 2011

@miky jo jo manža už se taky těší viděl dvě čárky a hned na to chtěl skočit 😀 tak jsem mu řekla že musí být stejně silné 😝 ale stejně ho to neodradilo myslím že to prožívá víc než já 😀 😀 😀

miky
8. srp 2011

@alisi001 tak to můžete vzít jako trénink na to až budou ty dvě dálnice 😀 Vzhledem k dnešnímu pozitivnímu testu už máme jedno snažení o mimi za sebou, večer bude ještě určitě další 😀 😀

alisi001
8. srp 2011

@miky je vám přáno 😉 jen se snažte

leni84
8. srp 2011

@miky moc držím palce! 🙂

leni84
8. srp 2011

Já mívám ovulku pravidelně mezi 15 a 18 DC. Nikdy jsem si ovu test nedělala, ale poznám to na sobě..Takže ještě pár dní..🙂 Každopádně vám moc držím palečky, aby se zadařilo!!! 🙂

mishule12
8. srp 2011

Ahoj holky 🙂 Co mi to děláte, tolik příspěvků 🙂 Tak hlásím, mám ovu a manžela v práci, to není moc dobrá kombinace.

miky
8. srp 2011

@mishule12 a kdypak se manža vrátí? Byla by škoda, když na tu mršku čekáš tak dlouho toho nevyužít 😉

miky
8. srp 2011

@leni84 já jí na sobě právě vůbec nezpoznám, schválně jsem se to snažila tenhle měsíc vypozorovat a byla bych řekla, že jsem jí měla už před týdnem....teď prostě nic, takže jsem ráda za ovu testy

dilemma
8. srp 2011

@mishule12 tak to teda nezavidim:(

dilemma
8. srp 2011

@leni84 tak ja to teda na sobe bohuzel nepoznam:( a ovu testiky jsme jeste taky nezkousela a jinak vzdicky koukam na netu mezi kterym dnem bycvh mela mit ovulku a zkousime to tahle zatim jeste nezabralo tak jsem si rekla ze to tenhle mesic nechame jen tak a uvidime:D

mishule12
8. srp 2011

@miky po půlnoci ... už jsem mu volala 🙂 prý ho to snažení moc baví 🙂

leni84
8. srp 2011

@miky Já jsem si uvědomila až zpětně, že vlastně ovu příznaky mám celý život..Jen jsem je nikdy neřešila, protože jsem nemusela..První mimi se nám povedlo brzy po tom, co jsme tomu s manželem nechali volný průběh a teď bych to chtěla zase tak, ale mám trošku strach, že to tak hladce jako prve nepůjde, už jen proto, že na to po té špatné zkušenosti víc myslím a chci, aby se povedlo co nejdřív a psychika prý dělá divy..☹ Ale chci tomu nějakou dobu dát a kdyby se nám mimi nepovedlo třeba během půl roku, tak začnu testovat..🙂

alisi001
8. srp 2011

@mishule12
@miky
@dilemma
@leni84
ted se nám to povede všem nebojte holky hlavně se musime snažit na 110% 😀

leni84
8. srp 2011

@alisi001 Kéž bys měla pravdu..🙂

mishule12
8. srp 2011

@alisi001 to myslím můžeme všechny slíbit :D

miky
8. srp 2011

@alisi001 pro jistotu bych se snažila alespoň na těch 150%, přeci jenom jistota je jistota 😀 😀

dilemma
8. srp 2011

@alisi001 jou jou pritel rikal zrovna vcera ze se snazi na maximum ze vic uz to pry nejde:D tak snad se zadari🙂

ili08
8. srp 2011

🙂 holky všem vám držím palce ať se zadaří..já dnes celý den koukám na net a jsem už z těch ovulačních dní docela jelen..no snad to za nějaký ten pátek pochytím

stares
9. srp 2011

Dobré ráno, přidávám odkaz na můj graf, tak uvidíme, jak to bud epokračovat. Pěkný den všem.
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/stares/grafy...

alisi001
9. srp 2011

verik19........................ 29DC (listovka)
mishule12................. 26DC
miky............................ 26 DC (listovka a kontryhelový čaj)
wer2........................... 21 DC
alisi001..................... 20DC (listovka a calibrum babyplan)
mochenkaa...............16 DC (listovka)
esila........................... 12 DC
leni84......................... 12 DC (listovka)
karkulka_17.............. 11 DC
dilemma ......................10 DC
mahonia.................... 8 DC (listovka, kontryhelový čaj)
baibies....................... 5 DC (Mamavit)
sarana........................ 4DC (listovka)
angels_woman........ ?? DC
peela ......................... ?? DC
kd23.................. ....... ?? DC (listovka a 14.8. bude MS po poslední HA)
ili08 .............................?? DC ( bere HA snažení od září )

miky
9. srp 2011

dobré ránko, tak u nás dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b1b47 Po tom co byl včera pozitivní ovu test - víc snad pozitivní už ani být nemohl, tak jsem dnes čekala vzestup teploty a ono nic....tak snad zítra už do nějakých těch výšin budeme šplhat 😀

alisi001
9. srp 2011

@miky můj graf je fakt divnej 😖

alisi001
9. srp 2011

@miky 😀 ok ja taky ne 😀

kd23
9. srp 2011

Ahoj holky, tak jsem dorazila do práce a hned mě přepadl pošťák s balíčkem z lékárny, tak hurá !!! 😵
@alisi001 @mishule12 @miky @dilemma @leni84 Moc moc moc držím palce !!!! Akorát ty vaše grafy moc nedávám 😨 😅 😅 😅. Všem přeji pěkný den !!! K

miky
9. srp 2011

@kd23 tak já ještě na ovu testíky čekám, zatím je u objednávky pořád napsáno, že čeká na vyřízení, tak uvidíme kdy dorazí. Ikdyž tak trošku bych si přála, abych ovu testíky příští měsíc už nepotřebovala 😉

miky
9. srp 2011

@alisi001 a jak se dneska tváří ovu testík? Včera jsi říkala, že vykuknul duch, tak doufám, že čárečka jenom sílí 🙂

alisi001
9. srp 2011

@miky dnes je stejny jako včer skusim udělat odpoledne třeba bude silnější 🙂 na těch testech co jsme si obědnávali je jen náznak dělala jsem si normálni proužek a tam je duch tak uvidím skusím dát foto jestli to telefon vezme 😀

miky
9. srp 2011

@alisi001 mně se tenhle měsíc stalo, že jsem měla jeden ovu test vadný - ukázalo mi to, že by měla být ovulka, ale podle teplot nic.....a když jsem ten samý den zkusila ještě jeden od jiné značky, tak na něm nebylo, ale lautr nic. Je taky pěkně blbý, že ta kvalita je takhle rozdílná

alisi001
9. srp 2011

@miky taky si myslím že je každy test jiny asi maji taky určitou citlivost jinak nevím