Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mochenkaa
4. zář 2011

@alisi001 jo a já se začínám houpat taky 😀

@tynka89 myslím, že to je prioritní důvod proč tu chodíme všechny 😉

@alisi001 tak testni, přeci jen když jsi neměla normální ms ale jen takovou jako tak by to mohlo být ono. Snad zítra řekneš //

alisi001
4. zář 2011

@mochenkaa jinak taky máš krásný W v grafu 😀

mochenkaa
4. zář 2011

@alisi001 něco mi říká, že by tam nutně být neměl, co? 😀

hankamamka
4. zář 2011

@alisi001 Fííha, dúfam, že to je // !!! Daj vedieť 🙂

hankamamka
4. zář 2011

chcem sa opýtať - kedy si zvyknete robiť ovu test a koľko pred tým nepijete?

alisi001
4. zář 2011

@mochenkaa
@hankamamka
jsem sama zvědavá co na mě koukne 😀 ale i tchýně mi říká že jsem nějaká bledá a že jí připadám jako těhu ale opravdu jiný příznak nemám ani prsa mě nebolí tak nevím 😒

verik19
4. zář 2011

@alisi001 zítra tam budou krásný //.Držím palečky 🙂

hankamamka
4. zář 2011

@alisi001 jééjej, držím palčeky a som už teraz napätá :D

kd23
4. zář 2011

@alisi001 Nikdy jsem tak ráda neslyšela slovo zvracela, jako zrovna tady 😀 😀 😀 . Tak to jsem nervózní za tebe, alisi001 !!!!

alisi001
4. zář 2011

@verik19
@hankamamka
@kd23
díky holky zítra ráno dám vědět jak jsem na tom 😉

mochenkaa
4. zář 2011

@alisi001 holka bylo byto super. možná nemáš příznaky tím, jak jsi měla pozdě ovu a navíc tu vyvolávačku. Hrozně moc se těším na zítra jak napíšeš // 😉

martinan4
4. zář 2011

Ahoj holky, měla bych MS dostat až zítra, ale nevydržela jsem to a udělala si test už dneska... A teda nevím, asi je ještě moc brzy, ale čárka tam je, ale slaboulinká, takovej duch... tak jsem zvědavá, jak to bude zítra 🙂 Snad to tímhle nezakřiknu, ale prostě to musím někomu říct 🙂

lovelylady
4. zář 2011

Ahojky holky, přidám se k vám, jestli můžu...snažíme se nesnažíme. V dubnu jsem vysadila HA a zatím nic. Manža teda zatím mimi ještě tak moc nechce, takže si "dává pozor" kdybych ale otěhotněla, byl by rád...to vím, jen se tak nějak nedokáže rozhodnout, jestli už jo a nebo za půl roku...je takovej váhavej střelec. A já bych už tak ráda byla těhu. Už jsem se tady někde zapajovala v dubnu, pak jsem si řekla že to nechám být...no a teď to na mě zase přišlo. MS mám celkem pravidelně 31 - 33 dní, i když po vysazení HA poměrně slabou. Taky si myslim, že jsme se zatím sexíkm netrefili do plodných dní...nějak jsem to neřešila. Ale teď si říkám že bychom se tenhle měsíc zrovna mohli trefit 😉

martinan4
4. zář 2011

@alisi001 Držím palce!!!! Zasloužila by sis to víc, než kdokoli jiný 🙂

lovelylady
4. zář 2011

@martinan4
to jsi určitě těhu...paráda..zítra testuj znova ať máš jistotu, ale jestli tam už lehounkou vidíš spíš bych si myslela že je to tam 🙂

verik19
4. zář 2011

@martinan4 držím palečky aby zítra tam byly silný //. 🙂

kd23
4. zář 2011

@martinan4 @alisi001 Ty jo!!! Že by příští týden nastaly velké změny v naší tabulce??? To by bylo fajn !!! 🙂

mihaji
4. zář 2011

Krásnou neděli všem. Vy jste toho tedy stihly zase napovídat. Já dnes tedy takto http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Mihaji/grafy... už tomu zase nějak nerozumím, myslela jsem, že teď by teplota měla klesnout až před MS, tak jsem z toho goro. 😀
@kcvrcekz Moc děkujeme za pochvalu.

