Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

stares
30. srp 2011

Ahoj holky🙂, dlouho jsem tady nebyla a koukám, co tu je novinek. Všem těhotným gratuluji a nám ostatním držím pěsti ať také rychle dopadne. Já pokračuji v měření BT a nyní jsem takto: http://www.womenzone.cz/uzivatelka/stares/grafy...
Stále se mě drží již třetí den teplota poměrně nízko a né a né se zvýšit. Tak nevím, kde se ta ovulka lajdá🙂, co myslíte? pěkný den.

kd23
30. srp 2011

@stares Mně se to u tebe ukazuje jen do 18.8. ☹ tak nevím.

mochenkaa
30. srp 2011

@kd23 já mám sice ještě čas, ale ode dneška už nic nenecháme na náhodě 😀 , každopádně je pozitivní že tě začal bolet podbřišek, třeba už se blíská na lepší časy
@kammka tak to jste měli super

kd23
30. srp 2011

No holky, kdepak jste? 🙂 Jdu si udělat kafíčko. Tady v Praze studený vítr a teplota nic moc ☹

ili08
30. srp 2011

@mochenkaa a co ten doktor?už jsi u něj byla?

martinan4
30. srp 2011

@kammka Nepřející určitě neni, ale řekněme že upřednostňuje kariéru před vším 🙂 Navíc jí otěhotnělo už dost holek ve druhém týmu, tak musí pořád hledat náhrady 🙂

mochenkaa
30. srp 2011

@ili08 zatím se odhodlávám tam zavolat. ale zítra už musím 😅

hankamamka
30. srp 2011

@kd23 Stále lepšie, ako tie horúčavy, nie? Ale cez víkend má byť pekne!

kd23
30. srp 2011

@hankamamka Jo to je pravda ☹ Ale já jsem ke všemu o víkendu sama doma, manža bude pracovně mimo ČR ☹ tak ani nikam nevyrazíme a k našim se mi samotné nechce.... ☹ Ale i tak nějaký plán vymyslím, když teda bude pěkně 🙂

hankamamka
30. srp 2011

@kd23 musíš vymyslieť niečo, čo manžel nerobí rád ... ale ty áno ... a užiť si to aj tak 🙂

kd23
30. srp 2011

@hankamamka BUDU UKLIZET 😀 (budem upratovať) 😎

hankamamka
30. srp 2011

@kd23 haha no, tak tak som to zasa nemyslela 🙂

hankamamka
30. srp 2011

@kd23 a čo tvoja ovu? kedy budeš robiť test?

mochenkaa
30. srp 2011

@kd23 to děláš ráda a manžel ne? ho chápu 😀

kd23
30. srp 2011

@hankamamka Už 6 OVU testů bylo negativních. ☹ Dnes jsem 17DC a budu dělat 7.test, snad bude už konečně pozitivní... Trošku mě popolívá levý vaječník, ale bojím se, že to mám vsugerované ☹ Drž palce. 🙂 Díky

kd23
30. srp 2011

@mochenkaa No to bylo první co mě napadlo, jinak máme stejné nebo hodně podobné koníčky 🙂 A většinu volného času trávíme jedině spolu, nepatříme třeba mezi páry, které tráví volný čas a dovolené odděleně. Takže když jsem sama, tak uklízím 🙂 Udělám generální úklid 🙂

mochenkaa
30. srp 2011

@kd23 tak já jak kdy, někdy chci mít na úklid svůj klid, ale z toho uklízíme spolu - on si o to víc pak váží toho pořádku 😀
já se v té práci unudím a dopadá to tak že čumím po dětských postýlkách a těhotenském oblečení - blbec noo

kd23
30. srp 2011

@mochenkaa Tak to jsme na tom stejně. 🙂 Já už mám vybraný kočárek 😀 Už jsem přečetla deníčky na Emiminu, (závistivě) skoukla mimi alba... Jinak mi to pro diskuze moc nevyhovuje, je to tam takový jiný... 🙂 MODRY KONIK je prostě nejlepší. 🙂

mochenkaa
30. srp 2011

@kd23 tak já se držím jen tady. aktuálně se bavím tím, že hledám malou postýlku - košík, fakt jen na chvilku do ložnice 😀 😅

kd23
30. srp 2011

@mochenkaa Hlavně aby to mělo kolečka 🙂, my už to máme taky vymyšlené 🙂. Já se tak těším na to zařizování 🙂 🙂 🙂, ale dokud nebudu v ruce držet průkazku, tak nic, jen pokukování 🙂

hankamamka
30. srp 2011

@kd23 držím palce a informuj ... ja skusím zajtra!

