Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

esila
10. srp 2011

@kd23 dík, ja len dufam, ze to bude po vikende, kedze budeme mat plny byt navstevy 😅

bujanda
10. srp 2011

já teď budu čekat do příštího víkendu, jestli příjde MS a pak mi případně další OVU vychází přímo na svatební den 🙂 resp. noc 🙂

kd23
10. srp 2011

@esila Já koukala, že mi ovu bude vycházet na víkendy a ty většinou trávíme u našich 😅 😅 😅
@bujanda Tak to by bylo krásné otěhotnět ve svatební den! To bych ti moc moc přála !!! 🙂

maciatko248
10. srp 2011

@bujanda 🙂 nam vysla ovu tiez na nasu svadobnu noc, teraz uz len cakame ci sa ujalo alebo nie, avsak mame nadej dnes je to druhy den co mi moje MS meska tak mozno sa to podarilo 😝 uvidime

alisi001
10. srp 2011

@maciatko248 to už bych testovala 😀

mochenkaa
10. srp 2011

@maciatko248 tak to obdivuju žes ještě netestovala 😕 každopádně držím pěsti ať tam jsou ty //

maciatko248
10. srp 2011

@alisi001
@mochenkaa ked ja mam muza magistra z lekarne, od tvrdi ze najlepsi vysledok je akoze po MS tak mi ho donesie domky az dnes vecer ked pride z prace alebo az zajtra ak to dovtedy nedostanem...som v muciarni ale verim mu 😝

alisi001
10. srp 2011

@maciatko248 😀 no tak v tom případě držím pěsti 😉

bujanda
10. srp 2011

@kd23 no mě to právě vychází taky na víkend a pro mě jedině dobře, protože přítel teď kvůli pracovním povinnostem v týdnu doma není a vidíme se hlavně o víkendech 😒

bujanda
10. srp 2011

@maciatko248 tak držím palce, aby to vyšlo a já už bych teda taky testovala o sto šest 😀 to je pěkný, že nám to takhle pěkně vyjde, jen aby se zadařilo.....

miky
10. srp 2011

@maciatko248 , @bujanda tak to by bylo krásný, kdyby vám to o svatební noci vyšlo, i když jak tak koukám, tak možná jedné už to klaplo 🙂

miky
10. srp 2011

tedy já bych se vdávala klidně hnedka znovu, byl to jeden z nájkerásnějších dnů v mém životě a já se cítila doslova a do písmene jako princezna 🙂

kd23
10. srp 2011

@miky Tak to s tebou naprosto souhlasím 🙂 Nikdo nám to neveří, ale my máme po svatbě lepší vztah než dřív a to jsme ho měli skvělý už předtím 😀 . Brali jsme se po 7 letech. 2 roky manželé. 🙂 Věřím, že nám to všem vydrží 🙂

ili08
10. srp 2011

Tak já bych se teda znovu nevdávala 🙂 Oba jsme se shodli že jednou to bohatě stačilo-bylo to fajn ale ty nervy kolem toho už fakt nee 😀

erin4
10. srp 2011

Ahoj všem🙂 Když tu probíráte svatbu, my se brali minulý měsíc po 6,5 letech - den utekl hrozně rychle, byli jsme půl hodiny ve skluzu celý den, ani jsem se nestihla podívat do zrcadla a jelo se, nebylo to podle představ 😒 lilo jako z konve.
Ale teda přijde mi, že te´d je to hmezi námi hezčí, když k sobě jako oficiálně patříme 😵

kd23
10. srp 2011

@erin4 No tak to velká gratulace, novomanželko !!! 🙂 Ale určitě bylo něco nezapomenutelného na svatbě!!! Jojo, je znát, když k sobě dva patří a je to hezké 🙂 Pak ještě aby byli celkem tři... nebo čtyři 🙂 🙂 🙂

erin4
10. srp 2011

Akorát mě mrzelo, že svatební noc neproběhla, manžel se moc těšil. (měla jsem gyn. problémy) ☹

kd23
10. srp 2011

Když jsme u těch svateb, tak jsem něco dala do alba, tak jukněte 🙂 🙂 🙂

erin4
10. srp 2011

@kd23 Děkuji 🙂 No svatba byla hrozně vysmátá, protože jsme přijeli 35 minut "po obřadu", v dešti, bez prstýnků, takže už se nic horšího stát nemohlo, takže byla opravdu legrace, to myslím vážně. I oddávající říkala, že jsme veselí.

erin4
10. srp 2011

@kd23 Hezký fotečky. 🙂

kd23
10. srp 2011

@erin4 To je krásné! Co taky v takové chvíli dělat? Hádat se ve svatební den, kdo za to může. Vzali jste to skvěle a přesně takové bude vaše manželství 🙂 Veselé a jen tak vás nic nerozhází! Moc vám to přeji !!! 😉

erin4
10. srp 2011

Taky chci "něco malýho do kočárku" 😀

erin4
10. srp 2011

@kd23 Na hádání by ani nebyl čas 😉 Všichni se pořád ptali,jestli jsme nervózní. Ale my jsme se shodli,že nejsme, protože jsme opravdu rozhodnutí být spolu.

kd23
10. srp 2011

@erin4 Já ke všemu starodávné kočárky sbírám a mám jich 17....., představa, že bych měla naplnit každý...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ale můžete mi do nich každá virtuálně "něco" vložit!!! Takže holky, snažme se 🙂 😀

erin4
10. srp 2011

@kd23 Myslíš jako sehnat kromě tebe ještě dalších 16 úspěšných snažilek? 😉 To snad půjde rychle 😀
Kde všechny ty kočárky parkuješ? 🙂

kd23
10. srp 2011

@erin4 Jo, to snad půjde rychle 🙂 Mám je na chalupě - pod schodištěm, v kuchyni, v rohu v hale, v jednom pokojíčku, v druhém pokojíčku, v chodbě na patře, u schodiště...... 😀 a pár jich ještě čeká na jedné půdě 😲 na renovaci a na druhé půdě 😀 na větší renovaci 😀 . Ještě dvě kolébky - jedna zůstane na chalupě a jedna půjde do bytečku.... snad brzy 😅 🙂

erin4
10. srp 2011

@kd23 To máš pěknou zásobu.
Taky už se chci začít snažit . 😖

kd23
10. srp 2011

No každý by měl mít nějakého koníčka, ne? 🙂 🙂 🙂 Bohužel opravdu nemůžu za to,že je to tak veliké 😀 😀 😀 , mohla bych sbírat třeba známky.... 😀 Ale tohle mě prostě bere už od mala 🙂 🙂 🙂 Jsem v tom fakt nevinně 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

erin4
10. srp 2011

@kd23 Známky by asi byly skladnější,to je fakt. Ale tohle je hezké a tady na stránkách vyloženě k tématu. 🙂

erin4
10. srp 2011

Tak jsem sem dnes přišla zjistit, jak se snaží ostatní a tady skoro nikdo 😕