Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

alisi001
14. srp 2011

mishule12................. 31 DC (listovka a maliník)
miky............................ 31DC (listovka a kontryhelový čaj)
wer2........................... 26 DC
alisi001..................... 25DC (listovka a Calibrum babyplan)
luci_inka.....................25 DC
stares..........................24DC(listovka)
hankamamka............23DC (listovka)
bujanda..................... 22 DC (Calibrum babyplan)
mochenkaa................21 DC (listovka)
hanulik88.................. 18DC (listovka)
esila............................17DC (listovka)
leni84......................... 17DC (listovka)
karkulka_17.............. 16 DC
dilemma ....................15DC
mahonia.................... 13 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82..................13 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11.................. 13 DC (Calibrum babyplan)
lucik1986 ...................11 DC
pajule...........................11 DC(listovka)
baibies....................... 10DC (Mamavit)
sarana........................ 9 DC (listovka)
martinan4 ................... 6 DC (listovka)
blazu..............................5 DC
verik19.......................... 3 DC (listovka)
peela ............................ 2 DC
galigula .........................2 DC
kd23.......................... ....?? DC (listovka a 14.8. bude 1. DC po poslední HA)
ili08 ...............................?? DC (listovka + bere ještě HA, snažení od září)
angels_woman....... ...?? DC
pajulevrtule .................??DC

galigula
14. srp 2011

@alisi001 Jeee, ty jsi hodna, ale ja bych pockala klidne do priste, ale hned se mi na tu tabulku lip kouka 😀

baptisia
14. srp 2011

Ahoj holky 🙂 tak já se taky přidám,jestli můžu 🙂 info do tabulky 7DC a beru listovku,hořčík,Befoli,Duphaston,Kontryhel,Maliník čaj...uf snad jsem na nic nezapoměla... 😀 a něco o mě je mi 25,rozvedená 🙂 ,mám tříletou princeznu a teda už nějakou cvilku se snažíme druhé,ale to snad neva... 🙂 a ujíždím na bylinkách 😀

baptisia
14. srp 2011

mishule12................. 31 DC (listovka a maliník)
miky............................ 31DC (listovka a kontryhelový čaj)
wer2........................... 26 DC
alisi001..................... 25DC (listovka a Calibrum babyplan)
luci_inka.....................25 DC
stares..........................24DC(listovka)
hankamamka............23DC (listovka)
bujanda..................... 22 DC (Calibrum babyplan)
mochenkaa................21 DC (listovka)
hanulik88.................. 18DC (listovka)
esila............................17DC (listovka)
leni84......................... 17DC (listovka)
karkulka_17.............. 16 DC
dilemma ....................15DC
mahonia.................... 13 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82..................13 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11.................. 13 DC (Calibrum babyplan)
lucik1986 ...................11 DC
pajule...........................11 DC(listovka)
baibies....................... 10DC (Mamavit)
sarana........................ 9 DC (listovka)
martinan4 ................... 6 DC (listovka)
blazu..............................5 DC
verik19.......................... 3 DC (listovka)
peela ............................ 2 DC
galigula .........................2 DC
kd23.......................... ....?? DC (listovka a 14.8. bude 1. DC po poslední HA)
ili08 ...............................?? DC (listovka + bere ještě HA, snažení od září)
angels_woman....... ...?? DC
pajulevrtule .................??DC
baptisia........................7DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)

galigula
14. srp 2011

@baptisia Ty jo, tak to mas muj obdiv, ja jsem rada, ze poznam pampelisku 🙂 Jinak, na to, kolik ti je, tak toho mas za sebou dost 🙂 Tak to ma byt 😀

ili08
14. srp 2011

@baptisia no páni,ty toho teda baštíš 🙂 já jsem ráda když nezapomenu ráno na tu listovku 🙂

lucik1986
14. srp 2011

@galigula moc děkuji za vysvětlení 🙂 tak jsem to nakonec pochopila dobře 🙂

Holky můžu se zeptat po jak dlouhe době jste se holky začali bavit s partnery o mimču? My jsme spolu 4 roky a rok jako manželé a všichni kolem nas se hrozně diví, že jsme mimčo do teď neřesili. Dokonce jsme se domluvili, že nikomu nebudeme říkat, že se snažíme. Chci předejít případným dotazům. Tak užžž? 😒 Takhle to pro ně bude případně větší překvapení 😉

malinka_02
14. srp 2011

@baptisia a na co je všechno dobré?

