Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

kd23
10. srp 2011

@erin4 Asi se všichni snaží 😀 😀 😀 Proto nikdo nepíše 😀 😀 😀 . Všem přeji pěkný zbytek dne 🙂

mochenkaa
10. srp 2011

@erin4 někteří se snaží v práci ☹ ale doma, doma se snažit budem 😀

ili08
10. srp 2011

@kd23 fotky krásný,moc ti to jako nevěstě slušelo 🙂

maciatko248
10. srp 2011

@kd23
@miky
@erin4 tak ja musim povedat, ze nasa svadba prebehla ako v rozpravke co som bola velmi milo prekvapena a aj z toho stastna aj ked nam oznamili vo stvrtok ze mame most smer nas kostol zaplaveny cca 3 metre ze sa mame modlit aby do soboty voda opadla 🙂 a opadla 😎 a inak ku prstenom, moj terajsi manzel a aj svedok vobec nechceli zobrat prstene z domu do kostola ze ak by ich stratili oni tak by som ich urcite zjedla aj s topankami tak som si ich niesla ja 😝 hm zbierka kocarku to potrebujes velky dom s velkym priestranstvom :D mas aj nejaky foto album s nimi?

maciatko248
10. srp 2011

@kd23 a uz vidim na svadobnych fotkach 🙂 ste krasny par, a aj kociariky su velmi zaujimave na take si spominam zo starych casopisov 😅

miky
10. srp 2011

@kd23 koukám, že jste s manžou motorkáři 🙂, manža akorár jede v pátek na víkend do Alp 😉

miky
10. srp 2011

tak tohle jsme my v náš svatební den, ale žádná novomanželka tedy nejsem 😀 Brali jsme se už 14.9.2007 😉

baibies
autor
10. srp 2011

jeee, tak já se taky chlubím ;)

miky
10. srp 2011

@baibies krásné fotečky, moc vám to slušelo 🙂, můžu se zeptat,kdepak jste měli obřad?

baibies
autor
10. srp 2011

verik19........................ 30 DC (listovka)
mishule12................. 27 DC
miky............................ 27 DC (listovka a kontryhelový čaj)
wer2........................... 22 DC
alisi001..................... 21 DC (listovka a calibrum babyplan)
bujanda..................... 18 DC (babyplan)
mochenkaa...............17 DC (listovka)
esila........................... 13 DC
leni84......................... 13 DC (listovka)
karkulka_17.............. 12 DC
dilemma ....................11 DC
mahonia.................... 9 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82.................. 9 DC (Clostylbegyt a Prednison)
baibies....................... 6 DC (Mamavit)
sarana........................ 5 DC (listovka)
kd23......................... ?? DC (listovka a 14.8. bude 1. DC po poslední HA)
ili08 ............................?? DC (bere HA snažení od září)
angels_woman....... ?? DC
peela ......................... ?? DC

mochenkaa
10. srp 2011

Holky, a můžu tady být? My nejsme vzítí - teda zatím

maciatko248
10. srp 2011

Vau
@miky
@baibies no nadherne fotocky, kazda je ako princezna 🙂

miky
10. srp 2011

@mochenkaa prosím tě, co je to za otázku? No jasan, že tu můžeš být 😉. Dyť tohle je téma snažilek a snažilka jsi!

baibies
autor
10. srp 2011

@miky Měly jsme původně mít na zámku, ale nakonec to dopadlo úplně jinak.. měly jsme ji ve vile Čerych v České Skalici, teď se tam točil Havel, ale focení některé bylo jinde... místo úžasný dnes budu mít možná video...už se nemuzu dočkat...

A děkuji..

baibies
autor
10. srp 2011

@mochenkaa to víš že muzes.. já třeba jeste taky snazilka nejsem, teda ted už jo ale byla jsem tu trochu dřív... :D

miky
10. srp 2011

@baibies já jsem právě ještě nikdy neviděla církevní obřad v přírodě, tka mi to přišlo zajímavý 😉

baibies
autor
10. srp 2011

@miky no jo nás už z obce nechtěli oddat, nebyl volný termín na ten den.. a tak jsme to vyřešili jinak...

mochenkaa
10. srp 2011

super 🙂 partner má totiž furt na všechno čas.

maciatko248
10. srp 2011

@mochenkaa Ahojky Mochenkaa 🙂 tak mas chlapa ako kazda, proste su to chlapy, ja som tiez rada za tieto fora aspon si mam s kym pokecat, poradit sa, potesit sa s pozitivami a podporovat nadeje pri negativach zivota, tak vitaj 😅

miky
10. srp 2011

@baibies právě mi to přijde moc pěkné, že je u vás takový "pokrokový" farář a obřadu v přírodě se nebrání 😉
@mochenkaa třeba ho mimísek pak dožene, aby si pospíšil 🙂

miky
10. srp 2011

@maciatko248 tak za tím co jsi napsala naprosto stojím. Když byla naše Barunka nemocná a potom, když zemřela dostalo se nám od ostatních maminek a snažilek tady z koníka takové morální podpory, že bych to byla nikdy neřekla. Holky z diskuzí kam jsme s Barunkou chodily dokonce přivezly Barušce na hrobeček překrásný věneček s bílých chryzantémek. Nikdy bych nevěřila, že v dnešní době existuje tolik hodných lidí!

mochenkaa
10. srp 2011

@miky v to taky doufám 🙂 bude mi stačit zasnoubení a pokud by jsme to nestihli s břichem tak svatbu až bude špunt mít min 6 měs.
@maciatko248 máš pravdu. všichni stejní 😀
@baibies když máš církevní svatbu, myslíš že by nás pak farář oddal i s mimčem?

miky
10. srp 2011

@mochenkaa já si myslím, že když oddají maminky, které mají skoro před porodem, tak proč by jim vadila maminka s mimčem? I když tady u nás je takový divný, který by vás určitě neoddal. Známé odmítl pokřtít i syna kvůli tomu, že byl nemanželský - upozorňuji, že paní chodí několikrát týdně do kostela, přizpívá na něj......a synek se jí narodil po smrti manžela

mochenkaa
10. srp 2011

@miky já třeba krtěná nejsem, protože naši neměli svatbu v kostele a farář to odmítl..

maciatko248
10. srp 2011

@miky och to mi je moc moc luto za takuto zivotnu skusenost 😖

miky
10. srp 2011

@mochenkaa asi záleží holt hodně na faráři.....někteří jsou už "modernější" a druzí zase "tradiční"
@maciatko248 Barunka onemocněla, když jí bylo 3,5měsíce - v té době nám zjistili, že má hlavičku plnou zhoubných nádorů, pak následovala operace a 7 měsíců na ongologii v Motole, bohužel neměli jsme štěstí 😢 . Tak teď věřím, že Barunka v nebíčku vidí jak moc nám chybí a pošle nám nějaké ZDRAVÉ miminko

mochenkaa
10. srp 2011

@miky tomu všichni věříme, že Barunka už pohlídá vaše budoucí mimčo. Přeci jenom, takového andílka strážného bude mít 🙂

maciatko248
10. srp 2011

@miky ach, urcite vas bude chranit a pomahat vam 😢 skoda ze sa toto stava nevinnym malym detom

maciatko248
10. srp 2011

holky utekam za muzom do prace aby som si zobrala test na zajtra rano a budem sa premahat aby som ho neskusala hned vecer 😝 pa zatim

miky
10. srp 2011

@maciatko248 papa 😉