Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

alisi001
17. srp 2011

@chalotka ahoj vítej přidám tě do tabulky kolikáty DC jsi jaké bereš vitamíny kolik ti je let a jak se jmenuješ 😀 😀 neboj není to výslech 😀 😀 jen sepisuji tabulku

alisi001
17. srp 2011

tak holky co je s váma tady nikdo není nebo co 😀

chalotka
17. srp 2011

Tak jmenuji se Pavla teď v listopadu mi bude 33 let, zatím vitamíny neberu,a le doktor mi říkal, abych si zakoupila kyselinu listovou. Tak asi zakoupím 😀 DC jaksi nevím jak spočítat. Při prvním mimi jsem nic takového neřešila, šlo to hned. Tak když mi někdo napíše jak na to, tak to dopočítám .-DDD

alisi001
17. srp 2011

tak od prvního dne menzes do ted 😉

esila
17. srp 2011

@alisi001 Ahojte....nestiham moc citat, ale som ti chcela povedat, ze aj tie kazetove za korunu funguju, dole obr. . Aspon sa mi zda,ze je to dost jasne. No a idem zajtra na dovcu, tak buducim tehulkam gratulujem,a netehulkam odkazujem, ze sa pravdepodobne stretneme v buducomesacnej tabulke 🙂

alisi001
17. srp 2011

holky všimli jste si že za posledni 3-4 dny jsme tu jen mi co jsme tu i dneska jinak nikdo co asi dělají 😀 že na nás nemají čas 😉

chalotka
17. srp 2011

13

alisi001
17. srp 2011

@esila ok tak než nám odcestuješ napiš mi své jmeno a věk at to doplním do tabulky 😀 jinak krásné testíky 😉

verik19
17. srp 2011

Ahojda holky, chci se Vás zeptat jaký máte názor!S přítelem stavíme baráček a na jaře nebo začátkem léta příštího roku by měl být hotov a měli bysme se stěhovat.Teda doufám 🙂 Pořád ve mě hlodá jestli ještě s mimi počkat nebo nebrat na to ohled a jít do toho bez ohledu jak to bude s domečkem.Máme kde bydlet, žádný nájem nás netížíale raději bych mimi přivedla do nového .Co myslíte?jít do mimi nebo počkat?Děkuju za vaše názory 🙂

kd23
17. srp 2011

@alisi001 Díky, Katka 29 🙂
@esila To jsem ráda, že testy za korunku fungují !!! Už se těším na testování 🙂 Super.
@chalotka Vítám tě u nás 🙂

bujanda
17. srp 2011

@alisi001 jj tak y jsem si všimla, buďto dělají že pracují 🙂 nebo mají ovulaci :D
ty jo, ted je takové mezi období, jsem zvědavá jak mi to v neděli dopadne ale vidím to že pojedu v tabulce nanovo 🙂

makak32
17. srp 2011

Markéta 32

anabella_lee
17. srp 2011

@alisi001 No buď fakt pracují, či to předstírají a nebo testují ovulku😀 Možná se příští měsíc přidám k nim😀
Stále se mi honí myšlenky v hlavě jak to bude na konci měsíce co příjde či nepříjde...

chalotka
17. srp 2011

holky můžu se zeptat? Ják teda zjistit ovulaci? odpo si jdu koupit ovu testíky, ovulaci mám hodně bolestivou, takže asi bezpečně poznám zhruba kdy to nastane, ale které dny jsem vlastně nejplodnější? A jak je to s tím měřením teploty? Fakt se v tom moc nevyznám, vůbec jsem to neřešila.

anabella_lee
17. srp 2011

@verik19 Pokud vás netíží věci okolo financí, zázemí a oba si malé přejete tak bych to asi neřešila až do nového🙂 Každý to může vidět jinak. Jak říkáš někdo by rád až do nového, ale zase na druhou stranu, nemusí se to podařít hned, snažení může trvat nějakou dobu☹ tak jako všechny tady zjišťujeme že to není hned☹

ili08
17. srp 2011

@alisi001 tak já jsem Ilona a od včerejška zase o rok starší takže už 28 😒 Ale tak hlavně že jsem mladá na duchu 🙂 A dneska večer beru poslední prášek,v po.nebo ut.by měla dorazit ta mrška a pak už se konečně zařadíme do klubu snažilek 🙂