peela
14. srp 2011

Jezis to je zenskych 😲 neni tu den...
@lucik1986 my zatim manzele nejsme ale uz se nas okoli pta tak co uz.Rikame jim kdyz se zadari budeto ok.Kdyby tusily jak ja jsem stoho na nerva,v praci taky furt tlaky.A jeste k tomu dovca za rohem.Rikaji vyjde vam to a prijedete 3.Uz tomu zacinam i verit ze to konecne vyjde a zadari se,tlaky me vic stresujou.Musim se hodit do klidu ale ono to nejde mam to v hlave 😠

malinka_02
14. srp 2011

@peela to nám taky říkali ale nevyšlo to ani na dovolený, chce to asi na to neymslet, ale jak??

lucik1986
14. srp 2011

To je právě ono. My jsme byli na svatebni cestě na konci července a každý se mě ptal tak co přijeli jste 3 a mě to tak stresovalo, že jsme byla pak naštvana když to nevyšlo. Takže teď děláme mrtvé brouky a říkáme, že na miminko máme čas 🙂

baptisia
14. srp 2011

Holky to je jen o zvyku 😀 já beru i léky na alergii tak už na to mám krabičku s přihrádkama hahaha a mojí malý dávám taky denně léky a vitamíny.... 😒 @malinka_02 Duphaston je na tvorbu žl.tělíska a lepší zavrtání mimi je to hormon od dr. 😒 Befoli jsou béčka na zlepšení pleti a PMS ,Hořčík je na PMS a lepší tvorbu hlenu ,Kontryhel je na lepší tvorbu sliznice při bolestivé ms a tak nějak je to univerzální ženská bylinka,Maliník je na tvorbu hlenu a ta listovka je pro menší riziko vývojových vad a poruch...
@galigula heh...no já jsem povoláním floristka,zahradnice a bylinky jsou můj koníček a děkuji

blazu
14. srp 2011

@lucik1986 my jsme spolu 7.5 roku, manželé jsme od dubna a od té doby řešíme i mimčo a to že jste se rozhodli o tom nikomu neříkat ti naprosto schvaluju, protože je to nejlepší a pak přijít jen s tím, že jsi těhotná. A jak říká peela - za chvíli ti to vyptávání ostatních začne lézt na mozek a člověk pak nad tím moc přemýšlí - a to není dobře 🙂
@melinka_02 taky bych to chtěla umět - nymyslet na to ... 😒

baptisia
14. srp 2011

@lucik1986 do nás zase hučej kvůli svatbě....jinak to je nejlepší nikomu nic neříkat ohl,snažení člověka to jen a jen nervuje,my to taky radši neřekli...a máme klid 😎

lucik1986
14. srp 2011

No právě, my jsme svatbu měli naplánovanou na rok 2009 jenže pak jsme ji o rok odložili a to bylo teprve spekulací 🙂bohužel mám v rodině dost nepřejících lidí. A o tom, že by jsme si mimi přáli ví jen švagrová. Ale v práci, kamarádi, rodina nic netuší 🙂 naopak si myslí, že nechceme 🙂

ili08
14. srp 2011

Tak my spolu 11.11 budeme 6 let a 3.9 to bude rok co jsme manželé.Já mám naštěstí v tomhle docela štěstí,holky z práce a okolí mě mají pořád za takovou puberťačku a ví že mimi jsme zatím nechtěli takže tyhle otázky jdou zatím mimo nás 🙂 Co se týče stresu tak si myslím že je úplně jedno jestli to někomu řeknete nebo ne,přibudou jen ty otázky "tak už?" ale každá z nás to má v hlavě a jak všechny víme tak se toho zbavit prostě nejde-některým se o tom i zdá,že? 🙂 Takže já jsem to holkám v práci řekla a teď už jen budeme čekat jestli se to povede nebo ne 🙂 Navíc tam mám kolegyňku taky snažilku tak máme o téma víc 🙂

