Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

leni84
18. srp 2011

Ahoj holky, přeju hezké dopoledne..
@alisi001 To mě mrzí, moc jsem ti držela palce, aby to tentokrát šlo bez vyvolání.. 😒 Příští měsíc už to musí vyjít!
@miky Tak jestli už má mrcha přijet, tak hlavně, aby se někde dlouho netoulala.. 😒
@bujanda Po vysazení HA někdy pár cyklů trochu "zlobí" To bude v pohodě 😉 Hlavně, že nemáš nějaký velký výkyv (tři dny jsou "prd")..🙂 Moc držím palce do příště..
Každopádně si holky myslím, že vás budu za pár dní následovat..Já sice ms čekám až příští pátek, ale mám vnitřní pocit, že se mimi tentokrát nepovedlo.. 😠 Asi to příští měsíc tolik hrotit nebudu..První mímo se nám taky povedlo, když jsem se na to vykašlala a nejmíň to čekala..Ale jak poručit hlavě nemyslet na to s tím ještě vědci nepřišli.. 😀

kd23
18. srp 2011

Jojo, dáme si pod stromečky ten nejkrásnější dáreček 🙂 Ani jsem vám vlastně neřekla, co se mi zdálo...
Zdálo se mi o kočárku LIBERTA - mám dva - jeden modrý a jeden světlý -vozila se v něm moje teta, které je teď 41 a druhý je z bázu, to nevím, po kom je ;-- ani jeden na netu není, tak posílám na ukázku, co jsem našla jiné. )

kd23
18. srp 2011

Já měla jako malá oranžový s okýnkama 😀 Jsem zvědavá, co se mi bude zdát dnes 🙂

alisi001
18. srp 2011

@bujanda takže dnes 1 DC mam tě upravit v tabulce

alisi001
18. srp 2011

jinak holky agolutin ďobnutej tak ted už jen čekat na MRCHU 😠 a pak na OVULKU a pak snažení 😀 jupíííí

kd23
18. srp 2011

@alisi001 @bujanda Já vím,že jsem se zlobila, že jste všechny předemnou, ale teď moc ráda nejsem, že se chcete řadit za mě ☹ ☹ ☹ ACHJO ☹

alisi001
18. srp 2011

@kd23 s tím se nedá nic dělat 😉 ale v září už budeme klábosit o // 😀

kd23
18. srp 2011

@alisi001 Na to se těším !!! 🙂

bujanda
18. srp 2011

@alisi001 jj zařaď mě...tentokrát vedu, jsem 1. 😀 díky

bujanda
18. srp 2011

@kd23 neboj, my tě brzo s tím // doženeme 🙂

alisi001
18. srp 2011

mishule12................. 35DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
miky............................ 35DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
wer2........................... 30 DC

luci_inka.....................29 DC
stares..........................28DC(listovka)
hankamamka............27DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let

mochenkaa................25 DC (listovka a Calibrum Baby plan)
hanulik88.................. 22DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
esila............................21DC (listovka)
leni84......................... 21DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
karkulka_17.............. 20 DC
dilemma ....................19DC.................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let
anabella_lee..............18DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia.................... 17 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82..................17 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11.................. 17DC (Calibrum babyplan)
makak32 ...................16 DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................15 DC.................................................................................................LUCKA 25 let
pajule...........................15 DC(listovka)
baibies....................... 15DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
chalotka ......................14 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
sarana........................ 13 DC (listovka)
martinan4 ................... 10 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 10DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................9 DC
verik19.......................... 7 DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
peela ............................ 6 DC
galigula .........................6DC
helousek1......................6DC
kd23............................... 5 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
bujanda..........................1DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
alisi001..................... ??DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
ili08 ...............................?? DC (listovka + bere ještě HA, snažení od září).................... ILONA 28 let
angels_woman....... ...?? DC
pajulevrtule .................??DC

bujanda
18. srp 2011

@leni84 děkuju za info, tak to jsem ráda, že je to ze začátku normální, akorát jak jsem psala, nestíhám pak nějak počítat tu ovu, ale ted se na to vyprdnu a po dovče v září si to pořádně ohlídám 😀

