Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mihaji
6. zář 2011

@elvis12 Tak to já si nikdy nemyslela, že by to hned napoprvé vyšlo a taky ne. Třeba budeš mít štěstí. 🙂

miky
6. zář 2011

@alisi001 no jo no, v těch těhu testech se holt vůbec nevyznám......ale mě ten její graf přijde tak krásně nadějný, že já bych testovala co nejdřív, jsem strašná nedočkavka 😀

miky
6. zář 2011

@kammka jééé, tak další těhulka, gratuluju 🙂

kcvrcekz
6. zář 2011

@kammka Gratuluju moc..🙂

elvis12
6. zář 2011

@mihaji no uvidíme... Spíš mám nějaký pomatení smyslů, jak se na to těším... 😀

hopeful
6. zář 2011

Dobre rano!

Doufam, ze se mate fajn.

@kcvrcekz - to je tak smutny - akorat, kdyz se natesis na mimco. ☹ Rika se, ze clovek ma litovat jen toho, co neudelal, ale nevim, jestli to plati vzdycky. Je fakt, ze po hadce se nema nic resit, ani promyslet budoucnost, cloveku to moc jasne nemysli. Pockala bych, az to zase bude fajn a pak si tak na pul hodiny zalezla nekam na samotku a o vsem premyslela s cistou hlavou. Jestli jsi stastna nebo ne.

Stejne jako @mihaji dnes nebo zitra je u me den pravdy. 😕
Me priznaky / nepriznaky, asi tak tyden me boli prsa - vlastne skoro jen rano a vecer, nez si jdu lehnout - ale ani tak to za moc nestoji (myslim, ze kdybych se tak silene nepozorovala a nedoufala, skoro si ani nevsimnu - jen jednou minuly tyden jsem se probudila a rikala jsem si, ze jsem jasna). A vcera (a vlastne i ted) jsem mela v brise pocit jako pred MS - takove to napeti - jako, ze to kazdou chvili prijde. Vlastne uz nekolik dni - zase jsme u toho - tohle je prvni mesic, co se pozoruju, takze kdo vi...
Vcera vecer jsem schvalne ztlaskala silene mnostvi cokolady a orisku - doufajic, ze se mi udela, jako ze tehotensky, nevolno ( 🙂 - no proste blbka), ale neudelalo.
A dneska a v nedeli v noci jsem se probudila kolem pul seste s tim, ze musim na malou - to se mi nestalo snad leta. Normalne chodim pomalu jednou denne... a probudi me jedine budik.
A ted mi prijde, ze budu zvracet, ale asi to je z nervu (nebo nasledek vcerejsiho pokusu o vyvolani tehu priznaku). 😀

@mihaji, @miky - ja myslela, ze vetsina testu by mela poznat tehotenstvi v den kdy cekas MS? Teda vsechny, co jsem videla to tak pisi s tim, ze muzes zkusit i driv, ale je to spolehlive na 55%-85%. 5-7 dni po poceti, jak rika @anabella_lee se mi zda precejen brzy. I kdyz ja jsem si koupila Clearblue Digital, protoze jsem obchodnikuv sen - test je nejdrazsi, nejhezci, a navic rovnou napise, jestli je clovek tehotny (misto ||), aby to clovek nemusel zkoumat a ten ukazuje kolik tydnu je clovek tehu (minimum to napise 1-2 tydny - neni to od 1DC teda, ale od poceti). V den ocekavane MS udavaji spolehlivost pres 99%.
Jenze internet je plny zvesti o tom, ze test nekdy oznami tehotenstvi, i kdyz dotycna tehotna neni. Tak nevim. Bych si nafackovala, fakt.
Jinak, jestli myslis, ze bys mohla byt tehu, tak bych radeji nepila, at si to pak nevycitas. Nebo si dej Vimto - to je pomalu jako zoxidovany sumivy bily 🙂

Tak mi drzte palce, at to dneska zvladnu "bez uhony". Ja stejne tak drzim palce vsem, kdo cekaji kazdym dnem vysledky. 🙂

@nemo1985 - Jak dlouhy mas normalne cyklus? A mas nejake dalsi priznaky? Koukam, ze uz jedno ditko mas, tak bych sla asi podle toho, jak Ti bylo minule?

