Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

ili08
11. srp 2011

přesně jak píše miky..naděje umírá poslední a musí se bojovat i když to není nejlehčí 😒 u nás to možná bude taky boj,pokud se nezadaří do dvou měsíců a tak znovu léčba endošky-no doufám že se tomu vyhneme 😠

alisi001
11. srp 2011

@miky děkuji za podporu 😉 ani nevíš jak moc bych si to přála a samozdřejmě to přeji všem snažilkám 🙂

miky
11. srp 2011

stejnak je to práce, ti co se o děti nestrají a mají jich klidně i 10 otěhotní a donosí dítě bez sebemenšího problému, protože čím víc dětí, tak tím víc sociálních dávek a ti co by tomu svému štěstí dali první-poslední, tak mají takovéhle problémy. Vážně ten svět není vůbec spravedlivý 😒

alisi001
11. srp 2011

@miky asi nechápu své ovu testy když je mokry je tam čárka když uschne není tam skoro nic 😀 nebo jsou ty testy vadny 😀 😀 popřípadě si zajdu na oční 😀 a pak rovnou na psychinu 😀

miky
11. srp 2011

@alisi001 a to takhle "zlobí" ty za tu 1,- ?

alisi001
11. srp 2011

@miky ne na těch není vůbec nic 😠 dělám si i klasicky proužek

miky
11. srp 2011

@alisi001 ach jo, tak to neporadím 😖 , tak snad se ovulka do neděle dostaví. Já tedy žádné zkušenosti s "vyvolávačkou" nemám, ale trošku bych se bála, že když tělo dostane takovou dávku hormonů, že ho to může pěkně rozhodit

alisi001
11. srp 2011

a to už jsou zaschnuté 😠 oba dělany ve stejnou dobu

alisi001
11. srp 2011

@miky na na ni chodím pravidelně jinak MS nedorazí ☹ omlouvam se za kvalitu fota je to z mobilu

leni84
11. srp 2011

@miky
Ahojky, děkuju moc. Já také chválím..🙂 Obřad jsme měli v kostele sv. Bartoloměje v Praze v Kyjích. Je to menší starý kostelík - románský styl..Obřad byl moc pěkný a jelikož nás s manželem oddával kněz, kterého oba dobře známe, tak byl obřad i hodně osobní..Neměnila bych..🙂

miky
11. srp 2011

@alisi001 ale na tom proužku čárka je! Takže mým selským rozumem by měla ovulka dorazit...... Jejda, tak to je práce, když kvůli každé MS musíš chodit na vyvolávačku. Já, musím zaklepat, jsem dostala MS i po vysazení antiko po 8 letech a i teď po tom co jsme po Barunčině smrti museli "násilně" ukončit kojení bez jakýchkoliv problémů

alisi001
11. srp 2011

@miky právě že dneska tam ta čarka trošku zustaka tak snad už bude sílit a na vyvolávačku nebudu muset 🙂 dneska jsem 22 DC tak by ta mrcha ovu mohla dojit 😀

alisi001
11. srp 2011

verik19........................ 31DC (listovka)
mishule12................. 28 DC
miky............................ 28 DC (listovka a kontryhelový čaj)
wer2........................... 23 DC
alisi001..................... 22 DC (listovka a calibrum babyplan)
bujanda..................... 19 DC (babyplan)
mochenkaa...............18DC (listovka)
esila........................... 14 DC
leni84......................... 14DC (listovka)
karkulka_17.............. 13DC
dilemma ....................12 DC
mahonia.................... 10 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82.................. 10 DC (Clostylbegyt a Prednison)
baibies....................... 7 DC (Mamavit)
sarana........................ 6 DC (listovka)
kd23......................... ?? DC (listovka a 14.8. bude 1. DC po poslední HA)
ili08 ............................?? DC (bere HA snažení od září)
angels_woman....... ?? DC
peela ......................... ?? DC

leni84
11. srp 2011

@miky
Určitě se vám brzy podaří..Jak říkáš, nemáš s cyklem problémy a Barunka se vám podařila brzy, takže to určitě brzy vyjde znovu..Já se v BT moc nevyznám..Vypadá to u tebe tento měsíc podle měření dobře? Nebo se to ještě nedá říct? Jinak my jsme na tom tento měsíc podobně, jako vy..Ale řekli jsme si, že tento měsíc to prostě zkusíme tak, aby byla co největší šance, že se mimi povede a pokud se nepovede, tak pak to necháme..

kd23
11. srp 2011

Ahoj všem, tak jsem se přelouskala vašimi příspěvky a nááádhernými fotkami 🙂 Fakt princezny!!! Můžete hádat, co se mi dnes zase zdálo 😲 😲 😲

Jinak přesně jak píše @alisi001 -nejhorší jsou otázky příbuzných. Dokonce dnes ráno v práci tu byl nějaký těhotenský amok - holky na patře (z jiných firem) si dělali srandu, ke 3 holkám mezi nimi i já, jestli už konečně... A to nikdo neví, že se budeme snažit, bylo to nepříjemný, ale dělala jsem HA HA HA - sranda...

