Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

elvis12
5. zář 2011

@markitka já chci už strašně dlouho, pořád nebyl ten správný partner. Pak byl partner, ale nechtěl o tom ani slyšet a pak jednu krásnou neděli si ke mě lehnul a řek, že je čas... jsem strašně ráda, že jsem ho nijak nenutila a mám ten krásný pocit, že po mimi toužíme oba... A pak jsem samozřejmě začla hned hrotit a nejradši bych pracovala pořád 😀 mám na to od tý doby strašnou chut pořád 🤐
@mochenkaa přesně! Je to super pocit když to konečně řekne 🙂

mochenkaa
5. zář 2011

@markitka určitě 🙂 jinak jak ti doktorka říkala že na neplodnost se někdy napíšou na 3m HA a pak to jde líp asi funguje, protože mamka tak se mnou otěhotněla po 2letech

@anabella_lee @mihaji takové zprávy nečtu už ze zásady. Vždycky se hrozně naštvu a obrečím to mimčo, takže pro zachování rozumu to už nedělám

hopeful
5. zář 2011

Dobre rano!
Mam toho dneska hodne - same veci, ktere ani kvulik Konikovi nemuzu odlozit, takze nedocitam - jen od tabulky dal. Teda, tabulka je kapitola sama pro sebe - jak to, ze se nam nikdo nepridal s || ?
Ja jsem se dneska probudila nedoufajic, takze to zitra taky moc nevidim. Ani test zitra placat nebudu, uz muzu rovnou pockat na MS. 😒 Ale alespon jsem si zkusila reakce meho draheho - bude super nastavajici tatinek. 🙂

Jeste zpet o nekolik (asi desitek) stranek - @kcvrcekz - at se doma atmosfera udrzi! Mam radost, ze se blyska na lepsi casy.

Jmena pro deti jeste vybrana nemame. Chceme ale takova, aby byla pouzitelna jak v cestine, tak v anglictine (skoromanzel je Anglican) - bez hacku a carek. Pro holku se nam libi Natalie a Alice a pro kluka nevime. Nejspis budeme mit dve krestni jmena - musime take soupnout nejake rodinne.

mihaji
5. zář 2011

@mochenkaa Já se těm zprávám taky snažím vyhnout (i co se týká týrání zvířat), ale ne vždy se to zadaří. Třeba včera jsem to taky vyslechla nechtěně, když manžel koukal na zprávy. 😒

markitka
5. zář 2011

@elvis12 My jsme hlavně čekali až dostuduju..po prvním sexíku mi manžel řekl těhule 🙂 bylo to hezké, ale pochybuju, že jsem..že já bych měla to štěstí...SNAD 😀 Taky bych pracovala pořád, jsem zklamaná, když to není..ale je jasné, že není každý den posvícení 🙂 teda asp. u nás..

kcvrcekz
5. zář 2011

@hankamamka No tak to znám moc dobře....Taky jsem brečela, že zrvna ten den to nešlo a vypadalo to, že mám ovu...Minulý ciklus jsme měli dost krizi takže v době ovu jsme se docela hádali, takže nic....A předtím jsem brečela i když jsem dostala měsíčky...Prostě mi to přišlo líto...Takže tě opravdu chápu a vím co cítíš...Já se utěšuju tím, že prostě to má přijít, dřív nebo později a tím jak si musíme počkat se nám pak narodí naprosto spokojené a krásné miminko...Ono to někdy prostě je dobré počkat si...🙂

mochenkaa
5. zář 2011

@mihaji u nás se naštěstí nikdo na zprávy nedívá, jen na netu si přečtem noviny a to si můžeš vybrat co číst 🙂
@hankamamka s tou ovu v nejméně vhodnou dobu uplně vím co myslíš. Já ji teda podle teplot nemám prokázanou, ale beztak bude zítra 😎 M má mezi dvěma 12ti hodinovýma nočníma 😠 😀

hankamamka
5. zář 2011

skusene dievcata, ked mam takyto graf tak ovu je dnes?

http://www.womenzone.cz/uzivatelka/hankamamka/g...

kcvrcekz
5. zář 2011

@hopeful Děkuji moc no snad to vydrží..🙂

elvis12
5. zář 2011

@markitka u nás taky není posvícení 😀 přítel má fyzicky náročnou práci, tak kolikrát nemá náladu, jak je unavenej. Ale co, říkám si, že jednou za dva až tři dny to musí stačit... nemůžu tu ovu minout, i kdybych chtěla 😀 akorát by mě zajímalo, jestli vůbec nějaká ovu bude... nebo je... Věřím, že jo...

markitka
5. zář 2011

@elvis12 To známe..manža dělá ve strojírenství, přiletí domů z práce a maká s tátou na pergole - dělají krb atd. V 7h to zabalej, požvaní a pak se třeba nechce nebo není nálada..teď byla několik dní pauza, ale slíbil, že se začneme zase snažit 😀

kd23
5. zář 2011

Teda holky, já zírám, jak to tady mám s některýma hrozně společný. Taky jsem čekala na to, až manžel bude připravený, nechtěla jsem ho nikam tlačit a když pak řekl, že UŽ. Byla jsem šťastná jak blecha počítala dny, kdy doberu poslední HA 🙂 Listovka je pro mě ranní rituál - pro mimi fakt vše. Jo první snažení... několikrát takový zvláštní pocit, třeba... že by...už... možná... 🙂 Je to krásný pocit, ale je to i zklamání, když to nevyjde... Jsem fakt ráda, že tu jste. Je těžké se někomu svěřit, když to neprožívá také 🙂

markitka
5. zář 2011

@kd23 Ve všem souhlasím 🙂 Zatím jsem to řekla jen blízkým kamarádkám, ale to zas není tak ono jako tady, kde to všechny prožíváme společně..jedna kamarádka v červenci potratila, druhá čeká na svatbu a třetí je sice vdaná, ale zatím nevysazuje. Nejlepší kámoška už dvě děti má, povídáme o tom, ale tady je to prostě jiné 😉

mihaji
5. zář 2011

@kd23 U nás to začínalo opačně. Nynější manžel chtěl už dřív, ale já ne před svatbou a celkově jsem se na to nějak necítila. Po svatbě se to úplně zlomilo a už jsme se tomu vůbec nebránila, no a teď si čím dál víc přeju, aby to vyšlo. Musela jsem úplně přestat řešit, jak to zvládneme finančně apod., protože jinak bychom dítko neměli asi nikdy. To byl pro mě velký strašák, to se přiznám.