@elvis12 - ja myslim, ze kazda doufame a verime, ze to vyjde hned napoprve (i kdyz treba potajmu) 🙂

alisi001
6. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 23 let .. 😀
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let.... 😀
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ...... 😀
kammka...........// ...(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let ..... 😀

mishule12.................54DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
ninucha.......................44DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................39DC................................................................................................MARTINA 28 let
michala82...................36DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................36DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
makak32 .....................35DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
pajule ...........................34DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................33DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................33DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
joeyne ..........................30 DC(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
baptisia........................ 29DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu..............................28DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................27DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................27 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 26DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1.....................26DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 25DC
galigula .........................25DC
hopeful...........................25DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23.............................. .24DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac.........................23DC
melliss...........................22DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
veveruska0504.............21DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................20DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................20DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
pejullka............................20 DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................19DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................18DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................16DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................16 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................16 DC
alisi001..................... .....15DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa....................15DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let
markitka ..........................14 DC.............................................................................................MARKÉTA 27 let
elvis12 .............................12 DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................11DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................11DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................11DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................11DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................11 DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady...........................10DC...............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....9DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................9 DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................7DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ ..6DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........6DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................6 DC(kyselinu listovou a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let
tynka89.............................5DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................3DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia...........................2DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let

mihaji
6. zář 2011

@kcvrcekz No, tak to je opravdu hodně. Manžel dřív pil taky docela dost a často, postupem času se to ale snižovalo a snižovalo a teď už se málokdy zlíská opravdu na padrť. Většinou přijde v náladě, ale v přijatelném stavu a chodí tak jednou týdně, někdy ani to ne. Nebo když se to sejde a má ranní, tak jde vyjímečně třeba i 3x, ale to fakt jen na pár piv (ráno stejně řídí). To by mi taky vadilo, to se ti vůbec nedivím.

elvis12
6. zář 2011

@kammka veliká gratulace...

kammka
6. zář 2011

ahoj, holky,
díky za gratulace, vlastně to vyšlo první měsíc.. ale mám už za sebou dva potraty, takže dokud se to ve mně nebude mrskat, euforie se asi nedostaví. bohužel se už strachu z blbého výsledku nezbavím..

hopeful
6. zář 2011

@kammka - blahopreju ke || a preju, at to dobre dopadne!

nemo1985
6. zář 2011

hopeful......prsa naletlá, citlivá, chvilkama dolesti do zad, tot vše. A rano mi bylo nějak divně od žaludku.
Takto mi bylo i u prvního a časté lítání na wc

zana21
6. zář 2011

Koukám kolik vám přibylo těhulek, velká gratulace 🙂 A ať to jde takto dále 🙂

mihaji
6. zář 2011

@hopeful Taky si myslím, že většina mých "příznaků" souvisí s tím, že se moc pozoruju a prsa mě bolí i před MS, takže podle toho nepoznám nic.
S tím alkoholem budu určitě opatrná tak jako tak, stejně poslední dobou skoro nepiju. 🙂

mihaji
6. zář 2011

@kammka Moc gratuluju a držím palce, ať je všechno v pořádku. 😉

hopeful
6. zář 2011

@nemo1985 Tak treba se povedlo. Jak dlouho se snazite?

kcvrcekz
6. zář 2011

@mihaji no jo, jenže on nevidí chybu jinde než ve mě, že nejsem tolerantní...Já nevím co bude dál...Možná to fakt nemá smyl a jsem na něj moc netolerantní...Asi někde existuje nějaká žena které toto nebude vadit...Předemnou byl s jednou paní 4 roky a nepil vůbec a teď mi říká, že jestli chci aby to bylo na pořád tak na to pivo chodit bude...Tak já nevím jestli je fakt chyba ve mě...

mihaji
6. zář 2011

@kcvrcekz Pokud chodí do hospody téměř každý den, nemyslím si, že by to byla tvoje chyba. To by podle mě vadilo většině žen. A pokud není ochoten to ani trochu omezit a trochu se přizpůsobit vztahu ve dvou (který je hlavně o kompromisech), asi bych zvažovala, jestli chci v takovém vztahu být. Ale v tom se opravdu nedá moc radit. Je třeba si v klidu rozmyslet, jaký chceš mít život a jaký máš....A když pomineš to chození do hospody....jaký máte jinak vztah? Jak se k tobě chová?

hopeful
6. zář 2011

@kcvrcekz - nechapu, proc Ti rika, ze s tou pani pred tim nepil vubec - to Ti jako chce rict, ze pije kvuli Tobe? To nechapu..

