Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

ninucha
1. zář 2011

jo a jak tu některé píšete, jak si připadáte jako blázen, že sledujete kočátky, těhulky, tak už se začínám utěšovat, že je to normální, protože nezůstávám pozadu.
Včera jsem si nenechala v kině ujít Muži ...., film super, mooooooc dobře jsem se bavila, hned jsem si na vás vzpomněla. Film v mém období snad i ponaučný 🙂 .
Co mě ale nepotká, sedla si vedle mě těhule a myslím, že ze mě musela být vyřízená, celý večer jsem ji jedním očkem sledovala (snad i trošku závistivě) ,každé její zavrtění jsme měla pod kontrolou 🙂, jestli si toho všimla, tak si chudák musela myslet, že jsem divna a těšit se na konec filmu 🙂 🙂 🙂, ale to jsem samozřejmě nechtěla 😀

kd23
1. zář 2011

@ninucha No tak na těhotný mám taky štěstí 🙂 A musím se pochválit, dnes jsem po cestě do práce kočárky nepočítala! Zjistila jsem, že mi to absolutně neprospívá 😀 😀 😀 . Jsme prostě všechny postižené 🙂 Letím si pro obídek 🙂 Zatím! 🙂

ili08
1. zář 2011

Holky až bude mimi(vím že předbíhám ale zajímalo by mě to🙂) budete kupovat monitory dechu?

kcvrcekz
1. zář 2011

@ili08 No pokud se zadaří tak asi na ty první měsíce si spíš půjčím od kamarádky co má už dva prcky...🙂

kcvrcekz
1. zář 2011

Holky..Stává se vám taky, že jak vám skončí měsíčky začnou se vám jakoby zvětšovat prsa? Připadám si jak balón.Skončí mi a začnu se nafukovat a tak to jde až těsně před měsíčkama se zase vyfouknu a pak na novo...Nebo že bych se tak pozorovala?

tynka89
1. zář 2011

@foaji tak to jsem rada ,ze nejsem jedina 🙂 a na mimi se taky oba tesime jak blazni 🙂 za mesic se dokonce stehujeme do noveho ( vetsiho ) bytu 😀 co kdyby nahodou uz vid 😀 aspon ted zas budu mit myslenky nekde jinde...u nas to jsou 4 mesice snazeni teprve...dneska jsem uz zacala brat listovku ,tak snad se zadari 🙂 a tobe drzim paleci at MS nekde zabloudi 😀

tynka89
1. zář 2011

@kcvrcekz ja nevim cim to muze byt,ale ja se takhle vzdycky citila pred MS a ted mi prijde, ze to mam taky nejak obracene 😀

alisi001
1. zář 2011

tak IP odeslány 😀

esila
1. zář 2011

Ahojte, ospravedlnujem sa, ale bola som na dovolenke, som 6dc. Inak asi tych 128 stran nebudem mat cas precitat, tak mi dajte vediet, ak sa stalo nieco zasadne, diky!

alisi001
1. zář 2011

první hříšnice se ozvala 😀

alisi001
1. zář 2011

@esila můžu poprosit ještě o tvé jméno a věk 😀

alisi001
1. zář 2011

konečně mi opět funguje MK 😀 hurááá

kd23
1. zář 2011

@alisi001 No co to bylo za výpadek? 🙂 Já vůbec nevěděla, co mám u toho jedení salátu dělat 🙂

kd23
1. zář 2011

@ili08 Jinak monitor dechu bude 100%. Nejen, že ho mají všichni naši známí, ale manžel na něm trvá... 😖 asi si někde něco přečetl... nevím. Každopádně do určitého věku bych ho chtěla. 🙂 Co ty?

