Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

makak32
7. zář 2011

@alisi001 děkuji ti 🙂

alisi001
7. zář 2011

@makak32 není zač 😉

makak32
7. zář 2011

kurec to se nedá než to dočtu, tak můžu jít spát a zítra nanovo. Mě to tak štve, že mi to v práci blokli ☹

mochenkaa
7. zář 2011

teda holky my toho ale nakecáme 😀 v Grafy BT je holčina s pregnylem a chtěla jsem jí pomoct, že tady je někdo taky po pregnylu a testuje každý den jak mizí čárka (já si nemohla vzpomenout kdo to byl 😅 )a prošla jsem skoro 30 stran než jsem to našla.

lovelylady
7. zář 2011

Jako holky já to v práci sice bloklý nemam, ale makám jak ďas a nestíhám číst..vy jste ale štěbetalky. já teplotu neměřim, zkusím ty ovu testy...doufám, že je nebudu dělat půlku cyklu. 😀

ili08
7. zář 2011

@kd23 tak byl to docela šok,největší sranda byla že jsem dostala děsnej záchvat smíchu takže bylo po romantice 🙂
Holky co říkáte na tu strašnou leteckou tragedii hokejistů?Já jsem z toho paf,hokej miluju a tohle je fakt děsná rána ☹

mochenkaa
7. zář 2011

@ili08 celé odpoledne čtu různé články a dá se říct snad jen 😢 nejhorší je, že ten jeden měl cca 2 měsíční miminko ☹

ili08
7. zář 2011

@mochenkaa to jo,mě ten dnešek příjde celý takový tragicky ☹ A jeden byl narozený stejně jako manža-stejný den,stejný rok...Já když to viděla na FB tak jsem myslela že to je nějaký špatný vtip 😒

mihaji
7. zář 2011

@ili08 Já sice hokejový fanoušek nejsem, ale je to tragédie. ☹
O tom s miminkem mi říkal manžel. Chudáček to malé je hned poloviční sirotek. ☹

mochenkaa
7. zář 2011

@ili08 @mihaji to by snad jako vtip nikdo nedal. Je mi z toho ouzko, je to hrozné

mischako
7. zář 2011

připadám si "těhotně"... Ať žije síla sugesce 😀

hankamamka
7. zář 2011

tak ste ma inspirovali, urobila som si aj ja ovu test: testovacia ciarka tam je, trochu slabsia ale je tam dost viditelna. a to by som mala byt 3DPO. nechapem ;(

mochenkaa
7. zář 2011

@hankamamka možná pořád vylučuješ ten hormon
@mischako já to tak měla minulý měsíc. Ale jak bylo 5-6 dní před ms tak těhu příznaky přešly a v plné síle naběhly ms příznaky, tak snad dopadneš líp 😉

ili08
7. zář 2011

Holky co znamená to DPO?

@mochenkaa jinak co nového pod jablečnou střechou?se už nemůžu dočkat pondělka až tam zase zavítám 😖

mochenkaa
7. zář 2011

@ili08 DPO - Den Po Ovulaci 😉
v jabloni klid, nic se tu neděje, jen kolem polikliniky se furt jezdí rychlostí šneka - ještě to nemají dodělané

hankamamka
7. zář 2011

co tam mate nejaku jablckovu strechu v tom centre? 🙂

ili08
7. zář 2011

@mochenkaa toš to jsi mě potěšila 😉 ale busem to ztíháš normálně ne?nemusím jezdit dřív..?
Aha tak to to DPO asi u mě nehrozí,páč já vůbec nepoznám jestli ovulka byla nebo ne 😒 Žádný příznaky nemám,jenom mě malinko pobolívalo břicho ale to s tím nemuselo vůbec souviset..Jinak my dodržujeme ob den tak teď už jen čekání jestli mrška příjde nebo ne 😀

mochenkaa
7. zář 2011

@hankamamka Obchoďá kse jmenuje Zlaté Jablko 😉

ili08
7. zář 2011

@hankamamka jmenuje se to Zlaté jablko 🙂 Čili jablečná střecha 😉

ili08
7. zář 2011

@mochenkaa bylas rychlejší 😝

mochenkaa
7. zář 2011

@ili08 stíhám. přece nebudu vstávat dřív 😀
já si nakonec měřím teplotu - skáče jak sviňa, a dnes první test - jen slabě pozitivní

pražské pobočky neberou telefony a mě zase volal naštvaný pražák že se nemůže dovolat a jsem jediná pobočka co bere telefony 😒 takže první dostanu vynadané a pak odpovídám na otázky..