miky
4. zář 2011

Dobré odpoledne děvčata, člověk tady jeden den není a už jsou tu takové užasné zprávy, že tu máme několik adetek na těhu. To je prostě paráda! Já si pořád říkala, že není možné, že by se tu za celý měsíc zadařilo jenom dvoum. Moc vám toholky přeju 😉 . U nás doma setrvalý stav, včera jsme se z grilovačky vrátili až po půlnoci, takže jsme lehli do postele a chrněli, tak uvidíme jak to půjde dál. Ovu by měla být až za týden, tak snad se to do té doby zlepší a alespoň nějaké to snaženíčko proběhne, no uvidíme 😉

kcvrcekz
4. zář 2011

@alisi001 No tak to budu držet pěstičkýýýýý.... 😉

mihaji
4. zář 2011

@kd23 Ten orloj by tedy měl být až do 1.10.? Je to tak? A od 20:00 do 22:00 je to tak? Taky bychom to chtěli moc vidět, tak snad to vyjde.

mihaji
4. zář 2011

Teď jsem konečně dočetla všechny příspěvky a držím palce všem, kdo našly na testu //, ať jsou z nich pořádné dálnice. 😉

kcvrcekz
4. zář 2011

@yesu No tak ono to asi prostě nějakou tu chvilku trvá..I když upřímě mi to ze začátku lezlo na palici hodně...Já bydlím v Jundrově..Ale v Kohoutkách pracuju..😀Tak snad se brzo zadaří..

kcvrcekz
4. zář 2011

Taky se přidávám a všem co mají snad duchoidní náznak // ať to holky výjde...😉 A hnedle pište jsme napnuté za vás...

mochenkaa
4. zář 2011

@mihaji pokud zítra zase stoupne, tak by to mohlo být hnízdění 🙂

@martinan4 @alisi001 pěkně dámy testujte a nacházejte výrazné //. Musí se ta tabulka přece přepsat ku prospěchu těhotných 😉 😀

@miky jak u vás? Probírali jste to ještě nebo ho zatím necháváš tak a uvidíš?

miky
4. zář 2011

@mochenkaa kdepak nechyli jsme to už být, ikdyž včera jsem to ještě tak trošku naťukla. Zeptala jsem se manži jestli si mám tedy nechat napsat od doktora antikoncepi, tak to prý ne, tak jsem říkala, že tedy budeme používat kondomy, tak to prý v žádném případě, to je prý jako by chodil do koupelny v pláštěnce 😀 😀 , takže vlastně nijak chránit se nebudeme, ale jestli tomu budeme tedy nechávat úplně volný průběh a nebo nebudeme mít sex vůbec, tak to nevím. Nechci to zase nějak moc hrotit, aby to nebylo ještě hořší než lepší....ale moc si přeju, aby se to srovnalo. Pořád si říkám, že do ovu je týden a možná i víc, takže se to snad ještě zase urovná 😉

finlay
4. zář 2011

ahoj, taky bych se ráda přidala 🙂 chtěla bych se zeptat, jak nutný je měřit si teplotu nebo brát nějaké vitaminíny jako kyselinu listovou? A taky se prý něco doporučuje pro chlapy. Máte s tím někdo zkušenost?

mochenkaa
4. zář 2011

@miky v pláštěnce se moc neokoupe, co? 😀 To, že se nechce chránit je pozitivní, určitě se to srovná. Prožili jste peklo a má pochopitelně strach aby se to neopakovalo. Spíš mi to připadá na volný průběh 😉

miky
4. zář 2011

@mochenkaa ten strach z toho, že se to může opakovat je hrozný, mám z toho obavy i já, protože už nikdy nechci nic horšího začít, snad ani nic strašnějšího být nemůže. Snad to tak opravdu tedy je, že tomu necháme volný průběh a uvidíme. Každopádně nebudu před ním mluvit ani o tom, když by měla být ovu a pod, prostě snaženíčko bude (podle mě) jenom v tu dobu, kdy na to bude nálada a ne když se bude muset podle ovu. Každopádně mám stále v záloze tu novu soupravičku, kterou bych ráda v ten nejlepší okamžik vytáhla a použila, tak snad to bude k něčemu platné 😎

mochenkaa
4. zář 2011

@finlay vítej. nutný určitě není ani jedno. Teplotu si některé měříme ať víme kdy máme ovulaci, jiné používají ovulační testy a některé nic 😉 Souhrnné vitamíny jsou asi spíš pro dobrý pocit, že pro to něco děláme, ale listovka je dobrá proti vývojovým vadám - tu osobně považuju za hodně důležitou. Pro chlapy je něco se zinkem, selen a ještě něčím. M jí klasické multivitamíny.🙂