Aktualizuji tabulku 🙂

verik19........................ 31 DC (listovka)
mishule12................. 28 DC
miky............................ 28 DC (listovka a kontryhelový čaj)
wer2........................... 23 DC
alisi001..................... 22 DC (listovka a calibrum babyplan)
bujanda..................... 19 DC (calibrum babyplan)
mochenkaa...............18 DC (listovka)
esila........................... 14 DC (listovka)
leni84......................... 14 DC (listovka)
karkulka_17.............. 13 DC
dilemma ....................12 DC
mahonia.................... 10 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82..................10 DC (Clostylbegyt a Prednison)
baibies....................... 7 DC (Mamavit)
sarana........................ 6 DC (listovka)
kd23.......................... ?? DC (listovka a 14.8. bude 1. DC po poslední HA)
ili08 ............................?? DC (listovka + bere ještě HA, snažení od září)
angels_woman....... ?? DC
peela ......................... ?? DC

kd23
11. srp 2011

@alisi001 Jsme se hezky sladili 😀 já jsem tam některým holkám dopsala ještě listovky, jak včera psaly 🙂 Jinak držím moc moc palce s ovu - myslím, že teď bude čárka jen sílit! 🙂

miky
11. srp 2011

@leni84 já se v tom taky nevyznám, ale řekla bych, že je ještě na nějaké závěry brzy...

leni84
11. srp 2011

@kd23
Nejen příbuzných, ale všech kolem..Nejlepší je moje ségra, která má dvě děti a ani neví jak k nim přišla..🙂 A jelikož jsem jí řekla, že bychom rádi miminko a samozřejmě ví, že první nám nevyšlo, tak teď každý měsíc následuje stejná otázka.."tak co"?

kd23
11. srp 2011

Tak moje Album s kočárky bylo stopnuté adminem, protože nesplňuje pravidla. 😀 😀 😀 To jsem se fakt zasmála 🙂
@leni84 Jojo, ty otázky jsou nejhorší a když řekneš (já třeba babičce a příbuzenstvu) "že až to přijde tak to přijde", tak se tě stejně zeptají: "A už se snažite?" Chápete, co je jim do toho??? 😨 😨 😨 Pak bude snad následovat otázka "Jak často atd.?" Oni prostě nechápou, jak jsou ty otázky nepříjemné a že jim do toho vlastně nic není....

kd23
11. srp 2011

@miky A ty taky jezdíš na moto? Já jen jako batoh 🙂 Alpy jsou nejlepší. V září se chystáme na Maltu (národní park) Rádi bysme se vrátili třeba ve třech - snad nás ta motorka uveze 😅 😅 😅

miky
11. srp 2011

@kd23 kdepak nejezdím a ani jako baťůžek. Řidičák na velkou mašinu jsem si sice udělala, když mi bylo 17, ale od té doby jsem na ní neseděla a teď už se bojím. No jo no, člověk je ve 30 pohodlnej a má se moc rád 😀. Takže včera u nás probýhalo velké balení, jede od pátku do neděle a má věcí jak by jel na 14 dní 😀 😀. Copak máte doma za motorku? My máme Yamahu Fazer

bujanda
11. srp 2011

@alisi001 já tam měla takhle slabou čárku asi 2-3 dny a pak jeden den byla mnohem tmavší - jako ta kontrolní a je pravda, že ten den mi břicho málem bouchlo jak mě bolelo....takže uvidíš, že se to určitě bude stupňovat.....držím palce

kd23
11. srp 2011

@miky Suzuki Bandit 1250 🙂 🙂 🙂 My máme na moto tři kufry a vejdeme se tak na 4-5dní v pohodě. 🙂 Mně už taky táhne na 30 🙂, ale baví nás to spolu. Máme intercom,tak si i celou cestu povídáme. Je to fajn 🙂

alisi001
11. srp 2011

@kd23
@miky
holky koukam ze jsme na tom stejně s těma mužskejma ten můj je taky balzen do motorek ted si chce koupit BMW R1100gs fakt mě z něj klepne 😀 i když ráda jezdím jako batůžek 😀

bujanda
11. srp 2011

@kd23 ty jo, nás už tady je 🙂

alisi001
11. srp 2011

@bujanda ahoj mě bolelo břicho včera ale nehorazně 😉

kd23
11. srp 2011

@alisi001 A ten testík je ze včera, co jsi sem dávala? Když tě bolelo to bříško? Motorkářko 🙂

alisi001
11. srp 2011

@kd23 ne z dneška včera na něm nebylo nic ani na jednom 🙂

bujanda
11. srp 2011

@alisi001 no tak to se určitě bude stupňovat, mě bolelo to břicho tak 2 dny před trochu, pak jeden den hodně a pak 1 den zase míň....ale taky je možný, že když si ten test uděláš třeba odpoledne nebo večer, tak ta druhá čára bude taky hned tmavší....

alisi001
11. srp 2011

@bujanda určitě to zkusím ještě večer 😀