Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

alisi001
2. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 23 let .. 😀
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀

mishule12.................50DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2........................... 45DC
luci_inka.....................44DC
ninucha.......................40DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................35DC................................................................................................MARTINA 28 let
anabella_lee..............33DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia......................32DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................32DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................32DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
mautas11................... 31C (Calibrum babyplan)
makak32 .....................31DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
pajule ...........................30DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................29DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................29 DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
sarana.......................... 28DC (listovka)
kammka........................27 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
martinan4 ................... 25DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 25 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu..............................24DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................23DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................23 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 22DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1.....................22DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 21DC
galigula .........................21DC
hopeful...........................21DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23.............................. .20DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac.........................19DC
melliss...........................18DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
veveruska0504.............17DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................16DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................16DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
pejullka............................16 DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................15DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................14DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................12 DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................12 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................12 DC
alisi001..................... .....11DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa....................11DC (listovka a Calibrum Baby plan, kontryhel)......................GABČA 23 let
beta.m..............................7DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................7DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................7DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................7DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
hanulik88.................... ....5DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................5 DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................3 DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ ..2DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........2 DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
tynka89.............................?? DC................................................................................................KRISTÝNA 21 let

helousek1
2. zář 2011

@mihaji já se hlásím do party, mám 6 koček 🙂. Pardon 5 + 1 kocoura, ten by mě hnal 😀 . Dnes jsem jim akorát vyčistila komplet záchůdky, mají nové stelivo, včera dostali nové škrabadlo a teď chrní 😅 . Kočky jsou super!

helousek1
2. zář 2011

Já Vás vůbec nestíhám dočítat... ☹ . Tak snad, že Muže v naději doporučuji!!!Fakt super film, i ten, kdo váhá, bude spokojen!!

alisi001
3. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 23 let .. 😀
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀

mishule12.................51DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2........................... 46DC
luci_inka.....................45DC
ninucha.......................41DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................36DC................................................................................................MARTINA 28 let
anabella_lee..............34DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia......................33DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................33DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................3šDC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
mautas11................... 32C (Calibrum babyplan)
makak32 .....................32DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
pajule ...........................31DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................30DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................30 DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
sarana.......................... 29DC (listovka)
kammka........................28 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
martinan4 ................... 26DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 26 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu..............................25DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................24DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................24 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 23DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1.....................23DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 22DC
galigula .........................22DC
hopeful...........................22DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23.............................. .21DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac.........................20DC
melliss...........................19DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
veveruska0504.............18DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................17DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................17DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
pejullka............................17 DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................16DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................15DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................13DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................13 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................13 DC
alisi001..................... .....12DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa....................12DC (listovka a Calibrum Baby plan, kontryhel)......................GABČA 23 let
beta.m..............................8DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................8DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................8DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................8DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
hanulik88.................... ....6DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................6 DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................4DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ ..3DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........3 DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
tynka89.............................2DC................................................................................................KRISTÝNA 21 let

alisi001
3. zář 2011
mihaji
3. zář 2011

Dobré ráno všem 🙂
@helousek1 No super, tak to máte už pořádnou kočičí partu. 🙂
@alisi001 Ty to máš teda opravdu jak na houpačce.

alisi001
3. zář 2011

@mihaji přesně jednou jsem dole jednou nahoře 😀 😀

alisi001
3. zář 2011

@mihaji je to pomalu jak EKG 😀 😀

miky
3. zář 2011

Dobré ránko 😉 , já vlastně ani nevím, ale nejspíš se jdu s Vámi na nějakou dobu rozloučit. Včera měl manžel povídavou a v podstatě mi řekl, že není na další mimi ještě připravenou a že vlastně ani neví jestli ještě někdy nějaké miminko chce....přitom to byl on, kdo se chtěl už začít snažit o další, to já mu říkala, že se na další ještě necítím, že mám strach, aby se to všechno neopakovalo a teď když se člověk k tomu, že všechno zase bude dobré a my bychom mohli být zase rodina upne, tak tohle......já vážně nevím co mám dělat ☹ Já jsem si říkala, že něco nebude v pořádku, protože za cca 14 dní nebylo ani jedno snažení a to je u něj co říct, vždycky jsem byla ta "línější" spíš já....ach jo, prostě se všechno zase sype 😢 . Přestávám věřit tomu, že bude všechno zase někdy v pořádku, tohle se prostě nikdy nemůže srovnat 😢