kcvrcekz
1. zář 2011

No co to bylo? Vypadlo to úplně vš 😒

dilemma
1. zář 2011

@ili08 ne ja ho nemela ani u malyho a vyrostl nam🙂

alisi001
1. zář 2011

příliš mnoho informací 😀 😀 😀 EROR 😉

kd23
1. zář 2011

Tak jsem se pravě dozvěděla, že od pátku do neděle jsem slaměná vdova a pak hned od pondělí do čtvrtka ☹ Jestli v tom přijde OVU, tak se, holky, picnu! PIF PAF 😀

alisi001
1. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let .. 😀
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀

mishule12.................49DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2........................... 44DC
luci_inka.....................43DC
zandi78.......................41DC
ninucha.......................39DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................34DC................................................................................................MARTINA 28 let
anabella_lee..............32DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia......................31DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................31DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................31DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
mautas11................... 30C (Calibrum babyplan)
makak32 .....................30DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
baibies........................ 29DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
pajule ...........................29DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................28DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................28 DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
sarana.......................... 27DC (listovka)
kammka........................26 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
martinan4 ................... 24 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 24 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu..............................23DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................22DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................22 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 21DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1.....................21DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 20 DC
galigula .........................20DC
hopeful...........................20DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23.............................. .19 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac.........................18DC
melliss...........................17 DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..............................MELISA 23 let
veveruska0504.............16DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................15DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................15DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
carrynka..........................14DC ( listovka )..........................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................13DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................11 DC (listovka).................... ILONA 28 let
hankamamka................11 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................11 DC
alisi001..................... .....10DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa....................10DC (listovka a Calibrum Baby plan, kontryhel).......................GABČA 23 let
beta.m..............................6DC(listovka).................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................6DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................6DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................6DC (listovka)
hanulik88.................... ....4DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................4 DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................2 DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let

kd23
1. zář 2011

@alisi001 Hurá. Už jsem v půlce 🙂 🙂 🙂 Musím tě pochválit, ja to vedeš !!! 🙂

hopeful
1. zář 2011

@alisi001 ja vedu nezavisly vyzkum (podle profilu) treba u wer2 je napsano, ze je neaktivni, pokud budou dalsi poznatky, tak napisu... prehled musi byt 🙂

Jinak monitor dechu bych urcite take chtela.

@kcvrcekz Jeee, to bych taky chtela, alespon na chvili. Doufam, ze si to pak uziju alespon v tehotenstvi. 😉

kd23
1. zář 2011

Tak jsem se právě dozvěděla, že kamarádka čeká holčičku Elišku... A tohle jméno chtěl manžel ☹ No to jsou ale lidi!!!
@hopeful Co by jsi chtela??? Alespon v tehu?

alisi001
1. zář 2011

@hopeful to neaktivni je tam napsano když není přihlášená aspon si to myslím 😒

alisi001
1. zář 2011

holky pojdte se dohodnout napsala jsem wer 2,luci-inka, zandi 78 ,tumik do IP pokud se neozvou do konce tydnet tak je smaznu z tabulky nemá smysl aktualizovat tabulku když jsou neaktivní co vy na to

kd23
1. zář 2011

@alisi001 Za mě souhlas....

ninucha
1. zář 2011

@alisi001 já také souhlasim

makak32
1. zář 2011

Ahoj holky všechny vás zdravím 🙂

makak32
1. zář 2011

První školní den byl moc hezký, trošku srdeční záležitost ta první třída 🙂 ...jen jsem si tak trošku myslela že už tam půjdeme i s fazolkou a zase nic. Těhu test stále bílý, bez jakýchkoli příznaků ☹

ninucha
1. zář 2011

já se s vámi pro dnešek loučím, letim domu. Mějte se krásně a snažte se 🙂, držim pěsti.

kd23
1. zář 2011

@makak32 Tak super. Gratuluji k prvnímu školnímu dni 🙂 Jak dlouho si tam prvňáčky nechali? Já jela do práce kolem 9 a všechny děti už pobíhaly po ulicích... Takže to měli max. na hodinu... To se někdo má 🙂