lucianas
7. zář 2011

@ninucha ... no, sice by sis pohoršila, ale byl by to pořád lepší základ na výpočet mateřské, než podpora. já bych do toho vážně šla.

lucianas
7. zář 2011

@mihaji ... tak doufám, že budou stoupat. ... jj, určitě fotky budou stát za to. takže už teď se těšíme na tu ochutnávku foteček.

@ili08 ... chudák Sendy. tak ať se brzy uzdraví!!! .. pravda, třicet stránek na dočítání už je opravdu dost. to namrkni jen na tabulku a budeš zhruba v obraze.

@mochenkaa ... tý jo, to je dost velká částka. kolik jich tam je? takových peněz. by mě to až bylo líto.

@mischako ... vítej mezi námi. krásně jsi se hned na úvod představila. tak držím palečky na snaženíčko.

@markitka ... příjemné dočítání. opravdu to tu valí šíleným tempem, taky mám co dělat, abych to zvládala dočítat.

mochenkaa
7. zář 2011

@lucianas 6 ovu testů a 2 těhu celkem za 180,- ale furt jsem cenově níž než Alisi 001 😀

lucianas
7. zář 2011

@kd23
@mochenkaa
@kd23 (ty jsi dělala těhu test?) - se v tom ztrácím,kdo jste dělala jaký testík.
.... tak ani jedna nemáte dvě čárky na ovu testech? ach jo. tak zkoušejte dál. ať co nejdříve přijde.
ale jak psala myslím @mochenkaa, je to vážně jedno, když má člověk chuť na sexík, tak proč si ho nedat kdykoliv.

lucianas
7. zář 2011

@kd23 ... ne, tak koukám, že taky ovu. a to už máš v neděli dostat ms? není to brzy po případné ovulce?

mochenkaa
7. zář 2011

@lucianas všechny ovu test a všechny nic moc výsledek 😒 ale hvězdičkovat přesto budem 😀

lucianas
7. zář 2011

@kd23 ... to jsi hodná, že jsi tak na nás všechny připíjela. za to ti přejeme brzké najití // na těhu testíku!!!!

@kcvrcekz ... to věřím. bude to nějakou dobu trvat, než to přebolí!!!! ... hodně síly!!!!

tý jo, to už je ale pořádná tabulka. začínám se pomale ztrácet. i když je tedy pěkná, přehledná.

lucianas
7. zář 2011

@ili08 ... ta letecká havárie je něco šílenýho. je mi moc líto všech, co zahynuli. takoví mladí lidé, dokonce jak je tam jeden z těch tří Čechů, tak má dvouměsíční mimi. no to je ještě hroznější, chuděra ta manželka a to jeho dítko. ale je mi líto samozřejmě všech, i Rusů a Slováka.

@mischako ... tý jo, máš dobrou sugesci. tak ať to vyjde i v reálu!!!

@hankamamka .... třeba se ovu posunula a přišla později, než obvykle. nebo jsi si před těmi třemi dny dělala nějaký testík na ovu?

@mochenkaa ... tak to je teda síla, šest testíků plus dva těhu za tu cenu. jj, patnáct stovek za měsíc bych nedala už vůbec. ... jj, hvězdičkovat se musí. to každopádně. ať už ovu je, nebo není. o to víc by to pak na konci překvapilo, když by vyšly //, že?

mischako
7. zář 2011

holky??? když mám na ovu testu slabou čárku, tak to znamená, že mám před nebo po ovulaci, nebo tam ta slabá čárka může být kdykoliv během cyklu????