alisi001
3. zář 2011

@miky to je mi líto ☹ a nemůže to být tím že se to nepovedlo na poprvé třeba je jen sklamanej nevěřím že už mimi nechce ☹

dilemma
3. zář 2011

@alisi001 dobre rano tak jak to dopadlo se vsemi temi zenamy s vysokym dc?🙂

alisi001
3. zář 2011

@dilemma ještě se neozvaly 2 hříšnbice jinak jedna už je smazaná u dvou platí pořád DC 😉

ange_de_la_morte
3. zář 2011

@mochenkaa: já kolem koní motám od mala takže jsem taky občas schytala kopytem, ale naštěstí to většinou nebylo vážné, akorát loni mi skočila kobylka při jezdeckém představení zadní nohou na nárt když jsem ji chtěla spravit bandážky tak to jsem měla zlomené jakési dvě kostičky v nártu , takže nic moc 🙂 Ale stejně bych se toho nevzdala 🙂

@mihaji: tomu rozumím, ještě že se vrátila a kde byla že byla tak dlouho na výletě ? 🙂 , já se tež pořád bojím o ty dvě naše potvůrky, jedna se naučila chodit přes zahradu k cestě a chodí přes cestu na dětské hřiště, a já mám strach že ji jednou něco srazí, ale nevím jak ji to v tom zabránit

@helousek1 : tyjo tolik kočiček 🙂 to aby ses pořád dívala kolem sebe abys nějakou nezalehla nebo nezasedla .) i ty naše dvě občas přijdou k úhoně 🙂 to musíte doma kupovat konzervy a granule na kamiony ne ? 🙂

@alisi001: no teda opravdu nahoru dolů 😒 ale hvězdiček máš tolik že snad není možné aby to nevyšlo

@miky: To je mi líto ☹ Ale hlavu vzhůru, třeba to s manželem ještě proberete a bude se zase snažit, i on má možná strach tak s tím sám bojuje, drž se

dilemma
3. zář 2011

@miky ahoj to je mi moc lito..:( a mylsis ze k tomu nevede neco jineho?:( nepohadaly ste se? nebo neni vycerpanej z toho snazeni?:( nebo neco cokoliv jineho te nenapada?:( muze to byt i mala kravinka vis jaci jsou chlapy nekdy to je s nimi strasne tezky:( ... ale vzicky se drz pravidla nikdy uz nebuze byt nejhur kdyz uz jde vzdy se vse obrati v dobre budu ti drzet palecky aby se to vsechno zase brzy srovnalo:(

dilemma
3. zář 2011

@alisi001 ty jou tak tak dlouhy ciklus jim nezavidim:D o te jedne take vim:D ta se ozve az po vykendu:D tak to pak jou🙂 dekuji za infooo🙂

alisi001
3. zář 2011

@dilemma neni zač 😉

alisi001
3. zář 2011

@ange_de_la_morte hvězdiček je sice dost a ještě budou 🙂 ale jde o to kdy dorazí ovu myslela jsem že už byla ale podle teploty to nesouhlasí ☹

carrynka
3. zář 2011

Dobré ráno holky, já pořád vyhlížím OVU a pořád nic, ani náznak sakriš... pořád jen jedna čárka a žádná změna... můžu s ezeptat, který den tak cca míváte ovu??? Doktorka mi říkala že je to cca kolem 12. DC ale já jaksi nic... bojím se, že se to ani neukáže :(
@miky to mě mrzí, určitě ho to přejde a zase bude mít chuť... možná tomu dejte ještě čas a soustřeďte se na jiné věci, a dojde k tomu sám že mimi chce 🙂

