Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

bujanda
19. srp 2011

@alisi001 tak tady je asi konec světa a vypadá to tu jak psala miky, jak kdyby byla noc

alisi001
19. srp 2011

@bujanda tady je zatim krasně ale muže se to taky změnit 😉 ale zatim ne mám venku pradlo 😀

tumik
19. srp 2011

@anabella_lee Já antikoncepci neberu už 1,5 roku, takže to asi nemůže být od toho...i když člověk nikdy neví...

anabella_lee
19. srp 2011

@tumik Aha , tak to je fakt, to nebude tím🙂

leni84
19. srp 2011

@ já jsem si včera kontryhelový čaj objednala v lékárně..Myslím, že příští neděli ho začnu pít taky..takže v tom nebudeš sama 😉

hankamamka
19. srp 2011

@miky na čo je dobrý tento super chutný čajík? 🙂

bujanda
19. srp 2011

@leni84 já nemám ráda bylinkové čaje, je mi z toho blbě...takže tohle vzdávám, jedu jen na vitamínech zatím 🙂

leni84
19. srp 2011

@alisi001 Aha, tak to je promakaný..🙂 Promiň, že se ptám, ale já se s vyvolávačkou nikdy nesetkala..V případě, že bys nebyla těhu..Do jaké doby by se měla ms rozjet? Je to zase individuální?

mochenkaa
19. srp 2011

@bujanda testovat určo budu 😀 ms mám mít AŽ ve středu a na gyndu jdu v pondělí, takže si cvičně zatestím 😀 ne, už tomu vůbec nevěřím že by se fakt povedlo, takže to bude spíš jen tak 🙂

jinak tady nevím jak je venku. o půl deváté, když jsem jela do práce tak krásně teplo a sluníčko. V práci jsem bez oken takže nemám tucha

leni84
19. srp 2011

@bujanda Mně bylinky nevadí, ale nedá se říct, že by mi vyloženě chutnaly..V případě, že se nám tento měsíc nepovedlo, což si tak nějak myslím, tak jsem si říkala, že čajík vyzkouším..No, my když jsme byli se sourozenci malí, tak nám mamka jednu dobu pořád cpala kopřivové a žebříčkové čaje, fakt hnus.. 😝 Pak na nás zkoušela i kombuchu, ale to už jsme se nedali.. 😀

anabella_lee
19. srp 2011

Tak tady na Moravě je pěkně, sluníčko svítí, až se mi v tom kanclu moc segět nechce🙂 Jen kdyby to bříško nebolelo, bylo by to hned lepší....

alisi001
19. srp 2011

@leni84 tak ja dostanu MS do 5 dnů od podání pokaždé 😉 a pokud jsem těhu tak to nedostanu 😀

bujanda
19. srp 2011

@alisi001 takže je to jasné....nedostaneš to 😉

bujanda
19. srp 2011

@leni84 no já musela pít nějaký bylinky na močák když jsem byla malá a fakt jsem si to zhnusila a nemůžu to ani cítit

bujanda
19. srp 2011

@mochenkaa jj testovat se musí, já to testla taky jen tak, i když mám ještě oficiálně 2 dny do MS, ale co máš dělat viď...nejde to vydržet... 🙂
držím palce

mochenkaa
19. srp 2011

@bujanda přesně 🙂 ale měla bych být 13-14 DPO tak si říkám, že pokud se povedlo tak by tam něco být vidět mělo, noa doktor to jistí 😀

kd23
19. srp 2011

Jo, holky, ráno jsem se musela smát. Ve snu jsem si dělala testy, ale nevím, jestli OVU nebo TĚHU. Já na to fakt nejen myslím, kudy chodím, ale i když spím 😀. Už aby byl příští týden, vy jste zjistili, že máte // a já že mám OVU 🙂

tumik
19. srp 2011

Proč mi sem chodí poslední dobou samé těhotné pacientky..?! 😖

anabella_lee
19. srp 2011

@tumik Pracuješ ve zdravotnictví? To ti možná jen tak příjde, ja co se snažíme taky mi příjde že kolem sebe vidím samé těhulky či s kočárkama atd🙂

tumik
19. srp 2011

@kd23 to znám je to hrozný, nejhorší ne tom je, že si nemůžu pomoct na to nemyslet...nechápu co se to se mnou děje 😢

alisi001
19. srp 2011

@bujanda no tim si nejsem tak jistá 😀 zatim nemám žadne příznaky jako bolest břicha a hlavy ale co niní může ještě být 😒 většinou mám dost silné křeče už druhý den po injekci

mochenkaa
19. srp 2011

@tumik to aby tě nakazily 😉

tumik
19. srp 2011

@anabella_lee Jo, jsem zubařka, teď je jich ale víc 😎

anabella_lee
19. srp 2011

@kd23
@tumik Taky se mi o tom i zdá....člověk to nechce hrotit, nemyslet na to, ale nějak to nejde☹

mochenkaa
19. srp 2011

@alisi001 a furt žádné křeče? tak to je dobré znamení, ne?

mochenkaa
19. srp 2011

@anabella_lee @kd23 mě se zdál jen ten jeden sen jak jsem si dělala test a vyšli mi dvě čárky, ale byl to nějaký fikaný test, protože mi zrovna řekl, že to bude holka 😕

alisi001
19. srp 2011

@mochenkaa jak říkám co není může byt třeba se to dostaví k večeru fakt nevím ale dám vědět neboj

anabella_lee
19. srp 2011

@tumik Zubařka🙂 no asi se musí více hlídat zuby v těhu, aspoň mi to říkala zubařka, když mám už teď problémy s paradentozou☹ Tak asi proto k tobě tak často chodí.....ale zamrzí to no..i když to člověk přeje všem o to nejde, ale říká si, kdy se dočkám já...

anabella_lee
19. srp 2011

@mochenkaa Tak to byl fakt nějaký extra test, když věděl i pohladí 😀

mochenkaa
19. srp 2011

@alisi001 určitě, moc bych ti přála aby se nic nevhodného nedostavilo 😉 ale dostavily se // na tt