Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

alisi001
8. zář 2011

@mochenkaa no jestli zítra teplota stoupne je to jasná ovu 😉 držim palce u mě to tak zatím nevipadá ☹

anabella_lee
8. zář 2011

@mochenkaa Jo takže kazi šuk jo 😀 Tak mi tam žádného pomocníka nemáme teda 😀 sice máme doma 3 psy velké, ale ti spí většinou dole u našich, ale tím že máme přes léto otevřené hlavní dveře do bytu at to tam luftuje v tom podkroví tak taky chodí na návštěvu a už jedna byla při tom a koukala na nás co to děláme 😀

anabella_lee
8. zář 2011

@mihaji kdybych měla říct co mi všechno je tak tady strávím hodně času😀 jednoduhší je u mě říct co mi není😀 naštěstí na mě nic z toho není vidět.-) ale nejvíce mě štve to že ani řidičák mít nemůžu , ale to neovlivním ☹

anabella_lee
8. zář 2011

@markitka a tak proč by nenašetřil, pokud má někdo příjem půl milionů atd 😀 Ale to už nejsou normální lidi že 😉

mihaji
8. zář 2011

@anabella_lee No jo, já to taky radši nebudu rozvádět. Jen doufám, že se nedozvím ještě něco dalšího 😀 .

mihaji
8. zář 2011

@mochenkaa Mrcha to tedy je 😀 , ale co nadělám. Aspoň můžu zítra na svatbě něco málo popít 😀 , né že by mi zrovna o to tak šlo, ale člověk si musí na všem hledat něco pozitivního. Vstupuji do nového měsíce s elánem a s chutí na znásilňování manžela 😀 😀 😀

alisi001
8. zář 2011

@mihaji v tom případě ti přeji hvězdny měsíc 😀 😀 😀 😀

markitka
8. zář 2011

@anabella_lee Tak nějak..já se svým platem nevím nevím 😀

anabella_lee
8. zář 2011

@mihaji no to si taky říkám už delší dobu a pořád něco je☹ tak snad už budeme mít klid🙂

markitka
8. zář 2011

Jsem byla v té lékárně a koupila jsem si aspoň kontryhelový čaj 🙂 Je tam zima jak v Rusku,jsem ráda, že jsem doma v teple 🙂

mihaji
8. zář 2011

@alisi001 Děkuju, snad se moje plány zase nerozplynou 😀
@anabella_lee To bohužel znám, ale naděje umírá poslední. Teoreticky by ale tento měsíc měla být lepší příležitost a podmínky.

markitka
8. zář 2011

@mihaji Určitě to teď dopadne 🙂

anabella_lee
8. zář 2011

@mihaji
@markitka no není možné aby to už nedopadlo🙂

mihaji
8. zář 2011

@anabella_lee Já myslím, že to tedy docela dost možné je 😀 , ale budeme doufat a snažit se a třeba se zadaří. 😉

kd23
8. zář 2011

Ahoj holky, teda dnes jsem vás dočítala hodinu! Ufff.
@mihaji - Mrzí mě to. Myslím, že v neděli tě budu následovat... Ale ani by mi to neva - chtěli bychom jet s manželem ještě na motorce do Rakouska do Alp, takže září bude naše!!! 🙂

Hokejistů je mi velmi líto ☹ Hlavně jejich pozůstalých, jak jste psaly, holky ☹

Morava? V červnu jsme tam byli s partou na kolech, je to tam nádherné. Skvělí lidičky, okolí, paráda!

Dneska je opravdu zima ☹ Těším se na víkend, jak se vyčasí a bude nádherně 🙂

markitka
8. zář 2011

@anabella_lee Přesně tak!!!!
Držím palce všem 🙂
Kontryhelek už popíjím, chutná mi.. 😀

markitka
8. zář 2011

@kd23 Taky se těším na víkend, budu v Maďarsku, tak tam snad bude hezky 🙂

verik19
8. zář 2011

Hezké dopoledne,holky to je počasí,co?!Jak je u vás?U nás pršelo už včera a dneska celé dopoledne.Já chci sluníčko!!!!

miky
8. zář 2011

@mihaji ach jo, tak to mě mrzí....já vážně byla přesvědčená podle těch teplot, že je to těhu ☹

mihaji
8. zář 2011

@miky No jo, tentokrát to bohužel nevyšlo ☹ , tak třeba příště 🙂

markitka
8. zář 2011

@verik19 Hnus, hnus, hnus 😒

meea
8. zář 2011

Ahoj dievčatá....teraz idem z gyndy - bola som len na preventívku. Som uprostred cyklu a lekár mi pri ultrazvuku povedal, že nevidno folikuly...tzn. že to vôbec nevyzerá ako keby som uprostred toho cyklu bola. A teda, že aj keď sa teraz posnažíme tak asi z toho nič nebude :(...bolo mi do plaču. A na dôvažok tam bola predo mnou holka, ktorá vôvec nechcela byť tehotná a teraz je - a sedela tam ako kôpka nešťastia.....

lucianas
8. zář 2011

ahoj,

@meea ... to tě doktor opravdu moc nepotěšil. ale třeba bude jen delší cyklus, a ovulka přijde později. takže se prostě snažte teď, ale i další a další dny. držím i tak palečky. ... jj, to tak většinou bývá. kdo chce dítko, nejde to, kdo neplánuje a nechce ho, tak se zadaří pomale projitím kolem chlapa.

lucianas
8. zář 2011

@verik19 ... u nás je pod mrakem, ale zatím bez deštíku. docela fouká. je to skok s těma teplotama.

meea
8. zář 2011

@lucianas
to mi hovor....my sa síce snažíme len druhý mesiac a napadlo mi, že sa vajíčko nevytvorilo preto, lebo už tehu som (ale ženy si dokážu neskutočne namýšľať) 🙂 takže len čakať a skúšať a skúšať (ešte že je to snaženie také fajne🙂

alisi001
8. zář 2011

tak u nás je hnusně prší už od 6.00 ☹

markitka
8. zář 2011

@meea Ahojky 🙂 Musíme to brát s nadhledem a pozitivně, jinak bychom se z toho asi zbláznily..Musíme být trpělivé 🙂

dilemma
8. zář 2011

Holky da se rict ze my bydlime na morave a prijde mi to normalni jako vsude jinede:D akorat nam tady porad neprsi🙂 jqko vsude jinde🙂
Ale dneska asi vyjimka mame tady prehanky takze na pytel:(

lucianas
8. zář 2011

@mihaji ... to je mi líto, že to nevyšlo. docela jsem věřila. tak hodně štěstí v dalším snaženíčku.

@kd23 ... jéé, na motorce do Rakouska. to musí být super. krásně si to užijte!!!

@markitka ...užij si Maďarsko!!! hned bych taky jela. kam tam jedeš?

lucianas
8. zář 2011

@meea ... no, kdyby jsi byla těhu, tak by to ten doktor už viděl, podle mě. ale nechci ti kazit iluze. 😉 .... tak ať to co nejdříve vyjde.