alisi001
6. zář 2011

@kcvrcekz podle mě je chyba v něm s jeho přístupem že pokud si dá pivo tak snažení nebude se toho mimi nedočkáš nezlob se na mě ale asi bych nějak radikálně zakročila manža si dá pivo taky ale jen občas dřív na pivo chodil jen v patek po práci dav si dvě a šel domu ted si ho dá jen když je teplo a to ještě nealko 😉

kcvrcekz
6. zář 2011

@mihaji Když pominu toto je úžasnej. Není to ten typ chlapa co by nosil růže, ale jako je moc hodnej...Všichni říkají, že ho miminko změní, ale jaksi v poslední době dle jeho teorie není prostor na snažení se...A když se blíží ovul, tak se vždy tak týden před tím stane něco takového jako včera...Začínám mít pocit,že se prostě bojí...I té svatby, jen není stavu to přiznat...Já sama teď jsem jak na houpajdě a nevím...Miminko bych moc chtěla v podstatě i za cenu, že bych měla být sama, hlavně když vidím jaký je problém otěhotnět....

hopeful
6. zář 2011

OK, nevydrzim to...
Muj nejvetsi priznak a duvod, proc jsem po probuzeni nezahucela zpatky do postele je obrazek pod prispevkem... Ale protoze se uz hodinu stresuju internetovyma diskusema o tom, jak Clearblue digital pomerne casto ukazuje tehotenstvi, i kdyz clovek tehotny neni, tak mi prosim vas neblahoprejte (ani tise) a v tabulce me zatim nechte tak, jak jsem (@alisi001 🙂 ). Jsem strasne poverciva. Zitra se pokusim pocurat neco normalniho, ale i kdyby to vyslo stejne, je mi jasny, ze se toho muze jeste tolik pokazit... Tak mi prosim vas drzte palce...
Fakt bych si za vyber testu nafackovala... Kdyz ja jsem fakt neverila (presto, ze jsem opravdu doufala), ze by se nam to mohlo podarit hned napoprve. Jedna carka na testu by nebyla tak deprimujici jako dve carky, ktere se pozdeji ukazi jako falesne... Ach jo...

kcvrcekz
6. zář 2011

@hopeful No jako nevím...On to neříká sám i naši společní kamarádi ví a sem tamplácnou,že když byl s ní tak nepil...Nevím co si o tom myslet...Příjde mi to totiž tak, že jí obětoval hodně, nebydleli spolu a taky ho ten rozchod hodně vzal...A mám tušení, že prostě nechce aby se to opakovalo...Takže už nechce mě objetovat to co jí...Aby ho nemohlo překvapit to co mu udělala ona...Ale nevím no..Je to můj názor

mihaji
6. zář 2011

@hopeful Moc moc držím palce, aby to nebyl planý poplach. 😉

kcvrcekz
6. zář 2011

@alisi001 Řekl mi, že se prostě piva nevzda, že na něj bude chodit...Nevadilo by mi to, kdyby to bylo opravdu jendou za čas a neměl takovou teorii jakou má, ale takto máš pravdu...

kcvrcekz
6. zář 2011

@hopeful Držím pěstičky moc a moc a moooooc.....

mihaji
6. zář 2011

@kcvrcekz A nezhoršilo se to s plánováním svatby? My jsme se díky tomu tedy taky dost hádali. Občas máme doma pěknou Itálii, ale jak rychle to přišlo, tak to většinou odejde. Je to tím, že jsme stejné povahy a občas do sebe narážíme.........většinou kvůli blbostem.
Zkoušela jsi s ním o tom jeho pití mluvit i v klidu (třeba u nějaké dobré večeře - paradoxně s lahvinkou dobrého vína)? Nebo se to vždycky strhne jen v hádku?
A jak dlouho spolu vlastně jste.......žijete?

stares
6. zář 2011

Dobré ráno, tak já dnes takto:
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/stares/grafy...
Pěkný den všem. M.

elvis12
6. zář 2011

@hopeful držím palce, at to další testy potvrdí. 😎

hopeful
6. zář 2011

@mihaji - no prinejmensim mam alespon tu fotku, abych se mela cim tesit. 🙂
Nejhorsi je, ze mam fakt takovy ten MS pocit, jak je vsechno napjate a prijde mi, ze to musi prijit co chvili... no uvidime... Skoda, ze se daji testy pouzit jen rano...