Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

lucik1986
23. srp 2011

@alisi001 budu se těšit ráno na pozitivní zprávy 🙂

makak32
23. srp 2011

Holky dobrou a zase zítra 🙂

meea
23. srp 2011

ahoj...tak ja som tu pisala pred par dnami....ale ta mrcha prisla a dokonca opar dni skor...a teraz len chodim do chladnicky a jem vsetko a mam pocit, ze ta salama bola pokazena

hopeful
23. srp 2011

@alisi001 Ahoj, doufam, ze neva, kdyz se pridam... je mi 30let 11DC - jestli se pocita i ten prvni den jako 1 🙂 Beru kyselinu listovou

Snazit o nase prvni jsme se zacali tenhle mesic. Zvlastni je, ze jsme se dneska shodli na tom, ze to urcite nevyjde a zaujali jsme negativisticky postoj. No jsme my normalni?

Rikam si, ze prvnich pul roku bychom tomu meli nechat volny prubeh a ne se hned zabyvat ovulaci (ve snaze osalit tim stres a nervy, ktere udajne znesnadnuje sanci na uspech), ale samozrejme jedine, co delam je, ze brouzdam netem a snazim se najit recept na "Tehotna snadno a rychle". Takze misto abych si uzivala, ze muj nastavajici (bereme se v zari) chce byt konecne tatinek (jsme spolu sedm let), pocitam dny a pomalu ho budim ze spani.
A jako @makak32 se neustale pozoruji a Googluju rane priznaky tehotenstvi. Cekam, ze najdu nejakou uzasnou stranku, ktera mi den po snazeni oznami neco jako: "Pokud jste se dneska rano probudila a nechtelo se vam vstavat, gratulujeme, vcera jste 100% otehotnela."

A ted jsem ke vsemu objevila Modreho Konika a tuhle diskusi. To uz asi ani neusnu - budu premyslet o tom, ze bych mela zacit merit teplotu a nakoupit ovu testy. 😉

Drzim palce vsem kdo touzi a doufaji.

meea
23. srp 2011

@hopeful 🙂 tak Vám budem držať silno všetky prsty, nech sa Vám zadarí 🙂... A to už som si myslela, že tu je o 9tej záverečná. Tak teda vitaj medzi nami snažilkami

meea
23. srp 2011

@alisi001 a vidím, že ma máš v tabuľke s otáznikmi a teda som 3.deň ak sa prvý už počíta (normálne to malo prísť až dnes ale mrcha sa poponáhľala)

baibies
autor
23. srp 2011

Ahoj holky, docela jste se v tom psaní rozjely, u nás žádná změna, snažení odloženo po MS, takže už se jí nemůžu dočkat... Do toho zřejmě budeme kupovat řadovku, takže ono to snad uteče.. a nebojte nejste v tom samy.. jestli to nevyjde, tak mi z toho už asi taky hrábne...

Tak Vám zase držím pěstičky!

helousek1
23. srp 2011

@hopeful ahojky, no já si myslím, že nic ošálit nejde 🙂. Já sleduji ovulaci od začátku a prd z toho, 10.9. máme výročí rok od začátku snažení. Držím palce ať Vám to jde rychle 🙂.

hopeful
23. srp 2011

@helousek1 - ja vim, beru svuj prispevek s nadsazkou. Prijde mi, ze pravdepodobnost otehotneni je zalozena na zakonu schvalnosti. Kdo nechce, tak do toho vlitne ani nevi jak, a kdo chce strasne moc, tomu to jako na potvoru nejde. 🙄

Kdyz jsem nekdy pred sesti lety zapomnela prasek a pak jsem se strachovala, jestli nejsem v tom, protoze pritel se na to tehdy jeste necitil, hlavou mi proletlo: "ted si preju, abych nebyla - vsadim se, ze az prijde doba, ze chtit budu, tak to nepujde." Jedine, co mi nahrava je fakt, ze sazky nevyhravam. 🙂

No, mam dobre myslenkove pochody na to, ze se snazime ani ne tyden.