mochenkaa
5. zář 2011

@hankamamka bývala bych ti řekla že se to k ovu blíží, ale když se podíváš na můj graf tak mi to skáče jen o něco míň než Alisi, takže nejsem vhodná osoba na určení ovu 😀

markitka
5. zář 2011

@mihaji ano, o financích jsem taky hodně uvažovala..nový plat je o hooodně lepší, tak jsem váhala, zda do toho jít..ale jak říkáš, mimi bych neměla nikdy, kdybych řešila finance..

mihaji
5. zář 2011

@markitka My vyděláváme zhruba stejně a když si vezmu, že zůstanu na mateřské a budu odkázána na plat manžela, jímá mě hrůza. Ale zvládli to jiní, tak to budeme muset taky nějak zvládnout.

markitka
5. zář 2011

Přesně tak, mám to stejné...peníze nemohou být důležitější než rodina a mimi 🙂 Potřeba sice jsou, ale nejsou na 1. místě...

kcvrcekz
5. zář 2011

@markitka No doufám, že to bude co nejdřív u obou...🙂

markitka
5. zář 2011

@kcvrcekz Určitě bude....🙂

markitka
5. zář 2011

Od kamarádky jsem dostala štus čsp. Betynka..asi začnu pomalu pročítat, ať jsem o něco chytřejší 🙂

kd23
5. zář 2011

Teda teď mě tak napadlo, jak tady sedím v práci... že si možná za týden v pondělí udělám těhotenský test a budou na něm možná //..... ? To je holky hrozně zvláštní pocit.... Za týden??? To je síla 🙂 🙂 🙂 Vůbec nevím, jak budu reagovat... snad budu ještě rozespalá a nebudu bulet jak želvik 🙂

markitka
5. zář 2011

@kd23 Budeš mít radost, skákat a radovat se jak malá holka 😀 😀 😀

alisi001
5. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 23 let .. 😀
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀

mishule12.................53DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
ninucha.......................43DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................38DC................................................................................................MARTINA 28 let
michala82...................35DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................35DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
makak32 .....................34DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
pajule ...........................33DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................32DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................32DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
sarana.......................... 31DC (listovka)
kammka........................30 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
joeyne ..........................29 DC(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
martinan4 ................... 28DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 28DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu..............................27DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................26DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................26 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 25DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1.....................25DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 24DC
galigula .........................24DC
hopeful...........................24DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23.............................. .23DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac.........................22DC
melliss...........................21DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
veveruska0504.............20DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................19DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................19DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
pejullka............................19 DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................18DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................17DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................15DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................15 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................15 DC
alisi001..................... .....14DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa....................14DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let
markitka ..........................13 DC.............................................................................................MARKÉTA 27 let
elvis12 .............................11 DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................10DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................10DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................10DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................10DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lovelylady...........................9DC...............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....8DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................8 DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................6DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ ..5DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........5DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
tynka89.............................4DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................2DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia...........................1DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let

elvis12
5. zář 2011

@markitka
@kd23 taky uplně souhlasím!Já jsem v podstatě na tu novinu sama.Nejlepší kamarádka mi týden před mojí novinou odletěla na rok a půl do ameriky a pak mám nejbližší kamrády kluky. Ty to neprožívají vůbec 😀 takže to ví akorat ta v americe, ale je moc daleko na to, abychom to mohly pořádně probrat. Ještě že existuje skype, jinak bych byla v haji 🙂 pak to ví segra. Ta je bohužel čerstvě po rozchodu po 4 letech, takže je to takový na prd ☹ Budu první v našem okolí, kdo do toho praští. Takže nikdo moc ty pocity nechape... Nemám s kym o tom mluvit. Peníze jsme takypořád řešili. Musím přiznat, že mě to občasstraší, ale říkám si, že to zvládlo tolik lidí, tak my taky...

markitka
5. zář 2011

@elvis12 Aspoň budeš mít prvenství 😀 😀 😀 😀 Neohlížet se na nikoho a na nic 🙂

markitka
5. zář 2011

Všechno zvládneme 🙂 Prozatím se loučím, za chvíli jedu do práce..Mějte se hezky a těším se na počteníčko 😀

elvis12
5. zář 2011

@markitka jj, tohle prvenství si ráda užiju 🙂 akorat mi tady chybí ta moje Terezka, co odjela. Bylo by super jít s ní na kafe a celý to s ni probrat... No, holt budu řešit po telefonu 😀 Ty si děláš ovu testy,nebo něco?

markitka
5. zář 2011

@elvis12 To se nedá nic dělat..máš tady nás 🙂 Já nedělám nic, ale chci si asp. koupit listovku...

mihaji
5. zář 2011

HOlky, nezdá se vám, že je dneska nějaký divný počasí? Mně přijde teplota docela v poho, ale teď při obědě mě chytly takový návaly horka, jako by bylo 35 stupňů. Jestli je nějakej divnej tlak nebo co. 😒