Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mochenkaa
18. zář 2011

@hankamamka to chápu. Tak zkus tu 20 a když tam nic nebude tak si řekni, že je možná jen silný 😉 .Ani nevíš jak nervózní jsem já, na testu slabunký duch a já se pomaličku začínám radovat že snad se povedlo a byl by to tunel kdybych si tu čárku jen představovala ☹

hankamamka
18. zář 2011

@mochenkaa a dneska si TT neurobis? 🙂

hankamamka
18. zář 2011

@mochenkaa tie dve ciarky sa neukazuju len tak, takze hlavu hore!

mochenkaa
18. zář 2011

@hankamamka dneska ne, jsem celý den v práci (bez testu) a domů dojdu až 21:30. Navíc se ten hormon zvětšuje každý druhý den tak nechci mít další test takový nijaký. Já sem právě někde četla že některé testy dělají falešné duchy, tak se bojím jestli fakt a nebo co 😀 . Mamatest je prý nejspolehlivější tak uvidím zítra.

mahonia
18. zář 2011

@mochenkaa Tak budu držet palce ať tam jsou // 😀

mochenkaa
18. zář 2011

@mahonia díky. Hned pak nahlásím výsledek 🙂

kcvrcekz
18. zář 2011

Holky tak vám nevím, jako břicho pobolívá pořád, dneska se k tomu dost přidal kříž a taková zvláštní bolest v prsou..Mám tucha, že mrch dorazí..☹ I když mám ještě 5-6 dní čas..I tak...

mochenkaa
18. zář 2011

@kcvrcekz dokud nedorazí, tak je vždycky naděje 😉

kcvrcekz
18. zář 2011

@mochenkaa No to je asi fakt, ale bylo by to krutě milé překvapení po 6 měsících ničeho..🙂

hankamamka
18. zář 2011

@mochenkaa tak moj TT negativny ... achjo.

mochenkaa
18. zář 2011

@hankamamka ale dělala sis ho odpoledne a ještě 20tku. Takže zkus ráno 10tku 😉 a navíc pokud není ms tak není nic ztraceno

hankamamka
18. zář 2011

@mochenkaa no jo, uvidime, drzme si palce 🙂

ili08
18. zář 2011

@hankamamka taky bych to zkusila ještě zítra ráno 😉 naděje umírá poslední..já ještě netestovala ale tento měsíc tak nějak cítím že to asi neklaplo ☹

hankamamka
18. zář 2011

@ili08 hej, ani ja sa necitim, ze by som mohla byt tehotna, vobec ... :(

beta.m
18. zář 2011

@mochenkaa Tím si mi připoměla že já mám taky ještě tyhle dva od ovu testů! Už jsem na ně zapoměla, zatím je patlat nebudu, uvidím jak to dlouho vydržím ale ráda bych aspoň do pátku, v sobotu má přijet teta tak v pátek už by tam snad něco bylo 😒 (myslím ale že to nevydržím a ve středu testnu, byly zadarmo tak jde o prd 😉 )

mochenkaa
18. zář 2011

@beta.m tak se podívej jestli tam máš citlivost 🙂 obdivuju tě že vydržíš čekat
@hankamamka jo jo, uvidíme 😉

kcvrcekz
18. zář 2011

No holky koukám, že jsme v napětí všechny...Dneska mám super migrénu tak jen ležím a snažím se pořád spát...Začínám mít fakt pocit,že to asi neklaplo v vše bylo jen PMS..☹ Držím všem pěstičky
😉

beta.m
18. zář 2011

@mochenkaa je tam psáno citlivost 25, je to úplně dole na zadní straně. No hele to já nevim jestli vydržim čekat, to si teď tak plánuju 😀 uvidím jestli třeba začnu mít nějaký příznaky, jinak to asi nemá cenu testovat. Akorát v úterý jdu k zubařce a nejspíš mi bude vrtat zub tak nevím jestli v případě že mi bude chtít dát injekci ji říct že se snažíme o mimi o můžu být těhu, nebo ze sebe radši nedělat trapku 😖 co myslíte???

kcvrcekz
18. zář 2011

@beta.m No řekla bych jí určo, že se snažíte, ono je to lepší.Taky to po mě doktor chtěl vědět aby mě neposílal na vyšetření které by mohli mimi ublížit...

mochenkaa
18. zář 2011

@beta.m tak na 25tku máš fakt ještě čas. já bych trapku dělala 😀 respektive jsem ji ze sebe udělala už minulý měsíc. Vyskočil mi opar, tak jsem lékárnici řekla že chci nějakou mastičku která neublíží případnému těhu a doporučila mi nějakou na přírodní bázi.
Zubař je důvod (pokud se zadařilo) to rodině říct brzo. Máme známého zubaře a ordinaci má asi 100 km od nás takže se pojede na rodinný výlet na zubní 😀.
Nevím jestli si to nevymýšlím ale začínají mě bolet prsa (teda kvůli velikosti a gravitaci bolí furt, ale teď jinak) jsou hrozně citlivé na silnější dotyk ze spodu zvenku 😀 a to jsem byla minule den před ms na gyndě a při prohlídce na dotek bez citlivosti 😕

verik19
18. zář 2011

@beta.m injekce snaženi ani mimi nevadí.

mochenkaa
18. zář 2011

Za chvilku jdu domů z práce, huráááá.

