Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

kd23
6. zář 2011

Mně se můj milý vrací až ve čtvrtek 😢 😢 😢 . Jinak hlasím opět odpolední kočárkovou procházku... Se prostě už jednou přece musím nakazit... 🙂

hopeful
6. zář 2011

@bujanda - moc vam to slusi. Blahopreju! Vypadate spokojene - a misto jste si vybrali nadherne. At se vam splni vsechny vase spolecne sny.

hopeful
6. zář 2011

@kd23 ale zase si predstav, kdyz jste se skoro tyden nevideli... to budes mit v grafu uplne souhvezdi. A treba se trefite. 🙂

hopeful
6. zář 2011

@mochenkaa "teď jsem se zasmála. Ukazuju M můj graf a ten se začal smát, že to vypadá jako graf v traidingu a že s ním můžu jít na burzu jinak to vypadá takto http://www.womenzone.cz/uzivatelka/mochenkaa/gr... - hlavne, kdyz do Tebe investuje. 😀 Ale s tim Tvym nahoru dolu - jen aby se mu to zurocilo. 🙂

mihaji
6. zář 2011

Už od dopoledne mě nějak divně bolí břicho, tak by mě fakt zajímalo, jestli si to vsugerovávám, nebo to je od nervů, nebo je to blížící se MS (protože mi to přijde nějaké jiné) nebo co 😀. Už mi asi fakt hrabe.

elvis12
6. zář 2011

@mihaji třeba je zaděláno... 🙂 to je děs, co ta psychika dělá. 😀

mihaji
6. zář 2011

@elvis12 No to by byla ta nejlepší varianta 😀 a je fakt, že psychika je potvora.

lovelylady
6. zář 2011

@kammka gratuluju další těhulce 🙂

kd23
6. zář 2011

@mihaji No já hlasím, že je mi taky divno ☹ Hlava mě bolí tak nějak zvláštně, takovej tlak... a břicho... to je pořád stejně vsugerovaně bolavý... Je to zvláštní pocit... Nerada bych tohle pociťovala několik měsíců... ☹

miky
6. zář 2011

😀 tak mi to nakonec nedalo a jen tak ze zvědavosti jsem zkusila ovu testík a koukejte co na mě vykouklo 😀 😀 😀 a přitom podle minulého měsíce by měla být až příští týden. Kvalita foto není moc dobrá, ale ta testovací čárka je silnější než kontrolní, takže dneska večer vytahuji své nové prádélko 😀 😀 Hlavně si musím dát bacha a před manžou o ovu ani slovo 🤐

miky
6. zář 2011
kd23
6. zář 2011

@miky JUPÍÍÍÍÍ 🙂 🙂 🙂 Krásný romantický večer přeji! 🙂

miky
6. zář 2011

@kd23 děkuju, před tím se pěkně dojdu protáhnout na hodinu power jogy a večer šupity dupity 😀 😀

miky
6. zář 2011

@kd23 a jak u vás, vydržela jsi ovu netestovat?

kd23
6. zář 2011

@miky Vydržela, jen včera jsem si ze srandy udělala test a opět NEG.... ☹ Musím to brát tak, že se objeví, až se tělo vzpamatuje, že je bez HA, ale co ti mám povídat, mrzí mě, že ji nemám a nemám jistotu, kdy vůbec dorazí... Za měsíc? Za 3 měsíce? ☹

miky
6. zář 2011

@kd23 ach jo, já pořád, ale doufám, že se ještě dostaví, dyť já jí měla minulý cyklus 26DC a alisi ještě později. Já vlastně ani nevím, když není v tom daném měsíci ovu, tak ani MS nepřijde sama a musí se na vyvolávačku, nebo může být MS aniž by byla ovu?

kd23
6. zář 2011

@miky Tak to vůbec netuším, ale co potom ty anovulační měsíce? No fuj! Doufám, že to nemám !!! Kšá kšá !!!

alisi001
6. zář 2011

@miky já chci taky ovu ☹ jsem zvědavá kdy se mi taky testík vybarví jako tobě 🙂

miky
6. zář 2011

@kd23 určitě všechno bude v pořádku! Dalo se očekávat, že bez antiko nebude cyklus stejně dlouhý jako s ní, prostě ovu tenhle měsíc přijde jenom o něco později 😉

miky
6. zář 2011

@alisi001 jenom mě tak napadlo, jestli jsem neudělala chybu co může výsledek testu zkreslit. Když jsem ho chtěla namočit do té nádobky s moší, tak mi vypadl a ponořil se o kousek víš než je ta čárka max, ale okamžitě jsem ho vytáhla, tak snad to až tak moc nemohlo ovlivnit výsledek. A vážně ta testovací se silnější než ta kontrolní....no uvidíme co udělá zítra teplota

elvis12
6. zář 2011

holky ja se bojim si udelat ovu test... vim, ze jak bych zjistila, ze nic, tak bych nemyslela na nic jinyho, nez kdy prijde. Samozrejme jsem si je koupila a v nedeli si zkusila jeden udelat. Neukazalo se vubec nic,ani ten zkusebni prouzek. 😒 takze jsem je zase zastrcila do supliku a pokusim se to co nejdyl vydrzet. Byla bych z toho na nervy. Znam se... ☹

alisi001
6. zář 2011

@miky myslím že to nemá vliv

hankamamka
6. zář 2011

pridávam moju skúsenosť s ovu: podla testov mi vyšla ovu na nedelu, aj vytok/hlien to potvrdil. Ale teplota mi nejako vyrazne nestupla (zatial). Doktorka mi ovulaciu v pondelok potvrdila, aj mi ukazala zlte teliesko aj mi zmerala sliznicu, ze naozaj prebehla. Ale graf mi to nepotvrdil - podla nej sa to moze ukazat az za niekolko dni.

miky
6. zář 2011

@alisi001 já jsem si taky říkala, že když to tam nebylo celých těch 5 sekund, tak že by to až tak moc ovlivnit výsledek nemělo

kd23
6. zář 2011

@elvis12 Já už měla asi 10 OVU testů negativních. Děláš dobře, je to fakt o nervy. Udělej si testík, až tě bude bolet bříško, nebo budeš mít hlen 🙂 🙂 Já na něj čekám už dlouho, dnes jsem 24DC, co ty? S testama jsem začala 11DC.

hankamamka
6. zář 2011

@kd23 a vydrzala si naozaj ze dlhsie nepit - aj 4 hodiny a neist na wc?

kd23
6. zář 2011

Radši bych, aby mě bolel žaludek z nevolnosti, než to divné popichování v podbřišku - začíná mi to být dost nepříjemné ☹ Achjo... ☹

kd23
6. zář 2011

@hankamamka 4 hodiny ne. 2 hodiny ano. Je to problem? ☹

alisi001
6. zář 2011

@kd23 nic si z toho nedělej ja minulej cyklus vypatlala 40 ks ovu testů 😀 😀 a ted už jich mám taky 15 ks pryč ještě že mě manža zásobuje 😀 😀

hankamamka
6. zář 2011

@kd23 neviem to s urcitostou ... ale ja chodim cikat co hodinu 🙂 a ovu sa mi ukazal fakt ten den, co som nepila (a nesla na wc) asi 4 hodiny ... som sa skoro pocikala. Neviem urcite povedat, ze ak by som sa chovala inak, ze by sa mi ovu nepotvrdila - ale aj na nejakej inej diskusii tu som citala, ze naozaj vyskusat nepit/necikat 4 hodin (ale je to mor!)