Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

kcvrcekz
3. zář 2011

@mihaji no teda krásný kočenky..🙂

kcvrcekz
3. zář 2011

@lucik1986 teda koukám na krásného bafíka....🙂 Ti pejsci jsou prostě úžasní..🙂

kcvrcekz
3. zář 2011

@joeyne Moooc držím pěstičky aby byly koleje tlustýýýýýa vydržely...🙂

kcvrcekz
3. zář 2011

@miky Ahojky, přidávám se k holkám a věřím, že je to jen trochu strachu z M strany...Určitě se vám to znovu podaří a vše bude v pořádku..Určitě i nová soupravička pomůže...Držím moooc pěstičky...🙂

yesu
3. zář 2011

@kcvrcekz Ahojky konečně sem našla nějakou snaživou Brňandu 🙂 My se s přítelem snažíme od června....

kd23
3. zář 2011

Ahoj holky. Nespíte? Já jsem zpět z Orloje, bylo to moc fajn, pěkné, krátké a hafo lidí ☹ I když jsem z Prahy, tak tyhle masovky moc nemusím... Teď jsem doma, piju vínku a stáhla jsem si Mamas & Papas, tak na to asi juknu, když jsem sama doma, snad nebudu mít depku. Jinak u rybníka to bylo moc fajn.... 🙂 Chytla jsem barvičku, když končí to léto. 🙂

helousek1
3. zář 2011

@ange_de_la_morte oni už jsou v pohodě, radši utečou, než abych o ně zakopla 🙂. Kupuje granule pytel 15 kg 😀

helousek1
3. zář 2011

@kd23 Jéé, my chceme taky na orloj. Asi půjdeme příští víkend. Dnes jsme měli vyhlídkový let nad Prahou, paráda 🙂.

kd23
3. zář 2011

@helousek1 Jo, bylo to fajn. Ještě na to půjdeme přespříští víkend s manželem. Je teď na služebce, tak mu to bylo líto, že jsem šla s kamarádkou.
@mochenkaa a @hopeful já mám příznaky kdykoliv si vzpomenu 🙂 hlavně po ránu je mi tak zvláštně od žaludku 🙂 Ale zatím nic víc 🙂

kd23
3. zář 2011

@helousek1 Ten orloj má být ještě 4 soboty po sobě a je do od 8 do 10 každou půl hodinu, trvá to přes 10 min. 🙂 Vyhlídkový let nad Prahou!!! To muselo být fajn. Měli jste nejlepší počasí! 🙂

baptisia
3. zář 2011

Ahojky,nějaké novinky? 😀

kd23
3. zář 2011

To byl ale blbej film... ☹ ☹ ☹ ☹ 😖 😖 😖 😢 😢 😢 Ještě že mě manža nevidí, jak bulím jak želva 😢 😢 😢 😢 Asi dopiju a půjdu to radši zapsat... ☹

kd23
3. zář 2011

JÁ CHCÍÍÍÍÍ MIMINKÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ 😉 😉 😉 😉 😉 😉 Dobrou krásnou noc, holky. Moc díky, ŽE TU JSTE!!! 🙂 A ŽE JSME TADY JEDNA PRO DRUHOU, VLASTNĚ VŠECHNY PRO KAŽDOU 🙂

joeyne
4. zář 2011

@kd23 Napsala jsi to krásně! 🙂 🙂 🙂 A miminko bude, neboj, všechny, co jsme tady se dočkáme! 😉 😉 😉

Ještě hodinu a půl a hurá z práce domů, do postele k manželovi a psíčkovi, oba mi to tam zahřívají. 😀 Nemá tady některá z vás taky Jacka Russella? 😉

alisi001
4. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 23 let .. 😀
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀

mishule12.................52DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2........................... 47DC
luci_inka.....................46DC
ninucha.......................42DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................37DC................................................................................................MARTINA 28 let
anabella_lee..............35DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia......................34DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................34DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................34DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
mautas11................... 33C (Calibrum babyplan)
makak32 .....................33DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
pajule ...........................32DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................31DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................31 DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
sarana.......................... 30DC (listovka)
kammka........................29 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
joeyne ..........................28 DC(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
martinan4 ................... 27DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 27DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu..............................26DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................25DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................25 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 24DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1.....................24DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 23DC
galigula .........................23DC
hopeful...........................23DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23.............................. .22DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac.........................21DC
melliss...........................20DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
veveruska0504.............19DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................18DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................18DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
pejullka............................18 DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................17DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................16DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................14DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................14 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................14 DC
alisi001..................... .....13DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa....................13DC (listovka a Calibrum Baby plan, kontryhel)......................GABČA 23 let
beta.m..............................9DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................9DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................9DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................9DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
hanulik88.................... ....7DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................7 DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................5DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ ..4DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........4 DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
tynka89.............................3DC................................................................................................KRISTÝNA 21 let

ange_de_la_morte
4. zář 2011

Dobré ráné všem holky, tak mi je dneska konečně po 3 dnech trošku líp a taky se teším že se dneska vrátí manžel ze služebky 🙂 a navíc ani nemusím vařit, protože jsem pozvaná k taťkovi a jeho přítelkyni na oběd 🙂