Ráno držím všem testovatelkám pěsti ať najdou vytoužené // 😉

petit.a.nge
18. zář 2011

Tak si vás tady pročítám a narazila jsem na tu injekci u zubaře....úplně se mi udělalo špatně, ve čtvrtek jsem byla na pohotovosti u zubaře a byla jsem ráda, že mi tu injekci dal....tak doufám, že má @verik19 pravdu....ale tak na testu včera // nebyly, ale mrcha taky ne a ne přijit, tak jsem zvědavá, co zvítězí 😀. Jinak vám holky držím moc pěsti, ať se vám tam zítra všem objeví //, ať jste motivací pro nás ostatní. 😉

mihaji
19. zář 2011

Dobré ránko děvčata 🙂
Tak koukám, že po víkendu, je tu několik nadějných adeptek, tak vám všem držím palce, ať nejdete // 😉 .
Já se pomalu blížím k plodným dnům, tak doufám, že tento týden obohatím graf o nějaké hvězdičky 🙂 . Dnes zatím takto : http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Mihaji/grafy.... Taky se dnes zase chystám k doktorovi na UTZ a chci se ho pořádně na všechno vyptat, tak jsem zvědavá, co mi poví.

anabella_lee
19. zář 2011

Krásné ráno holky, tak jsem se už vrátila🙂 Manža podal skvělý víkon na závodech a ještě jsme si užili prodloužený víkend se známýma ve Valticko - lednickém areálu, počasí vyšlo, byla to paráda, ale ještě bych tam zůstala, je to nádherný kraj🙂 Tak co doufám že přibyli další těhulky co jsem tady nebyla 😉

mihaji
19. zář 2011

@anabella_lee Ahojky, to je super, že jste si to užili. My vyrážíme v pátek do Jižních čech a už se taky moc těším. Počasí zatím vypadá slibně, tak snad to vyjde.

alisi001
19. zář 2011

TĚHULKY

dilemma .................//(GS Mamavit)..........................................................................KVĚTOSLAVA 23 let .. 😀
karkulka_17.......//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let.... 😀
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ...... 😀
kammka...........// ...(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let ..... 😀

MEZISTANICE

joeyne .............//.............(listovka)...............................................................................IVANA 34 let


SNAŽILKY

mishule12.................67 DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
ninucha.......................57DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................52DC................................................................................................MARTINA 28 let
michala82...................49DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................49DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
pajule ...........................47DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................46DC...............................................................................................PAVLA 32 let
helousek1.....................39DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 38DC
galigula .........................38DC
sarinkac.........................36DC
melliss...........................35DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
petit.a.nge......................35 DC................................................................................................JANA 22 let
mischako ......................34 DC.................................................................................................MÍŠA 22 let
veveruska0504.............34DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
pejullka...........................33DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................32DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................31DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
danda81........................30DC(Femibion 800).....................................................................DANIELA 30 let
ili08 ................................29DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................29DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................29DC
alisi001..................... .....28DC (listovka a Calibrum babyplan,kelp jod)......................ALENA 32 let
mochenkaa....................28DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let
markitka ..........................27 DC(kontryhel)..............................................................................MARKÉTA 27 let
elvis12 .............................25DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................24DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................24DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................24DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................24DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................24DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady..........................23DC..............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....22DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................22DC (listovka,kontryhel)..............................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................20DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies........................19DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........19DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................19DC(kyselinu listovou a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let
tynka89.............................18DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................16DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia...........................15DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let
baptisia........................ ..14DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu...............................14DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985......................14DC.........................................................................................................PETRA 26
nini19.............................14DC(listovka)........................................................................................JANA 29 let
makak32 .....................13DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
mihaji.............................12DC(femibion, listovku, maliník ,kontryhel)...................................KAČKA 30 let
foaji ...............................11DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
verik19.......................... 9DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
stares.............................6DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
miky.................................5DC (listovka a kontryhelový čaj)............................................. MIRKA 30 let
kd23.............................. (..30.9. objednání do nemocnice na PCO).................................. KATKA 29 let
leeena_4 ......................( po revizi.)...........( mamavit)...........................................................LENKA 28 let

alisi001
19. zář 2011
beta.m
19. zář 2011

@mochenkaa však jo, 25 je hodně málo citlivá, to nemá cenu ji dělat, ale myslela sem že ty sis ji dělala? To se právě divim že ti to takhle brzo vůbec něco ukázalo, ale tak třeba je to známka že tam opravdu hcg je 😉 Jinak já si prsa taky pozoruju a nic moc, trochu bradavky ale asi to je v rámci normálu

beta.m
19. zář 2011

děkuji za názory na tu injekci, asi jí o tom radši řeknu, tak budu za blbku no 😀