S nastavajicim neustale resime pravdepodobnost (a hlavne nepravdepodobnost) rychleho poceti, ale asi je tezke si to jen tak uzivat a nechat tomu volny pribeh, kdyz se do toho clovek "vrhne" pote, co leta cekal na "spravne podminky / zazemi" atd. Je to (samozrejme to nelze srovnavat doslova), jako kdyz dva roky chodite kolem vykladni skrine s drahyma botama a po tom roce se rozhodnete, ze ted nastal ten cas, kdy bez nich uz nemuzete zit, prijdete tam a oni maji tyden dovolenou. Fakt, ze jste bez nich byly dva roky jde razem stranou a tyden se stava neprekonatelnym obdobim, kdy clovek nemysli na nic jineho.

baptisia
23. srp 2011

Tééda tady to žije a já ani nestíhám číst.....u nás též nic nového a asi z toho tento měsíc nic nebude,jelikož mi dr napsala silná antibiotika....no věřily by jste tomu,že může být stafilokok a podobný hnusy na ksiftě?Já teda ne a mám je tam 😢 a ani na sluníčko nasmím..chjo 😖

mihaji
24. srp 2011

Dobré ráno děvčata, tedy v téhle diskuzi se toho napovídá opravdu hodně 🙂 . U nás to tenhle měsíc asi opravdu nedopadne. Včera v noci proběhl pokus i přes manželovu rýmu a neúnosné vedro a skončilo to fiaskem a mojí "depresí", takže jsem se smířila s tím, že tento měsíc z toho asi nic nebude. Tak nebudu tlačit na pilu, ale je to těžké nemyslet na to. Nicméně jsem si včera koupila baterku do teploměru a dnes ráno začala s měřením bazální teploty, tak jsem zvědavá, co mi to měření "poví".

alisi001
24. srp 2011

@hopeful ahoj vítej ještě poprosím o jméno

alisi001
24. srp 2011

mishule12.................. 41DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2............................ 36 DC
luci_inka......................35DC
zandi78........................33 DC
mochenkaa.................31 DC (listovka a Calibrum Baby plan).......................................GABČA 23 let
ninucha........................31 DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
hanulik88.................... 28DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
esila..............................27DC (listovka)
leni84.......................... 27DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
karkulka_17............... 26 DC
tumik.............................26 DC................................................................................................MARTINA 28 let
dilemma ......................25 DC.................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let
anabella_lee...............24DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia..................... 23DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................23 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11................... 22C (Calibrum babyplan)
makak32 ....................22 DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................21 DC.................................................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ 21DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
pajulevrtule .................21DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................20 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
sarana.......................... 19 DC (listovka)
martinan4 ................... 16 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 16 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................15 DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................15DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................14 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 13 DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
peela ............................ 12 DC
galigula .........................12DC
helousek1......................12DC
kd23............................... .11 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
hopeful............................11 DC(listovka)...............................................................................................30 let
sarinkac..........................10DC
veveruska0504..............9DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................7DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................7DC(listovka)
carrynka..........................6DC ( listovka )..........................................................................KAROLÍNA 27 let
hankamamka................5 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
bujanda..........................5 DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................3 DC (listovka).................... ILONA 28 let
meea................................3 DC
alisi001..................... ..... DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
angels_woman....... ...?? DC

veveruska0504
24. srp 2011

@miky teď ráno si čtu příspěvky, které jsem včera nestihla a už před tím jsem si přečetla tvůj fotoblok a brečela jsem o duši a přitom držela naší Bellinku a u toho děkovala bohu, že je zdrava, že je šťastná, stejně jako já jsem, že jí mám a že je, jaká je ( jinak od narození nejhodnější dítě, co jsem kdy viděla, spí od narození celou noc a jaksi neumí moc brečet a vztekat se 😅 ), prostě miláček.

Holky, nic proti, ale to je taky jeden z důvodů, proč chceme s mužíčkem dvě děti. Jedno je podle mě málo a je o strach. Dvě jsou akorát.
Toto rozhodnutí nás utvrdilo díky té aféře s tou Aničkou Janatkovou z Prahy, byla to jejich jediná dcera. Taky kvůli tomu, že můj spolužák umřel v Sofii, v Bulharsku, zřítil se sním balkón, bylo to ve zprávách. Neumíte si představit zoufalství rodičů, kteří milovali a vychovali syna, který měl nějaké své problémy, ale dostal se z toho, našel smysl života v tom, že chce pomáhat druhým, což taky pro různé nadace dělal a konec. Mají ještě naději na hezký život, protože mají ještě staršího syna.

Vím že je to smutné téma, ale je to bohužel realita. Podle mě není nic horšího, než pochovat vlastní dítě a ztratit smysl života a horší pohled, jak pohled na dva zoufalé rodiče jsem taky neviděla.

