Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

alisi001
10. srp 2011

@miky taky si myslím 😢 pokud se nám zadaří a nezačne se mnou něco dělat tak si najdu jiného dr . nechápu proč nás třeba ještě neposlal na genetiku tvrdil mi že tam posílá až po 3 potratu 😠 což je taky nesmysl

ili08
10. srp 2011

@bujanda počasí je jediné co neovlivníš ale určitě si to užiješ,my to měli taky všelijaké ale naštěstí ¨začalo pršet až jsme končili focení 🙂
Jinak jsem holky začala taky brát tu listovku...

bujanda
10. srp 2011

@ili08 já zatím beru tedy ten calibrum baby plan - má to obsahovat kromě listovky i jiné vitamíny, tak uvidíme..

kd23
10. srp 2011

@ili08 - Super za listovku - zítra ti to dopíšeme do tabulky 🙂. Mně ji doktor doporučil 2-3 měsíce před snažením a že to klidně může brát i partner, tak baštíme už 2 měsíce oba. 😵
@miky Za chvíli se všem ta naše tabulka změní na úplně jiná čísla... a TT - na to se fakt těším ze všeho nej!!!
Blbý je, že počítám každý den a nejde nemyslet ☹. Hádejte co se mi dnes celou noc zdálo.... že si pořád dokola dělám ovu testy - Já to z té hlavy prostě neumím dostat ☹ Leze mi to i do snů 😀 . Jak jste na tom vy? Taky takový "paka"? 😅 😅 😅

mochenkaa
10. srp 2011

teda holky vy jste toho za 2 dny nakecaly 🙂
vítám všechny nově příchozí

mochenkaa
10. srp 2011

@ili08 svět je opravdu malý. Podle fotky děláš ve stejném OC a jezdíme stejným trolejbusem do práce 🙂

alisi001
10. srp 2011

tak holky ktera jste si obědnávala ovu testy za 1kč dejte mi vědět jestli vám fungují 😖 mě totiž ne 😠 když si udělám normální ovu proužek tak mám slabou čárku a když si udělám ten kazetovej tak ani náznak 😕

mochenkaa
10. srp 2011

@alisi001 ještě mi ani nepřišly 😠

kd23
10. srp 2011

@alisi001 Já si je začnu testovat až za 14 dní ☹ Ale fakt by ta doba použitelnosti neměla skončit dnem exp. Podle mě by ty testy měly fungovat určitě tak rok. Není tam žádná látka,která by přesně na den "vyprchala" nebo ne??? 😲

alisi001
10. srp 2011

@mochenkaa
@kd23
no ja opravdu nevím co s tím je zkoušli jsme to ráno s manžem 😅 a jemu to normálně ukázalo slabou čárku 😀 😀 a mě nic tak jsem se tomu musela smát 😀 😀 taky si myslím že to s dnem exp. nemá co dělat uvidíme za pár dní třeba to tak má být a pak na mě kouknou dvě pořádný // 😉

mochenkaa
10. srp 2011

@alisi001 a nepopletli jste si to s manželem? 😀 já myslím, že to bude v pohodě a ty // tam najdeš ať se můžete pořádně snažit

ili08
10. srp 2011

@mochenkaa já podle profilovky moc nepoznám 🙂 seš tam hodně malinká 🙂

alisi001
10. srp 2011

@mochenkaa ne ne nepopletli každej si hlídal svůj 😀 😀 no jak říkám třeba se to za pár dni vybarví 😉

kd23
10. srp 2011

@alisi001 a @mochenkaa Hustý! Manžel má ovulku !!!! 😀 😀 😀 😀 😀 Tak to je slušný 😀 😀 😀. Holky, vy mi dáváte 🙂 Už se těším, až začnu taky testovat 🙂 Testuješ ráno nebo po práci?

mochenkaa
10. srp 2011

@ili08 to schválně 🙂 každopádně chodíš s pesanem kolem našeho baráku (jak tam sedí na okně ta velká kočka 😀 )já dělám dole v CK 😉

bujanda
10. srp 2011

když už jste u testování, tak já testovala teď u druhého cyklu, jelikož při prvním mě strašně bolelo břicho a kámoška mi řákala, že to může být ovulka, tak jsem to u druhého zkusila a bylo to ono, tak se budu řídit bolestí břicha :D jinak jsem testovala vždy dopoledne 🙂

mochenkaa
10. srp 2011

@alisi001 @kd23 každopádně hlavní je, že aspoň jeden z vás má ovulku, no ne? 😀 😀

alisi001
10. srp 2011

@kd23 podle testů ji má 😀 ale není to první případ někdo už to psal tak jsme to zkusili taky 😉 jinak já testuji ráno v poledne i večer 😅 a neboj taky se dočkáš testováni a pak to můžete taky vyzkoušet je to fakt sranda 😀 když má chlap ovulku

kd23
10. srp 2011

@bujanda S těmi testy za korunu? Seratec LH??? Nebo nějaká jiná značka? No tak gratuluji, že poznáš ovulku !!! Super !!!

alisi001
10. srp 2011

@mochenkaa to je sice pravda ale u něj je nám to k ničemu 😀

kd23
10. srp 2011

@alisi001 Tak hlavně aby fungovaly i ty těhotenské testy, co k tomu byly zadarmo 🙂 Mám doma 8 krabiček. To by byla sranda, kdybysme byly v tom a naše testy za korunu pořád ukazovaly, že nejsme 😀 😀 😀 😀 😀 To bych asi u doktora koukala 😵 . Jééé, holky, uuuuuužžžž aby to byloooooo 😉

alisi001
10. srp 2011

ne to byl jiny test pamatuji si že to ta kočena měla vyfocené a byl to klasicky ovu proužek 🙂

alisi001
10. srp 2011

@kd23 to doufam že ty těhu budou fungovat mám jich doma 20 ks jen škoda že jsou to 25 Uml a ne 10

bujanda
10. srp 2011

@kd23 ne, o testech za korunu jsem se dozvěděla až teď, objednala jsem si nějaké na netu na doporučení kamarádky ...http://www.lekarna.cz/ovulacni-test-prouzek-com...
jj dobré, že to poznám, ale jako moc příjemný to není ty bolesti, ale co, za tu cenu to musím vydržet

kd23
10. srp 2011

@alisi001 Škoda že jsou to 25 Uml a ne 10??? Co to? Čím větší číslo tím míň citlivý? ☹

alisi001
10. srp 2011

@kd23 přesně tak ☹

esila
10. srp 2011

Ahojte, uz som Vas konecne docitala, nestiham velmi, pekne vitam nove snazilky. Tak ja som vcera zacala testovat tie ovu za 1kc, vcera nic a dnes (teraz) trosicku viditelny duch. Ale ja mam cykly tak 29 az 31 dni, takze cakam, ze najskor by sa malo nieco pozitivnejsie objavit okolo vikendu. Inak mi tam tiez mozete pridat listovku zajtra.

ili08
10. srp 2011

@mochenkaa jee,tak to vůbec nevím,já do oken moc nekoukám 🙂 Tak až se někdy zase potkáme tak se klidně přihlaš jestli chceš 🙂

mochenkaa
10. srp 2011

@ili08 Ok 😉

kd23
10. srp 2011

@esila Ahojky, jsme trošku ukecaný, co? Jasan, zítra ti tam přidám listovku 🙂 Tak držím palce u testování ovu, ať se duch změní v čárku !!! 🙂