makak32
17. srp 2011

@verik19 Já bych teda rozhodně nečekala, přesně jak píšou holky málo které se to podaří hned. O to horší když je hnízdečko zařízené a člověk se už pak soustředí jen na početí. Je to strašně o psychice a o tom jak moc si to člověk přeje. Na první dítko jsme čekali něco okolo 8 měsíců. Po třech letech jsem si hledala práci a nemohla nic najít, HA jsem nebrala a tak jsme to jednoho večera a jen jednou nechali dojít až do konce a já jsem opravdu otěhotněla. Asi v 6t jsem potratila a zároveň dostala práci... byly to hodně smíšené pocity, ale jak jsem psala strašně jsem si přála jít do práce. Teď si strašně přeju mimi a tak mi nezbyde než zase čekat dlouhé měsíce ☹

alisi001
17. srp 2011

@verik19 prosím kolik ti je let a jméno doplnuji tabulku děkuji 😉

zamilovanadonej
17. srp 2011

Ahoj, my se snažíme druhý měsíc o druhé mimčo.... Už jsem myslela že jsem těhu, ale jen se mi spozdila mrcha o 2 dny, poprvé v životě.... ☹ tak snad to vyjde tenhle cyklus... 😅

martinan4
17. srp 2011

Ahojky 🙂 Já se neschovávám, jenom jsem prostě opravdu v práci a nejspíš i ovuluji 😀 Vždycky jsem na chvilku nahlídnu a nestačím vás vůbec dočítat 🙂 Testy na ovu si zatím nedělám, zkusíme to tenhle měsíc podle mého odhadu a příští se kdyžtak uvidí 🙂 Snažím se na to nemyslet, ale stejně se člověk pořád pozoruje a na netu hledá těhotenské kuchařky 😀

Jinak Martina 28 🙂

hankamamka
17. srp 2011

@alisi001 Hanka a 31 r.

hankamamka
17. srp 2011

@bujanda pozitivne myslenie! ziadne vidim, ze pride ms ... nepride a aj ked, pride uz naposledy! 🙂 teda naposledy na dlhy cas ...

alisi001
17. srp 2011

POMALU SE TO KLUBE ALE POŘÁD SPOUSTU JMEN NEVÍM TAK SE HOLKY SNAŽTE 😀

alisi001
17. srp 2011

HOLKY JEN DOUFÁM ŽE TAM ZA CHVILKU NEBUDETE CHTÍT I VÁHU A MÍRY 😀 😀 😀

makak32
17. srp 2011

@alisi001 to budeme porovnávat až otěhotníme 😀

miky
17. srp 2011

@alisi001 svými mírami se od jisté doby nechlubím 😀 😀

alisi001
17. srp 2011

@makak32 SOUHLASÍM 😉
@miky TO JÁ TAKY 😉

leni84
17. srp 2011

@verik19
Ahoj, my to máme podobně, akorát nestavíme baráček, ale chtěli bychom v průběhu příštího roku kupovat byt. Nyní s manželem bydlíme v pronájmu s tou výhodou, že to je pronájem od příbuzných a šli jsme do toho s tím, že pokud nám byt bude vyhovovat, tak ho cca do dvou let odkoupíme. Bydlíme v něm téměř rok a jsme moc spokojení, takže to vidím tak, že někdy na jaře začneme zařizovat všechno potřebné ke koupi..Taky jsme přemýšleli, jestli s miminkem ještě počkat, až budeme mít vlastní, ale pak jsme si řekli, že na to "prdíme", že takhle bychom mohli čekat pořád na něco..🙂 Tím to nechci zlechčovat, mít zajištěné bydlení je pro založení rodiny samozřejmě hodně důležité..Ale věř, půjde to i s miminkem!!! 😉 To jsme si řekli my..Že dítě je pro nás přednější a ostatní zvládneme i s ním.. 😉 A potom, co jsme o první dítě na jaře přišli, tak tím to o to víc neřešíme..Jelikož nikdy nevíš, kdy se dítě povede, a když se povede, tak stejně ještě není vyhráno.. ☹ Tím nechci být negativní nebo tak nějak, jen píšu jaký máme v tuto chvíli pohled my..Každopádně držím palce, ať se rozhodnete co nejlíp.. 😉

hankamamka
17. srp 2011

@alisi001 prosím, tie ovu testy objednávaš na nete či normálne v lekárni kupuješ?

alisi001
17. srp 2011

@hankamamka BYL VÝPRODEJ NA NETU ALE UŽ JE BOHUŽEL NEMAJI ☹