Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mihaji
6. zář 2011

@ange_de_la_morte Ahojky, tak ať je brzy líp. 😉

alisi001
6. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 23 let .. 😀
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let.... 😀
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ...... 😀

mishule12.................54DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
ninucha.......................44DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................39DC................................................................................................MARTINA 28 let
michala82...................36DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................36DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
makak32 .....................35DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
pajule ...........................34DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................33DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................33DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
kammka........................31 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
joeyne ..........................30 DC(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
baptisia........................ 29DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu..............................28DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................27DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................27 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 26DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1.....................26DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 25DC
galigula .........................25DC
hopeful...........................25DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23.............................. .24DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac.........................23DC
melliss...........................22DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
veveruska0504.............21DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................20DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................20DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
pejullka............................20 DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................19DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................18DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................16DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................16 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................16 DC
alisi001..................... .....15DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa....................15DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let
markitka ..........................14 DC.............................................................................................MARKÉTA 27 let
elvis12 .............................12 DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................11DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................11DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................11DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................11DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................11 DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady...........................10DC...............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....9DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................9 DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................7DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ ..6DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........6DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................6 DC(kyselinu listovou a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let
tynka89.............................5DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................3DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia...........................2DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let

mihaji
6. zář 2011

@alisi001 Tak dělej, dělej, hlavně, když nemusíš manžela znásilňovat 😀

dinulka
6. zář 2011

ahojky-mohla bych se k vam holky přidat? my se snažíme rok a stale nic ☹ ach jo ☹(

alisi001
6. zář 2011

@mihaji no to nemusím je to jediná věc kterou dělá dobrovolně 😀

lucianas
6. zář 2011

@alisi001 ... úplně v pohodě, nevadí. 🙂

alisi001
6. zář 2011

@dinulka ahoj vítej kolikáty jsi DC jaké bereš vitamíny jméno a věk 😀 DC je den cyklu 😉

mihaji
6. zář 2011

@alisi001 V tomhle období je to skoro nejpodstatnější 😀

alisi001
6. zář 2011

@lucianas to bude asi tím že jsem si ještě nedala kafe 😀

mihaji
6. zář 2011

@dinulka Ahojky, vítej 🙂. A už to začínáte nějak řešit s doktorem, nebo necháváte volný průběh?

alisi001
6. zář 2011

@mihaji teda dneska mě pěkně rejpe pravej vaječník 🙄

lucianas
6. zář 2011

@dinulka ... určitě se přidej, vítáme tě. ... trošku tě uklidním, my se snažili rok a půl, pak jsem otěhotněla (skončilo to ale zamlklým), a pak jsme čekali zase další rok a půl. to už jsem začala pokukovat po umělým, tisknout si info a tak, a najednou se zadařilo přirozeně. tak nezoufej, ono se zadaří.

mihaji
6. zář 2011

@alisi001 To bude nějaký znamení 😉
Mně včera pobolívalo břicho, ale tak divně. Jen nevím, jestli to není spíš tím, že se moc zkoumám. 😀

alisi001
6. zář 2011

@lucianas
@dinulka
holky nezoufejte já se snažím 13 let 😉 a nevzávám to 🙂

lucianas
6. zář 2011

@alisi001 ... vidíš, já taky zatím ještě neměla kafe. jdu na to, si ho uvařit. a pak do obchodu pro snídani. než se malý i tatínek vzbudí. 😉

@alisi001 .... jejda, tak to nezávidím, to je dost nepříjemný.

dinulka
6. zář 2011

ahojky přitel byl minuly tyden na spermiogramu vysledky zatím nevíme k doktorovi se chystam v patek.

alisi001
6. zář 2011

@mihaji to bude těhu jak vyšitý 😀

lucianas
6. zář 2011

@alisi001 ... tý jo, tak to je síla. to se divím, že jsi to ještě nevzdala. a už jste to i nějk řešili s doktorem? nebo co vše máš za sebou, jestli se můžu zeptat?

lucianas
6. zář 2011

@dinulka ... tak držím palce na dobré zprávičky!!!

lucianas
6. zář 2011

nic, jdu něco dělat. to nevím, jak budu zvládat dočítat, když to tu jede hned od rána takhle. 😀

mihaji
6. zář 2011

@alisi001 Anebo taky blížící se MS 😀
@dinulka A kde jste byli?

dinulka
6. zář 2011

@lucianas ahojky 🙂 ja jsem uz taky hledala umele oplodneni,cenníky atd.......

alisi001
6. zář 2011

@mihaji žádná MS nebude nesmí se k tobě ani přiblížit 😉 hned ji odháněj

dinulka
6. zář 2011

@alisi001 13 let?ty brdoooo tak držím mooc palečky at vam to mimčo brzy vyjde!!!

mihaji
6. zář 2011

@alisi001 Víš co, radši si nedělám moc naděje, maximálně pak budu moc mile překvapená, než zklamaná. 🙂

dinulka
6. zář 2011

@mihaji byli jsme v Jihlavě

mihaji
6. zář 2011

@dinulka Tak to jo, my máme jít v říjnu do Podolí. Kéž by to nebylo ani třeba. 🙂

kcvrcekz
6. zář 2011

Ahojky holky,,vítám nové snažilky...Jinak děkuju holky že tu jste je to un ás hodně složité a mě to moc trápí..Uvidíme jak to dopadne jestli je to jen další "Italská" válka a nebo už definitivní rozchod...Nějak prostě asi neumím být tak tolerantní a schovívavá k návštěvám restaurací mého přítele jak by si představoval...No uvidíme..Každopádně je to jak na houpajdě...@alisi @mihaji jak koukám tak to pobolívání podbřišku je asi nakažlivé, včera a dneska mě taky rýpe...Tak holky pěkný den

carrynka
6. zář 2011

@martinan4 blahopřeji...teda zatím neoficiálně 🙂

elvis12
6. zář 2011

Ahoj holky! Teda tady to jede hned od rana. Paráda, než to všechno dočtu, tak mi to v práci uteče ani nebudu vědět jak 🙂 Už druhý den mě nějak divně bolí břicho. Něco se tam dole děje... Jsem 12DC, tak to MS snad není. Asi se mi to po těch 11 letech HA probouzí k životu. Jupíííí... Teď už jen zadělat.