Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mochenkaa
9. zář 2011

@lovelylady já mám zhruba stejně dlouhé cykly jako ty, ms jsem tentokrát měla 1,5 dne a ovu podle teploty včera na 17DC 😉
@ili08 super že je Sendy OK. Slabulinká čárka se může objevit už 10 DPO, ale víc budeš vědět v den ms.
@markitka užijte si to
@alisi001 hvězdička dnes po ovu nebude 😀. M přišel z práce a v 18:20 už spal u televize 😀 takže jsem ho vyhodila do ložnice 🙂.

na radu někoho tady jsem si dala ten tvrdší střed z ananasu. že se má jíst 1-5 DPO. Snědla jsem to, ale byl to boj 😝 ananas nesnáším a skoro mě natáhlo 🙄 😝

alisi001
9. zář 2011

@mischako já mám duch potom čárku pak zase ducha zase čárku no děs pořát dokola jsem zvědavá jestli na mě kouknou pořádny čáry ty jsem teda měla 6-7 DC ale ovu to nebyla ani teplota tomu nenasvědčovala 😖

alisi001
9. zář 2011

@mochenkaa a k čemu je to dobry já ananas miluju 😀

mochenkaa
9. zář 2011

@alisi001 má to pomáhat se vajíčku uchytit (aspoň myslím) .Jestli se nepletu tak to radila @baptisia že buď ananas nebo jakési vitamíny (název už si nepamatuju) Fuj ananas 😝 😀

alisi001
9. zář 2011

@mochenkaa tak já v podstatě miluju všechno ovoce a zeleninu 😀 jen nesnáším brambory ty by do mě nikdo nedostal 🤐

mochenkaa
9. zář 2011

@alisi001 tak já jsem rypák 😀 ale zemáky (brambory) můžeme s M v podstatě denně 😀. Ale na večeři jsem si dělala šopský salát 🙂 mňam

mischako
9. zář 2011

tak sem se koukala na internet a mám všechny příznaky až na bolesti prsou, ty mívám spolehlivě při MS, ale teď nic...... ale mám pocit, že bych byla schopná se "napasovat" na jakékoliv příznaky 😀
teda až na to blinkání to sem si nevymyslela ☹

alisi001
9. zář 2011

@mischako no uvidíš jak dopadneš snad tam budou // 😉

mochenkaa
9. zář 2011

@mischako držím pěsti ať najdeš // 😉

mischako
9. zář 2011

@alisi001
@mochenkaa
děkuji taky doufám, ale ještě mě napadlo, nevím, jak dlouhý mám teď cyklus, jsem 1. měsíc po vysazení HA, ale OVU asi tak v 25DC, jde to??? nebo je to blbost a je to moc pozdě s HA sem měla cyklus 32 dní

dilemma
9. zář 2011

@kcvrcekz dekuji moooc🙂

dilemma
9. zář 2011

@lovelylady dekuji moc taky sme nadsena ze je vse na dobre ceste🙂

dilemma
9. zář 2011

@ili08 dekujiiii🙂

dilemma
9. zář 2011

@miky jo jo sem tady rada ze mi na to dr kouknul a ze j vse na svem miste🙂

dilemma
9. zář 2011

@luciesofi urcite dalsi spravy buu nadale hlasit a moc dekuji a take sme v brzke dobe prihodimm dneskani utz fotku az mi to pujde nahrat doma mi to neslo ted sem u nasich tak cekam na mojeho aby mi fotku poslal:D nechla sem ji doma v pc:( uz ofoccenou:(

dilemma
9. zář 2011

@verik19 dekuji a doufam ze brzo se zapises taky v tabulce oficialnich tehulek jako zbytek zen co se tady snazi🙂 drzim vsem palecky🙂

dilemma
9. zář 2011

@kd23 neboj taky se dockas a ja budu taky tak vyhlasne juchat jako ty🙂 doufam ze ste vecera daly snazenicku poradne zabrat kdyz prijel manza🙂

dilemma
9. zář 2011

kd23 @alisi001 Já už se těším, až nám sem @dilemma sescanuje první ULT. Budeme tu mít všichni premiééééru Jupí! vsecko bude az se mi da net doma do late:d NO TED SPIS AZ MI TO POSLE PRITEL K RODICUM NA NET:d KDYZ DOMa to nejede a chci vam udelat radost-) snad to stihne poslat nez pojede zamnou:D je totiz ted v praci bobinek muj:(