hankamamka
18. srp 2011

ešteže tieto diskusie existujú, človek si može dodávať odvahu! 😎

miky
18. srp 2011

@kd23 a ty budeš ty staré Liberty nějak renovovat, aby se v nich dalo vozit mimčo? Já si totiž nedokážu představit v jakém stavu musí být kočárek, když je mu 41 let 😀

kd23
18. srp 2011

@hankamamka Jo a díky diskuzím zjistí, že není jedinej, který si přijde jako "magor", co na to pořád myslí. 🙂 Jsem ráda,že nás je víc 🙂 Já jsem fakt "nemocná" zdá se mi o tom, pořád na to myslím a těším se, až si každé ráno pročtu vaše večerní diskuze. 🙂

hankamamka
18. srp 2011

@miky a ty ako? zatial MS nikde, sme ju odplasili?

kd23
18. srp 2011

@miky Jojo, jeden už mám zrenovovaný. Budu vozit ve třech, ale jen na chalupě ☹ Bohužel se takový kočár těžko vejde do výtahu, do tramvaje a tak...

miky
18. srp 2011

@hankamamka přesně tak MS se zatím nekoná, tak uvidíme jestli jde obklikou a někde zabloudila a dorazí a nebo zabloudila tak, že už nedorazí 😀

miky
18. srp 2011

@kd23 na chalupu bude určitě super! Žádný z dnešních kočárků nemá tak velikou korbičku, aby se do něj vešlo téměř dvouleté dítě a tyhle staré Liberty ano

kd23
18. srp 2011

@miky A hlavně skvěle pérujou. Dnešní kočárky vůbec nepérují ☹ Co jsem koukala a vozila kočárky našich známých (cca 6) tak ani jeden by mi nevyhovoval - bohužel jsou všechny na jedno brdo ☹
Jinak doufám, že k vám nedorazí a zabloudila na hooodně dlouho 🙂

miky
18. srp 2011

co mě strašně vyhovovalo na Barunky kočárku byly přední otočný kolečky, kočárek je pak mnohem snáže ovladatelný. Ale nás se teď koupě kočárku týkat nebude, ten Barušky jsem používali 3,5 měsíce, takže pokud se zadaří mimi budeme používat ten - je to trojkombinace - autosedačka, vanička a sporťák 😉

ili08
18. srp 2011

Já už chci taky mimi,mě to v té práci baví čím dál míň 😒

kd23
18. srp 2011

@ili08 Jo o práci mi ani nemluv ☹ Teď v létě je to nudaaaa, všichni mají dovolené, venku vedro, nikdo nic nechce... ☹ Dělám v kanclu v reklamce. 8 let v praci, to už chce nějakou delší dovolenou, že? 🙂

kd23
18. srp 2011

@miky Jinak přední otočná kolečka žádný starý kočárek nemá - a uznávám, že je to fakt super, to se hned zatáčí jinak. 🙂 Já bych brala hluboký pérovací, ale ten nemá otočná kolečka. Když chci otočná, tak zase nepérují 😠 😠 😠 No a pak si vyberte 😀 . Jak se jmenuje ten kočárek po Barunce? Juknu na net.... Díky

miky
18. srp 2011

Dorjna Danny Sport - když jsme ho kupovali, tak měl právě jednu z nějvětších korbiček na trhu. Máme tuhle barvu, takže se hodí jak pro holčičku, tak i pro chlapečka - je to focené v den, kdy jsme si Barunku přivezli z porodnice 😉

ili08
18. srp 2011

A už jste přemýšleli v kolikátém měsíci tak na nemocenskou?já jsem si říkala že tak v pátem ale nevím jestli to tak dlouho vydržím až se poštěstí 😀

miky
18. srp 2011

@ili08 já byla na neschopnece už od 13tt, ve 12tt jsem začala silně krvácet, takže mě právážela do nemocnice sanitka a pak už mě doktor neuschopnil

kd23
18. srp 2011

@miky To jo, to je teda veliká korbička 🙂
@ili08 To nechám podle toho, jak mi bude. Jestli mi bude fajn, mám to kousek do práce a žádné nervy, pohodová práce, tak to asi nechám na osudu. Ráda bych měla pohodové těhu 🙂

hankamamka
18. srp 2011

ja by som hlavne rada bola tehotna ... chchchchch. hrrrrr. ach.

anabella_lee
18. srp 2011

@baibies Moc děkuju🙂 No uvidíme....snad máš pravdu🙂