alisi001
3. zář 2011

@carrynka ahoj já ji mívám až kolem 28 DC ☹

miky
3. zář 2011

holky, já vůbec nevím co se stalo......nic mi neříká, o Barunce se doma nebavíme, prostě to v sobě uzavřel a včera jsme otevřeli vínko a rozpovídal se. Já doufám, že se to co nejdřív zase srovná a bude to jako dřív....nevím nechtěla bych být bez dětí, prostě doufám, že se to srovná a bude zase "dobře"........teď ráno se chová jako by se nic nestalo, dokonce bych řekla, že je pozornější. Možná si uvědomil jak moc mi tím ublížil...uvidíme co u toho bude. Dneska večer jedeme ke strejdovi na oslavu 50.. Každopádně na dobu ovu mám koupenou tu novou soupravičku do postele, tak uvidíme, třeba zabere

ange_de_la_morte
3. zář 2011

@alisi001: no v tom tvojem grafu se bohůžel moc nevyznám, já sem si vždycky myslela že při ovulaci by měla teplota hodně prudce vzrůst a pak už by měla být jenom nižší , ale nevím..

makak32
3. zář 2011

Dobré ránko 🙂

mochenkaa
3. zář 2011

@miky já myslím, že jen nečekal že se to nepovede teď na poprvé. Oni jsou chlapi někdy zvláštní... Ale věřím, že to byl jen chvilkový záchvěv nejistoty 😉

jinak jsem taky naštvaná na M. Když chci pusu a přitulit se tak začne dělat blbosti a srandičky, čímž odbourá tu chuť a včera jako vrchol si vzal do postele Půa a spal s ním celou noc, resp. spal jen napůl aby kocoura nezalehl a to šel do práce na 6, dnes přijde domů utahaný a já mám přitom http://www.womenzone.cz/uzivatelka/mochenkaa/gr... 😠 😠 🙂 no nezabili by jste ho?

makak32
3. zář 2011

@miky To je mi moc líto ☹ ono to musí být těžké pro vás oba.... Člověk neví jak by se sám choval v takové situaci. Budu se za vás modlit aby se to urovnalo a vy našli tu správnou cestu. Situace se nemůže 2x opakovat a miminko přeci zahojí všechny rány. Držím palce s novou sexy soupravičkou 🙂

nemo1985
3. zář 2011

ahojky holky, tak trošku špiním,že by uhnizdění, dostat to mam až za týden, jsem 8dní po ovu 😕

mochenkaa
3. zář 2011

@nemo1985 teď nezbývá než čekat 😉 ale vypadá to dobře

@miky fakt věřím, že se to obrátí. M řekl, že na děti není připravený a že má strach je vůbec mít a po přesně 12 dnech obrátil, že miminko chce a nejlépe hned 😀 takže hlavu vzhůru 🙂

kcvrcekz
3. zář 2011

Ahojky holky a krásné ránko, budu vás muset dočíst odpoledne,jedeme na dopolední grilování...Tak vám zatím přeji krásné počasíčko a nějaký ten výlet....🙂 Jinak to vypadá, že se ten můj asi trochu probral, ale opravdu jen trochu...🙂

mochenkaa
3. zář 2011

@kcvrcekz to je pozitivní zpráva 🙂

tynka89
3. zář 2011

Dobre rano vsem 🙂...jsem 2DC a muzu vam rict ze tu mrchu MS uplne nesnasim ☹ po vysazeni HA je bolestiva jako cert 😠 takze me ceka dnesek a jeste mozna zitrek v ukrutnych bolestech ☹ ☹ prirodo prirodo!! ☹

alisi001
3. zář 2011

holky se mnou je to strašný zase mě bolí děsně hlava žaludek na vodě no hnus ☹