dilemma
9. zář 2011

No holky snad sem na nikoho nezapomnela a vsem za gratulace opovedela a za ty co drzely vsechny pesti taky moc dekuji a tesim se az se s vami podelim o fotku a za dva tydny o dalsi🙂 jen na sebe mam davat pozor ze ty tydny do toho 10tt jdou ryzikove:( tak nohy nahoru a pohoda a jezz:D ted se nebudu namahat:D ale kdo uvari vypere vyzehli vytre a postara se o malyho a velkyho mojeho Martu? no???....................
Chjooooo ja to vsecko zvladnu jako zeny predemnou🙂 alle budu tady travit vice casu protoze jen tady odpocivam🙂 s tak skvelymi zenamy to ani jinak nejde ne??
Holky strasne vaaaaaaam drzim palecky a doufam ze plno z vas k nam pribyde v brzke dobe a tem co se nezadari tak preji moooooooc a moc sily do dalsiho snazeni a posilam dalsi a dalsi bacilky ktee urcite uz zaberou a nezklamou ja verim ze vsechny nakonec odrodime do leta co vy na to?🙂

baptisia
9. zář 2011

@mischako neberu to jako těhu testy a ano měla jsem tam vždy stejně silné dvě čárky,ne jednu slabší ..... testovala jsem jen dva měsíce a pak to vzdala....u mě to nemá smysl....a měření BT díky duphastonu taky ne..takže chodím cca okolo 13-14 dc k dr a ta mi dělá folikulometrii(doufám že jsem to napsala správně)

alisi001
10. zář 2011

@mischako dobré ráno ano je to možné že máš ovu tak pozdě já ji mívám až kolem 28 DC 🙂

alisi001
10. zář 2011

TĚHULKY

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 23 let .. 😀
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let.... 😀
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ...... 😀
kammka...........// ...(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let ..... 😀

MEZISTANICE

joeyne ..........................34DC(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
hopeful...........................29DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let

SNAŽILKY

mishule12.................58DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26 😨
ninucha.......................48DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................43DC................................................................................................MARTINA 28 let
michala82...................40DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................40DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
pajule ...........................38DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................37DC...............................................................................................PAVLA 32 let
joeyne ..........................34DC(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
verik19.......................... 30DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1.....................30DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 29DC
galigula .........................29DC
hopeful...........................29DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23.............................. .28DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac.........................27DC
melliss...........................26DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
mischako ......................26 DC.................................................................................................MÍŠA 22 let
veveruska0504.............25DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................24DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................24DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
pejullka............................24 DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................23DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................22DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................20DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................20DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................20DC
alisi001..................... .....19DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa....................19DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let
markitka ..........................18 DC(kontryhel)..............................................................................MARKÉTA 27 let
elvis12 .............................16DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................15DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................15DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................15DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................15DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................15 DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady...........................14DC...............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....13DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................13 DC (listovka,kontryhel)..............................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................11DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies.........................10DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........10DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................10DC(kyselinu listovou a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let
tynka89.............................9DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................7DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia...........................6DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let
baptisia........................ ..5DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu...............................5DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985......................5DC.........................................................................................................PETRA 26
nini19.............................5DC(listovka)........................................................................................JANA 29 let
makak32 .....................4DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
mihaji.............................3DC(femibion, listovku, maliník ,kontryhel)...................................KAČKA 30 let
foaji ...............................2DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let

alisi001
10. zář 2011

dobré ránko tak dnes takto jsem na to zvědavá http://www.womenzone.cz/uzivatelka/alisi001/gra...

martinan4
10. zář 2011

@dilemma Jsem moc ráda, že je všechno v pořadku!! Já jdu k doktorovi za tři týdny, tak jsem zvědavá, co mi řekne... A s tím klidem, řekl Ti, co můžeš a nemůžeš? Přemýšlím o tom, jestli třeba nějakým sportem nemůžu ublížit.. na netu je spoustu stránek, kde píšou, co těhotné můžou a co ne, ale dost často je tam až od 13. týdne.. tak jsem z toho jelen 🙂

Jinak holky, těšim se na dalši pozitivní zprávy, bacil prskám co to jde 🙂 A jak jsou na tom holky z 'mezistanice'? 🙂

hankamamka
10. zář 2011

Dobre rano aj odo mna, ja dnes takto a opat tomu nerozumiem: http://www.fertilityfriend.com/home/370e84

@dilemma ukaz foteckuuu, tesim sa s tebou!

hankamamka
10. zář 2011

@alisi001 žeby?? žeby sa ovu blížila?

alisi001
10. zář 2011

@hankamamka no ovu test uplně bílej kam se asi poděla ta moje čárka kterou mám celej cyklus to fak nevím 😖

alisi001
10. zář 2011

@hankamamka u tebe to může byt uhnizdování 😉 proto ten pokles zítra určitě stoupne

hankamamka
10. zář 2011

@alisi001 uplne biely? neverim ...

alisi001
10. zář 2011

@hankamamka samo že je tam jen ta kontrolní 😀 testovací se ani neukázala ☹ vubec to nechápu omlouvám se za kvalitu