lucik1986
14. srp 2011

@ili08 to máš super. Já mám právě kolem sebe vážně "tatary" takhle mám klid jen sem tam se někdo cvičně zeptá 🙂 taky mám občas divoké sny 🙂))

peela
14. srp 2011

@baptisia U Vas taky 😉 Pritelova sestra se vdava v zari jeho mamka rika to by se mohlo spojit......to urcite kdyby tak po svym.Mame spis oba v hlave jine plany nez svadbu.

lucik1986
14. srp 2011

nejlepší bylo když jsme odložili svatbu (brát jsme se měli 21.8.2009) a ptali se mě ten den jak mi je. Že jsem se měla vdávat, kolegyně mi dokonce říkala "hale je dvanáct měla si teď říkat ano" a když jsme se brali loni tak mi každý den říkala už jen tolik a tolik dní do tvého velkého dne. Takže si neumím představit co by bylo teď. 🙂

baptisia
14. srp 2011

@peela my svatbu sice plánujem,ale zatím nevíme kdy to bude 😀
my máme kolem sebe taky samé "tatary" občas si rejpnou jen tak,protože v rodině jsou dvě těhulky a ono to zabolí,ale jinak mám klid....já na to ani moc nemyslím,jsem pořád něčím zaměstnaná,malá,koníčky,ale přítel když přijde dom ta se občas tak hloupě zeptá nebo něco řekne a já toho mám pak plnou makovici... ☹

baptisia
14. srp 2011

@lucik1986 ooou ta paní je hustááá 😖

ili08
14. srp 2011

@lucik1986 ale tak to je přece milý ne?že to s tebou tak prožívala...nám se v září taky vdává kolegyně a taky probíráme co a jak a jak se těší atd.myslím že to k ženským prostě patří..
@baptisia to Befoli je na předpis?já mám totiž obavy že po vysazení HA se vrátím opět do svých pubertálních let ☹ Vždycky jsem měla problémy s pletí tak už teď mám z toho deprese.. 😝 a tu 3letou princeznu máš z předchozího vztahu?

baptisia
14. srp 2011

@ili08 nee Befoli je jedna z nejlepších kombinací vitamínů skupiny B... 😉

malinka_02
14. srp 2011

@blazu no všichni říkají až to přestanete řešit tak se to povede, ale já si nedovedu představit co by se muselo stát abych to přesala řešit..
@baptisia tak to je hustý já piju teď kontryhle a beru listovku už od listopadu (prý začít 3 měsíce před těhu, a jak to má asi člověk vědět 😒 ) no a maliník k tomu už mi přišlo moc no..ale nevím

baptisia
14. srp 2011

@malinka_02 oni jsou i různé čajové směsy..ale já mám kontryhel v kapkách....a maliník čaj a občas ještě sporýš ten zlepšuje funkci vaječníků... 😀

ili08
14. srp 2011

@baptisia a kde to koupím?v lékárně?a pomáhá to?

malinka_02
14. srp 2011

no tak u nás podobně, všechny kamarádky mají už děti, snaží se o druhé, švagrová má čerstvě druhé a druhá švagrová se začli snažit o druhé a na nás koukají pomalu jako že sem karieristka a co jim mám vykládat že sme nejdřív museli zajistit byt a teď že je mi každý měsíc do breku?

malinka_02
14. srp 2011

@baptisia a netluče se to ? a jak dlouho to všechno užíváš?

peela
14. srp 2011

@baptisia bylo by to super kdyby me pozadal,nevim mam takovy tuseni ze asi neco chysta 😵

baptisia
14. srp 2011

@ili08 ano v lékárně a nebo na netu 🙂 mě to pomáhá ....

@malinka_02 vykašli se na ně....já otěhotněla když jsme bydleli s mým ex na ubytovně..zbytek by byl na dlouho,ale teď jsem ráda že se můžeme "v klidu" snažit,protože máme svou střechu nad hlavou a nemusím se bát o budoucnost...