Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

bujanda
16. srp 2011

@alisi001 tak já si dělala jen klasický, od kamarádky mi byl doporučenej, ty kazetový prej nejsou nic moc, ale asi záleží na výrobci 😒

alisi001
16. srp 2011

@bujanda ted už to vím taky že stojí za prd slušně řečeno hlavně že jsem si jich obědnala 60 ks 😀

bujanda
16. srp 2011

@alisi001 😀 ještě že byly za 1 Kč

miky
16. srp 2011

já tenhle cyklus zkoušela také nějaké kazetové, ale byla to jiná značka než ta za 1 a ovulaci mi to ukázalo už 10 den cyklu a potom ještě asi pět dní následujících, akdyž mi to ukázalo ovulku tak brzy a teplota byla také pořád dole, tak jsem pro jistotu zkusila klasický proužek a na něm nebylo ani ducha. Takže já s kazetovými také moc dobrou zkušenost nemám.
Jinak já to tu teď balím, jdu pomáhat tchý'nce, mějte se a ne že toho nakecáte nějak moc. Kdo to má potom dočítat 😀 😀

alisi001
16. srp 2011

@bujanda právě ted už vím že si nikdy nic takového nekoupím sranda je že k tomu byli i těhu testy zdarma mám jich 20 ks a jestli se na ně dá spolehnout tak jak na ovu tak je to bomba 😀 😀

bujanda
16. srp 2011

@alisi001 ty jo, zkus je teď, třeba už tam budou // a je to bez starostí 😀

alisi001
16. srp 2011

@bujanda jak už jsem tu psala zkoušel ho i manžel a jemu to ovu ukázalo a mě nic 😀 tak jsou to prostě šmejdy 😠

alisi001
16. srp 2011

@bujanda zkoušela jsem to včera a byla tam jen jedna 😉 taky mě to napadlo 😀

bujanda
16. srp 2011

@alisi001 😀 škoda

hankamamka
16. srp 2011

vidím, že už sa tu začalo testovať, pekne, pekne 🙂

mochenkaa
16. srp 2011

tak dnes jsem si volala na tu lékárnu a jen mi jaksi zapomněli říct, že testy nejsou 😠 ani mě tak neštvou ty testy - kór když máte takovou zkušenost - ale že se neobtěžovali dát vědět 🙄

mochenkaa
16. srp 2011

@hankamamka a ty ako? přišla ms?

hankamamka
16. srp 2011

@mochenkaa zatiaľ nie! 🙂 tak čakám a neviem, čo so sebou od nervov 🙂

mochenkaa
16. srp 2011

@hankamamka tak doufejme že se neukáže 😉
jinak mě fakt regulérně hrabe - dnes se mi zdálo že jsem našla 2 čárky na testu - pošuk no 😅 😔 😀

hanulik88
16. srp 2011

@bujanda obávám se, že to u mě znamená jen příchod ms a nic jiného...ale skeptik budu až za nějakou dobu..snad 🙂

hankamamka
16. srp 2011

@mochenkaa aaaa, si si robila test? som myslela, že vydržíš 🙂 no ak sa niečo ukázalo už teraz, to je dobré znamenie, že? 🙂

mochenkaa
16. srp 2011

@hankamamka ne nedělala jsem si test, jen se mi to zdálo. což se mi teda zdá už moc 😔 😀

hankamamka
16. srp 2011

@mochenkaa aha, takto, tak to je dobré 🙂 haha, ale mne sa rovno sníva o deťoch, takže sa nemám čomu smiať 🙂 možno je to výzva a máš to skúsiť otestovať!

kd23
16. srp 2011

Ahoj holky, no já ráno v té práci fakt nic neudělám a nebo budu chodit o hodinu dřív 😀 . Moc vítám další nové snažilky, ale necpěte se pořád přede mně do tabulky !!! 😀 😀 😀 !!! Vždyť jsem pořád poslední 😀 😀 😀 😖 a já nechci být přeci poslední 🙂
Jinak jste mě holky pobavily s tou ochrankou - jsem se tady smála jak potrhlo 😎 😎 😎
S těma svatbama a rodinama je to fakt všude stejné 😒 . Já se doslechla, že se "konečně" bereme /po 7 letech/ a když jsme u tchánovců oznámili, že se bereme, tak vypadali, jakobyste jim řekli, že jim umřel pes.... ☹ S vybraným místem hostiny řekli, že to jsou mafiáni a že je to tam drahé...no fakt, všude je něco...

@mochenkaa Koukám,že máš taky dobré sny 🙂

S těma testama za korunku - já začnu testovat OVU cca 12DC tak vám budu dávat vědět, jestli fungují nebo ne... 🙂 Doufám, že budou. 🙂

K těm příznakům... Někde to bohužel bude psychika, ale nevím, jestli se takhle brzy všechny ty příznaky objeví. Upřímně u mě to bude tak, že budu mít OVU, večer mazlení a ráno půjdu hned zvracet 😅 😅 😅 Jsem prostě mimi maniak 😀 😀 😀 Asi bych taky měla dostat papíry na hlavu - nebo lépe - těhotenskou průkazku 🙂

alisi001
16. srp 2011

@kd23 třeba ti ty testy budou fungovat 😀 a neboj brzo posledni v tabulce nebudeš počítam s tim že za par dni skončím za tebou 😒

mochenkaa
16. srp 2011

@hankamamka @kd23 holky to je tragédie takové sny. Připadám si fakt jak duševně vyšinutá 😀 no, ale říkám si že první měsíc by to byl zázrak tak klídek a když nic tak aspoň budu mít možnost naučit se tu BT. 😎

jo a to sem si všimla, že jsem se buď osypala nebo se stala terčem útoku komárů - já, která má za léto max jednoho 😕
tu průkazku chcem všechny 🙂

kd23
16. srp 2011

Jinak jestli se vás bude tolik testovat v pondělí - tak to budu nervózní s váma 😅 A chci od vás všech poslat tyhle fotky !!! POVINNĚ !!! 😀 😀 😀 od každé !!! 😎 😎 😎

hankamamka
16. srp 2011

pondelok budu pretazene telefonne linky na gynekologie 🙂

mochenkaa
16. srp 2011

v tom mám výhodu 🙂 já už na gyndě budu 😀

kd23
16. srp 2011

@mochenkaa Jo ty myslíš tu preventivní prohlídku, když chceš dokotorovi oznámit, že byste se jako začali snažit a on tě prohlídne a bude si ťukat na čelo, že jsi asi panna Marie a divit se, jak jsi do toho vlítla 😀

mochenkaa
16. srp 2011

@kd23 nooo, tak nějak 😀 ale musíš uznat, že by to byla sranda

hankamamka
16. srp 2011

@mochenkaa haha, to by bolo dobré 🙂

anabella_lee
16. srp 2011

No taky bych se hodně divila kdyby po prvním měsíci snažení se to podařílo.....tomu až tak nevěřím.-(
Sice mě nějak pobolíva na vaječnících, ale to bude asi jen tím že jsem vysadila HA. Tak uvidíme kdy dorazí MS.....a jestli bude vůbec aspoň trošku pravidelná...

kd23
16. srp 2011

@anabella_lee Kdy jsi ji vysadila?(nepamatuju a nechce se mi to hledat v příspěvcích) Díky

bujanda
16. srp 2011

@anabella_lee ale někomu se to podařit může 🙂 my ten první měsíc jsem měla po vysazení spolu ani na ovu nebyli, takže nic a tenhle měsíc to bylo první snažení a když nedopadne, tak ta svatební noc za 14 dní to jistí 🙂