kd23
30. srp 2011

@hankamamka DÍKY. No ty jsi 11DC - to já dělala první test 🙂 Tak ti budu zítra držet palce !!!

hankamamka
30. srp 2011

@kd23 haha, aj ja mam kočík vybratý pffffffffffffff

mochenkaa
30. srp 2011

@hankamamka @kd23 jste mě uklidnily. Já si připadám jak pošuk že už se dívám, a jak sleduju tak jsem ještě uplně normální 😀

kd23
30. srp 2011

@hankamamka A jaký máte vybraný? Já zatím Bebecar Stylo AT, ale ještě se to může změnit. Ještě jsem si žádné nezkoušela... je mi to trapné zkoušet je, když nemám bříško ☹, takže zatím jenom pokukuji po netu a venku co potkávám. 🙂 Tady se mi líbí, že je to klasický houpák, pérák a má natáčecí přední kolečka. Jediné, co se mi u něj nelíbí je variatna sporťáku ☹ Co vy, holky? 🙂

hopeful
30. srp 2011

@alisi001 - dort nakonec nevypadal az tak hrozne, ale ze vsech, ktere jsem kdy udelala, byl asi jeden z nejnevzhlednejsich. Odvezla jsem ho ke snedeni driv nez dorazila Tva vyzva. Tak priste. Ale mam vyfoceny vysledek svoji manufakturky, kdyz jsem pekla tchyni na jednu akci. Az se mi podari to dostat z fotaku, poslu 🙂

@kd23 Ja bych si to s temi testy zase tolik nebrala. Chtela jsem si nejake objednat a cetla jsem si nejake recenze (zodpovedne vyberove rizeni) - zacala jsem od nejdrazsich vyrobku (Clearblue) - v Anglii maji i takovy pristroj, do ktereho se kupuji testovaci tycinky a samo Ti to pocita kde co a ukazuje ti to jak nejvyssi pravdepodobnost, tak to, ze se k ni blizis - udavaji tam, ze behem dvou mesicu se tak pravdepodobnost otehotneni zvysi o 89% ( 😲 ) - jako vzdy se moc rozepisuju. Zkratka a dobre, byla jsem prekvapena, jak v recenzich jak tohoto pristroje tak ostatnich normalnich ovulacnich testu - obyc i digi - hodne uzivatelek napsalo, ze se jim ovulace nebo plodne obdobi nikdy neukazaly a pritom jsou ted tehotne. Mozna, ze dneska tolik lidi spoleha na testy a ruzne pocitani, ze uplne zapomene mit sex. Navic je to urcite trochu rana na psychiku - cloveku se do niceho nechce, kdyz si rika, ze nemel carku nebo 🙂 na testu, takze je sance nulova. Netvrdim, ze je to urcite pravda (treba v opacnem pripade by me to rozhodne povzbudilo), ale neco na tom urcite je. Musime pockat, az nam to @ili08 potvrdi v praxi! Tak do toho!

Ja jsem zatim zadny test nezkousela, snazime se teprve prvni mesic, tak jsem tomu nechala volny prubeh, ale pristi mesic si asi take nejake poridim - tedy, snazim se svemu telu vsugerovat, ze se nam to povedlo hned napoprve, ale zadnou kovovou pachut, o ktere se tady mluvilo, zatim nemam, tak budu asi dneska k veceri cucat lzicku.

V zari se vdavam, tak si rikam, ze na zaklade zakonu schvalnosti by nam to mohlo vyjit - tedy, ze bych svuj snatek nemohla ani nezapit a jeste musela letet v prvnich par tydnech pripadneho tehotenstvi. No uvidime. V tabulce jsem zatim na bodu mrazu. 🙂

A kdyz uz jsme u tabulky, drzim palce tehotnym, at se vsechno podari a nemame zadna dalsi dramata... ☹

hankamamka
30. srp 2011

@kd23 Ja som vybrala ten Stokke :D Aj som sa na neho bola pozrieť v obchode, hahaha

hopeful
30. srp 2011

@kd23 @hankamamka - ja jsem zase fascinovana autosedackama (zatim spis nez kocarkama) - je to sice uplna blbost, ale nejak me pohled na ne uklidnuje.
Jinak Tvuj vybrany kocarek me ohromil tim, ze je houpaci, ja myslela, ze to se snad uz nedela - takove ty stare klasicke byly super.

kd23
30. srp 2011

@hopeful Pobavila jsi mě s tou lžičkou 😀 Autosedačka je super!!! Každý máme nějakou úchylku 😀
Jojo, ty staré klasické já sbírám, proto se držím péráků a houpáků 🙂 Mám jich 17, ale mám už STOP stav ☹

ili08
30. srp 2011

@mochenkaa tak se odhodlej a volej 🙂