A to nemluvím o mé panice, když byla Bellinka ještě hoooodně malička, jak jsem jí šmírovala u postýlky, protože mám pár známých co jim miminka umřala na SIDS. Peklo. Bella si v klidu chrní a já prožívala paniku jako hrom 😅 . Naštěstí je vše jak má ;být a my se usilovně snažíme o druhé bábo, ať si má s kým hrát. Stejně, ve dvou se vše táhne lépe a platí to i u dětí ne???

anabella_lee
24. srp 2011

@mihaji @lucik1986 No jak je unaven z práce, a ještě k tomu nemocný tak to je problém chtítí se snažit🙂 Včera jsem s manželem mluvila, že jak to teda vidí, jestli chce nebo ne, že pokud jo tak je třeba na tom zapracovat, je fakt že sex podle kalendáře je na nic, ale jak jinak to udělat že🙂 Nejlepší by to bylo obden, ale to mu příjde mooooooc často. Tak uvidíme další měsíc, nebudu na něj tlačit a ani říkat kdy by to bylo nejlepší a uvidím jestli se začne zajímat či ne, no když ne tak budu muset udělat útok 😀

alisi001
24. srp 2011

dobré ránko tak hlásím že MS je na 100% u mě takže testovat nemá cenu ☹ jen ten GRAF JE DIVNEJhttp://www.womenzone.cz/uzivatelka/alisi001/gra... a jak koukam tak jsem se nedopsala do tabulkyn 😀

ninucha
24. srp 2011

krásné středeční ráno 🙂

makak32
24. srp 2011

Dobré ráno všem 🙂 taky vítám nově příchozí.

anabella_lee
24. srp 2011

Přeji krásné ráno🙂

mihaji
24. srp 2011

@anabella_lee No, já právě taky nějak nevím, jak nejlépe na to. Chápu, že to na povel nejde, jenže naše frekvence bohužel není taková, jakou bych si představovala. Ano, pokud bychom měli sex 3x do týdne, tak nemusím řešit nějaké plodné neplodné dny, ale když je to tak, jak to je, nevím jaký jiný způsob zvolit. Manžel je buď unavený, nebo nemá náladu atd. atd. Vždycky jsem myslela, že tohle je spíš problém žen, ale u nás je to nějak naopak. A pak se snažte o miminko a neplánujte to.........teď babo (baby) raď (te) 😀 😒.

makak32
24. srp 2011

Tak já hlásím domácí nebavku, takže snaženíčko odloženo na měsíc září 😒 a to máme příští týden výročí, moc príma ...

mihaji
24. srp 2011

@makak32 Ten srpen je nějakej začarovanej 😒 . Nicméně "nebavka" je fakt dobrý výraz. Tak ať máte brzy zase "bavku" 😉 😀 . Snad nejde o nic vážného....

bujanda
24. srp 2011

Dobré ráno holky 🙂

bujanda
24. srp 2011

@alisi001 tak to mě mrzí 😠

veveruska0504
24. srp 2011

@mihaji ty jo to je těžký, chápu jak tebe, tak tvého manžu, jaké má asi rozpoložení.

Asi bych šla na to radikálně, buď někam odjet, nebo se snažit, tak, že by měl hezké klidné večeře, prádélko, atmoška, né pořád, ale tak 1 až 2 do týdne. Dávat mu najevo, jak chápete, že dře a je unavený, ale je tu něco, co hold ještě musí zvládnout 😀 . Pokud vytrváš, ale i přes to se kvůli bábu chytnete, tak věřím, že blbě se bude cítit manža, protože ty pro něj děláš co mu na očích uvidíš, ale ty chceš, aby i on udělal to, co má. Pak od tebe bude mít tak na půl klid 😀 😀 😀

alisi001
24. srp 2011

@bujanda no jsem na jedno stranu rada že se rozjela a nemusím na další vyvolávačku 😉 manža už se zase těší na snaženíčko 😀

@makak32 neboj ono mu to nedá 😉 mi se včera taky trošku pohádali ale to je tím teplem člověk je unavenej a nic se mu nechce 😀

veveruska0504
24. srp 2011

@makak32 I prd velebnosti, odložte ty bavky a nebavky na období těhu, teď se to nehodí a je každý den vzácný 😀 😀 😀 . V těhu mějte nebavku klidně celé těhu 😀

mihaji
24. srp 2011

@veveruska0504 No budu na to muset jít asi jinak....ono je to právě docela ztížené i tím směnováním. Hlavně, když se zrovna trefí s odpolední, jako teď. 😒 Škoda, že ti chlapi nemůžou pořád, já se vždycky nějak dokážu naladit, i když by se mi třeba nechtělo, ale u nich je ten "výkon" jaksi podmíněn. 😒

veveruska0504
24. srp 2011

@mihaji Drahá my ženy máme ještě jednu fajn vlastnost a to je tvrdohlavost, či umíněnost 😀 😀 😀 .
Vydrž a bojuj, za ten boj to stojí 😎

mihaji
24. srp 2011

@veveruska0504 No to každopádně, ale byla bych taky ráda, kdyby si to trochu užíval a neměl právě pocit, že musí. Jinak tvrdohlavá to já jsem někdy až moc 😀