@hopeful: tak to by ty kočky asi dost rozmatlujem já jim míchám granule s konzervama nebo kapsičkama

alisi001
4. zář 2011

@ange_de_la_morte to se máš že je ti už líp ja jsem na tom pořad stejně bolest hlavy a blbě od žaludku ☹

ange_de_la_morte
4. zář 2011

@alisi001: tak ať je ti brzy zase dobře 🙂

dilemma
4. zář 2011

Dobree rano holky🙂 jak ste se vyspaly???🙂

To neni normalni s tema neaktivnima zenama s vysokym DC nektera to uz uzrcite nektera neco vi ne?:D zenyyy ja porad cekam ketar se k nam prida:D

kcvrcekz
4. zář 2011

@alisi001 Teeda aťi ti je líp..Nezkoušela jsi tak celkově na vše pít mateřídoušku?Mě to docela pomáhá... 😉

kcvrcekz
4. zář 2011

Dobré parné ránko holky...🙂 Jak jste se měli včera..🙂?

kcvrcekz
4. zář 2011

@yesu Ahojky..🙂 tak to jsem ráda, že tu taky jedna Brňanda..🙂 Jinak já už prášky neberu od prosince...tedy s tím, že jsme měli cca 3 měsíce se snažením pauzu...Ale teď už zase snaženíčko..🙂 z jaké jsi části?

dilemma
4. zář 2011

@kcvrcekz no my fajn odpoledne jsme byly u prababi a dedy na zahrade takze se malym vyradil ame to tak unavylo ze sme zalehla uz v 10 do postele.. no pro me to neni uz bo ja tak psoledni tyden chodim normelne spat sem porad unavena:( a co tyk si prozila vcerejsek a jak se tio dneska spalo?:D

mochenkaa
4. zář 2011

@alisi001 tys mě tím rozházením teplot nakazila 😀
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/mochenkaa/gr...

@kd23 kdyby to nebylo tak daleko tak bych ten orloj taky chtěla vidět. A neboj, miminko mít budem 😉
@ange_de_la_morte vaše kočky se mají uplně báječně 🙂 naše pouze suchary - spec. veterinární dieta, protože Medvěd má problém se žlučníkem - a jak já říkám, jeden za všechny, všichni za jednoho 😀

yesu
4. zář 2011

@kcvrcekz já z kohoutovic! já praašky neberu už skoro tři roky, protože sem měla nějaký zdravotní problémy, ale snažíme se od června....byla sme teď na dovči, tak sem se těšila, že si přivezem mimi odtam, ale dneska sem to dostala ☹

nemo1985
4. zář 2011

Ahojky holky dnes lehce druhý den špiním trošku.jsem 25DC. Jsem 9den po ovu. Možná zahnízdění? Mrchu byt měla mít až za týden. Jak dlouho se může lehce špinit? děkuji za odpovědi

verik19
4. zář 2011

Dobré ráno holky,tak včera se narodil známým syn Honzíček 🙂 Místo abych měla radost,že vše proběhlo v pořádku tak jsem z toho smutná. ☹ JÁ CHCI TAKY MIMINKO!!!!!!!!! Prostě se ve mě ty emoce perou 😒
Holky kdy si mám tak zkusit udělat TT?Nechci být zklamaná když ho budu dělat dřív.
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/verik19/graf...
Moc děkuju a přeju Vám všem krásnou slunečnou neděli. 🙂

mochenkaa
4. zář 2011

@verik19 krásný graf 🙂 já osobně bych tt dělala nejdřív za 3-4 dny abys byla 10-11 DPO, ale s tím, že je furt ještě dost brzo 😉

gerynka
4. zář 2011

Ahoj holky, doufám že nevádí že se k vám přidávám. Včera a dneska jsem si dělala těhu testíky a vypadá to že je tam slabonká čárka (foto je v mém albu, je to tam o dost světlejší než ve skutečnosti, rozbil se mi foťák, tak jsem to jen oskenovala). Co myslíte???