Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

alisi001
5. zář 2011

@mihaji těch 5 dní max u davida Copperfielda 😀 😀 😀

mihaji
5. zář 2011

@alisi001 😀

alisi001
5. zář 2011

tak u nás už začíná pršet je tu tma jak kdyby byl konec světa a děsně tady fouká 😠

mihaji
5. zář 2011

@alisi001 Tady je už taky pěkně hnusně, víc jak hodinu prší. A to za chvíli půjdu domů. 😒

kcvrcekz
5. zář 2011

@alisi001 No tak tady se jen setmělo jinak nic..Tak nevím ale jako vždy bych řekla, že to dojde akorád jak půjdeme domů...☹ 😒

alisi001
5. zář 2011

@mihaji já doma naštěstí jsem ted se kolem mě motaji bafíci pořád se chtěji mazlit strašně se bojí bouřky 😲

alisi001
5. zář 2011

@kcvrcekz neboj ono to do brna taky dorazí ted je to ve znojmě 😀

martinan4
5. zář 2011

@leni84 Děkuji 🙂

@kcvrcekz Já jsem četla, že v průměru 2-3 dny, některé i 5... 🙂 Což Ti asi vůbec nepomůže, takže bych se řídila těmi třemi dny 🙂

kd23
5. zář 2011

Holky, já jsem hrozný čuně ☹ Dala jsem si hranolky a McChicken hamburgera.... 😅 😅 😅 A to jsem šla původně na salát... 😨 😨 😨 CHRO CHRO. Tady prší a v 5 se taky chystám dom.

mihaji
5. zář 2011

@alisi001 Chudáčci malí. Tady tedy bouřka není, jen prší. Manžel má noční a už mi psal, že Metloušek je taky hrozně nevymazlenej a musí ho drbat. 😀

alisi001
5. zář 2011

@mihaji ty naše čubičky jsou děsny poserky 😀 malinká leze pod peřinu ale moc ji to nejde 😀 chce se někam schovat a velká ta sedi vedle mě a třepe se 😨

kcvrcekz
5. zář 2011

@alisi001 No díky, jen si to tam nech tak do půl šesté až budu doma, ju...😀 😀 😀

mihaji
5. zář 2011

@alisi001 Ježiš, to je mi jich líto. Snad ta bouřka brzy přestane.

alisi001
5. zář 2011

@kcvrcekz ok ja to tady zdržím 😀 ale ani muk 😉

alisi001
5. zář 2011

@mihaji neboj ja se klepu s nima 😀 malinká už je zachumlaná v posteli 😀

mihaji
5. zář 2011

@alisi001 Tak si zalezte do postele všechny a bude vám tam společně líp 😉 . Mě za chvíli čeká cesta z práce 😒

leni84
5. zář 2011

@kd23 Hlavně, že sis pochutnala.. 😉 A o to jde, ne? 🙂

kd23
5. zář 2011

No je to slušný ty mraky.... To je na 😎 😎 😎 brejle to slunce 😀 😀 😀

kd23
5. zář 2011

Myslím, že se tomu vyhnou holky akorát na Zlínsku, Olomoucko a Morava 🙂

kd23
5. zář 2011

@leni84 No chutnalo mi to na začátku, teď mám v žaludku těžko a v hlavě výčitky 😀 Fuj...

alisi001
5. zář 2011

@kd23 tak ja jsem ze znojma a tady už je bouřka 😀 a myslím si že to bude všude koukni na seznamu na počasí a dej si sražky 😀

leni84
5. zář 2011

Achjo, já jsem dneska unavená..A to mám ještě minimálně hodinu a čtvrt před sebou v práci.. 😒 Moje nej nej nej kamarádka si dneska přivezla domů z porodnice své druhé miminko..Takový brouček to je..🙂 Už abychom měli taky..🙂

hankamamka
5. zář 2011

Tak som sa vratila od gynekol. ... bola tam buduca maminka na monitore a celou cakarnou sa rozliehal zvuk maleho srdiecka, ktore mala v brusku ... prijemne 🙂 Inak vravela, ze uz vidi zlte teliesko, tak uz musim byt po ovulacii. Tak teraz len cakat ... zasa

leni84
5. zář 2011

@hankamamka JJ, to je kráásny zvuk..Tak moc držím palce! 🙂

kcvrcekz
5. zář 2011

Tak jsem se holky rozhodla, že si nechám ušít svatební šaty...Jsem zvědavá jak budou vypadat..🙂

leni84
5. zář 2011

@kcvrcekz No jak asi? 🙂 Přece krásně!!! 😉

mihaji
5. zář 2011

@kcvrcekz Paráda a jaké? A kde ti je budou šít? 🙂 Taky jsem měla svoje a byla jsem fakt ráda.

kcvrcekz
5. zář 2011

No vypadá to na tyto, ale ještě se uvidí..Budu je nechávat šít v Madoře, je tam super cena za ušití..Míň jak za půjčení...Ale...Pokud tedy do té doby neotěhotním..Protože pak bych se do těch šatů nevlezla....😀

kd23
5. zář 2011

@kcvrcekz Holka, ty jsou nádherné !!! A třeba by to šlo vyřešit, že by je přes bříško upravili na poslední chvíli. To oni umí 🙂 Ale vybrala sis naprosto perfektně. Moc ti sluší! Jsi v nich nádherná! 🙂

kcvrcekz
5. zář 2011

@kd23 Jeee děkuji moc..No upřímě po těch všech patáliích co jsme teď měli si teprve teď začínám uvědomovat, že jsou fakt pěkný...🙂 A docela se tam i sama sobě líbím...