Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

alisi001
14. zář 2011

@ili08 tak to mi jsme spolu celkem 15 let 🙂 páni to letí 😕

ninucha
14. zář 2011

@alisi001 kdo by neslyšel rád tak krásná slova, tvůj manžel je PAN MANŽEL, ale ty si ho určitě zasloužíš 😉 , teď už jen, aby tu vaší lásku ocenili tam nahoře a poslali vám to maličké, po čem oba tak toužíte. Komu jinému, než dvoum lidem, kteří umí lásku rozdávat, né jen brát. Tak držim pěsti, ať už se brzy povede (pokud už se tedy nepovedlo 😀 )

alisi001
14. zář 2011

@joeyne taky dost dobrý 😀

ili08
14. zář 2011

@alisi001 no vy máte véééélkou šanci na zlatou či pak diamantovou svatbu 🙂

alisi001
14. zář 2011

@ninucha děkujeme 😉 ale už by se ten nahoře mohl umoudřit a poslat mimi všem snažilkám 🙂 a mě klidně dvě 😀

alisi001
14. zář 2011

@ili08 myslíš 😉

ninucha
14. zář 2011

@alisi001 umoudří se, při váší píli a trpělivosti se musí podařit, už jste přesvědčili lékaře, že jejich věda je jim na nic, že vy dokážete i nemožne a vaše síly jsou nevyčerpatelné, tak se prostě musí zadařit. a já chci a chci a chci, aby se vám zadařilo 🙂 škoda, že se tam nahoře nedá nějak přimluvit, udělala bych to hned

ili08
14. zář 2011

@alisi001 myslím,myslím 🙂 je krásné že ti manža po tolika letech dovede říct že ho vzrušuješ 🙂 Pokud má někdo šanci na takové výročí tak jste kandidáti číslo 1 😉

alisi001
14. zář 2011

@ili08 děkujeme

miky
14. zář 2011

tedy, je až neskutečné jak ten čas strašně letí, dneska máme s manžou čtyřleté výročí svatby 😉 Večer tedy nejspíš vytáhneme na něco dobrého, i když tady u nás moc výběr není. Máme tu jednu restauračku, kde mají už stejný jídelní lístek snad 6 let a pokaždé si tam dívám to samé jídlo 😀 😀 😀

kcvrcekz
14. zář 2011

@miky No tak to gratuluju..🙂 Alespoň víte do čeho jdete a nemůže vás nic překvapit..🙂

kcvrcekz
14. zář 2011

No tak holky dle testu ovu nemám...☹ Tak nevím co to je...

mochenkaa
14. zář 2011

holky, nemůže být příznakem těhu protivnost? 😀 už od rána nemůžu vydržet sama se sebou 😠 😀 a příznaky jinak nemám žádné - prsa nic, podbřišek nic, jen včera nafouklá (ale za to fest), čuch taky v normě... ☹ ☹ a já bych tak chtěla ☹

kammka
14. zář 2011

@mochenkaa já jak jsem čekala na ms, tak jsem byla vzteklá jako saň.....kolikrát jsem během těch pár dní nadávala jen tak do zdi.. 😀

mochenkaa
14. zář 2011

@kammka kéž by to byl ten vítězný příznak 😀

kammka
14. zář 2011

@mochenkaa ..akorát to u mně je zrovna tak příznak blížící se ms.. bohužel.. moc se na to neupínej.počkej do termínu ms.

kd23
14. zář 2011

Začínám mít blbou náladu ☹ Asi ráno udělám test...

mochenkaa
14. zář 2011

@kammka jelikož nemám žádné příznaky tak jsem v klidu
@kd23 mě to říkej. já nemůžu být sama se sebou ☹

kd23
14. zář 2011

@mochenkaa Jo, je to děs ☹ Prostě to nejsem já. To přece nemůžu být já. Mám chuť si jít domů lehnout, ale slíbila jsem uvařit doma kotel hovězího vývaru....

mochenkaa
14. zář 2011

@kd23 já udělala guláš a švestkovou bublaninu, takže to už mám za sebou. Ale divadlo se posunulo o 1,5 hodiny dřív 😒 takže zádrhel.

ili08
14. zář 2011

@mochenkaa tak bublaninu bych si dala 🙂

@kd23 testík udělej,bude to jen o den dřív 😉 I kdyý chápu že pokud tam nebudou // tak nastane zklamání 😒

kd23
14. zář 2011

@ili08 Udělám, ale stejně nevěřím tomu, že bych do toho vlítla napoprvé... Ani ty ukrutné bolesti, co byly o víkendu, mi nejdou do hlavy... ☹ Každopádně hned, jak přijdu do práce, dám vědět...

kcvrcekz
14. zář 2011

@kd23 Budu ti držet pěstičky...Snad tam najdeš //.Drž se..😉

kd23
14. zář 2011

@kcvrcekz Moc díky! 🙂

aluskaasimon
14. zář 2011

Holky, vsem vam drzim moc palce, aby vam to vyslo! STrasne rada bych se k vam pridala, ale domluvili jsme se s manzelem, ze zacneme zkouset az po svatbe moji sestricky, takze nejdrive v listopadu. ALe je mi strasne lito, ze meskam takovou partu 😀

lucik1986
14. zář 2011

Ahoj holky. Tak já jsem se asi zbláznila 🙂 už třetí den jsem šíleně unavená ( a to spím víc než jindy), ráno je mi blbě ale jen tak do oběda. Ale co je největší záhada pobolívá mě podbřišek. Taková ale divná jakoby bolest. Prsa mám trošku citlivá spíš mám pocit že o číslo větší. 🙂 tak já nevím.

lucik1986
14. zář 2011

@kd23 držím moc palce 🙂 už by to novou těhulku chtělo 🙂

mischako
14. zář 2011

holky nevíte jak "vyvolat" ms nějak po domácku 😀 než zvolím možnost jít na injekci.... nějaký jídlo, čaj, cokoliv, díky moc

makak32
14. zář 2011

Ahoj holky 🙂

makak32
14. zář 2011

@kd23 Já jsem čekala. Věděla jsem že těhu nejsem, tak jsem vyčkávala, byla to teprve 2 MS po vysazení HA a trvalo to nějakých 36 dní tuším.